150 TL Üzeri Kargo Bedava

Uyku Tulumu

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Uyku Tulumu

Evinde kalabalık misafir grupları ağırlamayı sevenlerin ama yeterli misafir yatak odası bulunmayanların, kamp meraklılarının ve kimi zamanlar ofisinde gecelemek zorunda kalanların yardımlarına uyku tulumları yetişiyor. Şişme yatak ve uyku tulumları kullanılmadıkları zamanlarda kolayca katlanıp araç bagajında yer kaplamayacak ya da bir dolap rafında saklanabilecek kadar küçük boyutlara ulaşmaktadır. Kamp yapmak isteyip de konforundan ödün vermek istemeyenler uyku tulumu modelleri ile her yerde evlerindeymişcesine rahat uyku çekebilirler. Yoğun iş temposu nedeniyle ofiste sabahlamak zorunda kalanlar uyumak istediklerinde uyku tulumları ile çok daha sıcak ve konforlu bir uyuma alanına sahip olabilirler.

Uyku Tulumu Modelleri Nelerdir?

Uyku tulumları çift kişilik şişme yatak, tek kişilik şişme yatak, uyku tulumu ve şişme yastık olarak sayılabilir. Şişme yatak modelleri yastıklı ya da yastıksız olarak farklılık gösterirken, elektrikli pompaya sahip olanları da bulunmaktadır. Kadife yüzeyleri sayesinde zahmetsizce temizlenebilen ve uyku sırasında ter yapmayan şişme yataklar kolayca şişirilebilir ve aynı kolaylıkla katlanabilir. Beden yapınıza ve hava sıcaklığına uygun seçtiğiniz uyku tulumlarını evde, ofiste, bahçede, kampta ya da piknikte, ihtiyaç duyduğunuz her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Gezileri araba ile yapacak olanların uyku tulumunun yanı sıra şişme yatak modellerini de incelemesi faydalı olacaktır. Gün boyu gezmenin, araba kullanmanın verdiği yorgunluğu gece dinlenerek atlatabilmenin yolu beden yapınıza ve uyku alışkanlıklarınıza uygun şişme yataklardan geçer. Turlarını çift olarak yapacaklar içinse çift kişilik şişme yatak modelleri idealdir. Kendisinden yastıklı olan şişme yataklar olduğu gibi, şişme yastık içeren paketler de bulunmaktadır. Yastığa gerek duyulmuyorsa yastıksız yataklar seçilebilir, ihtiyaç duyulursa şişme yastıklar da sonradan temin edilebilir. Uyku tulumu fiyatları marka, tasarım, boyut, malzeme, sıcaklık derecesi ve içerdiği ekstra özelliklere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
İhtiyaçlarınıza ve zevkinize hitap edecek tüm uyku tulumları ve şişme yatak modelleri şimdi Koçtaş’ta! Şimdi uyku tulumları arasından ihtiyacınız olanı belirleyebilir ve tek tıkla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

En Çok Satan Uyku Tulumu Hangileri?

Koçtaş Uyku Tulumu kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Pavillo Hiberhide Uyku Tulumu
  2. Pavillo Hiberhide Uyku Tulumu
  3. Pavillo Hiberhide 0 (-4, -1) C Uyku Tulumu
  4. Accord Extreme -35 C Kamuflaj Uyku Tulumu
  5. Husky Army -17C Uyku Tulumu
Daha fazla göster
53 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: