200 TL Üzeri Kargo Bedava

Dinlenme Vakti

Bohem tarzdaki yatak odanızda bebeğinize yer açın!

Bohem, pek çok farklı alanda kullanılan, renkli, özgür ruhlu ve eklektik bir tarz. Yatak odanızı bu tarza göre farklılaştırabilir, bebeğinizle birlikte kendinize sıcak ve rahat bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Bohem stilin vazgeçilmezi doğal malzemelerle tasarlanan mobilyalar. Bebeğinizin en derin uykularına dalacağı beşik, doğal kayın ağacından üretildi. Yatağınızın yanında konumlandırarak ona daima yakın olmanın keyfini yaşayın.

Devamını Gör

Setay Mobilya

Beşik, Solce Doğal Kayın Beşik, 60x120 Cm

6.890.80 TL

Pencere ve kapı formlarını vurgulamak bu dekorasyon akımında önemli. Pencere görünümünde tasarlanmış dekoratif ayna, yatak odanızda kullanmayı en çok sevdiğiniz parçalardan biri olacak. Zevkinizi, duvarlara yansıtma zamanı!

Devamını Gör

Dekoratif Ayna 50 X 70 cm Krem

1.019.00 TL

İncele

Bebeğiniz eşyalarını ve oyuncaklarını saklayabileceğiniz şifonyer, ladin köknar ağacının doğallığını taşıyor. Bebek beşiğinin yakınında kullanarak yatak odanızın bir köşesinde bebeğinize özel bir köşe yaratabilirsiniz.

Devamını Gör

Setay Mobilya

Doğal Ladin Şifonyer, Pine Şifonyer - Köknar Ağacı - Dr-200

8.270.80 TL

Hasır ipler, örgüler ve el yapımı hissi yaratan dekorasyon parçaları, bohem tarzda sıkça tercih ediliyor. Krem rengi iplerden oluşan yuvarlak formlu aydınlatma, yatak odanızın bohem görünümünü tamamlayacak.

Devamını Gör

Tek-İş

İp Sarkıt 30 cm Krem

449.90 TL

İlham Alabileceğiniz Diğer İçerikler