750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yaşayan Evler

Modern

Endüstriyel
Doğal Yaşam

Doğal Yaşam

Şehir hayatının karmaşasından kaçıp sığındığımız evlerimize en çok yakışan stillerden biri doğadan ilham alan modern yaşam çizgileri... Stil kodlarını; ahşap, hasır, rattan malzemeler, yeşil, bej ve doğal kahve renkleri, doğal tekstiller oluşturuyor.

Ürünleri Gör

Minimal

“Az, çoktur” ilkesi etrafında şekil alan minimalist dekorasyon, yalınlığıyla insan ruhuna oldukça olumlu yansımaları olan bir stil. Kalabalık ve dağınıklığa yer verilmeyen minimalist akımda, tek bir odak noktası etrafında dengeli yerleştirilmiş az sayıda eşya, sade renk ve çizgiler çıkış noktanız olacak.

Ürünleri Gör

Minimal
Sade Tutkusu

Sade Tutkusu

Kendinden desenli dokular, opak cam, beyaz ahşap, saydam griler ve tabii ki sonsuz bir yalınlık... Şatafat ve kalabalıktan hoşlanmayan ve evini sükûnet merkezi olarak görenler sadenin asaletine tutulacaklar!

Ürünleri Gör

Parlayan Şıklık

Modern çizgilerin yine başrolde olduğu; ama ışıltılı, hafif klasik ögeleri de kapsayan farklı bir stil arıyorsanız doğru sayfadasınız! Mobilyaların sadeliğini dengeli bir parıltıya sahip geometrik aksesuarlarla kırarak yaratacağınız etkiyi evin her alanına kolayca uygulayabilirsiniz.

Ürünleri Gör

Parlayan Şıklık
Hayatın Renkleri

Hayatın Renkleri

Enerji veren sarı, huzurlu mavi, ferahlık sunan yeşil... Hayat, renklerin coşkulu dansıyla daha da güzelleşmiyor mu? Dekorasyonda çoklu renk tercih ediyorsanız düz hatlar ve zarif geçişlere sahip ahşap kullanımıyla öne çıkan İskandinav stilin rehberliğinde ilerleyin.

Ürünleri Gör

Karnaval Zamanı

Fransızca kökenli “bohem” kelimesi; yarını düşünmeden, günü gününe, tasasız, karmaşık bir yaşayış tarzıyla tanımlanıyor. Dekorasyon anlamında ise bu stil, minimalist akımın tam zıttı olarak karşımıza çıkıyor. Yoğun şekilde renk ve aksesuar kullanımını seviyor ve evin içinde neşeli bir hava estirmek istiyorsanız Karnaval Zamanı tam size göre!

Alışverişe Başla

Karnaval Zamanı
Tropik Kaçış

Tropik Kaçış

Kaktüs, flamingo ve ananas gibi tropik esintili objelere bayılanlar için bu trend bir şahane! İlk olarak Los Angeles’ta ortaya çıkan yaratıcılık, kişiselleştirme, canlı renkler, cesur desenler, bolca bitki kullanımıyla tanımlanan Jungalow stili, tropikal ve bohem, eski ama konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Alışverişe Başla