Güzel İndirimler Devam Ediyor
Kargo Bedava
Sınırlı Stok

Demirdöküm Hermetik Şofben C 275 F

Ürün Kodu :1000061665

Demirdöküm Hermetik Şofben, verimliliği ile öne çıkıyor. Tam otomatik ateşleme özelliği ile sıcak su musluğu açıldığı zaman ateşleme yapan ürün, yüksek koruma gerçekleştiren emniyet sistemlerine sahiptir.

1.329 TL (KDV Dahil) - 1 Adet Kaldı

ya da

Demirdöküm Hermetik Şofben C 275 F

Demirdöküm Hermetik Şofben, verimliliği ile öne çıkıyor. Tam otomatik ateşleme özelliği ile sıcak su musluğu açıldığı zaman ateşleme yapan ürün, yüksek koruma gerçekleştiren emniyet sistemleri ile kullanıcıların sağlığını tehlikeye karşı koruyor. Bacası olmayan evler için oldukça ideal olan şofben, dış ortam bağlantılı boru sistemi ile çalışıyor. Yüzde 84 verimlilik ve yüksek performans ile dikkat çeken hermetik şofben, LCD ekranı ile yeni nesil bir teknolojiye sahip. Bu ekran ile su çıkış sıcaklığını ve arıza kodlarını kolayca kontrol etmenizi sağlıyor. 2,7 dakika aralığında yaklaşık 11 litre su ısıtan şofben modeli, sıcak su depolama imkanı da tanıyor. Elektrostatik toz boyası ile uzun ömürlü kullanım sunan ürün, doğalgaz ile çalışıyor. Ancak doğalgaz olmayan evler ve iş yerleri için LPG ile kullanılıma da dönüştürülebiliyor. Ürüne, ısıtma ve soğutma kategorisinden ulaşıp hızlı bir şekilde sepetinize ekleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Tipi Hermetik
Yakıt Tipi Doğalgaz-LPG
Su Debi Aralığı lt/dk 2,7-11 lt/dk
Ateşleme Tipi Tam otomatik
Isıl Güç kcal/dk 275 kcal/dk
Yükseklik 62,7 cm
Genişlik 34,8 cm
Derinlik 24 cm
Renk Beyaz
Sıcaklık Ayarlığı 35-60 derece
Verim Yüzdesi 84%
Elektriksel Güç V/Hz/W 230 V-50 Hz-73 W
Elektrik Koruma Sınıfı IPX4D
Ağırlık 18,6 kg

Ürün Açıklaması

KomPakett boyutları ile montaj kolaylığı sağlar. Dış ortam bağlantılı atık gaz boru sistemi ile güvenli ve verimli çalışır. Baca bulunmayan ortamlar için ideal çözümdür. LCD ekran üzerinde su çıkış sıcaklığı, alev modülasyonu göstergesi ve arıza kodları izlenebilir. Elektronik ateşleme sistemi ile şofben açık konumda iken sıcak su musluğu açıldığında ateşleme otomatik olarak yapılır ve cihaz brülörü devreye girer. 2,7-11 lt/dakika aralığında sıcak su teminine imkan verir. 1 mSS'ye kadar düşük su basıncında çalışabilir. Gelişmiş arıza uyarı sistemine sahiptir. Elektrostatik toz boya ile uzun ömürlüdür. Doğalgaz ile çalışır. LPG ile kullanıma dönüştürülebilir 3 Yıl Garantilidir.

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünün kurulum hizmeti ve detayları İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
147,70 TLx 9 1.329 TL
166,10 TLx 8 1.329 TL
221,50 TLx 6 1.329 TL
221,50 TLx 6 1.329 TL
265,80 TLx 5 1.329 TL
265,80 TLx 5 1.329 TL
332,30 TLx 4 1.329 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.