2017 BANYO & MUTFAK KATALOĞU

Mutluluğun Paylaşıldığı Mutfak ve Banyolar

Birbirinden farklı ölçü ve renklerde bulabileceğiniz banyo dolapları ile banyonuzda ister klasik modeller istersenizde doğal modeller ile her zevke göre şık tasarımlar bulabilirsiniz. Banyo boy dolapları ile banyonuzu daha kullanılır hale getirebilirsiniz.

Banyo Dolabı
Banyo Dolabı
Banyo Dolabı
Banyo Dolabı

Sürekli duş almak sağlık için önemli faktörler arasındadır. Duşakabin alırken kullanım rahatlığınız ve konforunuz önemlidir. Duşakabin ürünlerimizi seçmeden önce alanınızı, tesisat bağlantınızı ve ölçülerinizi bilmeniz buna göre seçiminizi yapmanızı öneririz. Duşakabin camları tamperli özelliğe sahip olup sağlığınızı düşünerek üretilmiştir.

Duşakabinler
Duşakabinler
Duşakabinler

Klozet ve lavabo çeşitleri tamda aradığınız gibi farklı tasarımlarla banyonuzda fark yaratın.

Vitrifiyeler
Vitrifiyeler
Vitrifiyeler
Vitrifiyeler

Duş setleri kullanım alışkanlığınıza göre farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle su akış hızı ve fonksiyonlarına önem verilmesi gerekmektedir. Duş seti satın almadan önce banyonuzda kullanacağınız yerde ölçüm yapmanız banyo bataryanıza uygun modeli seçmeniz tavsiye edilir. Duş seti çeşitlerinden tercihinizi yaparken pratik kullanıma sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Duş Setleri

Banyo bataryası gün içerisinde sürekli kullandığımız bir üründür. Banyo bataryası alırken ölçü seçimine dikkat edilmesi gerekir. Banyo bataryasının kullanışlı ve uzun ömürlü olması önemlidir. Banyo bataryasında sıcak, soğuk özelliği basınç ve akış hızı bilgileri kullanım alanınıza göre değişiklik gösterecektir. Banyo bataryasının uzun ömürlü olması için kullanım şeklinize özen göstermeniz gerekmektedir. Banyo bataryanızı temizlerken kimyasal maddelerin kullanılmaması gerekmektedir.

Tüm Ürünleri Gör
Banyo Bataryaları
Banyo Bataryaları

Banyonuza renk katmak istiyorsanız birbirinden farklı modellerimizi incelemelisiniz. Banyo aksesuarları ile banyonuzda farklı dokunuşlar yaratın.Birbirinden farklı renk seçenekleri ile banyonuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

BANYO AKSESUARLARI
BANYO AKSESUARLARI
BANYO AKSESUARLARI

Mutfağını yenilemek isteyenler için modern tasarımlı modellerin yanında depolama alanı fazla olan mutfak dolapları seçeneği de yer almaktadır. Dayanıklı ve iç hacim genişliği ile mutfağınızın tasarımını değiştirirken fonksiyonel ve konforlu bir alan oluşturabilirsiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz mutfak dolapları mutfağınızı güzelleştirirken ihtiyacınız olan rahatlığıda cevap verecektir.

Hazır Mutfak
Hazır Mutfak
Hazır Mutfak
Hazır Mutfak
Tüm Ürünleri Gör

Mini mutfak dolapları iş yerleri, çatı katları, yazlık alanlar ve küçük mutfaklar için ideal ve kullanışlı ürünlerdir. Mini mutfak dolapları tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda diğer mutfaklar gibi çok yer kaplamaz. Size en uygun mini mutfak dolabını seçmek için konumlanırılacak alan ölçüsünü almanız ve buna göre tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz.

Mini Mutfak
Tüm Eviyeler Tüm Eviye Bataryaları

Eviye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur tezgahın büyüklüğüne göre eviye seçimi yapılmasıdır.Yeterli alanın olması durumunda çift gözlü eviyeler tercih edilebilir.İkinci gözü sebze yıkamak için yada çöp öğütücü olarak değerlendirebilirsiniz.Genellikle paslanmaz çelikten yapılan eviyeler dekorlu,dekorsuz ve göz sayılarına göre tercih edilebilir.

Eviye bataryası almadan önce eviye ölçünüzü kontrol etmeniz ve buna göre araştırma yapmanız faydalı olacaktır. Eviye bataryası modelleri eviye modelinize göre değişiklik gösterebilir. Modele karar vermeden önce eviye bataryasının kullanım kolaylığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Günümüzde eviye bataryalarında aranılan özelliklerde ilk sırada başlığının uzun olması sağ sol hareketliliğin rahat olması ve başlığın duş başlığı gibi hareket etmesi tercih edilmelidir.

Eviye ve Bataryalar
Eviye ve Bataryalar
Eviye ve Bataryalar

Beyaz eşya seçerken beyaz eşya fiyatlarından çok kullanım kolaylığı ve işlevi kontrol edilmelidir. Beyaz eşyalar çok kolay çizilirler. Bu nedenle ürününüzün üzerinde zarar verebilecek nesneleri bulundurmamaya özen göstermenizi öneririz. Beyaz eşya seçilirken dikkat edilecek diğer bir nokta ise eşyaların yerleştirileceği yerdir. Beyaz eşya seçiminizde evinizin yerleşim düzenini dikkate almanız gerekir. Ev henüz seçilmemişse standart modellerimizi tercih etmeniz sonraki yerleşim sırasında problem yaşamanızı engelleyecektir. Elektrik süpürgesi , ütü , kurutma makinesi vb. ürünlerde mutfak alanı dışında kullanılan küçük ev aletleri arasındadır. Saç kurutma makinesi seçerken seyahat veya ev kullanımı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Seyahat için kurutma makinesi arıyorsanız küçük ürünlerimiz sizin için uygun olacaktır. Elektrikli süpürge her evde mutlaka bulunan ve sürekli kullanılan ürünler arasındadır. Elektrikli süpürge seçerken kullanım amacını belirlemeniz ve buna uygun güçteki ürünü almanızı tavsiye ederiz. Et ve tavuklarınızı istediğinizde kıyma haline getirmek istiyorsanız kıyma makinesi edinebilirsiniz. Kıyma makinesi ile kısa sürede istediğiniz oranda kıyma hazırlayabilirsiniz. Yaz aylarında evlerde en çok aranan şey soğuk sudur. Su sebili size ev veya iş yerlerinde istediğiniz her an soğuk su olanağı sağlamaktadır. Her mevsim kullanabileceğiniz su sebili size istediğiniz her an sıcak veya soğuk su temin edebilir. Ütü seçerken ise buharlı, kazanlı veya klasik çeşitleri arasında size en uygun ve kullanım kolaylığı sağlayanı tercih etmeniz iş yaparken rahat kullanımınızı sağlayacaktır. Ütü seçimi sonrasında ütü yaparken rahat edeceğiniz ütü masalarını alabilir ve ütü zamanlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Yine küçük ev aletlerinin en iştah açıcılarından mısır patlatma makinesi ise sinema gecelerinizi çok daha keyifli kılacak.


Beyaz Eşya
Beyaz Eşya
Beyaz Eşya

Küçük Ev Aletleri kategorisinde evinizde pratik olarak kullandığınız bir çok farklı ürüne ulaşabilirsiniz.Mutfak robotu,ütü ve mikser gibi küçük ev aletleri vaktimizin kısıtlı olduğu zamanlarda en büyük yardımcılarımızdır.Küçük ev aletleri ile yüksek kalitede evinizin ihtiyacı olan bir çok ürüne ulaşabilirsiniz.


Küçük Ev Aletleri

Küçük Ev Aletleri kategorisinde evinizde pratik olarak kullandığınız bir çok farklı ürüne ulaşabilirsiniz.Mutfak robotu,ütü ve mikser gibi küçük ev aletleri vaktimizin kısıtlı olduğu zamanlarda en büyük yardımcılarımızdır.Küçük ev aletleri ile yüksek kalitede evinizin ihtiyacı olan bir çok ürüne ulaşabilirsiniz.

Ankastre
Ankastre
Ankastre
Tüm Ürünleri Gör

Mutfağınızın büyüklüğüne göre aspiratör ve davlumbaz tercih edilmelidir.Mutfakta biriken kokulardan kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacak ürünlerin emiş gücü mutfağın büyüklüğüne göre belirlenmelidir.Kolay temizlenebilen filtreler aspiratör ve davlumbaz kullanımını kolaylaştıran unsurlar arasındadır.

Davlumbaz ve Aspiratörler
Tüm Ürünleri Gör

Mutfak dekorasyonunda ilk olarak önem verilen unsur mutfak dolapları olsa da, mutfak masasının önemi de büyüktür. Özellikle rahat etmek, aynı zamanda geniş çalışma alanlarına sahip olmak için mutfak masası seçiminde titiz olunması gerekiyor.

Mutfak Masaları

Mutfak aksesuarlarıyla yaşam alanınınzda keyifli ortamlar yaratın. Kesme tahtasından krom askılığa, sebze-meyve bıçağından saklama kutularına kadar bir çok çeşidi temin edebilirsiniz. Mutfağınızda ailenizle zaman geçirirken elinizin altındaki pratik ve kullanışlı mutfak malzemeleriyle kendinize zaman ayırın.

Mutfak Aksesuarları
Mutfak Aksesuarları
Mutfak Aksesuarları
Tüm Ürünleri Gör

Zengin renk ve desen seçenekleri ile mutfağınıza şık ve farklı bir hava katabilirsiniz.Mutfak seramikleri mutfak antre ve evinizin pek çok alanında dekorusyonunuzla bütünlük sağlayacaktır.Ortama estetik bir hava katarak mutfağınızı yenileyebilirsiniz.

Mutfak Seramikleri
Mutfak Seramikleri
Mutfak Seramikleri
Üste Git