65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

YAŞAYAN EVLER

Trend İpuçları

Modern

Yalın çizgilerde, süslemelerden uzak ve net formlara sahip modern stil, estetik ve konforu bir arada sunuyor. Aydınlatmadan aksesuarlara sade seçimlerin ön plana çıktığı modern dekorasyona düz tekstiller çok yakışıyor. Geometrik formlar da bu stilde sıklıkla yer alıyor.

Modern
Country

Country

İngiliz, Fransız ve Amerikan kır stilinden esintiler taşıyan Country tarzında sıcak eskitme ahşaplarla kareli ve çiçekli tekstiller başrolü paylaşıyor. Sade, vintage ve rahat yaşam alanları sunan bu stilde özellikle pastoral renkler tercih ediliyor.

Klasik

Modası hiç bir zaman geçmeyen, geçmişin izlerini günümüze en güzel detaylarıyla yansıtan klasik dekorasyon, ağırbaşlı ve görkemli duruşuyla öne çıkıyor. Mobilya seçimi kadar mekanın mimari detaylarının da önem kazandığı stil, zarif ve nostaljik bir mekan düzeni sunuyor.

Klasik