150 TL Üzeri Kargo Bedava

Hurçlar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanım Amacınıza Göre Seçebileceğiniz Hurçlar

Hurçlar, farklı kumaşlardan üretilen işlevsel eşyalardır. İçerisine; türlü tekstil ürünü, ayakkabı ve kıyafet gibi parçaları yerleştirerek uzun süreler boyu muhafaza edebilirsiniz. Ürünün içerisine saklamak istediğiniz eşyayı yerleştirerek kapatabilirsiniz. Ürünler; pamuklu, elyaf, hasır gibi yapılarda üretilebilir.

Ürünler, içine koyulan eşyayı her yönden sararak tozlanmasını engelleyen yapıdadır. Etrafını saran ince yapıda olabildiği gibi, kutu şeklinde duran dik modelleri de bulunur. İçi doldurulan hurçlar, dolap üzerinde konumlandırılabilecek yapıdadır. Ürünler aynı zamanda çanta içerisini düzenlemek için kullanılabilir. Farklı modellerinden, dolap ve çekmece içlerinde düzen sağlamak için yararlanılabilir. Büyük boyutlarda olan ve saklanması düşünülen eşyalar, yaşam alanında fazla yer kaplamaması adına baza altlarına koyulur. Baza altı için tasarlanan ürünler, içerisine koyulan eşyaların tozlanmasını önler ve aynı türdeki ürünlerin bir arada muhafaza edilebilmesine imkân tanır.

Çeşitli modelleri bulunan ürünler, farklı türdeki eşyaların tozlanmasını ve hasar görmesini önler. Farklı tasarımlarda, renklerde bulunan ve geniş alternatifler sunan ürünler arasından beğenilerinize göre bir tercih yapabilirsiniz. İçerisine konulacak eşyanın boyutu düşünülerek farklı genişliklerde ve ebatlarda üretilen hurçları seçerken, kullanım alanınızı düşünebilirsiniz.

Uygun boyutlardaki ürünleri edinerek, istediğiniz eşyaları içerisine dizebilirsiniz. Uzun süreli saklama fırsatı veren ürünlerin türleri arasından ihtiyaçlarınızı düşünerek farklı hurç modelleri ve fiyatları arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz. Geniş dizayn alternatifleri bulunduran ve fonksiyonel yapıda olan ürünler arasından dilediğinizi seçerek satın alabilirsiniz.

Birçok Farklı Alanda Kullanılabilen Hurç Modelleri

Hurçlar, mevsim değişikliklerinde farklılaşan giyim kıyafetlerini ortadan kaldırmak için kullanılabilen ürünlerdir. Aynı zamanda taşınma esnasında da ürünlerden yararlanılabilir. Giyim türlerinin yanı sıra yorgan, yastık, halı gibi çeşitli eşyaların muhafaza edilmesinde faydalanılabilen saklama ürünleri arasındadır. Hurçlar, içerisine koyulacak eşyaların türüne özel üretilen tasarımlara sahiptir. İçerisine kıyafet, çorap, iç çamaşırı, kıyafet, yorgan, halı, yastık, ayakkabı gibi çok çeşitli eşyalar konulabilir.

Ürünler tasarlanırken içerisine konulması planlanan eşyaların sığabileceği boyutlarda üretilmesine dikkat edilir. Evinizdeki dağınık görüntüyü de önlemeye yarayan ürünler, dilediğiniz eşyalarla birlikte kullanılabilir. Hurçlar aynı zamanda farklı dizaynlarla üretilebilir. Puantiyeli, çizgili, akordeon, baskılı, cepli, çekmeceli, kutu, sandık türlerinde üretilen modeller arasından ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Vakumlu türlerinden yer tasarrufu sağlamak adına yararlanabilirsiniz. Uygun yorgan hurcu fiyatları yorganları hesaplı ve güvenli şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Boyut olarak da farklı seçenek sunan ürünler; mega, maksi, orta, büyük, küçük gibi çeşitli eşyaların içerisine tam sığacağı şekilde tasarlanır. Organizer olarak kullanılabilen ürünler, çekmecelere yerleştirilebilir ya da dolap içlerine konumlandırılabilir. Düzenleyici olarak kullanılabilen ürünler, ortamda düzenli görüntü sağlanmasına yardımcı olur.

Geniş renk alternatifleri barındıran ürünler arasında beğenileriniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Gri, beyaz, pembe, mavi, krem gibi renk tonlarında bulunan ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda ortamın dekorasyonuna ya da alandaki mobilyalara uyumlu olacak şekilde renk tercihinde bulunabilirsiniz. 

Çeşitli Türdeki Giysilerinizi Koyabileceğiniz Kıyafet Hurçları

Hurçların sık kullanıldığı alanlardan biri giysilerin kaldırılması ve düzenlenmesi konusudur. Kıyafet hurcu, yazlık ya da kışlık giysilerin giyilmemesi halinde odalarda yer kaplamaması için başvurulan bir üründür. Kış mevsiminde yazlık kıyafetler, yaz mevsiminde de kalın kışlık kıyafetler kaldırılır. Kıyafet koyulabilen modellerin içerisine tişört, kazak, ceket, bluz, pantolon, şort, etek gibi çeşitli kıyafetler koyulabilir.

Kıyafetlerinizin kalınlığına veya inceliğine göre farklı boylardaki modellerini tercih edebilirsiniz. Maxi, mega, orta boylardaki modellerin ölçülerini inceleyerek, kıyafetlerinizin yapısına uygun olacak türleri edinebilirsiniz. Ürünler, aynı zamanda organizer türündeki modellerinden faydalanılarak çekmecelerin veya dolapların içerisine düzenleyici görevi üstlenmek üzere yerleştirilir.

Çorap hurcu olarak kullanılan modellere çeşitli çoraplarınızı yerleştirebilirsiniz. Çoraplar yapı olarak küçük giyim ürünleri olduğu için çabuk kaybolabilir ve tekini bulmak zorlaşabilir. İçerisinde çok sayıda çorap çifti sığabilen modelleri edinerek uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Organizer türündeki ürünleri edinerek çekmecelerinize yerleştirebilirsiniz. İçerisine iç çamaşırlarınızı, çeşitli kıyafetlerinizi, çoraplarınızı, kravatlarınızı ve daha birçok türde giyim eşyasını koyabilirsiniz.

Değişik tasarımlara ve renklere sahip ürünler arasından zevkleriniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Kıyafet hurçlarını, bazaların altına ya da dolapların üstüne kaldırarak saklayabilirsiniz. Kullanım sağlayacağınız zaman aynı türdeki eşyaları bir arada koyduğunuz için aradığınız ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Ürünleri seçerken uygun boyutlarda olanları almaya özen gösterebilirsiniz. Hurç fiyatları ürünlerin boyutuna göre değişiklik gösterebilir. 

Büyük Ebatlı Tekstil Ürünlerini Saklayabileceğiniz Yorgan Hurçları

Yorgan hurcu; içerisine yorgan, yastık, battaniye, pike, yatak örtüsü, gibi büyük genişliklerde bulunan tekstil ürünleri yerleştirmek üzere kullanılır. Yorgan, yapı olarak kalın ve çok yer kaplayan tekstil ürünleri arasındadır. Yorganları yeterli büyüklüğe sahip saklama ürünlerini kullanarak muhafaza edebilirsiniz. Yorgan konulabilen modeller; geniş boyutlarda üretilmesi sebebiyle yastık, battaniye gibi diğer eşyaları da içine alma kapasitesine sahiptir.

Büyük yorgan hurcu, yalnızca bir değil birden fazla yorganı içerisine sığdırabileceğiniz yapıda imal edilir. Büyük ebatlardaki saklama ürünleriyle, yer kaplayan ve kötü görünümlere sebep olabilen yorganları bir arada ve düzenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda pike, yatak örtüsü, battaniye, yastık gibi çeşitli ev tekstil eşyalarını kendi türlerindeki ürünlerle beraber saklayabilirsiniz. Yastıklarınızı aynı saklama ürünün içerisinde biriktirerek düzenli bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Yatak örtülerini bir arada dizerek, ihtiyacınız olduğu anda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Misafirler geldiğinde temiz çarşaf, yatak örtüsü, yastık gibi eşyalara gereksinim duyduğunuzda hurçların içerisine yerleştirdiğiniz ürünleri kaldırdığınız yerden kolayca bulabilirsiniz. Tozlanmadan sakladığınız tekstil ürünlerinin yerini pratik şekilde bularak içerisindeki eşyaları kullanabilirsiniz.

Yorganların sığabileceği ürünlerin tasarımları ve renkleri değişebilir. Kişisel beğenileriniz ve gereksinimleriniz doğrultusunda istediğiniz modelleri edinebilirsiniz. Yorgan hurcu fiyatları üretiminde kullanılan kumaşın yapısına ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

Çeşitli Ayakkabılarınızı Bulundurabileceğiniz Ayakkabı Hurçları

Ayakkabı hurcu, ayakkabıların içerisine koyularak saklanmasını sağlayan fonksiyonel ürünler arasındadır. Ayakkabıların düzenli bir biçimde saklanabilmesine olanak tanıyan modelleri edinerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Birçok farklı türü bulunan ayakkabı konulabilen ürünler, askılı modellere sahiptir. Askılı ürünleri uygun bir konuma asarak kullanabilirsiniz. Alanınızda az yer bulunuyorsa dolapların içine monte edilen askılara, içerisinde ayakkabı bulunan askılı ürünler asılabilir.

Ayakkabıları hijyenik bir şekilde muhafaza etmenize olanak tanıyan ürünler, birçok işlevsel ve tasarımsal çeşitlere sahiptir. Renkleri değişebilen ürünlerden beğenileriniz doğrultusunda bir seçim gerçekleştirebilirsiniz. Ayakkabıların saklanabilmesine yarar sağlayan ürünler, iç veya dış mekanlarda kullanılabilen yapıya sahiptir. Günlük kullanılmayan ayakkabı türleri, ayakkabı hurçlarından yararlanılarak kaldırılabilir. Kullanılmayan ayakkabıların ortalıktan kaldırılması, yer tasarrufu yapmaya fırsat tanır ve daha düzgün bir görünüm yaratılmasına yardımcı olur.

Ev girişlerinde; ayakkabılıklara ya da portmantolara gerek duymadan, ayakkabı konulan modellerden tercih ederek düzen yaratabilmeniz mümkün olur. Ayakkabı koyulan türlerde muhafaza edilen ayakkabılar, taşınma ya da seyahat esnasında da kolaylık sağlar. Hazır kabında bulunan ayakkabıları başka hiçbir çabaya gerek duymadan çantalarınıza atabilirsiniz.

Birçok farklı dizayn modeline sahip ürünler arasından gereksinimlerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Ürünler, farklı ayakkabı modellerinin içerisine sığabileceği ebatlarda imal edilir. Bot, çizme gibi ayakkabılar daha geniş depolama yeri isterken; babet, terlik gibi ayakkabı türlerine daha küçük boyutlardaki modeller yeterli olur.

Geniş Kapasiteli Olacak Şekilde Üretilen Baza Altı Hurçları

Baza altı hurçları, baza ya da sandıklara çeşitli eşyaların depolanmasını sağlamak için kullanılan ürünlerdir. Dolap içlerinin yeterli gelmediği zamanlarda bazaların sahip olduğu geniş kapasite sayesinde birçok eşya düzgün bir biçimde baza içlerine yerleştirilebilir. Odalarınızı düzene sokan ve yeri bulunamayan eşyaların düzgün durmasını sağlayan ürünler, farklı yapılarda üretilebilir. Bez ya da kutu şeklinde üretilebilen ürünler, içerisine birçok eşya alabilecek büyüklüklere sahiptir.

İçlerine farklı çeşitte kıyafetler ya da tekstil eşyaları konulabilen ürünler, farklı renklerde üretilir. Puantiyeli ya da şeritli gibi desenlere sahip olan ürünler arasından beğenilerinizi düşünerek seçim yapabilirsiniz. Dağınık biçimde eşyaların atıldığı bazalar, baza altı hurçları sayesinde düzenli bir görünüme kavuşur. Ürünlerin boyutlarını ihtiyaçlarına göre seçebilirsiniz.

İçerisine yer kaplayan büyük eşyaları koymak için maksi, mega boylardaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Daha küçük boyutlardaki eşyalarınızı depolamak için küçük hurç çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Bazaların alt kısımlarına özel tasarlanan ürünler, bazanızın sağladığı depolama alanını verimli bir şekilde kullanabilmenize olanak tanır.

Baza altı modelleri, sandık gibi geniş kapasiteye sahip eşyaların içerisinde de kullanabilirsiniz. Eşyaların düzenli biçimde muhafaza edilebilmesine imkân veren modeller arasından dilediğinizi edinebilirsiniz. Ürünleri alırken bazalarınızın ya da sandıklarınızın iç kapasitelerinin sahip olduğu ölçüleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Kişisel zevklerinize uygun tasarımlarda ve renklerde bulunan ürünleri satın alabilirsiniz. 

Halıların Korunmasını Sağlayan Halı Hurçları

Birçok türdeki eşyaların düzgün bir biçimde muhafaza edilmesini ve saklanmasını sağlayan hurç modelleri arasından halıların koyulabileceği formda üretilenler mevcuttur. Halı hurcu, halıların formuna uygun olacak şekilde tasarlanan ürünlerdir. Modelleri değişebilen ürünler; aynı zamanda paspas, kilim, yolluk gibi eşyaların konulabileceği yapılarda bulunur. Büyük ya da küçük boyutlarda üretilmiş olan halı çeşitleri için uygun boyuttaki bir modeli tercih edebilirsiniz.

Geniş boyut seçenekleri sunan ürünler; her boyda halı, kilim, paspas için uygun bir türe sahiptir. Rulo yapılıp evin köşelerinde dağınık biçimde durmaya devam eden halıları, halı koyulan modellerden yararlanarak düzenli bir şekle bürünmesini sağlayabilirsiniz. Alanlarınızda kötü görüntüleri engelleyebilmesiyle öne çıkan halı konulabilen ürünler arasından beğenilerinize uygun renge ve dizayna sahip modeli edinebilirsiniz.

Evden kaldırılmak istenen halı, yolluk gibi ürünler; bodruma veya kilere kapatıldığında fazlasıyla toz çekebilir. Halı hurçlarının içerisine koyulan halı, yolluk, kilim gibi eşyaların üzerine doğrudan toz bulaşma riski ortadan kalkar. Nispeten daha az toz biriktiren eşyalar, yeniden kullanılacağı zaman daha kolay kirlerden arındırılabilir. Farklı boyuttaki halılarınıza uygun ürünleri edinebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarla üretilen türleri, kişisel beğenilerinize göre belirleyerek satın alabilirsiniz. Ev içi düzenleme konusunda oldukça fazla avantaj sağlayan ürünleri edinerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ürünün İçerisini Görebilmenize Fırsat Tanıyan Pencereli Hurçlar

Ev hayatında sıkça tercih edilen ve evin düzenini sağlayan çeşitli hurçlar, farklı tasarım seçeneklerine sahiptir. Her tarafı kapalı bez kumaştan üretildiği gibi, kutu biçimlerinde de imal edilebilen türler bulundurur. Pencereli hurçlar, dışarıdan bakıldığında içeride bulunan eşyaların görülmesine sağlayan yapıdadır. Pencereli modeller, içinde duran ürünü hemen tespit edebilmenizi sağlar. İçerisinin pencere yapısı sayesinde görünmesi, kullanış bakımından oldukça kolaylık oluşturur.

İçerisinde hangi eşyanın bulunduğunu kabı ya da kutuyu açmanıza gerek kalmadan dışarıdan bir gözle görebilirsiniz. Daha sonra meydana çıkarmak amacıyla kaldırılan eşyalar, pencereli modellerin içerisine konulduğunda istenen eşyaya çok daha hızlı biçimde ulaşılabilmesine fırsat tanır. Taşınma ya da yer değiştirme gibi durumlarda pencereli modeller işlemlerinizi kolaylaştırır ve daha hızlı halledebilmenize yardımcı olur.

Pratik kullanım sağlayan pencereli modeller, farklı boyutlarda üretilebilir. İçerisinde bulundurmak istediğiniz eşyaların ebatlarını düşünerek uygun ölçülerdeki türleri edinebilirsiniz. Fermuar bulunduran ürünlerin kullanımları da oldukça kolaydır. Renkleri ve tasarımları değişen türler arasından alanınıza uyumlu renk tonlarını tercih edebilirsiniz.

Kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçeceğiniz ürünleri; baza altında, dolapların içinde, dolap üstlerinde ya da daha farklı depolama alanlarında bulundurabilirsiniz. Pencereli tasarımıyla birlikte aynı zamanda estetik görünüm sunan modelleri, uygun eşyalarla birlikte kullanabilirsiniz. Ev düzenine katkı sağlayan düzenleyici pencereli modelleri edinerek, düzenli bir alan oluşturmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Sağlam Yapılarıyla Öne Çıkan Kutu Hurçlar

Farklı türde eşyaların düzenlenmesini sağlayan kullanışlı ürünler, çeşitli formlarda üretilebilir. Kutu hurçlar, muhafaza edilecek eşyaları ayrı şekillerde sınıflandırabilmenize olanak sağlar. İç mekanlarda düzenin sağlanmasında kullanılan organizerlar arasında bulunan kutu formdaki türleri, farklı boylarda bulunabilir. Toplamak istediğiniz alanda başvurabileceğiniz çeşitli modeller arasından, dilediğinizi seçebilirsiniz.

Mevsimi geçen kıyafetleri veya ayakkabıları koyup kaldırmak üzere kutu modellerden yardım alabilirsiniz. Kutu modellerin içerisine elbise, kazak, tişört, bluz, etek, pantolon gibi giyim ürünlerini yerleştirebilirsiniz. Havlu, bornoz gibi banyo malzemelerini kutu modellerin içerisine koyarak saklayabilirsiniz. Kutu modellerin sahip olduğu kutu formu sayesinde içerisinde bulunan eşyalar zarar görmeden güvenli biçimde saklanabilir.

Farklı renk ve desenlerde üretilen kutu modellerini seçerken hoşunuza giden modelleri seçebilirsiniz. Kutu çeşitlerini bulunduracağınız mekânın dekorasyonuna uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Estetik görünüme sahip kutu hurçları, odalarınızda uygun bölgelere konumlandırabilirsiniz. Ortamın dekorasyonuna ve mobilyalara uyum sağlayacak modellerde seçilen kutu modelleri, alanın görünümünü zenginleştirebilir.

Kutu modellerini, içerisine koyacağınız eşyaları düşünerek uygun boyutlarda alabilirsiniz. Sade ya da desenli dizaynlara sahip olan modellerden mekânın havasını uyum sağlayacağını düşündükleriniz arasından seçimde bulunabilirsiniz. Estetik görünümlere sahip kutu hurçlarla hem evinizi düzene sokabilir hem de dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun boyutlarda bulunan kutu çeşitlerinden doğru ölçülere sahip türleri edinebilirsiniz.

Hurç Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok farklı seçenek barındıran hurçları edinmeden önce bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Seçim yapacağınız modelin taşıdığı özellikleri iyice inceleyebilirsiniz. Hava geçiren nitelik taşıyan kumaşlarla üretilen ürünlerin içerisine koyulan eşyalar hava alabilir. Kapalı formu sayesinde içerisine toz dolamaz. Nemlenme yaşanmaz ve haşerelere karşı da önlem alınmış olur. Hava geçirgenliği tercih esnasında kriterleriniz arasında bulunabilir.

Şeffaf yapıda olan ya da bir kısmında pencere bulunan hurçları, tercihleriniz arasında ön sıralara taşıyabilirsiniz. İçinin gözükmesine olanak tanıyan modeller, kullanım kolaylığı sağlar. İçeriğini açmadan yalnızca dışarıdan bakarak eşyaları tanıyabilmenizi sağlar ve pratik biçimde aradığınız ürünü bulmanıza yardım eder. Şeffaf yapıda bulunabilen modeller, taşınma ve yer değiştirme işleri esnasında da kolaylık sağlama rolü üstlenir.

Model seçimi yapmadan önce, ürünün sağlam malzemeler kullanılarak üretildiğine dikkat edebilirsiniz. Dayanıklı materyallerden elde edilen ürünler, size daha uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Ürünleri almadan önce, yıkanabilmesi veya silinebilmesi özelliği taşıyıp taşımadığına bakabilirsiniz. Yıkanabilen yapıdaki modeller hijyen sağlama konusunda kolaylık sağlayan bir niteliktir. Elde veya çamaşır makinesinde yıkanma uygunluğunu kontrol ederek ürünü doğru yönteme başvurarak yıkayabilirsiniz.

Ürün tercihi esnasında sahip olduğu ölçülere de önem verilmesi gerekir. Konumlandırılacak alanın ölçülerine ve içerisine koyulacak eşyaların boyutlarına uygun olacak bir model seçimi yapabilirsiniz. Ürünün rengine ve tasarımına karar verirken bulunduracağınız alanın dekorasyonunu göz önüne alabilirsiniz.

Hurçların Kullanım Alanları

Hurçlar, geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler arasındadır. Bazaların alt kısmını organize etmenize olanak tanıyan baza altı modelleri, dağınık görünümü ortadan kaldırır. Aynı türdeki eşyaların bir arada ve düzenli şekilde saklanabilmesine olanak tanıyan baza altı modeller, farklı tasarımlarda ve ebatlarda bulunabilir. Baza altı modelleri, sandıkların içerisine koyarak da muhafaza edebilirsiniz.

Kutu hurçlar, dayanıklı üretilen yapılarıyla öne çıkar ve içerisine istenen türde saklanmak istenen eşyalar yerleştirilebilir. Kutu modeller; dolaplara, bazalara, sandıklara, kilere ya da bodruma kaldırılarak kullanılabilir. Ayakkabı hurçları, çeşitli ayakkabılarının içerisine sığacağı şekilde özel tasarlanan modellerdendir. Yorgan koyulabilen modeller; geniş ebatlara sahip olmaları nedeniyle içerisine yorgan, yastık, battaniye, pike, çarşaf gibi eşyaları içerisinde barındırabilir. Kıyafet ve çorap hurçları, çekmecelerinizi ve dolaplarınızın içini organize etmek için kullanabileceğiniz türler arasındadır.

Organizer türündeki akordeon modeller; içerisine çorap, kravat, iç çamaşırı gibi eşyalarınızı yerleştirerek düzenlemenize olanak tanır. Halı hurcu modelleri; halı, kilim, paspas gibi ev zeminlerine yerleştirilen ürünlerin korunması ve muhafaza edilmesi için kullanılır. Farklı türdeki eşyaların koyulabilmesi için tasarlanan modelleri, evinizdeki uygun alanlarda saklayabilirsiniz. Çantalarınızı dolap üstü modellere yerleştirebilirsiniz. İp, şiş, yün gibi örgü malzemelerini bir araya toplayarak uygun boyutlardaki kutu ya da bez modellerin içinde tutabilirsiniz. Çocuklarınızın oyuncaklarını büyük kutu modellerine yerleştirerek çocuk odalarına konumlandırabilirsiniz.

Hurçların Sağladığı Kullanım Avantajları

Evin genel görünümünü düzenlemeye yarayan çeşitli hurçlar, birçok avantaja sahiptir. Büyük ebatlı modellerde eşyalar güvenli bir biçimde saklanabilir. Hurçların içerisine konulan eşyalar, uzun zamanlar dursa bile her tarafının kapalı olmasının avantajıyla tozlanmaz. Etrafı kapalı olan eşyalar, dış etkenlere karşı bir koruma kalkanına sahip olduğu için zarar görmeden saklayabilmenize olanak tanır. Mikrop geçirmeyen yapılarda imal edilen ürün çeşitleri, oldukça hijyenik yapılara sahip olmalarıyla öne çıkar.

Hava geçiren kumaşlardan elde edilen bez modellerin zaman içerisinde rengi sararmaz. Bez yapıda ve yıkanabilir özellikte olan modeller, çamaşır makinesinde yıkanma kolaylığı sağlar. Fermuarlı modeller, tek yöne ya da iki yöne açılabilen yapılarda olabilir. İki yönlü açılabilen fermuarlar, açıp kapatırken kolaylık oluşturur. Yan kısımların tutma aparatı bulunan modeller, taşıma esnasında avantaj sağlar.

Kutu formundaki modellerde, tutma yeri ahşap yapıda üretilebilir. İçi dolgulu elyaf modeller, dik durabilme niteliğine sahiptir. Dik durduğu için içerisindeki eşyaların formunu korur. Sağlam duruşlu modelinin getirisiyle sağa sola devrilmez.

Hurç modelleri ve fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişim gösterir. Hurç fiyatları yapısında kullanılan malzemelerin kalitesine, yapısına ve fonksiyonlarına göre farklılıklar içerir. Kullanım alanlarınıza göre çeşit çeşit hurçları Koçtaş’tan inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve beğenilerinize uygun farklı modellerdeki hurçları Koçtaş’tan kolayca sipariş edebilirsiniz. 

Hurç Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Hurçların kullanım alanları nelerdir?

Hurçlar, birçok farklı alanda kullanılabilir yapıda ürünlerdir. Mevsimi geçen giysileri ortalıktan kaldırmak adına çeşitli modellerinden yararlanabilirsiniz. Kullanım dönemi gelene kadar giysi ve ayakkabıları düzenli şekilde saklayabilirsiniz. Çekmecelerin ve dolapların içerisinde kullanarak düzenleyici niteliğinden faydalanabilirsiniz. Bir daha giymeyeceğiniz kıyafetleri kökten kaldırmak için çeşitli hurçlardan yararlanarak kilere ya da bodruma kaldırabilirsiniz.

Hurç alırken nelere dikkat edilmelidir?

Hurç alırken içerisine koyacağınız ürünlere göre bir boyut seçimi yapabilirsiniz. Kullanım alanınıza göre bez ya da kutu formundaki modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünün hava geçiren yapıda olmasına özen gösterebilirsiniz. Yıkanabilen modellerden seçmek hijyen sağlama konusunda size kolaylık sağlar. Ürünleri, zevklerinize uygun tasarımlarda ve renklerde seçebilirsiniz. Modelleri, bulunduracağınız alana uyumlu olarak edinebilirsiniz. Bu aşamada hurç fiyatlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Hurç kullanmanın avantajları nelerdir?

Hurç kullanmak, saklamak istenen eşyaların düzgün bir biçimde durabilmesini sağlar. Hurçlarla birlikte ortam, düzenli bir hal alır. Farklı modellerin içerisinde, türleri farklı olan eşyaları bir arada bulundurabilirsiniz. Türlerine göre yerleştirdiğiniz eşyaları çok daha kolay bulabilirsiniz. Taşınma ve yer değiştirme işlemlerinde, modelin içerisinde birlikte duran aynı tür ürünler zamandan tasarruf ettirir.

En Çok Satan Hurçlar Hangileri?

Koçtaş Hurçlar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Çekmece Düzenleyici Kutu Krem 2li
  2. 7 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici
  3. Mega Boy Hurç 75x45x45 cm
  4. Pencereli Hurç 45x40x30
  5. 3 Raflı Dolap İçi Düzenleyici Krem
Daha fazla göster
61 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: