Peşin Fiyatına  7 Taksit

Nem Cihazları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Odanızın Havasını Ferahlatan ve Sağlığınıza İyi Gelen Nem Cihazları

İnsan, fizyolojisi gereği yaşadığı ortamlarda nem oranının belirli bir dengede kalmasına ihtiyaç duyar. Nem cihazları bu ihtiyaca yönelik olarak geliştirilmiştir. Bulunduğunuz mekanda ne fazla kuru hava ne de çok nemli hava olmaması, havanın neminin dengede olması gerekir. Bu durum sağlıklı nefes almak için oldukça önemlidir. Nemlendirme makinesi, nefesinizi taze ve ferah hissettirir.

Kışın kaloriferlerin havayı kurutması, yazın ise yoğun buharlaşmayla birlikte nemin artması çeşitli solunum sorunlarına yol açabilir. Özellikle astım bronşit gibi kronik rahatsızlıkları olanlar bu durumlardan daha da fazla rahatsız olabilirler. Yaşlılar, bebekler ve hastaların uyudukları odaların havasındaki nem dengesi özen gösterilmesi gereken konuların başında gelir. Onların sağlığı için de nem cihazı kullanabilirsiniz.

Nem Cihazları Faydaları

Hava nemlendirme cihazı modelleri, nem emici ve nem arttırıcı gibi farklı özelliklere sahiptir. Yeterince havalandırmanın yapılamadığı yerlerde, kapalı ofislerde, nem seviyesinin korunması, yoğun nemin azaltılması gibi işlevler için hava temizleme ve nemlendirme cihazı kullanılır. Cihazların sağladığı faydalar şöyledir:

  • Nemlendirici hava temizleyici makineler, içerideki havada bulunan nemin sağlıklı bir düzeye inmesini sağlamak konusunda başarılıdır. Bu cihazlar havada bulunan fazla nemi çeker.
  • Hava nemlendirici cihazlar bulunduğunuz mekanda nem azaldığında da devreye girer ve gereken nemi sağlar. Böylece kuru hava sebebiyle ortaya çıkabilecek boğaz ağrısı ve boğaz kuruluğu gibi sıkıntıların önüne geçilmiş olur.
  • Özellikle bebeklerin uyduğu odaların taze havayla dolmasında ve havanın bebeğin rahat nefes alması için gerekli nem seviyesine ulaşmasında nem cihazları destek olur. Öte yandan, bebek veya hasta odalarında nemlendirici ve hava temizleyici cihaz kullanma sıklığıyla ilgili doktorunuza danışmanız faydalı olur.

Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde sunulan nem cihazları çeşitlerini inceleyerek avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Koçtaş'ta En Çok Tercih Edilen Nem Cihazı Modelleri

Koçtaş, fiyat ve performans bakımından en iyi hava nemlendirici cihazları sunar. Cihazların dışında nem emici tablet, nem emici kutu, rutubet giderici, nem alıcı aparat ve nem giderici yedek tabletler de işinize yarayabilir. Kapalı alanlardaki yoğuşma, ıslaklık hissi ve buğu sorununu azaltan, odanızın havasını değiştiren nem cihazları ve diğer nem giderici ürünleri inceleyerek tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.

Nem Cihazları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Nemlendirme cihazı ne işe yarar?

Evde ya da iş yerlerinde yazın havayı soğutmak için klima kullanımı ve kışın ise kombi, soba gibi ürünlerin kullanımı odaların havasında doğal olarak var olan nemin düşmesine veya yükselmesine neden olabilir. Bu tür durumlarda yaz ve kış ayları için tasarlanan nem cihazları kullanıcılara yardımcı olur.

Hava nemlendirme cihazı nasıl kullanılır?

Havayı nemlendiren cihazlar, üzerinde bulunan gösterge düğmeleri kullanılarak o sırada ortamda bulunan nem oranını belirli bir seviyede tutmak için ayarlanır. Kullanım süresince cihazların toz filtrelerinin ve peteklerinin arada bir temizlenmesi önerilir. Her nem cihazı ayrı bir kullanım kılavuzuna sahiptir. Cihazın ayarlarını kullanım talimatlarına göre yapabilirsiniz.

En iyi hava nemlendirme cihazı modelleri hangisi ? 

Koçtaş'ta sunulan en iyi hava nemlendirme cihazı modelini, teknik özelliklerini inceleyerek seçebilirsiniz. Odaların içinde küf mantarı ve rutubet oluşumunu engelleyerek ortamı ferahlatan hava nemlendirme cihazı fiyatları, ürünün nem alma kapasitesi, genişliği, yüksekliği ve derinliğine göre değişiklik gösterebilir. Hava nemlendirici cihazlar ağırlığına ve su tankı kapasitesine göre de farklılık gösterir. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre sizin için en uygun olan cihazı seçebilirsiniz.

En Çok Satan Nem Cihazları Hangileri?

Koçtaş Nem Cihazları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Vaporatic Vhd25 Litre Nem Alma Cihazı
  2. Kare Nem Alıcı Aparat 500 gr Lavanta
  3. Trotec Ttk 32 E 12 Lt Nem Alma Cihazı
  4. Saban Nem Rutubet Alıcı Yedek Tablet 2 Adet 250 Gr Naturel
  5. Nem Emici Yedek 450 gr
Daha fazla göster
55 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: