500 TL ve Üzerine Kargo Bedava 500 TL ve Üzerine Kargo Bedava

Yaşayan Evler

Modern Endüstriyel

Endüstriyel

Maskülen ve cool bir dekorasyon arayışında ilk akla gelen endüstriyel tarzı evinize uygulamak için sert hatlı metal eşyalara, beton ve tuğla görünümüne, siyah, gri, bordo ve kahverengi tonlara evinizde yer açın.

Ürünleri Gör

Endüstriyel

Doğal Yaşam

Şehir hayatının karmaşasından kaçıp sığındığımız evlerimize en çok yakışan stillerden biri doğadan ilham alan modern yaşam çizgileri... Stil kodlarını; ahşap, hasır, rattan malzemeler, yeşil, bej ve doğal kahve renkleri, doğal tekstiller oluşturuyor.

Ürünleri Gör

Doğal Yaşam

Minimal

“Az, çoktur” ilkesi etrafında şekil alan minimalist dekorasyon, yalınlığıyla insan ruhuna oldukça olumlu yansımaları olan bir stil. Kalabalık ve dağınıklığa yer verilmeyen minimalist akımda, tek bir odak noktası etrafında dengeli yerleştirilmiş az sayıda eşya, sade renk ve çizgiler çıkış noktanız olacak.

Ürünleri Gör

Minimal

Sade Tutkusu

Kendinden desenli dokular, opak cam, beyaz ahşap, saydam griler ve tabii ki sonsuz bir yalınlık... Şatafat ve kalabalıktan hoşlanmayan ve evini sükûnet merkezi olarak görenler sadenin asaletine tutulacaklar!

Ürünleri Gör

Sade Tutkusu

Şıklık

Modern çizgilerin yine başrolde olduğu; ama ışıltılı, hafif klasik ögeleri de kapsayan farklı bir stil arıyorsanız doğru sayfadasınız! Mobilyaların sadeliğini dengeli bir parıltıya sahip geometrik aksesuarlarla kırarak yaratacağınız etkiyi evin her alanına kolayca uygulayabilirsiniz.

Ürünleri Gör

Parlayan Şıklık
Parlayan Şıklık

Hayatın Renkleri

Enerji veren sarı, huzurlu mavi, ferahlık sunan yeşil... Hayat, renklerin coşkulu dansıyla daha da güzelleşmiyor mu? Dekorasyonda çoklu renk tercih ediyorsanız düz hatlar ve zarif geçişlere sahip ahşap kullanımıyla öne çıkan İskandinav stilin rehberliğinde ilerleyin.

Ürünleri Gör

Hayatın Renkleri
Hayatın Renkleri
Hayatın Renkleri

Karnaval
Zamanı

Alışverişe Başla

Karnaval Zamanı
Hayatın Renkleri

Tropik
Kaçış

Alışverişe Başla

Tropik Kaçış