750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ayakkabı Kutuları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
7 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Ayakkabı Kutuları 

Ayakkabı kutuları , ayakkabı tutkunlarının en büyük sorunlarından biri olan saklama alanı ihtiyacının görsel olarak başarılı bir şekilde çözülmesini sağlayan ürün gruplarından biridir. Genellikle şeffaf olarak tasarlanan bu kutular farklı boyutlarda ayakkabıların sığabileceği büyüklüklerdedir. Hem erkek hem kadın kullanıcılar için uygun ürün seçeneklerinin yer aldığı  ayakkabı kutuları, dolap içlerinde kullanılabileceği gibi doğrudan boş bir alanda üst üste veya yan yana sıralanarak da düzenli bir biçimde ayakkabılarınızı saklamanıza olanak sağlar.

Birbirinden Şık ve İşlevsel Ayakkabı Kutusu Modelleri

Ayakkabı saklama kutusu denildiğinde en az yer kaplayan babet ve sandaletlerden, en çok yer kaplayan uzun çizmelere varıncaya kadar pek çok ayakkabı çeşidi göz önünde bulundurulmalıdır. Bu anlamda farklı boyutta saklama yeri ihtiyacı söz konusudur.  Ayakkabı kutuları da bu ihtiyaca yönelik olarak tasarlanır. Babetlere ve spor ayakkabılara uygun olarak tasarlanan  ayakkabı kutusu modelleri botlar için yeterli iç hacme sahip değildir. Bu açıdan doğru ürün tercihi yapılması önem taşır. Kadın ve erkek ayakkabıları arasında da belli boyut farklılıkları bulunur. Bu durum  ayakkabı kutuları için de geçerlidir. Erkekler için üretilen  ayakkabı kutuları daha geniş iç hacme sahipken, kadınlar için üretilen ürünlerin daha küçük boyutlarda olduğu gözlemlenebilir.

Püf Noktası: Ayakkabı Kutuları Nasıl Kullanılır?

Ayakkabı boyutuna uygun kutu seçimleri yapıldıktan sonra bu kutuların uygun bir şekilde konumlandırılması gerekir. Bazı kullanıcılar portmanto gibi dolapların içine bu kutuları dizerek kullanmayı tercih ederken bazı kullanıcılar direkt olarak açık raflarda ayakkabı kutularını sergiler. Bu durum kullanıcının tercihine bağlıdır. Kutuların dekoratif görüntüsü sayesinde açık raflarda kullanılmasının görsel açıdan herhangi bir olumsuzluk yaratmaması da önemli bir artıdır.

Şeffaf ayakkabı kutusu, kutunun içindeki ayakkabı modelini rahatlıkla görebilme imkanı sunması açısından idealdir. Böylece her bir kutuyu tek tek açıp bakmalarınıza gerek kalmaksızın tek hamlede istediğiniz ayakkabıya ulaşabilirsiniz. Şeffaf kutuların sağladığı kullanım kolaylığının yanı sıra ayakkabılar tozlanma ve ezilme gibi dış etmenlere karşı da korunmuş olurlar.

Siz de  Koçtaş'ta yer alan birbirinden kullanışlı  ayakkabı kutuları sayesinde ayakkabılarınız için alternatif saklama alanları oluşturabilirsiniz. O halde hemen şimdi sepetinize ekleyin.

Daha fazla göster