500 TL ve Üzerine Kargo Bedava

Black&Decker Darbeli Matkap CD714CREW2

Ürün Kodu :1000121605

Black+Decker Darbeli Matkap, ileri ve geri dönüşlerde tam güç ile dönme kuvveti oluşturuyor. Mil kilidi sayesinde sağlam aksesuar tutuşu sağlıyor.

349,90 TL (KDV Dahil)

ya da

Black+Decker Darbeli Matkap CD714CREW2

Black+Decker Darbeli Matkap, ileri ve geri dönüşlerde tam güç ile dönme kuvveti oluşturuyor. Mil kilidi sayesinde sağlam aksesuar tutuşu sağlıyor. Yükseltilmiş performansı sayesinde zorlu işlerin üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Özel kömür sistemi kullandığı için geri dönüş, sağ ve sol dönüşlerde güç kaybı yaşamanızı engelliyor. Darbe mekanizması ile daha hızlı darbe hareketi ile daha rahat delme işlemi sağlıyor. Yan sap ek kontrolü sayesinde daha güvenli bir kullanım vadeden darbeli matkap, 710 watt motor gücüne sahip. Elektrikli el aletleri kategorisinde bulunan ürünün paket içeriğinde 40 parça delme vidalama seti mevcut. Matkaplarda en önemli unsurlardan biri de kullanıldığı zeminler ve delme güçleridir. Darbeli matkaplar arasında öne çıkan ürün metal, ahşap ve beton zeminlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayarlanabilir derinlik çubuğu 13 – 25 mm delme kapasitesine sahip. Online alışveriş kolaylığıyla işinizi kolaylaştıracak bu ürüne şimdi sahip olabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Modeli Darbeli Matkaplar
Güç 710 Watt
Yüksüz Hızı dev/dk 0-2800 dev/dk
Darbe Oranı 0-47600 darbe/dk
Elektronik Hız Ayarı Var
Mandren 13 mm
Yan Sap Var
Mandren Çeşidi Otomatik
Derinlik Çubuğu Var
Delme Kapasitesi Metal 13 mm
Delme Kapasitesi Ahşap 25 mm
Delme Kapasitesi Beton 13 mm
Sağ Sol Dönüş Var
Darbeli Delme Var
Ağırlık 3,72 kg

Ürün Açıklaması

 • Özel kömür sistemi geri dönüş şalteri gibi çalışarak, sağ ve sol dönüşte tam hız, güç ve tork sağlar. 
 • Metal anahtarsız mandren ile çabuk ve kolay aksesuar değiştirme.
 • Geliştirilmiş darbe mekanizması ile rahat delmek için %13 daha hızlı darbe hareketi sağlar.
 • Sağ / sol ayarı ile rahat vidalama.
 • Derinlik çubuğu istenilen derinlikte delik açma.
 • Darbe ayarı ile tuğla ve betonda delik delme.
 • Elektronik hız ayarı ile kullanılan malzemeye göre kontrollü hız ayarı
 • Yan sap ek kontrol ile güvenli kullanım sağlar.

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı ilk 2 Yıl üretici firma + 3 yıl Koçtaş garantilidir.

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
38,90 TLx 9 349,90 TL
43,70 TLx 8 349,90 TL
58,30 TLx 6 349,90 TL
58,30 TLx 6 349,90 TL
58,30 TLx 6 349,90 TL
58,30 TLx 6 349,90 TL
70 TLx 5 349,90 TL
70 TLx 5 349,90 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.