Güzel İndirimler Devam Ediyor

Vitra Form 300 Rim-ex Rezervuar Set

Ürün Kodu :1000154766

Estetik tasarımı ile öne çıkan Vitra Form 300 Rim-ez Rezervuar Set, yeni nesil banyo ve tuvaletler için tercih ediliyor. Seramik-duroplast malzemeden üretilmiş olan rezervuar set, 56 cm yüksekliği, 103 cm genişliği ve 53 cm derinliği sahiptir

1.299 TL (KDV Dahil)

849,90 TL - %35 İndirim (449,1 TL Kazanç)

Vitra Form 300 Rim-ex Rezervuar Set

Estetik tasarımı ile öne çıkan Vitra Form 300 Rim-ez Rezervuar Set, yeni nesil banyo ve tuvaletler için tercih ediliyor. Seramik-duroplast malzemeden üretilmiş olan rezervuar set, 56 cm yüksekliği, 103 cm genişliği ve 53 cm derinliği ile oldukça modern bir tasarıma sahip. İç haznenin tamamen temizlenmesi için hassas ve her alana su dağılımı yapan Vitra Form Rezervuar Set, kanalsız bir yapıda. Klozetin kanalsız yapısı, iç kısmında sağlığı olumsuz yönde etkileyebilecek bakterilerin oluşmasına ve saklanmasına imkan tanınmıyor. Metal menteşesi ile direkt duvara monte edilen ürünün kapak kısmının yavaş bir şekilde kapanıyor olması; ses yapmamasına ve daha etkili hijyen sağlamasına neden oluyor. Klozet ve lavabolar kategorisinde yer alan asma klozet ve gömme rezervuarın bir arada bulunduğu sete Koçtaş güvencesi ile kolayca sahip olabilirsiniz.


Teknik Özellikler

Malzeme Seramik-Duroplast
Kapatma Tipi Yavaş Kapanan
Yükseklik 56 cm
Genişlik 103 cm
Derinlik 53 cm
Renk Beyaz
Rezervuar Kapasitesi 6 litre
Rezervuar Su Hacmi 6 litre
Rezervuar Kademesi 3/6 Çift Kademe
Çıkış Tipi Yatay
Montaj Türü Duvardan
Menteşe Türü Metal Menteşe

Ürün Açıklaması

Tek hareketle kolay temizlik %95 daha hijyenik. İnovatif tasarım Kanalsız olması sayesinde kolay temizlik imkanı sağlıyor. İçerisinde kir ve sağlığa zararlı organizmaların oluşmasına imkan veren kanal veya delik bulunmuyor. Çıkabilir parça sayesinde kolay temizleme imkanı sunuyor. Tüm iç hazne yıkaması için hassas su dağılımı sağlıyor. Batarya ve aksesuarlar fiyata dahil değildir Asma klozet, gömme rezervuar

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz.Ürün görselinde yer alan batarya ve aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bize ulaştırılacak ve ürünlerin değişimi yapılacaktır.Değişim veya iade işleminiz için Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 Hattımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz. Sipariş oluşturduğunuz ürünler satın alma ekranlarında size gösterilen tarih / tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.İnternet mağazamızda satılan klozet ve lavabolarda nakliye ve montaj fiyata dahil değildir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
144,30 TLx 9 1.299 TL
162,40 TLx 8 1.299 TL
216,50 TLx 6 1.299 TL
216,50 TLx 6 1.299 TL
259,80 TLx 5 1.299 TL
259,80 TLx 5 1.299 TL
324,80 TLx 4 1.299 TL

İade ve Değişim İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda değişim, iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade ve değişim sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr websitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2) Bildirim yaptığınız iade ve değişim işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3) Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat  telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki  kutu içerisine neden iade / değişim istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4) Kargo firması tarafından adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına  düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade ve/veya  farklı bir ürün ile değişim taleplerinde ; ilgili firmanın iade ve/veya değişim yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade - Değişim Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade ve değişim bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade / Değişim Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekile getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz.
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.