65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  565   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Düz Renk Halılar

Düz renk halılar, dekorasyonda sadelikten yana olanların vazgeçilmezi olduğu gibi renkli ve canlı mobilyaları zarif şekilde tamamladığı için de sıklıkla tercih edilir. İç dekorasyonda kullanılan renklere, mobilyanın yapısına, duvarlara ve aksesuarların çeşitliliğine göre seçeceğiniz düz renk halılar, dekorasyonda modern çağrışımlar yapar. Düz renk halı modelleri, kullanılacak mekanı daha geniş gösterdiği için, özellikle ölçüleri dar olan mekanlarda daha çok kullanılır. Minimal bir yaklaşım ile döşenen, sade ve birbirine yakın renk tonlarının kullanıldığı dekorasyonlarda, bu renkleri bütünleyen düz renk bir halı oldukça şık bir tercih olabilir.   

Kullanışlı Özellikleri ile Her Tarza Uygun Düz Renk Halı Modelleri
Düz renk halı çeşitleri
içinde özellikle tercih edilenler, kullanım kolaylığı sağlayanlardır. Halı hem şık durmalı hem de leke tutmamalıdır. Düz renk halılarda en çok korkulan, halıya dökülen herhangi bir ürünün leke bırakma ihtimalidir. Bu nedenle özellikle düz halıların üretim aşamasında, kullanıldığı zaman leke tutmaması için birtakım teknolojik süreçler uygulanır. Bu uygulamalar sayesinde üzerine dökülen malzemelerin halı yüzeyine tutunmaması sağlanır. Böylelikle daha kolay temizlenebilen ve toz tutmayan halı modelleri kullanıcının beğenisine sunulur. Düz renk halılar arasında, değişik dokuma yöntemleri ile üretilenlere de ulaşmak mümkündür. Kabartmalı dokumalar dekorasyonda yüzeye çok boyutlu bir hava verir. Shaggy halı ise daha yumuşak bir yüzeyde yürüme imkanı sağlar. Halı seçimi yaparken mekanın boyutları, mobilya ve aksesuarlar, duvarların rengi ve desenli olup olmadığı gibi çeşitli detayların göz önünde bulundurulması gerekir. Düz renk halılar, üstünde yer alan mobilya ve aksesuarları daha çok ortaya çıkardığından mekânda baskın karaktare sahip olmasını istediğiniz mobilya ve nesnelerin altına düz renk halı serebilirsiniz. İç mekanda otantik, bohem veya rengarenk döşenmiş, hareketli bir dekorasyonunuz varsa tercihinizi düz renk halılardan yana kullanarak dekorasyonda denge sağlayabilirsiniz.

Düz renk halı fiyatları; ipliğin kalitesi, cinsi, dokunma sıklığı ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Aynı yapısal özelliklere sahip ürünlerde boyut büyüdükçe fiyat artar. Ancak genel olarak düz renk halılar, uygun bir fiyat aralığında yer alır. Odanızın dekorasyonunu ön plana çıkaracak, kaliteli düz renk halı modelleri bütçenize en uygun fiyatlarla Koçtaş'ta! Keşfedin ve hemen sepetinize ekleyin. 

Daha fazla göster