150 TL Üzeri Kargo Bedava

TV Askı Aparatı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı TV Askı Aparatı

Evlerde kullanım alanı bulan televizyon modelleri değerli eşyaların arasında yer alır. Keyifli vakit geçirmenize olanak sağlayan televizyon çeşitleri herkesin kendi zevkine yönelik olarak filmler içerir. Tv askı aparatı yardımıyla ekranı her açıdan dizi izleyebilir, ekranda konsol oyunlarını oynayabilirsiniz. Ev alanında giderek fazla yer kaplamaya başlayan televizyon modelleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı özellikler kazanır. Farklı boyut seçenekleriyle satışa sunulan televizyon modelleri duvar gibi sağlam alanlara monte edilerek kullanılabilir. Düşme tehlikesi oluşturmayan bu monteleme işlemi televizyonun kırılmasını önler. Evinizde küçük çocuğunuz varsa ya da evcil hayvan besliyorsanız olumsuz durumlar yaşanmaması adına bu alet çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Tv askı aparatı sabit ve döner model seçenekleriyle kullananlara sunulur. Bu ürünü kullanarak ihtiyaçlarınızı giderebilir, farklı modelde yer alan elektronik ürünü sabitleyebilirsiniz. Monitör ve televizyon gibi elektronik ürünlerin ağırlık, bağlantı noktaları ve boyut özelliklerine uygun olarak hareketli tv askı aparatına sahip olabilirsiniz. Günlük ve çalışma hayatı içerisinde kullananlara sayısız avantaj sağlayan ve yüksek performanslı kullanım sergileyen tv askı aparatı hareketli modelleri televizyon araçlarının içerisinde yer alan yedek parçalar olarak bulunur. Televizyonu duvara asmak istiyorsanız bu ekipmanları tercih edebilirsiniz. Duvara monte edilme işleminde ürün kolaylık sunar. Bu aparat yardımıyla alandan tasarruf edebilir, güvenli ve sağlam montaj gerçekleştirebilirsiniz. Sabit tv askısı ürünü olduğu gibi hareketli olarak dizayn edilen askı aparatları da yer alır. Hareketli tv askı aparat modelini tercih ederek televizyonu istediğiniz yere çevirebilirsiniz. Televizyonu hareket ettirebilir, istediğiniz açıdan maç izleme keyfine sahip olabilirsiniz.

TV Askı Aparatı Modelleri

Dar bir yaşam alanınız varsa yerden tasarruf elde etmek için benzersiz tasarım özellikleri taşıyan ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Duvar aparatı olarak da yer alan bu ürün televizyonu sabitlemenize olanak sağlar. Televizyonunuzu rahat bir şekilde taşıyacak kalitede üretilen ürün modelleri ürünün sahip olduğu model özelliklerine uygun olarak tercih edilebilir. Farklı markaların ürettiği elektronik ürünler farklı boyutlarda yer alır. Boyut özelliklerini ve bağlantı noktalarını göz önünde bulundurarak tv askı aparatı modellerinden yardım alabilirsiniz. Sadece ev alanında değil otel, cafe ve farklı birçok yaşam alanlarında da tv askı aparatı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yatak odasında günün yorgunluğunu atarken duvara monte edileceğini televizyon ile birlikte sevdiğiniz filmleri izleyebilirsiniz.

Televizyon izleme keyfini üst seviyeye çıkarmanıza olanak sağlayan modelleri sadece bağlantı deliği, mesafe ayarı ile kullanıma uygun hale getirilir. Elektronik cihazınızın modeline ve boyutuna uygun olarak seçenekleri değerlendirebilir, okul, konferans salonu, toplantı alanlarında dönebilen televizyon askı aparatı kullanabilirsiniz. Hareketli tasarım özellikleriyle kullananlara birçok açıdan avantaj sağlayan ürün modelleri her açıdan net görüntü izlemenize olanak sağlar. Hareketli tv aparatı çeşitleri katlanma özelliği ile ergonomik kullanım sunar. İzleme süreniz bittikten sonra bu ürünü katlayıp eski yerine kolay bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Farklı ebatlarda üretilen seçenekleri inceleyerek kullanıma uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ortalama olarak 180 dereceye kadar dönme imkanı sunan  hareketli köşe/duvar tv askı aparatı televizyonla sınırlı olmayan modeller ile kullanım genişliği sunar.

Dayanıklı TV Askı Aparatı

televizyon askı fiyatlarıOturma odası, yatak odası, toplantı odası, okul, konferans salonu ve pek çok alanda televizyon ile birlikte benzersiz keyifli deneyimi elde edebilirsiniz. Gelişen teknolojiyle birlikte televizyon üretimi ve modelleri değişim gösterir. Plazma, led, lcd olarak yer alan televizyon modelleri ürün sayesinde kolay bir şekilde duvara monte edilebilir. Yerden ve alandan tasarruf etmek isteyen kullanıcılar için güvenli yerleştirmeye olanak sağlayan tv askı modelleri cihazların boyutları ne olursa olsun kolay bir şekilde ürünü duvara asmanızı sağlar. Tv askı aparatları hem modern görünüm sunar hem de alandan ekonomiklik yaratır. Herhangi ek bir parçaya gereksinim duymadan sadece tbu ürünü kullanarak televizyonunuzu duvara monteleyebilirsiniz.

Aparatı öncelikli olarak duvara monte etmeniz gerekir. Duvara monte edilen aparat üzerine televizyonu takabilirsiniz. Sadece yatak odası, salon gibi alanlarda değil televizyona ihtiyaç duyduğunuz tüm yaşam alanlarında bu ürün özelliklerinden yararlanabilirsiniz. TV askı aparatı kullanıldıkları alana modern ve ferah hava kazandırır. Konforlu ve kullanışlı özelliğinden yararlanmak istiyorsanız evin her köşesinde  televizyon duvar askı aparatı tercih edebilirsiniz. Önemli ev aksesuar ürünleri arasında yer alan ürün modelleri temel olarak 2 farklı kategoride kullananlara sunulur. Sabit ve hareketli olarak yer alan ürün modellerini inceleyerek beklentileriniz ve ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Güvenli ve konforlu televizyon izleme deneyimi sunan modeller hareketli sistemi sayesinde istenilen tarafa rahat bir şekilde dönme sergiler. Sabit  çift kollu tv askı aparatı duvardan ayrılmaz.

Konforlu TV Askı Aparatı

Kullananlara rahat ve pratik kullanım olanağı sağlayan ürün modelleri güvenli kullanım ve alandan tasarruf elde etmenize olanak sağlar. Tv askı aparatı modelleri hareketli özelliğiyle eğimi ayarlanabilir şekilde tasarlanır. İzlemek istediğiniz açıya ve eğime göre bu ürünü ayarlayabilir, kendi zevkinize yönelik ürünün dönme açısını düzenleyebilirsiniz. Her yaş grubundan kişiye benzersiz televizyon izleme keyfi sunan tv askı aparatı 180 derece dönebilen özelliği sayesinde farklı markaların televizyon modellerini izlemenize olanak sağlar. Hareketli olarak tasarlanan konforlu tv askı aparatının kolunu uzatabilir, duvara doğru rahat bir şekilde bu ürünü katlayabilirsiniz. Belirli uzunluklarda düz şekilde ileriye geriye, sağa sola çevrilebilen bu ürün her açıdan benzersiz televizyon izleme keyfine ulaşmanıza olanak sağlar.

Fonksiyonel kullanım özelliklerinden yararlanarak çok geniş odalarda  tavan tv askı aparatı kullanabilirsiniz. İstediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda hareketli tv askı aparatı sayesinde televizyonun yönünü ayarlayabilir, televizyon içeriklerini izleyebilirsiniz. Duvara monte etmenin sunduğu avantajlardan yararlanarak geniş odanın her alanında televizyon görüntüsünü görebilirsiniz. Yerden tasarrufa olanak sağlayan ürün modelleri sunduğu özellikler ile ekranı duvara monte ederek rahat bir şekilde göz hizasına getirmenize olanak sağlar. İzlediğiniz içerikleri rahat bir şekilde izleyebilir, keyif yapabilirsiniz. Bu ürünü kullanarak duvara montaj yaptığınız televizyonlar fizyolojik bir rahatlama sağlar. Bu ürünün avantajlarından yararlanarak yaşam alanını daha güvenli hale getirebilirsiniz. Küçük çocukların, evcil hayvanların olduğu yerlerde düşme gibi tehlikelerin önüne geçebilirsiniz.

TV Askı Aparatı Çeşitleri

TV Askı aparatı modelleriAskı aparatı kullanarak sahip olduğunuz televizyon modellerini duvara sabitleyebilir, modern ve teknolojik olarak dikkat çekici atmosfer yaratabilirsiniz. Oturma odası, salon, yatak odası gibi alanlarda yeni bir görünüm kazandırabilir, alana farklı bir hava katabilirsiniz. Mutfakta da kullanım sergileyen ürün cihazınızı korur, ekrana herhangi bir şekilde sıvı sıçramasının önüne geçer. Bu sayede cihazların ömrünü uzatabilir, televizyonu mutfak gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. TV askı aparatı çeşitleri duvara televizyonu güvenli bir şekilde asmanıza olanak sağlar. Kabloları daha yükseğe çıkararak çocukların ve evcil hayvanların kablolarla oynamasının önüne geçebilirsiniz. Olumsuz kazalarının önüne geçen bu ürün bağlantı bölümlerinin ve televizyon ekranının zarar görmesinin önüne geçer.

Ürünü satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç nokta yer alır. Bu noktalardan ilki televizyonun sahip olduğu boyut, ağırlık ve sahip olduğu diğer özellikler olarak yer alır. Ev alanında bu ürünü kullanacaksanız boyutuna uygun olarak tasarlanan ürün çeşitlerini tercih etmeniz gerekir. Televizyona ve size uygun olan modeli tercih edebilir,  55 inç tv askı aparatı standart ölçülerden yararlanabilirsiniz. Bu ürün 10 x 10, 20 x 10, 20 x 20, 40 x 40, 60 x 40 şeklinde ölçülerle satışa sunulur. TV askı aparatı 32 inç televizyonda tercih edilecekse 20 x 20 ölçülerinde  32 inç tv askı aparatı kullanılabilir. 65 inç boyutuna televizyonunuz varsa 40 x 40 ölçülerine sahip  65 inç tv askı aparatıyla güvenli bir şekilde televizyonu duvara sabitleyebilirsiniz. Ölçü özelliklerine dikkat etmeniz ihtiyacınız olan aleti kolay bir şekilde satın almanıza olanak sağlar.

Kolay Kullanımlı TV Askı Aparatı

Dar alanlarda televizyonu her açıdan izlemenize olanak sağlayan ürün çeşitleri kullananlara benzersiz izleme deneyimi yaşatır. Kullanım amacına göre birbirinden şık tasarımlarla üretilen ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen ürün sahip olduğu özelliklerle birbirinden farklılık gösterir. Televizyonu daha keyifli bir şekilde izlemenize olanak sağlayan bu aparat kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Ekran büyüdükçe cihazı her açıdan izlemek zor olabilir. Bunun için büyük ekranları rahat bir şekilde kullanmak adına tv askı aparatını tercih edebilirsiniz. Salon, ev, çocuk odası, yatak odası ve farklı tüm alanların dekorasyonuna uygun olarak cihaz seçimi yapabilir, evinize modern ve dikkat çekici hava verebilirsiniz.

Bu ürünü duvara montajlayarak alandan yer kazanabilir, en iyi görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz. Cihazınızın boyutu ve özelliklerine uygun model seçimi konforlu televizyon izleme keyfini size yaşatır. Bu ürün televizyonu sabitlemenize olanak sağlar. Büyük ekranları cihazları zorlamadan duvara sabitleyebilir, alandan tasarruf edebilirsiniz. Odanın her açısından ekranı izleyebilirsiniz. Kablo ve çeşitli parçaları gizlemeye yardımcı olan tv askı aparatı modelleri kullandığınız ortamda düzenli bir görüntüye sahip olmanıza olanak sağlar. Teleskopik tv askı aparatı ile istediğiniz her açıya göre cihazı ayarlayabilir, odanın her alanından ekranı izleyebilirsiniz. Çelik bileşenli malzeme kullanılarak tasarlanan tv askı aparatı modelleri kaliteli ve uzun yıllar dayanıklı üretim sistemleri sayesinde kullananların dikkatini çeker.

İşlevsel TV Askı Aparatı

TV askı aparat çeşitleriGelişen televizyonlar sahip olduğu model özellikleriyle beraber duvara monte edilebilir şekilde tasarlanır. Tv askı aparatı kullanarak bu modelleri kolay bir şekilde duvara sabitleyebilirsiniz. Yaşam alanlarının tümünde kullanım avantajı sağlayan tv askı aparatı modelleri tüm aile üyelerinin ve eve gelen misafirlerin televizyon izlemesine olanak sağlar. Eşyalarınızı koruyarak televizyonun düşme tehlikesini ortadan kaldıran kaliteli ve dayanıklı tv askı aparatı modelleri sahiplenmeyen televizyonlara oranla yüksek güvenlik içerir. Sabitlenmeyen ürünler deprem, sarsıntı, çarpma gibi pek çok durumda maddi kayıplara ve olası kazalara neden olabilir. Bu durumlarla karşılaşmamak adına tv duvar aparatı modellerini kullanabilir, televizyonu duvara sabitleyebilirsiniz.

Bu ürünler ince yapılı televizyonların yer kaplamasını önler. Odanızın ferah bir görünüm elde etmesine olanak sağlar. Farklı büyüklükte yer alan televizyonlara uyumlu olarak tv askı aparatı modelleri yer alır. İşlevsel özellik sergileyen tv askı aparatı modelleri pek çok ürün tasarımına uyum sağlamasıyla istenilen alana televizyonun sabitlemenizi sağlar. Bu özellikten yararlanarak televizyonu istenilen bölgelere rahat bir şekilde sabitleyebilir ve belirli açılardan hareket ettirerek televizyonun ekranını görebilirsiniz. Tv askı aparatı hareketli model seçenekleriyle kolay kullanım sağlar. Bu ürünü kolay bir şekilde katlayabilir, alandan tasarrufu destekleyebilirsiniz.

TV Askı Aparatı Özellikleri

Tv askı aparatı televizyon için işlevsel kullanım sunar. Televizyon modellerini sabit ve hareketli olarak duvara sabitleyebilirsiniz. Hareketli tv askı aparatı kullanarak eğimli ve farklı açılarda televizyonu izleyebilirsiniz. Askı aparatı hareketli olarak tasarlanan tv askı aparatı ekranın farklı açılardan izlenmesine olanak sağlar. Sahip olduğunuz televizyonunuzun modeline uyumlu olup olmadığını belirlemeniz kullanım avantajlarından yararlanmanız açısından önem taşır. Sabit tipte askı modelleri hareketsiz yapıya sahip olarak yer alır. Basit kurulum sergileyen tv askı aparatı sahip olduğu özelliklerle kademeli olarak öne doğru açılan yapıya sahip olarak bulunur. Hareketli olan sisteme sahip tv askı aparatı farklı açılarla ve eğitimlerle ekran izleme deneyimi yaşatır. Aparatı kolunuzu uzatarak ya da geriye katlayarak kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Odanın yapısına bağlı olarak farklı modelleri tercih edebilir, hareketli ve hareketsiz tasarlanan tv askı aparatına sahip olabilirsiniz. Televizyon arkasında yer alan kabloları doğrudan duvara yapışan küçük tv askı aparatına monte edilebilir, dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. Televizyonu duvara monte etmek istiyorsanız uygun aparatı tercih etmeniz yeterli olur. Tv askı aparatı fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle satışa sunulur. Farklı markaların üretiminde yer alan ürün modellerini inceleyerek bütçenize uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. TV askı aparatını kullanmadan önce kullanım amacı ve ihtiyacınızı uygun bir şekilde belirlemeniz önerilir. Kullanım yapacağınız alanın genişliği, duvar yapısı, cihazın ağırlığı, ekran boyutu gibi pek çok detay seçimlerinizi etkiler. Sahip olduğunuz tv askı aparatının cihazınızı taşıması ve dayanıklı olması güvenliğiniz açısından önem taşır.

TV Askı Aparatı Kurulumu

Tv askı aparatı genel olarak çocuklu ailelerde olumsuz kazalarının önüne geçmek için tercih edilebilir. Olumsuz durumların önüne geçen, güvenli kullanım imkanı sunan ürün modelleri önlem almak, kalabalık ortamlarda izleme deneyimini arttırmak, hastane gibi alanlarda herkesin ekranı kolay bir şekilde görmesine olanak sağlamak amacıyla tercih edilebilir. Sadece televizyon izlemek için değil ekranda oyun oynamayı seviyorsanız da bu ürünü tercih edebilirsiniz. Odanın duvarına televizyonu sabitleyerek arkadaşlarınızla birlikte oyun deneyimi elde edebilirsiniz. Tv askı aparatı ev, ofis, kamusal alanlar gibi pek çok alanda kullanılabilir. Monitörleri duvara sabitleyerek bilgisayar ekranına uzaktan erişim sağlayabilir, kullanım avantajından yararlanabilirsiniz.

Tv asma aparatı edindikten sonra duvara sabitlemek için modelin uyumunu kontrol etmeniz önerilir. Televizyon modeli ile aparatın uyumu kullanım avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlar. Belirli bir yüksekliği ayarladıktan sonra duvara işaretleme yapmanız uygun bir şekilde bu ürünü asmanıza yardımcı olur. Takım yapacağınız alanı matkap ile denemeniz, vida takmanız. askının düz olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Delikler için yer belirlemesi ve askı sabitlemesi yapmanız, tv askı aparatını uygun bir şekilde yerleştirmeniz güvenli kullanım deneyimi elde etmeniz için önem taşır. Duvara sabitlenen tv askı aparatının üzerine televizyonunuzu yerleştirebilirsiniz. Montaj sırasında askıların bağlanması ve takılması amacıyla farklı vida, dübel, matkap gibi ürünlere ihtiyaç duyulur. Bu ürünleri temin ederek montajlamaya başlayabilir, kısa süre içerisinde televizyonu duvara monteli bilirsiniz.

TV Askı Aparatı Fiyatları

Farklı markaların üretiminde yer alan tv askı aparatı modelleri sahip olduğu özelliğe bağlı olarak birbirinden farklılık gösterir. Yüksekliği ayarlanabilen modeller yaşam alanlarının tümünde döndürülen özellikleri ile kullanım avantajı sağlar. Tv askı aparatını dübel ve vida kullanarak kolay bir şekilde duvara sabitleyebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürün modellerini inceleyerek kaliteli ve uzun yıllar dayanıklı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Tv askı aparatı fiyatları modelden modele değişim gösterir. Boyut özellikleri, materyal yapısı, dönmesi, hareketli yapısı tv askı aparatı fiyatlarını etkileyen etmenlerin başında yer alır.

Koçtaş mağazası üzerinden tv askı aparatı fiyatlarına ulaşabilir ve modelleri inceleyebilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazasını kullanarak filtreleme özelliğinden yararlanabilir, ürün fiyatlarını artan ve azalan olarak listeleyebilirsiniz. Bu alanda seçimini yaptığınız ürünlerin özelliklerini kıyaslayabilir, bütçenize en uygun ürün modelini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Tv askı aparatı çeşitleri farklı fonksiyonel özellikleri ve ayarlanabilir yapısı sayesinde konforlu izleme imkanı sunar. Bu ürünü rahat bir şekilde döndürebilir, aparatı kullanarak ekranı her yöne çevirebilirsiniz. Tv askı aparatı farklı ölçülerde yer alır. Televizyonunuzun ekranı, boyut özelliklerine uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Güvenliği üst seviyede tutan tv askı aparatı modelleri televizyonunuzu taşıyacak kapasitede üretilir.

TV Askı Aparatı Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tv askı aparatı nasıl takılır?

Ürün modelini duvara takmak için öncelikli olarak işaretleme yapmanız gerekir. İşaretlediğiniz bölümleri matkap ile delerek vidaları yerleştirebilir, tv askı aparatını monteleyebilirsiniz.

Tv askı aparatı çeşitleri nelerdir?

Tv askı aparatları hareketli ve hareketsiz olmak üzere 2 çeşitte satışa sunulur. İhtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda. model özelliklerini göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Tv askısı ölçüleri nelerdir?

Küçük ve büyük ekran televizyon özellikleri göz önüne alınarak ürün modelleri tasarlanır. Televizyon ebat ölçülerinize bağlı olarak tv askısı ölçülerinden yararlanmanız önerilir. 10 x 10 dan 60 x 60'a kadar tv askısı ölçüleri bulunur.

En Çok Satan TV Askı Aparatı Hangileri?

Koçtaş TV Askı Aparatı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Herz 22-49'' Hareketli Lcd-led Tv Askı Aparatı 50cm Hr-2249
  2. Electroon 32-55" Çift Kollu Hareketli Lcd-led Tv Askı Aparatı
  3. Sabit Tv Askı Aparatı S-1937 19-37 Inc
  4. Sabit Tv Aparatı S-3860 38-60 Inc
  5. Powermaster 22''-32'' Çift Kollu Hareketli Lcd Led Tv Duvar Askı Aparatı
Daha fazla göster
58 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: