Paro Üye İşyeri

Koçtaş Paro Kart

Koçtaş Kart Faydaları

Koçtaş kartınızla veya cep telefonu numaranızla yaptığınız alışverişlerde size özel indirim ve puan kampanyalarından faydalanabilir ve kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Her yaptığınız alışverişte aktivasyonlu kartınızı veya aktivasyonlu cep telefon numaranızı kullanarak yaparsanız, sizi tanır ve sizin ihtiyaçlarınıza özel kampanyalar sunar.

Tek yapmanız gereken Koçtaş kartınız veya cep telefonu numaranız ile aktivasyon yapmak.

Koçtaş kart fırsatlarından bütün Koçtaş larda faydalanabilir, alışverişlerinizi keyifli ve daha kazançlı hale getirebilirsiniz.

Koçtaş kart Paro özellikli bir karttır ve diğer Paro üyesi markaların fırsatlarından faydalanmanızı sağlar.

Paro Nedir?

Paro, size duyarlı markaları ortak paydada buluşturan bir dünyadır. Parolu kartınızla yaptığınız alışverişlerde sizi tanır, dinler ve ihtiyacınıza yönelik kampanya ve indirimleri sunar. Paro’da 40’ı aşkın markadan her zaman size uygun bir kampanya vardır.

Paro Faydaları?

Paro size faydalı olacak markalara, bir arada ulaşmanızı sağlar. Anneler & Babalar &Sevgililer Günü, Yılbaşı ve Doğum günü gibi özel günlerde size özel kampanyalarla yanınızda olur.Paro Dünyası’nda yer alan markalarımızdan yaptığınız her alışverişinizde kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, alışveriş yaptıkça hesabınızda biriken puanları gönlünüzce harcayabilirsiniz.

Elinizdeki bir Parolu kartın veya cep telefonu numaranızın tüm Paro üyesi markalarda geçerli olduğunu unutmayın.

PARO Markaları

Arçelik - Avis - Aygaz - Beko - Beta - Brooks Brothers - Divan - D&R - Edwards - Ford - Forever New - Koçtaş - Mogaz - Newjoy - Opet - Pürsu - Sarar - Setur - Yurtiçi Kargo - 1tıkla2kazan.com

Nasıl Aktivasyon Yapılır?

Paro ana markalarının herhangi bir satış veya servis noktasından aldığınız Parolu kartınızı aktive ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik aktivasyon işleminden sonra, kartınız yanınızda olmadan sadece cep telefonu numaranız ile işlem yapabilir, Paro dünyasının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aktivasyon için tıklayınız