200 TL Üzeri Kargo Bedava

Dyo

Filtreler
Fırsatlar
Fırsatlar

Türkiye’nin Önemli Boya Üreticilerinden Dyo Markalı Ürünler

Dyo markası, Türkiye’nin önde gelen boya üreticileri arasında bulunur. 1927 yılında kurulan marka, zaman içinde kendini geliştirerek piyasanın önemli isimleri arasında yer almayı başardı. Sanayi, mobilya, oto tamir, protective, toz, bobin, deniz ve savunma sanayi boyaları üreticiliği yapan marka, farklı alanlar için özel olarak formüle ettiği ürünleri ile geniş bir kitleye hitap eder. 

Dyo duvar boyası çeşitlerinin mobilya boyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için pek çok farklı alanda kullanılabilecek ürünler sunar. Yüksek performanslı kaplamalarıyla öne çıkan marka, yeni nesil malzemeleri üretmek için birçok farklı teknolojiden yararlanır. Yeni nesil teknolojiyi popüler renkler ile bir araya getirerek ortaya herkesin hoşuna gidebilecek malzemeler çıkarır. 

Sürdürülebilir çözümler sunan, verimlilik sağlayan ve dayanıklılığı ekstra koruma ile bir araya getiren marka, boya arayışında olan kişiler için pek çok farklı alternatif sunar. Tasarımı işlevsellikle bir araya getirmesi sayesinde Türkiye’nin önemli üreticilerinden biri haline gelir. Markanın farklı boya seçenekleri incelendiğinde ürünlerin genel olarak dekoratif, endüstriyel ve yalıtım sistemleri olmak üzere üç farklı kategoriye ayrıldığını görebilirsiniz. 

Endüstriyel kullanımlardan ev içi işlemlere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler sayesinde istediğiniz işlevi sunan malzemelere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin renk kartelası ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz tona ulaşabilir, boyamak istediğiniz alanlarda üzerinde pratik bir şekilde boyama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dyo boya fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan malzemelere erişebilir, işlemlerinizi kısa süre içinde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Dyo Ürün Kategorileri

Marka farklı alanlar için özel çözümler sunmasıyla geniş bir kitleye hitap eder. İstediğiniz alanı boyama işlemini markanın malzemeleri aracılığıyla gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz. Markanın ürün kategorileri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Dekoratif boyalar geniş kullanım alanıyla öne çıkar. Dekoratif boyalar aynı zamanda kendi içinde de tüketiciler, ustalar ve mimarlar için olmak üzere üç farklı tipte üretilir. Böylece profesyonel kullanımlardan ev içi kullanımlara kadar her türlü işlemin pratik bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir.
 • Endüstriyel boyalar da markanın başarılı sonuçlar ortaya çıkardığı malzemeleri içerir. Endüstriyel boyaları incelediğinizde sanayi, mobilya, oto tamir, protective, toz, bobin, deniz, savunma sanayi ve polyester olmak üzere malzemelerin kendi içinde çeşitli kategorilere ayrıldığını görebilirsiniz.
 • Yalıtım sistemleri de önemli malzemeler barındırır. Dyotherm ve Klimatherm olmak üzere iki farklı ürün kategorisine barındıran yalıtım sistemleri arasından istediğiniz özellikleri sunanlara ulaşabilirsiniz.

Dyo boya renk kataloğu ve kategorilere arasından aradığınız malzemelere erişebilir, ihtiyaçlarınızı vakit kaybetmeden gidermeye başlayabilirsiniz.

Dekoratif Dyo Boyalar

Dekoratif dyo boyaları incelediğinizde iç cephe, dış cephe, sentetik ve hobi boyalarının bu kategori altında birleştiğini görebilirsiniz. Boyama yapacağınız alanı göz önünde bulundurarak alternatifler arasından aradığınızı bulabilirsiniz;

 • Dyo iç cephe boyası çeşitleri genel olarak evinizi korumanın yanı sıra estetik bir görünüm elde etmenizi de mümkün hale getiren ürünler arasında bulunur. Su bazlı olanlar en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Su, bağlayıcı dolgu maddesi, pigment ve katkı maddelerinden üretilen iç cephe boyaları, geniş renk kartelası ile herkesin istediği görünümü elde etmesini kolaylaştırır. Oxymax, Nanoipekmat ya da Dyo dinamik mat gibi çeşitli seçeneklere sahip olan ürünler arasından istediğiniz özellikleri sunan boyalara anında erişebilirsiniz.
 • Dinamik olanlar genellikle silinebilir bir yapıya sahiptir. Plastik olanlar ise örtücülüğü yüksek olmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Dyojen de herhangi bir şekilde bez izi bırakmadan rahat bir şekilde silinebilmesiyle öne çıkar. Oxymax ortamda bulunan formaldehit miktarını belirli bir oranda azaltan özellikler sunar. Dyo silikonlu iç cephe boyası çeşitleri arasından seçim yapmak istiyorsanız Dinamik serisi ya da silikonlu şeklinde belirtilen seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Dyo iç cephe boya fiyatları ve alternatiflerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Dyo dış cephe boyası çeşitleri de pek çok farklı seçenek sunmasıyla öne çıkar. Nanotex, Akromax, Dinamik Dış Cephe, Lasteks ya da Dyosil gibi pek çok farklı seçeneğe sahip olan seriler arasından aradığınızı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Dyosil, silikon katkılı olmasıyla öne çıkar. Dyotex ise su buharlarının duvarın içinden geçmesini sağladığı için nemin de evin dışına çıkmasına olanak tanır. Teknotex, üzerine yağmur suyu geldiğinde kendi kendini temizleyebildiği için birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Dinamik dış cephe boyaları ise yüksek su itme özelliğine sahip olduğu için dış duvarların uzun yıllar boyunca sağlam kalmasına imkan tanır. Dayanıklı yapısıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Lasteks ise elastik bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Saf akrilik bir dış cephe boyası olduğu için birçok kişinin ilgisini çeker.
 • Sentetik boyalar da markanın önemli ürünler arasında bulunur. Diğerleriyle kıyaslandığında kimyasal oranı daha yüksek olduğu için bu ürünlerin iç mekanlarda duvarlarda kullanılması önerilmez. Dyo yağlı boya çeşitleri de sentetik boyalar içerisinde yer alır. Burada bulunan bazı ürünler ahşap ve metal yüzeylere de rahat bir şekilde tutunabilir.
 • Ahşap ve metal boya serileri de fonksiyonelliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Sentetik boyaların yanı sıra ahşap ve metal yüzeyler için de özel seriler bulunur. Dyoten Classic, Mat ya da Dyolux ahşap ve metal için özel olarak formüle edilen serilerdendir. Dyo ahşap boyası ya da metal boyalar malzemelerin üzerine rahat bir şekilde tutunabildiği için istenilen performansın pratik bir şekilde elde edilmesini kolaylaştırır.
 • Dyo panel kapı boyası çeşitleri de performans odaklı ürünler arasında yer alır. Massiveline Panel Kapı Boyası ya da Massiveline Su Bazlı Panel Kapı Boyası bu seri içerisinde yer alır. Evdeki kimyasallara, darbelere ve neme karşı dayanıklı olacak şekilde özel olarak formüle edilen ürünler, kapılarınıza istediğiniz görünümü vermenizi kolaylaştırır.
 • Dyo tavan boyası da istediğiniz görünümü elde etmenizi kolaylaştırır.

Dyo iç cephe boya fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Uygun Dyo dış cephe boya fiyatları sayesinde yapılarınızı daha korunaklı ve zarif hale getirebilirsiniz.

Endüstriyel Dyo Boyalar

Endüstriyel boyalar da sahip olduğu çeşitlilik sayesinde birçok farklı alanda rahat bir şekilde kullanılabilir. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürünlerin genel olarak nerelerde kullanıldığını öğrenebilirsiniz;

 • Sanayi boyaları araç üstü ekipman ve iş makinelerinde, boru ve profillerde, elektrik ekipmanlarında, ev aletlerinde, LPG tüplerde, makinelerde, oto yan sanayide, ticari araçlarda, traktör ve tarım makinelerinde, yol çizgilerinin boyanmasında ve pek çok farklı sektörde kullanılır.
 • Mobilya boyaları banyolarda, mutfaklarda, bahçe mobilyalarında, ahşap zemin kaplamalarında, parke sektöründe, çocuk odalarında, ev ve ofis mobilyalarında, hazır panel sektöründe, kapı ve doğrama sektöründe, sandalye sektöründe ve yangın geciktiricilerde uygulanabilir.
 • Oto tamir boyaları içinde ise macunlar, astarlar, son katlar, vernikler, sertleştiriciler, tinerler ve çeşitli yardımcı ürünler bulunur. Dyo pasta cila bu kategoride yer alır.
 • Protective boyalar yapısal çelik, endüstriyel tesis, depolama tankları, köprüler, altyapılar, iskeleler, borular, enerji ve vinçler üzerinde uygulanabilir.
 • Toz boyalar beyaz eşya, çit, kapı, asansör, mobilya, otomotiv, radyatör, havlupan, raf, traktör ya da tarım aletleri üzerinde kullanılabilir.
 • Bobin boyaları ise alüminyum ve galvaniz yüzeylerde rahat bir kullanım sunar.
 • Deniz boyaları astar, tank boyaları, son kat ya da tiner içerir.
 • Savunma sanayi boyaları kara araçları ve deniz araçları üzerinde kullanılabilir.
 • Polyesterin uygulama alanları arasında otomotiv, ulaşım oyun parkaları, inşaat, konstrüksiyon, düğme, jelkotlar, pigment pasta ve yardımcıları, sanayi uygulamaları ve tekneler bulunur.

Uygulama alanınızı belirledikten sonra seçenekler arasından istediğiniz nitelikleri sunan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Dyo Yalıtım Sistemleri

Yalıtım sistemleri söz konusu olduğunda Dyo markası, başarılı malzemeleriyle dikkatleri üzerinde toplar;

 • Dyotherm, ısı yalıtımı için boya kullanmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir üründür. Isı yalıtımı sağladığı için enerji tasarrufu elde edilmesini mümkün hale getiren ısı yalıtım boyaları, yalıtım kaynaklı yaşanabilecek problemleri de minimuma indirir.
 • Klimatherm de ısı yalıtımı için kullanılan seriler arasında bulunur. Diğer yalıtım sistemi gibi enerji tasarrufu elde edilmesini mümkün hale getirir. Dekoratif bir görünüm elde edilmesini sağlayan Klimatherm, iç mekanlarda kısa süre içinde farklılığını hissettirir.

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Dyo renk kataloğu ve ürün seçenekleri arasından aradığınız özellikleri sunan malzemelere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz.

Dyo Boya Renk Kataloğu

Sahip olduğu ürün çeşitliliğinin yanı sıra Dyo boya renk kataloğu ile de kullanıcılarına pek çok alternatif sunar. Ürünler duvar boyası ya da otomobil katları fark etmeksizin her alanda pek çok farklı renk alternatifi içerir. Böylece aradığınız özellikleri sunan ürünlere anında erişebilirsiniz;

 • Dyo yeni beliz markanın gri ve beyaz renklerinin karışımından oluşur. Duvarlarını tam olarak beyaza boyamak istemeyen kişilerin göz atması gereken bir seçenektir.
 • Dyo buz gümüşü de markanın gri ve beyaz serisi içinde yer alır. Zarif duruşuyla dikkatleri üzerinde toplayan renk, pek çok kişinin iç mekanlarında kullandığı bir ton olma özelliği gösterir.
 • Dyo yeni çağıl rengi de iç cephe boyaları arasında bulunur. Saf bir tona sahip olan yeni çağıl, aydınlık bir ortam elde etmek isteyen kişiler için idealdir.
 • Dyo meltem rengi ise bej ve kahverengi serisi arasında yer alır. Beyazın canlılığını kahverenginin zarafetiyle birleştiren ton, iç mekanlar için popüler seçeneklerden biridir.
 • Dyo alaçatı rengi ise çakıl taşı ve kum bejinin arasında kalan, ne ekoyu ne açık bir ton olan ve iç mekanlarda canlandırıcı bir etki sunan renkler arasında yer alır.

Dyo renk kartelası ve seçenekleri arasında ayrıca mavinin, yeşilin, turuncunun, kırmızının, siyahın ya da morun da farklı tonlarını bulabilirsiniz. Bütün bu renklere ise Koçtaş’tan pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin önemli boya üreticileri arasında bulunan markanın ürünlerine Koçtaş’ın sunduğu avantajlarla kısa sürede sahip olabilirsiniz. Avantajlı Dyo boya fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız renklere vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Dyo Markası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Dyo Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Marka ürünlerini genel olarak dekoratif boyalar, endüstriyel boyalar ve yalıtım sistemleri olmak üzere üç farklı kategoride toplar. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Dyo boya fiyatları ve seçenekleri arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz.

Dyo Boya Çeşitleri Nelerdir?

Markanın ürünleri kapılardan tavanlara, iç cephelerden dış cephelere kadar birçok farklı yerde kullanılabilir. Kapı, tavan, ahşap, metal, mobilya, tank, alüminyum ya da galvaniz gibi farklı alanların üzerinde uygulanabilen malzemeler arasından ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Dyo Boya Fiyatları Ne Kadar?

Ürünlerin fiyatları istediğiniz boyanın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bununla beraber Koçtaş avantajlarını takip ederek ihtiyaçlarınıza bütçenizi zorlamadan erişebilirsiniz.

Daha fazla göster
153 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: