750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Köşe Mutfak Dolapları

Köşe Mutfak Dolapları

Bir yanda besinlerin bir yanda pişirme ve servis gereçlerinin muhafaza edildiği mutfaklarda düzenden ve estetikten vazgeçmeden fonksiyonel kullanımı sağlamanın en iyi yolu iyi tasarlanmış bir dolap kullanmak. Daha fazla ürünü dolaba sığdırabilmek için de mutfakta gereksiz boşlukları önleyecek şekilde dolabı tasarlamak gerekiyor. Bu amaçla  köşe mutfak dolapları yaygın olarak kullanılıyor.

Köşe Mutfak Dolapları İle Tezgâhınızı Bölebilirsiniz 

Köşe mutfak dolapları mutfakta tezgâh ve dolap için ayrılan düz alanın yeterli olmadığı durumlarda ilave dolap alanı yaratarak kullanım alanını genişletmek bakımından büyük bir avantaj sağlıyor. Ancak  mutfak köşe dolapları avantajları bununla sınırlı değil. Bu modeller tezgâhı L şeklinde kullanabilmenize olanak sağladığından tezgâhın bir bölümünü elinizin altında bulunmasını istediğiniz baharat takımı, tost makinesi, ısıtıcı gibi eşyalarınız için ayırabiliyorsunuz. Bu şekilde bir kullanımla hem sık kullandığınız ürünler kolay ulaşılabilir bir noktada oluyor hem de yemeğinizi hazırlarken bu ürünler çalışmanıza engel olacak bir pozisyonda kalmıyor.

Renkli Mutfak Köşe Dolapları İle Cıvıl Cıvıl Mutfaklar

Köşe mutfak dolapları farklı renklerde tasarlanıyor. Böylece mutfağınızda dolabın tarzı ile de ilişkili olarak klasik ya da sportif bir hava yaratabiliyorsunuz. Mutfağınızın ölçüsüne uygun hazır  köşe mutfak dolapları ile oldukça kısa bir sürede mutfağınızda dilediğiniz değişimi yapma şansına sahip oluyorsunuz.  Mutfak köşe dolabı modelleri kullanılan ağaç türleri bakımından da değişiklik gösteriyor. Membrandan  köşe mutfak dolapları satın alabileceğiniz gibi meşeden bir dolabı da tercih edebilirsiniz. Dolap gövdesini mdf tercih ederek daha uzun süre kullanabileceğiniz sağlam mutfak dolapları elde edebilirsiniz. Mutfağınızda sade bir görünüm arzu ediyorsanız beyaz, krem ya da kumtaşı köşe mutfak dolapları alarak mutfağınızı her renkte halı ve aydınlatma ürünleri ile renklendirmeyi tercih edebilirsiniz. Aksesuarların değil de dolabınızın renkli olmasını arzu ediyorsanız mürdümden kırmızıya pek çok seçenekle mutfağınıza renklerin ışıltısını katabilirsiniz.

Hazır  mutfak köşe dolabı fiyatları her bütçeye uygun seçeneklerle şimdi Koçtaş'ta! 160 ve 165 cm genişliğinde köşe modelleri avantajlı fiyatlarla satın almak için haydi, siz de Koçtaş’a gelin ve mutfağınızda düzene ve şıklığa yer açın! 

Daha fazla göster