150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kapı Arkası Askıları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Odalarınızdaki Dağınıklığı Toparlayan Kapı Arkası Askıları

Kapı arkası askılıkları, evinizin her odasında kullanabileceğiniz düzenleyici bir araçtır. Kapı arkası askısı, evin her odasının kapı arkasına konumlandırılarak kullanılmaya uygun yapıdadır. Evin genel görünümünü düzene sokmaya yarayan bu ürünler, gardırop kapaklarına da uyumlu şekilde üretilir. Farklı odalarda bulunan kapaklı mobilyalara asabilirsiniz. Çeşitli dolap kapaklarına da asarak kullanabileceğiniz bu ürünler metal ya da plastik yapıda olabilir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda oda kapısı arkalarında, gardırop gibi farklı bölgelerde kullanmak üzere edinebilirsiniz. Bu ürünlere çeşitli türlerde eşyalarınızı asarak faydalanabilirsiniz. Çantalarınızı ve kıyafetlerinizi bulunduğu odanın arkasındaki kapı arkası askılığına asarak kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. 

Dolapların içerisine hacim olarak büyük kalan mont, palto, ceket, hırka gibi farklı dış giyim ürünlerini bu ürünlere asarak kullanabilirsiniz. Bornoz, havlu gibi banyo eşyalarını banyo kapısının arkasına asabileceğiniz bu ürünlere yerleştirebilirsiniz. Giyinme odanız ayrı ise giyim eşyalarınızı, çanta gibi çeşitli aksesuarlarınızı bu ürünlerden yararlanarak yerleştirebilirsiniz. 

Dağınık şekilde durmak yerine düzenli yerleşen çeşitli eşyalar, odaların içerisindeki karmaşık görüntüyü önler. Bu ürünlere eşyalar kolayca yerleştirilip pratik bir biçimde kullanmak üzere geri alınabildiği için çokça tercih edilen ürünler arasındadır. 

Kapı arkası askıları mutfak gibi alanlarda da kullanıma uygundur. Mutfakta sıkça kullanılan ürünleri poşet içerisine koyarak mutfak kapısı arkasına yerleştirebilirsiniz ve mutfakta da kolaylık sağlayabilirsiniz. Sık kullandığınız ürünleri kapı arkası askılarına koyarak istediğiniz her an kolayca erişebilirsiniz.

Farklı Renk ve Tasarımlara Sahip Kapı Arkası Askı Modelleri

Bu ürünler birçok farklı materyal, renk ve desenlerde üretilebilir. Metal çeşitler, sade tasarıma sahip modellerden biridir. Metal modeller; çalışma odası, çocuk odası, genç odası, giyinme odası gibi çok çeşitli evin bölümlerinde düzenleyici olarak kullanılabilir. 

Metal materyalden elde edilen modellerin renkli başlıklara sahip çeşitleri mevcuttur. Amerikan modeller metalden üretilen askılardır. Dilediğiniz renkteki modeli seçerek istediğiniz odaya yerleştirebilirsiniz. CNC ile işlenen desenler barındıran modelleri de inceleyebilirsiniz. Bakır, siyah, beyaz, krom gibi renklerde üretilen modeller mavi, kırmızı, pembe gibi rengarenk opsiyonlar da sunar. Çocuklarınızın odasında kullanmak üzere parlak renkli seçeneklere göz gezdirebilirsiniz. 

Ahşap modeller, şık görüntüsüyle farklı odalarda tercih edilebilir. Siyah, beyaz gibi çeşitli ahşap renklerinde üretilir. Ahşap dekorasyon bulundurduğunuz odaya uygun olacak şekilde ahşap modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Plastik modeller, kolay kullanım sağlar ve hafif yapıdadır. Gri, kahverengi, beyaz gibi türlü renk alternatifleri sunan plastik modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Kapı arkası askılıkları 2’li, 4’lü, 6’lı, 7’li, 8’li,10’lu, 12’li gibi farklı sayı seçeneklerinde imal edilir. Gereksinimlerinizi karşılayacak sayıdaki kancaya sahip ürünler arasında tercih yaparak uygun odaların kapılarına yerleştirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Geniş renk ve çeşitli materyaller arasından, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.

Kapı Arkası Askılık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Kapı arkası askılığı almadan önce yerleştirilecek eşyaların türüne ve çokluğuna bakabilirsiniz. Fazla eşyayı asmak için kullanacağınız kapı üstü bu ürün tür olarak farklılık gösterebildiği için gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Duvar askısı, bu ürünlerden farklı olarak monte edilerek kullanılır.

Modeller arasından seçim yapılacağı zaman ürünün ucundaki kanca sayısına bakabilirsiniz. Az miktardaki eşyalarınızı asmak için kullanacaksanız 2’li veya 4’lü çeşitlere göz gezdirebilirsiniz. Çok sayıda eşyanız var ise 10’lu ve 12’li modellere bakabilirsiniz. Çok sayıda kancaya sahip modeller daha fazla yük taşıyacağı için dayanıklı yapıda olması gerekir. Sağlam malzemelerden meydana gelen modeller, uzun ömürlü kullanımınıza fırsat tanır. 

Metal gibi dayanıklı materyallerden imal edilen kapı arkası askılığı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hafif eşyaları bulunduracağınız modeller için plastik askı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Odalarınızdaki kapıların arkasına konumlandırılacak olan ürünleri seçerken kapınızın rengine uygun bir tasarıma sahip olan çeşidi tercih edebilirsiniz. 

Kapının ve odanın tasarımına uygun şekilde bir model seçmek, görsel olarak da güzel bir duruş oluşturur. Ürünlerin üst tarafında bulunan tırnaklardan kapıya asılabilen türleri arasından seçim yapacaksanız, kapınızın ölçüsünü doğru biçimde almanız önemlidir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapışkanlı ya da tırnaklı modellerden seçebilirsiniz.

Kapı Arkası Askılık Modellerinin Farklı Kullanım Alanları

Kapı arkası askıları, evin farklı bölümlerinde kullanılmaya müsait şekilde imal edilen düzenleyicilerdir. Evdeki genel dağınıklığı toparlayarak düzenli bir görünüm oluşturmaya yardımcı olur. Yatak odalarında ya da giyinme odalarında kıyafetlerin bulunduğu yerlerde, büyük yer kaplayan giysilerin konulmasında kullanılır. Ceket, palto, mont, hırka gibi kalın ve büyük ebatlardaki kıyafetleri dolaplara sıkıştırmak yerine bu ürünlere yerleştirebilirsiniz. 

Banyo kapı arkası askılıklara havlu ya da bornoz gibi yer kaplayabilen eşyaların asılması uygun olur. Duştan çıkınca hemen erişebileceğiniz bir yerde bulunması da sağladığı kolaylıklar arasındadır. Çanta, şapka gibi çeşitli aksesuarlarınızı bu ürünlerden faydalanarak asabilirsiniz. Kolay biçimde kapı arkalarına yerleştirilebilen ürünler, pratik biçimde eşyalarınızı kullanmanıza fayda sağlar.

Mutfakta kullanacağınız kapı arkası askılarına poşetlerin içerisine koyduğunuz çeşitli gıdaları asarak saklayabilirsiniz. Mutfak önlüğü, mutfak eldiveni gibi türlü mutfak aksesuarlarını da bu ürünlere yerleştirerek ihtiyacınız olduğu zaman kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. 

Çocuk odalarına yerleştireceğiniz bu ürünleri canlı renklerden seçebilirsiniz. Çocuklarınızın okul çantası gibi gün içerisinde çok sık kullanacakları eşyaları kapı arkası askılıklarına koyarak dağınıklığı önleyebilirsiniz. Kapı arkası askılık fiyatları ürünün yapımında kullanılan materyale, maddenin kalitesine, özelliklerine göre değişiklik gösterir. 

Kapı arkası askıları fiyatlarını ve çeşitlerini Koçtaş’tan inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun ve dilediğiniz tasarımlara sahip modelleri Koçtaş’tan kolayca sipariş edebilirsiniz.

Kapı Arkası Askıları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kapı arkası askılık alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bu ürünleri satın alırken ürünün uzunluğunun kapının ölçülerine uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Çok ya da az sayıda eşya yerleştirme durumunuza uygun kanca sayılarına göre bir seçim yapabilirsiniz. Fazla yük taşıyacak olan modellerin kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş olması gerekir. Kapının ve odanın tasarımına uygun olacak bir rengi tercihi yapabilirsiniz.

Kapı arkası askılık çeşitleri nelerdir?

Kapı arkası askılıkları fiyatları bütçeye uygun olarak ahşap, plastik, metal, bakır gibi çeşitli materyallerden elde edilen modellere sahiptir. Metal kapı arkası askıları arasında Amerikan tipi modeller bulunur. Dayanıklı yapıda üretilen metal askılar çok eşyanın bulundurulacağı durumlarda uygundur. Kapı arkası askıları 2’li, 4’lü, 6’lı, 12’li gibi çok sayıda eşya takma kancası bulunan modelleri vardır. Krom, beyaz, kırmızı, mavi gibi farklı renklerde çeşitleri bulunur.

Ahşap kapıya hangi renk askılıklar uygundur?

Ahşap kapılara farklı materyallerde üretilen kapı arkası askılıklarını kullanabilirsiniz. Metal, plastik, ahşap modeller arasından çeşitli renkteki modelleri inceleyebilirsiniz. Metal çeşitler ahşap kapılara uyum sağlar. Plastik ve ahşap modeller, uygun ahşap kapılarla güzel görüntü oluşturur. Ahşap kapılar farklı renklerde bulunabilir. Ahşap kapınızın rengine uyumlu olacak şekilde siyah, beyaz, gümüş, pembe, kırmızı gibi renk alternatifleri bulunduranlardan birini seçebilirsiniz.

En Çok Satan Kapı Arkası Askıları Hangileri?

Koçtaş Kapı Arkası Askıları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Kapı Arkası Askı 6'lı
  2. 5'li Pratik Askı
  3. Kapı Arkası Askı 6'lı
  4. 5'li Pratik Askı
  5. 5'li Pratik Askı Asorti
Daha fazla göster
30 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: