65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  126   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Yeni Yıl Temalı Halılar

Yeni yıl temalı halılar, desenleri ve cıvıl cıvıl renkleri ile yaşam alanlarınızın zeminini süslüyor.  Yeni yıl ağacı, geyikler, kalpler, kar taneleri ve çok daha fazlası.. Yeni yıl temalı halı modelleri üzerinde baskın olarak yeni yılın sembolü niteliğindeki kırmızı ve yeşil renkler kullanılsa da; pembe, gri ve mavi gibi renklerin yer aldığı ürünler de farklılık yaratmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Kullanışlılığıyla Öne Çıkan Yeni Yıl Temalı Halılar
Yeni yıl temalı halılar,
%100 Baskılı mikropolyamid malzemeden üretiliyor. Bu sayede yıpranmalara karşı ekstra dayanıklı bir hal alıyor. Halılar, kaymaz taban olması sayesinde kaymalardan kaynaklanabilecek kazaları en aza indiriyor. Lüks kadife kumaşa baskı ile üretilen yeni yıl temalı halılar, yumuşacık dokusu ve kalitesiyle estetiğin yanında konforu da beraberinde getiriyor. Kullananları kalitesine hayran bırakan halılar, 30 derecede çamaşır makinesinde yıkamaya elverişli. Yıkama sonrası kolay kuruyor ve kaymaz tabanında dökülmeler yaşanmıyor. Doğaya zararı yok ve insan sağlığını olumsuz etkileyen kanserojen maddeler barındırmıyor. Bu sayede her mekânda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Konsept Dekorasyonlarda Kullanılan Yeni Yıl Temalı Halılar
Yeni yıl temalı halılar, yılbaşı yaklaştığında konsept dekorasyonlar yapmanıza imkan tanıyor. Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz eğlenceli bir yılbaşı gecesinde günün anlam ve önemini daha derinden hissetmenizi sağlayan bu halılar, sade mobilyalarla dizayn edilmiş mekânlarda canlı renkleri ve hareketli desenleriyle ön plana çıkıyor. Yılbaşı haricinde ev dekorasyonunun bir parçası olarak tercih ettiğinizde yeni yıl halısı modelleri; salondan mutfağa, yatak odasından çocuk odasına evinizin farklı kısımlarında kullanılabiliyor. Dilerseniz antre ve koridorlarda dar ve uzun ölçülere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Salonda bir adet büyük yeni yıl halısı kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz aynı renklerdeki farklı tasarımlara sahip modeller arasından birkaç modeli kombinleyebilirsiniz. Mutfak, çocuk odası ve diğer yaşam alanlarınız için uygun ölçülerde, yeni yıl konseptine uygun halılaraulaşabilirsiniz. Çocuk odaları için farklı desenlere sahip, çok renkli yeni yıl halıları kullanarak çocuklarınızın hayal dünyalarının ve yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Siz de Koçtaş'ın yeni yıl temalı halılarından birini alıp yaşam alanlarınıza renk katmak istiyorsanız hemen beğendiğiniz modelleri sepete atın!

Daha fazla göster