500 TL ve Üzerine Kargo Bedava
Okula Dönüş Fırsatları!

Ürünler Yükleniyor!

Koçtaş

Okula Dönüş Fırsatlarını Yakalayın!

Yaz tatilinin sonuna yaklaşırken, okula dönüş heyecanı hem öğrencilerin hem de velilerin dört bir yanını sarıyor. Okul kıyafetleri, defter, kitap gibi klasik okul alışverişi haricinde ev dekorasyonuna dair yapacağınız alışverişler için Koçtaş, birbirinden özel okula dönüş fırsatları ile kapınızı çalıyor. Öğrencilerin yaşam alanlarında esen yenilik rüzgarları, onların yeni eğitim öğretim yılına bomba gibi bir motivasyonla girmelerini sağlarken; size de bu hesaplı yeniliklerin tadını çıkarmak kalıyor. Çalışma masası, ofis sandalyesi ve farklı kitaplık modellerinden oluşan çalışma gruplarından en trendy genç odası takımlarına varıncaya kadar Koçtaş'ın sunduğu muhteşem okula dönüş fırsatları, tatil dönüşü alışveriş keyfinizi taçlandırmak için sizi bekliyor.

Koçtaş'ın Okula Dönüş Fırsatları İle Yenilenin!
Başarının anahtarı, daima yeniliklere açık olmakta saklı... Bu eğitim öğretim yılında başarı sizden ve çocuklarınızdan yana olsun istiyorsanız, ilk önce evinizdeki çalışma alanını yenilemeye ne dersiniz? Her dekorasyon stiline uygun, birbirinden kullanışlı ve şık bilgisayar masası, ofis sandalyesi, dolap ve aksesuar çeşitleri Koçtaş'ın efsanevi okula dönüş fırsatları sayesinde, avantajlı fiyatlarla ayağınıza geliyor. Klasik tarzı sevenler için dekorasyona asalet katan ahşap görünümlü çalışma masaları, minimalistler içinse yenilikçi ve modern tasarımlar, en hesaplı seçeneklerle Koçtaş'ta satışa sunuluyor.

Tatil Dönüşü Genç Odası Takımlarında Kaçırılmayacak Fırsatlar
Genç odası dekorasyonunda da fark yaratan kaçırılmayacak fırsatlar Koçtaş'ta bir araya geliyor. Okullar açılmadan, cazip fiyatlarla sahip olabileceğiniz yepyeni genç odası takımları ile siz de yeni nesil dekorasyon trendlerine hızla ayak uydurabilirsiniz. Koçtaş'ın modern form ve renklere sahip karyola, çalışma masası, gardırop, komodin ve şifonyer modelleri ile farklı stillere uyumlu yaratıcı dekorasyonlar yapabilir; çocuk, genç ve çalışma odası dekorasyonlarında avantajlı fiyatlarla birbirinden fonksiyonel ve kompakt çözümler üretebilirsiniz. Bu anlamda değerlendirebileceğiniz, farklı işlevlere sahip modüllerin birbirine entegre olduğu tasarımlar Koçtaş'ın ürün gamında mevcut. Okula dönüş fırsatları sayesinde bu tasarımlara daha uygun fiyatlarla sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Okul hazırlıklarınızı sizin için kolaylaştıran ve harika fırsatlar sunan Koçtaş ile siz de bu yıla yeniliklerle dolu dolu bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni eğitim öğretim yılında daha konforlu ve kullanışlı bir dekorasyona sahip olmak için ihtiyacınız olan her şeyi Koçtaş'ın okula dönüş fırsatları kampanyasında bulabilirsiniz. Üstelik özel kampanyalardan yararlanıp bütçenizi sarsmadan! Haydi, siz de çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını gönül rahatlığıyla sepetinize ekleyin!