65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  3   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Mutfak Halıları

Evin hemen her yerinde kullandığımız halılar, bulundukları odaya sıcaklık kattığı gibi dekoratif bir görünüm de sağlıyor. Mutfak halıları da bu doğrultuda mutfaklarına etkileyici bir görsellik kazandırmak isteyenlerin tercih ettikleri dekorasyon ürünlerinden biri oluyor. Günümüzde gelişen teknolojilerle de beraber farklı pek çok yapıda ve görsellikte halılar üretiliyor. Bu çeşitlilikte her zevke uygun mutfak halıları bulunabiliyor ve mutfaklar için hayal edilen dekorasyon kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Klasik ve modern tasarımlar arasından doğal veya canlı renkler içeren halılar ile mutfaklara farklı bir hava katılabiliyor, mutlu eden dekorasyon fikirleri ortaya çıkarılabiliyor. Mutfağınızda tercihinize göre, polyester, polipropilen gibi malzemelerden üretilen kaliteli halılar tercih ederek uzun yıllar kullanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Püf Noktası: Mutfak Halıları Arasında Seçim Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Mutfak için halı
seçerken sevdiğiniz renklere, tasarımlara ve hoşunuza gidecek malzeme özelliklerine göre tercih yaparsanız; mutfağınızda görmek istediğiniz sıcaklığı yakalayabilirsiniz. Günümüzde bazı evlerin mutfaklarında halı kullanımı tercih edilmese bile mutfak halısı kullanmaktan hoşlanan birçok insan bulunuyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz mutfağınız için satın alabileceğiniz yüzlerce halı modeli arasından size en çok hitap edeni bulabilirsiniz. Dekoratif motiflerle süslenmiş, görselliğiyle hayranlık uyandıran mutfak halıları ile mutfağınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Mutfaklar evin en çok vakit geçirildiği yerlerden biri. Bu nedenle mutfak halıları; çabuk kirlenme, toz ve yiyecek kırıntıları birikme gibi durumlara maruz kalabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için kısa ve sık tüylü halılar tercih etmek gerekiyor. Ayrıca kısa tüylü halıları temizlemek, diğerlerine göre daha kolay olabiliyor. Eğer mutfak zemininiz kaygansa kaymaz mutfak halısı modelleri tercih edebilirsiniz. Altları plastik gibi zemine sağlam bir şekilde tutunan malzemelerle üretilen halılar, talihsiz kazaların önüne geçebilir. En önemli konulardan biri de mutfak dekorasyonu. Eğer mutfağınızla uyumlu bir halı almak istiyorsanız; halının rengine ve tasarımına dikkat etmelisiniz. Dolaplarla, perdeler ve diğer mobilyalar ve hatta aydınlatmayla uyumlu bir halı seçerseniz mutfağınız için hayalinizdeki dekorasyonu ortaya çıkarabilirsiniz.

Koçtaş, her bütçeye uygun mutfak halısı fiyatları ile etkileyici, dekoratif ve şık ürünleri huzurunuza sunuyor. Mutfağınızda mükemmel dekorasyonu yaratmak istiyoranız Koçtaş'taki mutfak halıları arasından sizin için en uygun olanını sepetinize ekleyebilir ve hemen alışverişi tamamlayabilirsiniz. 

Daha fazla göster