150 TL Üzeri Kargo Bedava

Ayakkabı Kutuları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Düzenli ve Hijyenik Bir Ortam İçin Ayakkabı Kutuları

Bu ürünlerin kullanım ömrünü arttıracak en önemli etkenlerden biri doğru şekilde muhafaza edilmesidir. Açıkta bırakılan ayakkabılar tozlanır. Daha fazla bakım ve boya ihtiyacı doğar. Bir süre sonra ürün deforme olmaya başlar. Benzer sorunlar üst üste istiflenen ürünler< için de geçerlidir. Bu sorunları önleyecek en etkili çözüm ayakkabı kutuları kullanımıdır. Ayakkabı kutuları plastikten yapılır. Düz plastik ya da plastik cam tercih edilebilir. Saklama çantaları ya da kaplarından farklı olarak kapaklıdır. Bir kutuya yalnızca bir ürün yerleştirilir. Ayakkabı kutuları dolap içlerinde kullanılabileceği gibi dolap dışına da yerleştirilebilir. Ayakkabı dolaplarının raflarına yerleştirilebilir. 

Ayakkabı kutuları farklı amaçlarla kullanılabilir. Günlük olarak ürünlerin korunmasını sağlar. Özellikle bazı malzemeler kuruyup çatlayabilir. Ürünün formunu korur. Bu ürünler mevsimliktir. Kadınlar kışın kışlık bot, çizme giyilirken yazın babet, terlik, spor ayakkabısı gibi daha ince modeller tercih eder. Erkekler de benzer şekilde kışın bot, çizme ya da daha kalın malzemeden yapılmış klasik ayakkabı giyer. Yazın ise spor ayakkabı ve yazlık klasik modellere geçer. Mevsim geçişlerinde bu ürünlerin sonraki sene de kullanılması için doğru şekilde saklanması gerekir. İstiflemek bu ürünlerin formunu bozacağı gibi yırtılma, çatlama gibi tamiri zor problemlere de yol açar. Ayakkabı kutuları aynı zamanda çok amaçlıdır. İhtiyaç fazlası olan ürünler farklı eşyaların saklanması için de kullanılabilir.

Ayakkabı Kutusu Kullanmanın Avantajları

Bu ürünleri saklamak için farklı malzemelerden yapılmış değişik ürünler bulunabilir. Ayakkabı kutularının yanında bez saklama kutuları, kumaş çantalar, plastik rampalar bunlardan birkaçıdır. Evlerde ayakkabı kutusu kullanmanın önemli avantajları vardır.

 • Evde tek kişinin bile onlarca çift ayakkabısı vardır. Bir aile evi düşünüldüğünde tüm ürünlerin raflarda saklanması mümkün olmayabilir. Düzenleyici kullanılmadığı zaman ortalık yığına dönüşebilir. Ayakkabı kutuları evdeki yığının düzenli bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlar.
 • Açık olarak saklanan ürünler daha yoğun toza maruz kalır. Kutular kapalı olduğu için tozlanmaya karşı daha korunaklıdır.
 • Şeffaf ayakkabı saklama kutusu sayesinde ürünün nerede olduğu kolayca bulunabilir. Böylece ürün ararken ekstra bir dağınıklık riski oluşmaz.
 • Kalıp şeklinde ve sert olduğu için ürünlerin ezilme, büzülme gibi bir riski yoktur.
 • Plastik ayakkabı kutularının maliyeti düşüktür. Ayakkabı kutusu fiyatları her evde bulunabilecek kadar uygundur.
 • Farklı boyutları vardır. Erkek ve kadın ayakkabılar için üretilen modelleri ile seçim yapmak kolaydır.
 • Ürün içine dışarıdan girebilecek kir, toz ve hatta haşereleri önler. Ayak sağlığını korumaya yardımcı olur.
 • Temizliği kolaydır. Bol su ve sabun kullanmak yeterlidir. Zor lekeler için sıcak suda bekletilebilir.
 • Özellikle kadınlar için ofiste önemli bir yardımcıdır. Çalışma alanına göre ürün değişikliği gerektiğinde yedek ürünün muhafaza edilmesi için kullanılır.

Ayakkabı Kutusu Kullanımı

Ayakkabı kutusu hem evlerde hem ofislerde hayatı kolaylaştıran işleve sahiptir. Evde dağınıklığı ortadan kaldırdığı için genel temizliği kolaylaştırır. Ürünlerden çıkan tozun havaya karışmasını önler. Daha hijyenik bir ortam yaratır. Ofis çalışanları her daim formal kıyafet ile yorulabilir. Örneğin, kadınlar masa başı çalışmada daha rahat ayakkabıları, iş için ofisten ayrılmak durumunda kaldıklarında topuklu ayakkabı tercih edebilirler. Bu durumda ofiste değişiklik yapılabilir. Ayakkabı kutuları değiştirilen ürünü hijyenik bir şekilde muhafaza etmek için kullanılır.

Ayakkabı kutusunun da hijyenik bir biçimde kullanılması önemlidir. Ürün çamurlu zeminlerde kullanılmışsa kutulanmadan önce tabanları temizlenir. Gündelik kullanımlarda ise tozunun silinmesi yeterlidir. Ürünler mevsimlik olarak kaldırılacaksa kirli gözüksün ya da gözükmesin kutuya konulmadan önce mutlaka güzelce temizlenmelidir. Ayakkabı kutusunun tozlu bir şekilde bırakılmaması gerekir. Ürün çıkarıldıktan sonra kutu silkelenir. Periyodik olarak kutunun temizliği yapılır. Plastik kutuların temizliği oldukça kolaydır. Bol su ile yıkanması yeterlidir. Zor lekeler için temizlik malzemesi kullanımı da uygundur. Dikkat edilmesi gereken tek nokta kaynar su ve kimyasal kullanılmamasıdır.

Plastik kutular dayanıklıdır fakat doğru kullanılmadığı takdirde katlanma ve kapanma yerlerinden hasar alabilir. Gereğinden büyük boyutlarda ürün sığdırmak için zorlamamak gerekir. Aksi halde bağlantı noktalarına zarar verilebilir. Sık tekrarı kilidinin deforme olmasına neden olacaktır.

Ayakkabı Kutusu Seçimi

Ayakkabı kutusu tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken iki önemli husus vardır. Bunlardan biri kutu ölçüleri diğeri ise ayak sağlığıdır. Kutunun ölçüleri özellikle ürünün doğru formda kalmasını, fiziksel özelliklerini korumasını sağlamak için gereklidir. Kutunun boyutu ürünün boyutu ile uyumlu olmalıdır. Dar bir kutu seçilirse ürünün formu bozulabilir. Özellikle bot ve çizmeler için uygun yükseklikte ürünler tercih edilmelidir. Ürünler, boyutundan büyük bir kutuya konulduğunda gereksiz yer kaplar. Ayrıca ürünler hareket edebildiği için boşluk kalması çarpma ve sürtünmeye sebep olabilir. Bu nedenle, ayakkabı kutusu seçiminde ürün ölçülerine en uygun model seçilmelidir. Ayakkabı kutusu ölçüleri kutunun yüksekliğini, genişliğini ve derinliğini belirtir.

Ürünler muhafaza edilirken çoğu zaman göz ardı edilen ama en önemli konu ayak sağlığıdır. Üst üste istiflendiklerinde birinin tabanı diğerinin üzerine gelecektir. Tüm toz ve mikrop alttaki ürünlere doğru iner. Ürünler ve raflar ne kadar iyi temizlenirse temizlensin, koku ve toz birbirine karışır. Bu ürünler haşerelerin de ilgisini çeker. Herhangi bir boşlukta dolaplara doluşmaktan zevk alacaklardır. Bu anlamda ayakkabı kutuları ayak bakımına da ciddi katkı sağlar. Bakteri üretmeyen bir malzemeden yapılmış olması tercih edilir. Uzun süreli kullanımlar için kokuya dikkat etmek gerekir. Kutuda hava delikleri olması avantajdır. Bu sayede ürün hava alır. Koku problemi yaşanmaz.

Ayakkabı Kutusu Modelleri

Ürünlerin muhafaza edilmesi için tasarlanan kutular farklı malzemelerden yapılabilir. Tekli ya da çoklu saklama alanlarına sahip olabilir. Şeffaf, kapanabilir kutular en kullanışlı modeller arasında yer alır. Maliyetleri düşüktür. Çok amaçlı kullanıma olanak sağlar. Değişen trendlere uygun şekilde ölçülendirilebilirler. Gereksinimler doğrultusunda ekstra özelliklere sahip çeşitleri de bulunur. Bu kutuları yapıldıkları malzemeye ya da kullanım alanlarına göre sınıflandırmak mümkündür.

Plastik Ayakkabı Kutusu

Evlerde bu ürünlerin düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi için ayakkabı kutuları doğru bir tercihtir. Plastik ayakkabı kutuları tek tek alınabileceği, beş ya da onlu paketler halinde de satın alınabilir. Maliyeti düşük olan bu ürünler fazla sayıda ürünün düzenlenmesi için hesaplı bir tercihtir. Kutular üst üste yerleştirilerek alandan önemli bir tasarruf sağlanır. Kutular koku riskini ortadan kaldıracağı için istenirse dolap içine ya da yatak altlarına da yerleştirilebilir.

Plastik kutular çok farklı boyutlarda üretilebilir. Çocuk ayakkabıları için kısa ve dar modeller bulunur. Kadın ve erkek ayakkabıları için de ayrı boyutlarda kutular bulmak mümkündür. Örneğin, çizme ve bot yanlış şekilde saklandığında formu hızlı bir biçimde bozulabilen ürünlerdir. Ortalama bir botun sığabileceği büyüklükte bot kutusu bulunabilir. Çizmelerin bacak boyu daha uzundur. Uzun çizmelerin kıvrılmadan muhafaza edilebileceği boyutlarda çizme kutusu kullanılmalıdır. 

Plastik kutular tekli ve çoklu olarak alınabilir. Çoklu alımlar maddi olarak daha uygun olur. Sayıca ihtiyaç olup olmadığını düşünürken plastik ayakkabı kutularının bile farklı amaçlar kullanılabileceğini hatırlamak gerekir. Plastik ayakkabı kutuları kapaklı ve şeffaf olması sayesinde çok amaçlı kutular kategorisinde değerlendirilebilir. Ortada kalan eşyalar, saklanması gereken kartvizitler, küçük defterler gibi kutuda döküntü yaratmayacak, parça bırakmayacak malzemeler geçici olarak kutularda yer bulabilir.

Pleksi Ayakkabı Kutusu

Pleksi, plastik yapıya sahip bir cam türüdür. Renkli ya da renksiz olabilir. Saydam olabildiği gibi yarı saydam olması da mümkündür. Kesilebilir. Isı uygulanarak şekillendirilebilir. Hafiftir. Cam ile karşılaştırıldığında daha dayanıklı bir malzemedir. Işık geçirgenliği yüksektir. Kenarları keskin olmadığı için daha güvenlidir. Plastik ile karşılaştırıldığında daha maliyetlidir. Maliyet fiyata da yansır. En yoğun kullanıldığı alanlardan biri iç mekan dekorasyonudur.

Pleksi kutular genellikle eşyaların, hediyelerin ya da teşhir ürünlerinin korunması ve sergilenmesinde kullanılır. Apartmanlarda posta kutularında tercih edilebilir. Çekmeceli ve kapaklı modelleri vardır. Kilitlenebilir modelleri değerli eşyaların teşhir amacıyla saklanması için kullanılır. Kuyumcularda, antika mağazalarında, sergilerde tercih edilir. Koleksiyon severlerin vazgeçilmez ürünlerinden biridir.

Pleksi ayakkabı kutuları da benzer amaçlarla tercih edilir. Dayanıklı olmasına rağmen maliyeti sebebi ile gündelik hayatta yoğun olarak kullanılmaz. Daha çok şık ve nadide bir ürünün muhafaza edilmesini sağlar. İmzalı bir basketbol ayakkabısı ya da ünlü bir tasarımcının nadide bir ürünü kilitli bir pleksi ayakkabı kutusunda saklanmayı hak eder. Pleksi ayakkabı kutusunun en çok tercih edildiği yer ise mağazalardır. Mağazalarda teşhir amaçlı ürünler pleksi kutularda muhafaza edilebilir. Bunlar genellikle çekmeceli modellerdir. Çok dayanıklı bir malzeme olması sayesinde bu ürünlerin güvenliğini garanti altına alır.

Kadın Ayakkabıları İçin Ayakkabı Kutusu

Kadınların ayakları ile erkeklerin ayakları farklı büyüklükte ve yapıdadır. Bu farklılıklar ürünlere hem boyut hem form olarak yansır. Genel olarak kadınlar bu ürünlere daha düşkündür. Daha fazla sayıda ve modelde ürüne sahiptir. Bunların düzenlenmesi için kadın ayakkabı kutusu en uygun seçeneklerden biridir. Ayrıca, kadınların bir nedenle yanlarında yedek ayakkabı taşıma ihtimali daha yüksektir. Bu ofise giderken rahat ayakkabı giyme tercihinden olabilir. Düğün, nişan gibi bir organizasyonun ilerleyen saatleri için ihtiyaç duyulabilir. Bu gibi durumlarda da kutu ürünün taşınmasını kolaylaştırır.

Kadın modelleri düşünüldüğünde, topuklu ayakkabı modelleri korunması zor olanlardan biridir. Özellikle deri, kadife, ruban gibi malzemelerden yapılan, kolay çizilen ya da açık renkli olup leke tutanlar kapalı yerde muhafaza edilmelidir. Topuğun zarar görmemesi ya da farklı ürünlere zarar vermemesi için de kutu kullanımı tercih edilebilir. Topuklu ayakkabılar genellikle kutularda yan yatırılarak topuk kısımları farklı yönlere bakacak şekilde yerleştirilir.

Babet ve terlikler için tasarlanan küçük kutular vardır. Bazılarının el askıları da mevcuttur. Özellikle yaz aylarında kumsal öncesi ya da sonrası ürün değişikliği gerekebilir. Küçük kutular bu amaç için oldukça idealdir. Daha büyük modeller için de uygun boyutlar bulunur. Bot kutusu ortalama bir botun sığabileceği ölçülerdedir. Çizme kutusu ise boyu daha uzun ve bir çizmenin katlanmadan konabilmesini sağlayacak boyutlardadır.

Erkek Ayakkabıları İçin Ayakkabı Kutusu

Erkekler, kadınlarla karşılaştırıldığında daha az kategoride ürüne sahiptir. Klasik ayakkabıların farklı modellerini tercih etseler de bu modeller genel olarak aynı boyutlara sahiptir. Bunun dışında kışlık bot ve spor ayakkabılar erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasındadır. Erkek ayakkabı kutusu ihtiyacını genellikle bu üç kategori belirler.

Erkeklerin tercih ettiği klasik modeller sivri, küt ya da yuvarlak uçlara sahip olabilir. Önü bağcıklı ya da aksesuarsızdır. Bu ürünlerin üretiminde deri, taba, kauçuk, kösele gibi malzemeler kullanılır. Tüm bu malzemelerin sağlıklı saklama koşulları elbette farklıdır. En ideal olan farklı ortamlarda tutulmalarıdır. Kutular bu konuda yardımcı olacaktır. Özellikler deri gibi belli koşullarda koku yapabilen bu ürünler için muhafaza etme yöntemleri çok daha önemlidir. Erkekler genellikle koyu renk ürünler tercih ettikleri için bu renkler tozu da daha fazla gösterir. Tozdan korunmak için de kutular iyi bir seçenektir. Spor ayakkabı tercihleri ise açık renk olabilir. Bunun riski ise çabuk kir tutmalarıdır. Farklı bir ürün ya da eşya ile temas ettiğinde temas eden nokta kirlenecektir. Bazı modeller kiri içine çeker. Temizlemesi zor olabilir. Spor ayakkabıların da ayakkabı kutuları içinde saklanması uygun olur. Erkek botları da daha uzun ve boğazlı modellerdir. Boyutlarına uygun ayakkabı kutusu kullanımı gerekir. Aksi halde kısa sürede deforme olabilir.

Ayakkabı Kutusu Ölçüleri

Ayakkabı kutusu ölçüleri kutuyu kimin kullanacağı ile birebir ilgilidir. Erkeklerin ortalama ayak numaraları kadınların ortalamasından büyüktür. Haliyle, ayakkabı kutusu büyüklükleri de farklılaşır. Ek olarak kutular modelden modele de farklılık gösterir. Terlik saklamak için tasarlanan bir kutu ile çizme koymak için kullanılan bir kutunun aynı boyutta olması beklenemez. Son dönemde, yeni trendlere uygun kutu modelleri de ortaya çıkar. Ürün boyutları büyüdükçe, ihtiyacı karşılamak üzere daha büyük boyutlu kutular üretilir.

Kadın Ayakkabıları İçin Ayakkabı Kutusu Ölçüleri

Kadın ayakkabı kutusu ölçüleri ürünün modeline uygun olarak tasarlanır. Ürünün işlevine uygun bir şekilde kutunun ağırlığı ve taşınabilirliği de göz önünde bulundurulur. Örneğin, terlik ve babet için tasarlanan modeller son derece hafif ve taşınabilir kutulardır. Prenses babet ve terlik kutusu boyutlarına bakıldığında en ve boyu ortalama 10 - 15 cm civarındadır. Derinliği ise 5 - 6 cm kadardır. Spor ve bez ayakkabılar için tasarlanan standart modelleri ortalama 20 cm genişliğinde ve 30 cm boyundadır. Genellikle bir tutacağı bulunmaz. Kadın klasik tarz modellerde ise kutu boyutunu belirleyici olan genişliktir. Topuk boyutu arttıkça daha geniş bir ayakkabı kutusu ihtiyacı doğar.

Kadın bot modelleri için üretilen tasarımlarda  genellikle kokuyu önleyici hava delikleri bulunur. Hem boy olarak hem de yükseklik olarak daha büyüktür. Standard bot modelleri için boy ölçüsü ortalama 30 cm iken en ölçüsü 35 - 40 cm arasında değişir. Kutu yüksekliği ise ortalama 15 cm civarındadır. Çizme kutusu modelleri ise biraz daha büyüktür. Boy ölçüsü 60 cm'i bulabilmektedir. Daha uzun çizmeler için ekstra büyüklükte modeller de bulunur. En ve yükseklik ise bot kutusu ile benzer ölçülere sahiptir. Bahsedilen ölçüler standart modeller için ortalama ölçülerdir. Kutu tercihi yapmadan önce bu ürünlerin en, boy ve yükseklik ölçüleri alınır. Ölçülere uygun bir kutu tercih edilir.

Erkek Ayakkabıları İçin Ayakkabı Kutusu Ölçüleri

Erkek ayakkabı kutuları, kadın modellerine göre daha standarttır. Genellikle klasik ayakkabılar ile spor ayakkabılar benzer boyutlu kutularda taşınabilir. Standart modelleri ortalama 35 cm boyunda 20 cm eninde ve 15 cm derinliğindedir. Esasında bu ürünler yan bir şekilde saklandığı için kutuların yükseklik ya da derinlik denilen bölümlerinin ölçüleri benzerdir. Bunların mini, midi ve maksi çeşitleri bulunabilir. Belirleyici olan boyu ve enidir. Erkek ayakkabılar görece daha ağır olabildiği için plastiğin sağlam olması adına görece daha ağır olabilir. Kadın botlarında olduğu gibi erkek botları için de farklı boyutlu tasarımlar bulunur. Erkek bot kutularının boyu tasarıma göre 40 - 45 cm arasında değişebilir.

Kutu ölçüleri ile bağlantılı olarak, önemli bir başka nokta kutuların ergonomik kullanılışıdır. Boyutlar büyüdükçe ve kutu sayısı arttıkça kutuların yerleşiminde de zorluk yaşanabilir. Bu zorluğu ortadan kaldırabilmek için ergonomik modeller tasarlanır. Tasarımın geldiği son noktada üstü üste dizilse dahi en alttaki açıldığında devrilmeyen kutular dizayn edilmiştir. Kullanıcı dostu bu modeller, özellikle büyük boy kutuların muhafaza edilmesinde tercih edilir. Kullanıcıların tercih ettiği bir başka özellik ise gereksinim fazlası kutuların saklanmasıdır. Düzenleyici olan kutular boş kalmaları durumunda dağınıklık yaratıcı bir etki yapabilir. Bu gereksinim düşünülerek farklı modeller tasarlanır. Bağlantı noktalarından sökülerek iç içe geçebilen ayakkabı kutusu çeşitleri bu anlamda en yoğun kullanılan modellerdir.

Ayakkabı Kutusu Fiyatları

Ayakkabı kutusu fiyatları konusunda belirleyici olan iki temel faktör vardır. Bunlardan ilki kutunun üretildiği malzemedir. İkincisi ise alınacak set içinde bulunan kutu adedidir. Ekstra özelliklerle donatılan bazı modellerin fiyatları ortalamadan daha yüksek olabilir. Plastik malzemelerin maliyeti düşüktür. Bu doğrultuda plastik ayakkabı kutularının fiyatları uygundur. Tekli olarak alınabilir. 6'lı, 10'lu ya da 20'li setler halinde de tercih edilebilir. Çoklu setlerin birim fiyatı, tekli alımdan uygun olacaktır. Standard modellerin dışındaki modellerin fiyatları ortalamanın üzerinde olabilir. Örneğin, babet ve terlik kutuları standarttan daha küçüktür. Maliyeti ve fiyatı daha düşük olması beklenebilir. Fakat ürün standart bir ürün olmadığı için üretim süreci de standardın dışına çıkar. Bu süreç ürün maliyetini arttırmasa da işçilik maliyetini arttırır. Bu doğrultuda ayakkabı kutusu fiyatları da değişkenlik gösterebilir.

Plastik ile karşılaştırıldığında pleksi daha maliyetli bir üründür. Dayanıklı ve şık duruşu fiyat performans karşılaştırması ile tercih edilebilir bir ürün haline getirir. Pleksi kutuların fiyatları ise kutunun boyutundan çok modeline bağlı olarak değişir. Pleksi malzemeden yapılan ayakkabı kutusu fiyatları standardı çekmeceli modele göre belirlenir. Kilitli bir model tercihi durumunda ise fiyatlar ortalamanın üzerine çıkar.

Herkesin ihtiyacına ve bütçesine uygun ayakkabı kutusu modelleri Koçtaş internet sitesi ve Koçtaş mağazalarında bulunabilir.

Ayakkabı Kutuları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ayakkabı kutuları nasıl kullanılır?

Ayakkabı kutularının temel amacı bu ürünlerin düzenli ve hijyenik bir şekilde saklanmasıdır. Bu doğrultuda ayakkabı kutuları da temiz bir şekilde kullanılmalıdır. Her kullanım öncesi tozların silkelenmesi gerekir. Bu ürünler kutulanmadan önce temizlenmelidir. Kutular da periyodik olarak bol su ile temizlenmelidir. Ayakkabı kutuları ile düzenli bir saklama alanı yaratılması için kutular üst üste konulabileceği gibi dolap içlerine, yatak altlarına da yerleştirilebilir.

Ayakkabı kutusu fiyatları ne kadar?

Ayakkabı kutusu fiyatları kutunun üretildiği malzemeye göre farklılık gösterir. Plastik kutular daha az maliyetli olduğu için pleksi ayakkabı kutularından uygundur. Ayrıca, set içinde ne kadar fazla kutu olursa, birim başı fiyatı o kadar düşecektir. Babet kutuları gibi standart dışı modeller ya da hava boşlukları gibi ekstra özelliklere sahip çeşitler ise ortalamanın üzerinde fiyatlandırılabilir.

Şeffaf ayakkabı kutusu nereden alınır?

Şeffaf ayakkabı kutusu ayakkabıcılardan ya da eve ve yapı malzemeleri satan mağazalardan alınabilir. Midi ve maxi boyutları ile her ihtiyacı karşılayabilecek ayakkabı kutusu modelleri için Koçtaş internet sitesi ve Koçtaş mağazaları incelenebilir. Her bütçeye uygun fiyatlandırma politikası ile ihtiyacı karşılayacak ürün Koçtaş'tan edinilebilir. Ayakkabı kutuları Koçtaş'ın dekorasyon ve ev gereçleri kategorisinde Kutular bölümünde bulunabilir.

Ayakkabı kutusu ölçüleri nedir?

Ayakkabı kutuları herkese hitap eden bir üründür. Bu doğrultuda, çocukların, kadınların ve erkeklerin ihtiyaçlarına göre farklı ölçülerde tasarlanır. Erkek ayakkabıları daha uzun olması nedeniyle daha büyük modeller tercih edilir. Ayakkabı kutusu ölçüleri modellere göre de farklılık gösterir. Örneğin, çizme ve botların muhafaza edileceği kutuların ölçüsü standart kutuların ölçüsünden büyük olmalıdır.

En Çok Satan Ayakkabı Kutuları Hangileri?

Koçtaş Ayakkabı Kutuları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Ayakkabı Kutusu Midi
 2. Ayakabı Kutusu Maxi
 3. Ayakkabı Rampası
 4. Ayakkabı Rampası
 5. Decobella Bayan Ayakkabi Koruma Kutusu
Daha fazla göster
12 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: