65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  36   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Halat Avizeler

Dayanıklılığı ve otantik görünümüyle bulunduğu mekâna doğal bir şıklık katan halat avizeler, ev dekorasyonunun en trend parçalarından biri haline geliyor. Yapımında halat, siyah renkli metal, cam gibi malzemelerin bir arada kullanıldığı halat avize modelleri, sağlam yapısı sayesinde dekorasyonda uzun yıllar boyu kullanılabiliyor. 

Özgün Tasarımlara Sahip Halat Avize Çeşitleri
Halat avizeler
farklı boyutlarda üretildikleri için aydınlatma kapasiteleri de farklılık gösteriyor. Yemek masası, oturma alanı gibi geniş alanları aydınlatmak için birçok ampulün yan yana ve karşılıklı olarak dizildiği halat avize modellerini tercih edebilirsiniz. Sıradan avizelere göre yaratıcılığın daha ön planda olduğu halat avizeler, çok farklı formlarda ve tasarımlarda karşınıza çıkabilir. Halatlara bağlanan ampullerin sarkıt biçiminde uzandığı modeller olduğu gibi, mum, kandil ve kafes şeklinde halat avize modellerine de rastlayabilirsiniz. Halat, yapısı gereği evinizdeki çoğu eşyayla kolayca uyum sağlar. Özellikle ahşap yer döşemeleri ve sade renkli duvarlarla bir arada kullanıldığında harika bir tamamlayıcıdır. Göz yormayan dış görünüşüyle evinizin modern ve otantik atmosferini güçlendirir. Aydınlatmak istediğiniz mekâna doğal dokunuşlarda bulunmak istiyorsanız seçiminizi halat avizeden yana yapabilirsiniz

Ekonomik ve Şık Halat Avizeler
 Halat avize fiyatları, modelden modele değişiklik gösteriyor. Çok sayıda ampulun bulunduğu veya sıra dışı bir tasarıma sahip olan halat avizeler, tek ampullü sade modellerden daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor. Ancak genel anlamda yoğun kristalli ve taşlı avizelere kıyasla çok daha uygun fiyatlı bir ürün grubudur. Modern, endüstriyel ve vintage dekorasyonun değişmez parçalarından olan halat avize modelleri ile evinizde ekonomik değişiklikler yapabilirsiniz. Her mekâna uyum sağladığı gibi her bütçeye uyum sağlayan alternatifleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz avizede dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de ampul seçimidir. Halat avize ile birlikte genellikle filament ampul kullanılır. Siz de evinizin veya iş yerinizin farklı bölümlerinde halat avize ve filament ampullerle dekorasyona son noktayı koyabilirsiniz.
Satın almak istediğiniz halat avize Koçtaş web sitesinde sizi bekliyor! Birbirinden güzel halat avizeler arasından beğendiğiniz modeli bir tuşla sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

 

Daha fazla göster