500 TL ve Üzerine Kargo Bedava

Doğal Taş Duvar Paneli Copper 2002

Ürün Kodu :1000300001

Doğal Taş Duvar Paneli Copper 2002 ile duvarlarınızın görünümünü değiştirirken yaşam alanlarınıza farklı bir hava katın.

429,90 TL (KDV Dahil)

ya da

Doğal Taş Duvar Paneli Copper 2002 ile duvarlarınızın görünümünü değiştirirken yaşam alanlarınıza farklı bir hava katın.


Teknik Özellikler

Malzeme Doğal Taş
Kullanım Yeri Duvar
Paket İçi Adeti 10 Adet
m2/Paket 0,9 m2
Boyanabilme Hayır
Yükseklik 60 cm
Genişlik 15 cm
Derinlik 2 mm
Ağırlık 2,89 kg

Ürün Açıklaması

 
1. Panel 15x60 cm ölçüsündedir. Yüzeyi gerçek doğal taştır ve arka tarafında 3M marka kendinden yapışkanlı bant bulunmaktadır.
2.Uygulaması son derece basittir. Uygulama esnasında inşaat ve tadilat alanı oluşturmadan, toz-kir kalıntı bırakmadan, usta ve ustalık gerektirmeden Kendin Yap kültürüne sahip herkesin rahatlıkla uygulayabileceği bir üründür.
3. Kulanılan alanlarda doğal taşın estetiğini ve rahatlığını hissettirir.
 
NASIL KULLANILIR ?
1. Kullanılacak olan alan nemli bez ile temizlenir. Yüzeyin düz ve temiz olduğundan emin olunur.
2. Duvarda bir kalem ile yapıştırma yapılacak alanlar çizilerek belirlenir.
3. Ürün kutusundan çıkartılır, arka tarafta yer alan bandın üst tarafından bir kısmı açılır. Yapışkan yüzeye temas edilmemesi ve toz-kirden korunması sağlanır.
4. Ürünün bandı açılmış üst tarafı duvardaki ölçüye göre yerleştirilerek yapıştırılır, bant aşağı doğru açılarak aşağı yönlü yapıştırılır.
5. Bütün yüzey için bu uygulama tekrar edilir.
6. Kesme, delme işlemleri metal makası ile veya ulaşılabilir olması durumunda yatar daire testere ile kesilebilir.
7. Derz boşlukları bırakılmasına gerek yoktur.
 
Önemli Detaylar, kullanım alanı
1. Islak alanlarda kullanılmaz.
2. Ateşe ve aleve direk maruz kalacak alanlarda kullanılmaz.
3. Ürün yanlızca iç cephe dekorasyonunda kullanılabilir.
4. Kullanılacak alan mutlaka düz yüzey olmalı. Toz, kir ve kalıntı olmayacak şekilde iyice temizlenmeli.
5. Zemin uygulaması yapılması tavsiye edilmez.
6. Sıva üzerine uygulanmaz.
7. Pürüzlü yüzeylere uygulanmaz.
8. Kullanılmış ürün ikinci defa kullanılmaz.
9. Asidik kimyasal temizleyiciler ile temizlenmez.
10. Nemli rutubetli duvarlara uygulanması tavsiye edilmez.

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve İşçilik Hatalarına Karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.