150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kamp Masası

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Konforlu Kamp Masası

Yenilikçi tasarım özellikleriyle üretilen kamp masası kullananların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılar nitelikte tasarlanır. Kalabalık kamp etkinliklerinde, farklı hava koşullarında kullanıma elverişli olarak üretilen dekoratif ve portatif kamp masa çeşitleri yer alır. Kişi kapasitesi değişen kamp masaları üzerinde yemeklerinizi yiyebilir, farklı masa oyunları oynayabilirsiniz.

Doğayı seven ve doğada zaman geçirmekten hoşlanan kişilerin tercihleri arasında kamp kurmak gelebilir. Çadır gibi araçlardan yararlanarak kamp kurma işlemi gerçekleştirilir. Farklı kalitede üretilen kamp masaları sahip olduğu özelliklerle birden fazla seçenek sunar. Kamp masası görünüm, kalite, nitelik özellikleri olarak kendi arasında çeşitlilik gösterir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dizayn özellikleri değişim gösteren, kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen kamp masaları uzun süre dayanıklılık sergiler. Kamp masası sandalyeli ve takım halinde satışa sunulur. Bu modeller sahip olduğu sandalyeler ile konforlu kullanım sunar.

Kaliteli materyale sahip kamp masa modelleri şık görünümleriyle dikkatleri üzerine çeker. Farklı büyüklükte tasarım özellikleri sunan ürün geniş renk skalasıyla kullananların seçim yapabilmesine olanak sağlar. Katlanır kamp masa modellerini uzun yıllar doğa içerisinde gerçekleştireceğiniz etkinliklerde ve diğer tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çelik malzeme ile üretilen kamp masası katlanır modelleri rahat kullanım olanağı sunar. Piknik alanında da kullanım alanı bulan modeller avantajlı kullanımı ile kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır. İhtiyacınıza yönelik kamp masası çeşitlerini inceleyerek bu modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Fonksiyonel Kamp Masası

Fonksiyonel tasarım özelliklerine sahip kamp masa takımı seçenekleri kamp yapmayı seven kişiler tarafından tercih edilen modeller arasında yerini alır. Bahçe, piknik ve toplu düzenlenen diğer etkinliklerde kamp masa takımları kullanım alanı bulur.

Ortalama olarak takımlar içerisinde 1 tane masa ve 4 tane sandalye bulunur. Farklı ebatta tasarlanan kamp masası büyük ve küçük ebatlı set çeşitleriyle kullananlara sunulur. Küçük ebatlı masa takımı içerisinde 2 tane sandalye yer alır. Su geçirmez yapıda üretilen takımlar sahip olduğu özelliklerle her mevsim kullanılabilir.

Materyal kalitesi ve kullanım avantajları ile kullananların dikkatini çeken şemsiyeli kamp masası modelleri yağışlı ve güneşli havalarda kurtarıcı olur. Masanın orta kısmından açılan şemsiye gölge oluşturması ile kullanım konforu yaratır. Ahşap, plastik ve alüminyum materyaller kullanarak tasarlanan masalar farklı şekilleri ile kullananlara alternatif sunar. 

Oval şekilde tasarlanan kamp masası yuvarlak modelleri içerisinde bardak koymak için özel alan bulunur. Bu özellikten yararlanarak içeceklerinizi güvenli bir şekilde masa üzerinde konumlandırabilirsiniz. Farklı yükseklik ve genişlikte üretilen model çeşitleri arasında ihtiyacınıza yönelik olan modeli seçebilir, ürünlerin sahip olduğu dizayn özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 

Sandalyeli ve sandalyesiz şekilde satışa sunulan modeller her yaş grubuna hitap eder. Katlanabilir kamp masası modellerini portatif masa taşıma çantası içerisinde kolay bir şekilde taşıyabilir, saklayabilirsiniz. Yüksek ısı ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılık sergileyen modeller sunduğu renk seçenekleri ile farklı renk seçimine olanak sağlar.

Ergonomik Kamp Masası Çeşitleri

Ergonomik tasarımlara sahip masalar kolay bir şekilde monte edilebilir. Katlanır kamp masası modelleri pratik kullanım sunulması ve az yer kaplaması ile her alanda kullanışlılık sergiler. Kısa süre içerisinde kurulan bu ürünler kısa sürede toplanır. 

Kamp masası tercihi yaparken ergonomik detaylara dikkat etmek kullanım sürecinde avantaj sağlar. İki kişilik tasarlanan kamp masası modelleri küçük ebatlar ile üretilir. Bu modeli kullanarak masa üzerinde yemek yiyebilir, oyun oynayabilir ve farkı tarz içecekler içebilirsiniz.

Kalabalık gruplara hitap eden kamp masası modelleri büyük ebatlarda tasarlanır. Katlanabilir masa modelleri sadece kamp etkinliklerinde değil bahçe, balkon gibi alanlarda da kullanım alanı bulur. 

Plastik materyale sahip modeller uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Modeller kullanılan alana göre sandalye ve tabure seçenekleri sunar. Katlanabilir özelliğe sahip sandalyeli masa modellerini tercih ederek sunduğu konfordan yararlanabilirsiniz.

Estetik tasarım özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken ahşap malzemeden üretilen masa modelleri koyu ve açık renk tonları ile doğal görünüm elde etmenize destek olur. 

Kamp masa modelleri suya karşı dayanıklılık göstermesi ile kullanım avantajı sunar. Bahçeli evlerin bahçe alanında, açık havaların tümünde katlanabilir kamp masası takımlarından yararlanabilirsiniz. Birçok amaç için tercih edilebilecek ürün ergonomik tasarım özellikleri ile pratik kullanım imkanı sunar. Kamp masası çantalı olması sayesinde takımın kolay bir şekilde taşınmasına ve saklanmasına olanak sağlar.

Kamp Masası Modelleri

Modern tasarım özellikleri ile kullananların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan kamp masası modelleri tüm yaş grubu tarafından ilgi görür. Ergonomik yapıda üretilen bu modeller kolay taşınabilir olmasıyla kullananlara konfor yaşatır. Masadan beklentiler kişiden kişiye değişim gösterebilir. 

Masaların sahip olduğu materyal ve tasarım özellikleri geniş model seçeneği sunar. Model seçenekleri kişi sayısı ve hava koşullarına uygun olarak çeşitlilik gösterir. Alüminyum materyalden elde edilen alüminyum kamp masası işlevsel ürünlerden biri olarak yer alır. Yağışlı ve karlı günlerde havanın etkisinden etkilenmeyen bu model uzun yıllar dayanıklılık sergiler.

Tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilen plastik kamp masası modeli pratik ve kolay taşınabilir malzemeden üretilir. Yağışlı olmayan hava durumlarında kullanılabilen bez kamp masası modeli işlevsel ve kolay taşınabilir olması ile tercih edilen modeller arasında yerini alır. 

Kolay açılıp kapanan çantalı kamp masası modeli katlandığı zaman çanta formuna girer ve kolay taşınma sunar. Çantası ile birlikte satışa sunulan ürün farklı tasarım özellikleriyle yer alır. Modern tekniklerle üretilen kamp masası modelleri taşıdığı özelliklere bağlı olarak uygun ortam koşullarında rahat kullanım imkanı sunar.

Farklı materyallerden elde edilen kamp masası modelleri tüm hava koşullarına uygun model çeşitliliği sunar. İhtiyacınız ve zevkleriniz doğrultusunda model tercihi yapabilir, portatif kamp masa sandalye takımına sahip olabilirsiniz.

Estetik Görünümlü Kamp Masaları

Kamp masası modelleri sahip olduğu renk ve tasarım özellikleri ile kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Farklı sayıdan oluşan gruplar tarafından rahatlıkla kullanıma uygun modeller içeren kamp masası çeşitleri sadece açık havada değil evlerin balkonlarında da kullanılabilir.

Kaliteli ve modern tasarım özelliklerine sahip modeller katlanabilir şekilde kullanılır. Sahip olduğu tasarım özellikleri kullananlar tarafından ilgi görür. Bez kullanarak tasarlanan bez kamp masası çeşitleri ayak kısmında metal malzeme bulundurur. Tabure ve sandalyelerin ayak kısmında kullanılan metal malzeme ile masa uyumu yakalar. 

Renk skalası geniş olan kamp masası modelleri kullanılan alanın renklerine uyumlu olarak tercih edilebilir. Genel olarak mavi, kırmızı, yeşil gibi renkler sıkça kullanılır. Masa ve tabureyi ayrı renklerde seçerek farklı kombinasyonlar yaratabilirsiniz. Kolay taşınabilir bu ürünler hafif yapıda olması ile tek kişi tarafından taşınabilir. Bu ürünü katlayarak istediğiniz her alana götürebilirsiniz. 

Kullanım açısından birçok avantaj sunan kamp masası modelleri sahip olduğu estetik özellikleri ile alanda yansıtmak istediğiniz tarzı yaratmanıza yardımcı olur. Bu modellerden yararlanarak istediğiniz konsepti hazırlayabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanım imkanı bulan modeller sahip olduğu özelliklerle hem görünüm hem kullanım açısından kullananların beklentilerini karşılar.

Farklı renk ve desen çeşidine sahip kamp masaları pürüzsüz yüzeyi, mat ve parlak rengi gibi pek çok tasarımlarıyla kullananlara sunulur. Kamp masa modelleri ahşap, plastik, silikon, çelik, alüminyum gibi farklı bileşenden üretilir. İhtiyaç ve tercihlerinize bağlı olarak estetik özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Pratik Kamp Masaları ile Konforlu Deneyimler

Kamp masası 4 kişilik çeşitleri aile ve arkadaş grupları tarafından ilgi görür. Katlanabilir ve kendiliğinden sandalyeli olan modeller basit hareketlerle kurulup toplanma özelliğine sahip olarak üretilir. 4’den fazla kişinin de kullanabileceği şekilde tasarlanan modeller beğenileri toplar.

Estetik görünüm ve yaratıcı tasarım özellikleri ile üretilen sandalyeli kamp masası modelleri sunduğu geniş çeşitlilik ile kullananlara seçim şansı sunar. Sandalyeler masa ile bütün sunulduğu gibi ayrı şekilde de satın alınabilir. 

Seçim yaparken ihtiyaçlarınızı ve zevkinizi ön planda tutmanız önerilir. Geniş model skalasından yararlanarak çok sayıda seçenek arasından kendi tarzınıza uygun modeli bulabilirsiniz. 

Seçim yaparken kalite, dış görünüm detayları seçimlerinizi etkileyebilir. Kısa zamanda kurulup kısa zamanda toplanma özelliğine sahip kamp masası modelleri çantalı ve çantasız şekilde üretilir. Özel çantaya sahip olan modeller omuzda rahat bir şekilde taşınır. 

Modern tekniklerle üretilen, yeniliği takip eden kamp masası modelleri ince ve hafif olmaları ile kolay taşınabilir. Son derece güçlü ve dayanıklı olan bu modeller katlandığı zaman az hacim ve az yer kaplar. Kaliteli açma kapama mekanizması bulunan modeller uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Ergonomik özelliğe sahip modeller dayanıklılığı ile farkını ortaya koyar.

Kamp masa modellerinin sahip olduğu renk, materyal, desen kamp deneyiminizin devamlılığını sağlayacak özellikler olur. Konforlu bir deneyim elde etmek istiyorsanız seçimlerinizi yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Kamp Masası Avantajları

Kamp masası modelleri sahip olduğu özelliklerle kullananlara birçok alanda avantaj sunar. Sunduğu avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanır:

 • Kamp masası modelleri pratikliği ile dakikalar içerisinde kurulabilir. Açılıp kapanan modeller kullananlara pratiklik  sunar.  
 • Açılır kapanır mekanizmaya sahip olan modeller sahip olduğu materyale bağlı olarak farklı çalışma sergileyebilir. Alüminyum, çelik, plastik gibi materyaller örümcek bacaklara benzer sistem ile çalışma sergiler. Ahşap materyal üretilen kamp masalarında çalışma mekanizması farklılık gösterebilir. Katlanır kamp masası modeli taşıma kolaylığı sağlar. 
 • Model çeşitleri az yer kaplar. Saklama kolaylığı yaşatır. Kullanılan alanda portatif kamp masası modeli hem ağır yükten hem de yerden avantaj sağlamanıza destek olur. 
 • Renk, desen gibi tasarım özellikleri sunan model arasından zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. 
 • Kamp masası modelleri kapalı ve açık alanlarda kullanılabilir. İhtiyacınıza bağlı olarak bu modelleri ev içerisinde, balkonda, bahçede ve kamp alanında kullanabilirsiniz.
 • Her mevsime uygun modeller içeren kamp masası modelleri tüm hava koşullarına dayanıklı ürünler içerir. Yağışlı ve soğuk havalarda bu modelleri güvenle kullanabilirsiniz.
 • Farklı materyallerden oluşan kamp masası modelleri kolay temizlenebilir özellik sergiler. Bu ürünleri nemli bir bezle silerek kolay bir şekilde temizliğini yapabilirsiniz.
 • Kapandığında hacmi küçülen ve az yer kaplayan kamp masaları araç bagajlarında kolayca taşınabilir. Çanta özelliği sayesinde konforlu taşıma olanağı sunar.

Kamp Masası Kullanım Alanı

Kamp masa modelleri işlevselliği ve pratikliği ile her alanda tercih edilebilir. Geniş kullanım alanı bulan bu modeller sunduğu pratiklik ile kullananlara hız kazandırır. Kolay taşınan ve az yer kaplayan modeller kullananların ihtiyaçlarını karşılar. 

Bu ürün doğa alanında vakit geçirirken oturmak ve dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanıma uygunluk gösterir. Bahçe, balkon, teras, kamp alanları gibi alanlarda bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günübirlik düzenlediğiniz piknik etkinliklerinde portatif olan katlanabilir masa modelini kullanarak zamanınızı keyifle geçirebilirsiniz. 

Dağ, orman, göl gibi açık havalarda kamp masa modellerini kullanarak kahvenizi içebilir, rahatlatıcı zaman geçirebilirsiniz. Araçlarda kolay bir şekilde taşınan hafif modeller aynı zamanda omuzda da taşınabilir. Çanta formuyla üretilen modeller hafif olması ile çanta olarak taşınmaya olanak sağlar.

Açılır kapanır mekanizmaya sahip modeller her alanda kullanım imkanı bulur. Ormanda ve evinizin bahçesinde bu modellerden yararlanabilirsiniz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılamaya önem veren modeller kullanım alanı sınırlandırılmasında bulunmaz. 

Genel olarak dikdörtgen ve kare formunda üretilen modellerin yanında yuvarlak kamp masası modelleri de bulunur. Size uygun ve işlevsel olan bu ürünleri tercih edebilir, renk, materyal, desen seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sunan kamp masası modelleri kullanılan kişi sayısına göre farklılık gösterir.

Uygun Fiyatlı Kamp Masası

Koçtaş üzerinden güvenli bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz katlanabilir masa modellerine ulaşabilirsiniz. Çantalı kamp masası modelleri çanta özellikleri ile uzun tatillerin ve pikniklerin tercih edilen ürünleri arasında yerini alır. Boyut özelliklerine göre değişim gösteren ve estetik görünümleri ile beğenileri toplayan sandalyeli kamp masası modelleri göz doldurur. 

Geniş renk seçenekleri sunan modeller her yaş grubu tarafından kullanılabilir. Hafif ağırlığa sahip, rahat taşınabilen tabureler ve masalar kullananlara avantaj sağlar. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen bu ürünler az sayıdan oluşan gruplar için ideal bir ürün olur.

Modern dizayn özelliklerine sahip ürün fazla yer kaplamaz ve kolay taşınır. Geniş kitlenin dikkatini üzerine çeken modeller uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Katlanır kamp masası fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişim gösterebilir. 4 kişilik katlanır kamp masası fiyatları ile 2 kişilik katlanır kamp masası fiyatları arasında farklılık görülebilir. 

Koçtaş, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun tercih edebileceğiniz, kamp masaları özellikleri ile pratik kullanım imkânı sağlayan kamp masası modellerini satışa sunar. Masa özelliklerine dikkat ederek bu modeller arasından güvenle tercih yapabilirsiniz. Ev ya da doğa ortamında pratik bir şekilde keyif yapabilmek için Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde her bütçeye uygun fiyatlarla sunulan kamp masası modellerini inceleyebilirsiniz.

Kamp Masaları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kamp Masası Nasıl Kurulur?

Kamp, piknik gibi alanlarda kullanım için uygunluk sergileyen kamp masası modelleri az yer kaplaması ve tek hareketle katlanabilmesi ile kullanım konforu sağlar. Çaprazlama ayak yapısına sahip modeller çaprazlama ayak yapısına bastırılması ile dik bir demir haline gelir. Üzerinde yer alan plakaların dikey konuma gelmesi ile koruyucu kılıfın içerisine masa yerleştirilir.  Masada paralel ayak yapısı bulunuyorsa ayak yapısını yukarıya doğru çekmeniz gerekir. Dayanıklı ve kolaylıkla katlanabilen ayak formuna sahip katlanabilir masa modelleri pratik kullanım sunması ile sıkça tercih edilir. 

Katlanabilir Kamp Masası Çeşitleri Nelerdir?

Kamp masası modelleri sahip olduğu çeşitlilikle kullananların beklentilerini karşılar nitelikte tasarlanır. Farklı  büyüklüklerde tasarlanan kamp masası modelleri kullanılan kişi sayısına uygun olarak tercih edilebilir. 4 kişilik ve 2 kişilik olarak sunulan modelleri ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Alüminyum, plastik, ahşap, metal, bez ve silikon malzemeden üretilen kamp masası modelleri kullanılan alana ve hava şartlarına uygun olarak seçilebilir. Farklı renk seçenekleri sunan kamp masası modelleri geniş renk skalasında sunulur. İhtiyacınıza ve zevklerinize uygun olarak kamp masası çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kamp Masası Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kamp masası satın alırken dikkat etmemiz gereken önemli noktalar yer alır. Sahip olacağınız masasının boyutunun, donanım özelliklerinin ve materyalinin ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte olması önerilir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz.

En Çok Satan Kamp Masası Hangileri?

Koçtaş Kamp Masası kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Katlanır Siyah Kamp Masası 60x40 cm
 2. Katlanır Kamp Masası 47 cm
 3. Katlanır Kamp Masası 47 cm
 4. Katlanır Kamp Masası 71 cm
 5. Katlanır Kamp Masası 71 cm
Daha fazla göster
51 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: