65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

SÜREÇLERİMİZ HAKKINDA BİLGİLENDİRMETüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını kapsamında aldığımız tedbirler doğrultusunda Koçtaş Ailesi olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İçinde bulunduğumuz durum nedeniyle sizlere her zamanki gibi en iyi hizmeti sunmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. En kısa zamanda sağlıklı günlerde yeniden bir araya gelmeyi diliyoruz.

Sizlere ve ailenize sağlıklı günler dileriz.

...

Mağazalarımız


24 Mart Salı günü itibarıyla tüm Türkiye’deki Koçtaş ve mahallelerdeki Koçtaş Fix mağazalarımızın faaliyetlerine geçici süreyle ara verilmiştir. Bu süre zarfında tüm ihtiyaçlarınız için online mağazamız koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamamız 7/24 yanınızda. Tüm sorularınız ve telefonla sipariş vermek için 0 850 209 50 50 Koçtaş Çözüm Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.

...

Mağazaya Yapılacak İade ve DeğişimlerMağazalarımızdan satın almış olduğunuz, mağazalarımızın kapalı olması nedeniyle iade/değişim yapamadığınız kullanılmamış, ambalajı bozulmamış ürünler için mağazalarımızın tekrar faaliyetine başladığı gün itibarıyla 30 gün içinde iade/değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

...

Online Siparişlerinizin Teslimatı


koctas.com.tr’den, Koçtaş mobil uygulamamızdan veya mağazalarımızda bulunan hızlı sipariş ekranlarından (kiosk) verdiğiniz siparişlerinizin teslimatını en kısa sürede sağlayabilmek için çok yoğun çalışıyoruz. Bu süre zarfında kargo firmalarının çalışma koşullarını ve mağazalarımızın kapalı olduğunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Mağazadan Teslim Alınacak Siparişlerde:

Verdiğiniz sipariş henüz size ulaşmadıysa dilerseniz mağazalarımız tekrar hizmet vermeye başladığında ürünü ilgili mağazamızdan teslim alabilir veya 0 850 209 50 50 Koçtaş Çözüm Merkezimiz ile iletişime geçerek para iadesi talep edebilirsiniz.

Adresinize Gönderilecek Siparişlerde:

Verdiğiniz sipariş henüz ulaşmadıysa 0 850 209 50 50 Koçtaş Çözüm Merkezimiz ile iletişime geçerek para iadesi talep edebilirsiniz.

...

Ürünler Hasarlı Geldiyse


koctas.com.tr’den veya Koçtaş mobil uygulamamızdan verdiğiniz siparişlerde ürünün hasarlı veya eksik parçalı ulaşması durumunda, 0 850 209 50 50 Koçtaş Çözüm Merkezimiz ile iletişime geçerek para iadesi talep edebilirsiniz. Ürünü tekrar talep etmeniz durumunda, stok uygunluğu var ise kampanya koşullarından faydalanarak ürünü tekrar satın alabilirsiniz.

 


#evdekal #iyilesecegiz