200 TL Üzeri Kargo Bedava

Vileda

Filtreler
Fırsatlar
Fırsatlar

Temizliğin Vazgeçilmez Markası Vileda Ürünleri

Vileda temizlik ürünleri denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında bulunur. Ürettiği yer silme bezine kendi ismini vermeyi başaran Vileda, uzun yıllardır bulunduğu piyasada sunduğu tecrübe ile birçok kişinin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Freudenberg & Co. Kg şirketi tarafından kurulan Vileda, 1948 yılından beri temizlik ürünleri sunar. 160 yılı aşkın bir süredir olan Freudenberg & Co. Kg’nin tecrübesi ve markanın vizyonu sayesinde piyasanın önemli temizlik markaları arasında bulunur. 

Vileda, kullanıcılarına temizlik ile hızlı bir şekilde başa çıkma yolları sunmayı vizyon edinir. Modern kadın ve erkeğin hayatını kolaylaştıran ürünleri ile piyasanın önde gelen isimleri arasında yer alır. Vileda, temizliğe ayrılan sürenin azaltılmasını amaç edinerek müşterilerine kendilerine daha fazla vakit ayırmasını amaçlar. Yenilikçi ürünleri, yüksek kaliteli malzemeleri ve pratik çözümleri ile Vileda birçok farklı kategoride ürün sunmayı başarır. Markanın ürünlerini incelediğinizde özel bezler, temizlik aletleri, süngerler, eldivenler, çamaşır bakımı için özel ürünler ve buharlı temizleyiciler gibi farklı ürünler olduğunu görebilirsiniz.

Evinizin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerinizi belirledikten sonra seçenekler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Ev içi yaşantıyı kolaylaştıracak ürünleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Vileda, hemen hemen her evde bulunur. Temizlik bezleri sayesinde toz alma işleminin kısa süre içinde tamamlanmasını mümkün hâle getirir. Bununla beraber paspas teknolojisi söz konusu olduğunda da dikkatleri üzerinde toplayan Vileda, yaşam alanlarına inovatif çözümler sunmasıyla öne çıkar. Vileda fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek markanın sunduğu geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir, temizliği günlük hayatınızın kolay bir parçası hâline getirebilirsiniz. Toz almadan yerleri silmeye kadar birçok farklı işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ürünler sayesinde yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, temiz ve düzenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Vileda Markasının Geniş Ürün Yelpazesi

Vileda geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla öne çıkar. Böylece evlerden iş yerlerine kadar her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Vileda markasının ürünleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürün yelpazesi hakkında fikir edinmeye başlayabilirsiniz. Vileda fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlere anında erişebilir, markanın günlük hayat çözümlerine kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

 • Vileda mop çeşitleri markanın popüler ürünleri arasında yer alır. Hassasiyet ile tasarlanan ürünler, paspasın her vuruşunun verimli ve etkili olmasını sağlayacak özel bir teknoloji kullanır. Paspas tasarımı, verimli sonuçlar ortaya koyduğu için temizliği kısa süre içinde bitirmenizi mümkün hâle getirir. Vileda paspas çeşitlerinde bulunan özel lifler, kiri yakalayıp hapseder ve böylece zeminlerin temiz ve pürüzsüz görünmesini mümkün hâle getirir.
 • Vileda paspas ya da mop modelleri, çok yönlü bir yapıya sahip olmasıyla da geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Parkeden karo zeminlere bazı durumlarda halılara kadar geniş bir alanda kullanılabilir. Fonksiyonelliğiyle öne çıkan Vileda markasının mop çeşitleri ile yaşam alanlarınızın her yerini rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ayrıca ürünler evlerin yanı sıra alışveriş merkezi, okul ya da ofis gibi iş yerlerinde de rahat bir şekilde kullanılabilir. Profesyonel serilere de sahip olan modeller, her türlü kullanım amacına pratik bir şekilde uyum sağlar.
 • Vileda kovası da paspaslarda olduğu gibi özel bir şekilde tasarlanır. Birçok farklı seçeneğe sahip olan kovalar, yüzeyleri istediğiniz gibi temizlemenizi mümkün hâle getirir. Suyu ve temizlik malzemelerini içerisinde başarılı bir şekilde tutan ve rahat bir şekilde taşınabilecek biçimde özel olarak tasarlanan kovalar, temizlik yapmayı kolaylaştırdığı için birçok kişi tarafından tercih edilir. Pedallı ya da klasik gibi pek çok farklı alternatife sahip olan ürünler arasından istediğiniz özellikleri sunan kovaya ulaşabilir, uygun Vileda fiyatları arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihte bulunabilirsiniz.
 • Vileda cam bezi çeşitleri de markanın özel tasarımları arasında bulunur. Bezlerin geniş yüzeyi, istediğiniz alanı hızlı ve etkili bir şekilde temizlemenizi mümkün hâle getirir. Paslanmaz çelik, seramik, plastik ya da ahşap fark etmeksizin hemen hemen her yüzeyde etkili bir temizlik performansı gösteren bezler, toz almayı pratik hâle getirir. Aynı zamanda tüy bırakmayan özel bir teknoloji ile üretildiği için günlük hayata fonksiyonellik katan ürünler, birçok kişinin ihtiyaçlarına yanıt verir.
 • Vileda modelleri bezleri ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Bazı modeller laboratuvar ortamında test edilmiştir ve bakteri ve virüsleri %99,99 oranında kaldırabildiğini kanıtlamıştır. Tekrar kullanılabilir bir yapıya da sahip olan bezler, kullanım talimatlarında yazdığı şekilde yıkanırsa işlevselliğini uzun süre korumayı başarır. Yüksek emicilik sunmasının yanı sıra iz bırakmamasıyla öne çıkan ürünler, temizlik yapmayı eğlenceli hâle getirir.
 • Vileda sapı kullanan kişilerin rahat tutabileceği şekilde özel olarak dizayn edilir. Sopaları incelediğinizde farklı boyut seçeneklerine sahip olan modeller de olduğunu görebilirsiniz. Sopaların bazıları uzatılıp kısaltılabilmesiyle herkesin rahat bir şekilde temizlik yapmasını mümkün hâle getirir.

Vileda çeşitleri sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde herkesin aradığı ürüne kolay bir şekilde ulaşmasını mümkün hâle getirir. Vileda fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Vileda Temizlik Setleri

Vileda seti çeşitlerini incelediğinizde ürünlerin farklı özellikler bakımından birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Vileda seti fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek aradığınız niteliklere anında sahip olabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Vileda temizlik seti ve özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz.

 • Vileda markasının setleri kovalarının ve moplarının tasarımlarına göre birbirinden ayrılır. Seçenekleri incelediğinizde klasik, pedallı, dönen, tekerlekli ve buharlı olmak üzere çeşitli özellikleri bakımından kendi içinde farklılaşan ürünler olduğunu görebilirisiniz. Böylece seçenekler arasından aradığınız özellikleri sunan ürünlere anında erişebilir, markanın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Vileda mop seti ve özellikleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:
 • Vileda Turbo fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Vileda Turbo pedallı temizlik seti sayesinde yüzeyleri pratik bir şekilde temizleyebilir, kısa süre içinde evinizin temizliğini tamamlayabilirsiniz. Pedallı Vileda setlerinin paspasları üçgen şeklindedir. Böylece ulaşılması zor alanlara rahat bir şekilde erişebilir. Bununla beraber üçgen şekline sahip olan paspaslar, geniş alanları da rahat bir şekilde temizlemenize olanak tanır. İdeal ölçüleri ve özel formu sayesinde yüzeylerin temizliğinde etkili bir performans ortaya çıkarır. Bununla beraber Vileda pedallı temizlik seti çeşitlerinin kovaları da oldukça farklı bir tasarıma sahiptir. Ürünlerin arka tarafında yer alan pedal, paspası kovanın ilgili noktasına yerleştirdiğiniz zaman herhangi bir güç sarf etmeden paspasınızı rahat bir şekilde kurulamanıza imkân tanır. Paspas üzerinde kalan fazla suyun pratik bir şekilde alınmasını mümkün hâle getiren özel tasarımı ile pedallı modeller, birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Vileda turbo pedallı modellerinde kirlere karşı üçgen bir paspas kullanılmasının yanı sıra paspas mikrofiberden üretilmesiyle de öne çıkar. Mikrofiber, suyu başarılı bir şekilde emebildiği için yüzeylere sıvı döküldüğünde de rahat bir şekilde temizlenmesine olanak tanır. Bununla beraber mikrofiberden üretilen özel paspas, yüzeyleri çizmemesiyle de birçok kişi tarafından tercih edilir. Özel olarak üretilen lifleri sayesinde her türlü yüzeyde etkileyici bir temizlik performansı elde edilmesini mümkün hâle getirir. Fayans, parke ya da hassas zeminler fark etmeksizin mikrofiberden üretilen paspaslar her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir.
 • Bazı pedallı modellerde teleskopik sap ismi verilen bir parça da yer alır. Teleskopik sap, genel olarak ürünlerin saplarını istediğiniz gibi uzatıp kısaltmanızı mümkün hâle getirir. 55 cm ile 130 cm arasında değişen saplar sayesinde rahat bir şekilde temizlik yapabilir, ürünleri kendinize uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Pedallı tasarım sıkma işlemini pratik bir şekilde yapmanızı sağlamasının yanı sıra sıkma işlemi sırasında etrafa su sıçramasını da önleyecek şekilde özel olarak tasarlanır. Böylece liflerin üzerindeki fazla suyu atarken parke zeminlere su sıçratma riskini ortadan kaldırır. Sıçramayı önlemek için ekstra bir korumaya sahip olan modeller, kullanıcı odaklı tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Bununla beraber pedallı modellerin kovasının ön tarafında içindeki kirli suyu rahat bir şekilde boşaltmanıza yardımcı olan bir parça yer alır. Böylece kirli suyun etrafa dökülmesinden endişe duymadan onu rahat bir şekilde boşaltabilir, temizliğinizi kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Vileda pratik paspas çeşitleri arasında dönen modeller de yer alır. Dönen modellerin pedallı olanlardan tek farkı paspası sıkmak için elinizle kendinizin bastırmanız gerektiğidir. Pedallı modellerde sıkma işlemi pedal aracılığıyla gerçekleştirilirken dönen modellerde sıkmak için sizin kovaya belirli bir miktarda bastırmanız gerekir. Pedallı olanlar gibi oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olan ürünler, kullanıcılarının daha rahat bir şekilde temizlik yapmasına olanak tanır. Bununla beraber ürünlerin kovalarında özel bir mekanizma olduğu için az güç sarf ederek rahat bir şekilde sıkma işlemini tamamlayabilirsiniz. Dönen parça sayesinde pratik bir şekilde istediğiniz gibi temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Klasik Vileda çeşitleri de rahat kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Pedallı ve dönen modellerde olduğu gibi kovalarının üzerinde ek bir parça yer almaz. Paspasları sıkmak için güç sarf etmeniz gerekir. Bununla beraber paspasların ucunda yer alan özel yapı ve rahat kullanım sayesinde klasik modeller de oldukça rahat bir kullanım sunar.
 • Tekerlekli modeller kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Tekerlekler sayesinde ürünleri yerden kaldırmanıza gerek kalmadan rahat bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Özellikle büyük bir eve sahipseniz kovayı sürekli olarak yanınızda taşımak yerine tekerlekli modellerden satın alarak daha rahat bir şekilde temizlik işlemini tamamlayabilirsiniz. İş yerlerinde de sıklıkla tercih edilen tekerlekli modeller, pratik bir şekilde temizlik işlemini tamamlamanızı mümkün hâle getirir. Geniş alanlarda temizlik yapılması gerektiği zamanlarda kova taşımayı gereksiz hâle getiren ürünler, tekerlekli tasarımıyla kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Tekerlekli modelleri incelediğinizde bazılarının klasik formda bazılarının pedallı şekilde tasarlandığını görebilirsiniz. İstediğiniz özellikleri belirledikten sonra tekerlekli Vileda seti fiyatları ve alternatifleri arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Vileda sprey mop çeşitleri de pratik kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Kullanan kişilerin zamandan tasarruf etmesini sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanan ürünlerin kullanımı diğer modeller ile kıyaslandığında biraz daha farklıdır. Bu mop setlerinde kova bulunmadığı için özellikle pratiktir. Entegre bir doldurulabilir hazneye sahip olan ürünler, her yüzeye rahat bir şekilde su sıkmanıza olanak tanır. Ürünlerin sopa bölümlerinin altında bir hazne yer alır. Bu hazneye su ya da temizlik malzemeleriyle karıştırılmış su dökerek rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Spreyli olan modeller genellikle dikdörtgen bir paspasa sahip olacak şekilde tasarlanır. Ürünlerin tutma yerlerinin üzerinde ise sıçratma tetiği yer alır. Bu tetiğe basarak hazneye doldurduğunuz suyu yüzeylere sıçratabilir, istediğiniz gibi temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Günlük dökülmelerin önüne geçen ve kovanın düşme tehlikesini ortadan kaldıran ürünler, sadece bir sopa aracılığıyla temizlik işlemini kısa süre içinde gidermenize yardımcı olur.
 • Spreyli modellerin sapları da ergonomik kriterler dikkate alınarak tasarlanır. Rahat bir tutuşa sahip olan ürünler, temizlik yapmayı kolaylaştırır. Çok ağır olmayan yapısı sayesinde herkes tarafından rahat bir şekilde kullanabilir. Ürünlerin ucunda ise tekrardan yıkanabilir bir yapıya sahip olan mikrofiber pedler yer alır. Böylece temizlik işlemi bittikten sonra pedleri kullanım talimatlarında yazdığı şekilde makinede yıkayabilir, ardından dilediğiniz gibi tekrardan kullanmaya başlayabilirsiniz. Zamandan tasarruf elde edilmesini sağlayan özel tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplayan spreyli modeller, kısa süre içinde temizlik işlemini tamamlamanızı mümkün hâle getirir. Özellikle çalışan kişiler ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir.
 • Buharla temizlik imkânı sunan modeller ise geleneksel mop çeşitleri ile kıyaslandığında oldukça farklı bir kullanım sunar. Ürünler genel olarak süpürgeler ile mop çeşitlerinin bir karışımından oluşur. Buhar gücü sayesinde yüzeyleri etkili bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Zeminlerin yanı sıra halı üzerinde de kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünler, temizlik işlemini oldukça pratik hâle getirmesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Farklı bir uç tasarımına sahip olması sayesinde hemen hemen her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir.
 • Buharlı olan modellerin uç bölümleri üçgen benzeri bir tasarıma sahiptir. Üçgen tasarımı sayesinde köşelerde, mobilyaların altında ya da küçük alanlarda temizlik işlemini pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bununla beraber fişe takıldıktan sonra yaklaşık 15 saniyede ısınabilen ürünler, herhangi bir ön hazırlık işlemine ihtiyaç duymadan temizlik işlemini kısa süre içinde tamamlamanıza yardımcı olur. Tüm zeminler için uygun bir yapıya sahip olması da buharlı modellerin öne çıkan tarafları arasında bulunur. Ahşap, fayans, parke, kilim ya da halı fark etmeksizin hemen hemen her yerde rahat bir şekilde kullanılabilecek biçimde tasarlanan ürünler, günlük hayatınıza işlevsellik katabilir. Ürünlerin kulbu ayrılabilir bir yapıya sahip olduğu için de rahat bir şekilde kaldırabilir, küçük alanlarda ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz.

Vileda kova seti ya da farklı özelliklere sahip olan setler arasından istediğiniz nitelikleri sunan parçalara erişebilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Vileda Ürünleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vileda çeşitleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

 • İlk olarak ihtiyaç duyduğunuz temizlik malzemesinin ne olduğunu belirlemeniz gerekir. Farklı özelliklere ve ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde özel olarak tasarlanan ürünler arasından gereksinimlerinize uygun olanı bulabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Vileda mikrofiber bez çeşitleri arasından seçim yaparken kullanım alanlarınızı belirlemeniz gerekir. Örneğin, ürünleri incelediğinizde bazı modellerin toz almak bazılarının ise cam silmek için tasarlandığını görebilirsiniz. Hangi yüzeyde kullanacağınıza karar verdikten sonra seçenekler arasından pratik bir şekilde seçim yapabilirsiniz.
 • Tam bir set almak yerine Vileda yedek paspas çeşitleri arasından da tercihte bulunabilirsiniz. Eğer evinizde mop sopası varsa genellikle ürünler Vileda markasının paspasları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Yedek parçalar arasından eksik kalan parçaları kolay bir şekilde tamamlayabilir, gereksinimlerinizi pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Ürünleri incelediğinizde Turbo ya da Parex Vileda gibi farklı seriler olduğunu görebilirsiniz. Her seri kendi içinde farklı özellikler sunduğu için ürünleri dikkatli bir şekilde inceleyerek gereksinimlerinize uygun olanı bulabilirsiniz.
 • Mop setleri arasından seçim yaparken kova tasarımlarını da dikkate almanız gerekir. Bazı modellerde pedal bulunurken bazıları bastırıldığında dönen bir mekanizma içerir. Hangisinin size hitap ettiğine karar verdikten sonra alternatifler arasından seçiminizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Bazı setlerde ise kova bulunmaz. Buharlı ve spreyli olmak üzere iki farklı tipte üretilen modellerin her biri kendi içinde bazı avantajlar sunar. Buharlı olanlar fişe takılarak kullanılır. Bununla beraber spreyli olanların kullanılması için elektrik kaynağına ihtiyaç yoktur. Buharlı olanlar yüzeyleri ekstra bir güç sarf etmeden rahat bir şekilde temizlemenize olanak tanır. Spreyli olanlar her yerde herhangi bir ekstra çaba sarf etmeden temizlik işlemini tamamlamanıza imkân tanır.

Koçtaş’ta sunulan Vileda çeşitleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Vileda markasının geniş ürün yelpazesine Koçtaş fırsatlarıyla kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Vileda fiyatları ve alternatifleri sayesinde aradığınız ürünlere vakit kaybetmeden erişebilir, ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz.

Vileda Markası ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Vileda Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Temizlik çözümleri sunma konusunda bir dünya markası olan Vileda, mikrofiber bez, mop, kova takımları ya da buharlı temizlik ürünleri gibi birçok farklı seçenek içerir.

Vileda Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Ürünler temizlik yapılan her yerde kullanılabilir. Profesyoneller için özel olarak tasarlananlar iş yerlerinde de rahat bir şekilde değerlendirilebilir. Temizlik ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra alternatifler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Vileda Fiyatları Ne Kadar?

Ürünlerin fiyatları satın alacağınız modele göre değişiklik gösterir. Böylece seçenekler arasında hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Daha fazla göster
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: