150 TL Üzeri Kargo Bedava

Perde Aksesuarları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Perde Aksesuarları

Dekoratif olarak alana farklı özellik kazandıran işlevsel perde aksesuarları farklı markalar tarafından üretilir. Perde aksesuarları dekoratif tasarımları sayesinde kullanan alanın atmosferini değiştirir. Genel olarak ev dekorasyonunda önemli yere sahip olarak yer alan fon perde aksesuarları perdelerin olduğundan şık ve estetik görünmesine olanak sağlar. Markalar tarafından özenle ve titizlikle üretilen aksesuarlar arasında seçim yapabilir, kullanım alanınızı daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Bu ürünler geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Bu çeşitler arasından renk seçimi ve tarz seçimi yapabilirsiniz. Ürün modelleri arasında korniş, halat, püskül ve perde tokaları yer alır.

Sahip olduğunuz perde yapısına bağlı olarak bu aksesuarları seçebilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz. Genel olarak kapalı alanlarda kullanım alanı bulan fon, tül, stor perde de kullanım alanı sergileyen ürün modelleri farklı özel detayları ve kullanışlı tasarımlarıyla alana farklı bir görünüm kazandırır. Perde aksesuarları perdenin özelliklerine bağlı olarak farklı takım gerektirir. Doğru bir şekilde bu aksesuarları takarak verimli kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kullanım kılavuzu kullanarak bu ürünlerin uygun takım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı işlevsel özellik sergileyen aksesuarlar farklı kurulum aşaması gerektirir. Genel olarak pratik ve işlevsel kullanım olanağı sunan perde aksesuarları modelleri ek alete ihtiyaç duyulmadan monte edilebilir. Tüm perde aksesuarları seçeneklerini inceleyerek size uygun olan modeli değerlendirebilirsiniz. Kapalı alanların tümünde tercih ettiğiniz perdenize uyum sağlayan ürünleri tercih edebilir, uzun yıllar dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Perde Aksesuarları

Titizlikle tasarlanan ürünler mekanik sistemleri sayesinde kolay bir şekilde takılabilir. Geniş ürün yelpazesinde yer alan perde aksesuarları evini dekore etmek isteyen kişiler için uygun ürünler arasında yer alır. Perdelerde kullanım alanı bulan korniş modelleri en çok tercih edilen  ürün modelleri arasında yerini alır. Camlarınızın estetik bir şekilde görünmesini istiyorsanız farklı renkteki kornişleri tercih edebilir, estetik görünüme destek olabilirsiniz. Korniş seçenekleri arasında yer alan hareketli, esnek korniş çeşitleri sahip olduğunuz perdenin hareketli bir şekilde görünmesini sağlar.

Oryantal ray sistemi 360 dereceye kadar dönme kabiliyeti gösterir. Dış yapısı kavisli ve açılı duvarlarda kullanım alanı bulan raylı perde aksesuarları tam daire olarak da tercih edilebilir. Pratik şekilde kullanım imkanı sunan bu ürün modelini alan özelliklerine bağlı olarak tercih edebilir, kolay bir şekilde monte edebilirsiniz. Herhangi bir ek alete ihtiyaç duymadan perde aksesuarları montesi yapabilirsiniz. Alan özellik ve ölçülerine bağlı olarak perde aksesuarları boyutları değişim gösterir. Evinizle uyumlu olarak tasarlanan boyutu inceleyerek ihtiyacınız olan modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Pratik kullanımlarıyla öne çıkan ürün modelleri evinizin havasını değiştirmek için yeterli olur. Kaliteli ve kullanışlı modelleri tercih ederek uzun yıllar dayanıklı yapısından yararlanabilir, gösterişli duruş sergilemesini sağlayabilirsiniz. Salon alanında tercih edilen tüllerin ucunda yer alan püsküllü, boncuklu gibi tasarım detaylarına sahip olabilir, farklı tarzları alana yansıtabilirsiniz.

Kullanışlı Perde Aksesuarları

Aksesuarlar arasında perde tutucu modelleri yer alır. Kullananlar tarafından sıkça tercih edilen modellerden biri olan perde tutucular ortama hareketlilik kazandırır. Evinizi olduğundan zarif şeklinde göstermek için tercih edilen tutucu modelleri farklı renk ve tasarımlarıyla ön plana çıkar. Perde aksesuarlarını tercih ettiğiniz ürünlerin yanında da tercih edebilir, perdenizi 2 parçaya ayırabilirsiniz. Orantılı bir şekilde tülleri ayırmanıza olanak sağlayan aksesuar modelleri yaprak, çiçek gibi desenlerden oluşur. Perde yan aksesuarları farklı isimlerle de yer alır. Bu ürünleri kullanarak perdenizi toplayabilir, bağlayabilir, asabilirsiniz. Minimal tasarımlara sahip olarak üretilen ürün modelleri hem işlevsel hem de tasarım özellikleriyle kullanıcıların beğenisini toplar. Perde aksesuarları genel olarak dış görünüşüne göre farklı gruplara ayrılır.

Halat, ip model, hasır görünümüyle tasarlanan sportif modelleri kullanarak alana farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kullanılan alanın konsept yapısına bağlı olarak  ürün modelleri arasından seçim yapabilir, çiçek, karanfil ve gül ürünlerinin yer aldığı aksesuarları tercih edebilirsiniz. Doğal görünümleri ile evinize natürel hava yansıtan çiçek aksesuarları evinizin havasını değiştirir. Natürel görünümlü olarak tasarlanan  ürün modelleri genel olarak toprak tonlarında yer alır. Çiçekli, güllü ve farklı büyüklükte tasarlanan modelleri tercih ederek farklı hacim yapılarından yararlanabilirsiniz. Modern görünümleriyle ön plana çıkan çubuk modeller nostaljik görünümleriyle dikkatleri üzerine çeker. Avangart perdeleriniz varsa bronz çubuklardan yararlanabilir, alanla uyumlu şekilde bu modelleri kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli tasarım özellikleriyle yer alan ürünler arasından seçiminizi yapabilir, dekorasyonunuzu canlandırabilirsiniz.

Yenilenmiş Perde Aksesuarları

Yenilenmiş şekilde tasarlanan perde aksesuarları gösterişli detaylarıyla göz doldurur. Taşlı, kristalli olarak tasarlanan ürünlerin parlak detaylarından yararlanabilir, alana farklı bir görüntü kazandırabilirsiniz. Püskül, ponpon, boncuk detaylarıyla tasarlanan ürün modelleri evinize modern ve gösterişli görünüm kazandırır. Ponpon perde aksesuarları göz alıcı bir görünüme sahip olarak üretilir. Farklı renklerde üretilen ponponlar genel olarak tek ve çift renk şeklinde yer alır. Perdenize sahip olduğu tasarım özellik ve renk türüne bağlı olarak ponpon tercihi yapabilirsiniz. Perde aksesuarları modelleri geniş çalışma mekanizmasına sahip olarak yer alır. Mıknatıslı seçenekleri tercih ederek işlevsel ve pratik kullanım imkanından yararlanabilirsiniz.

Mıknatıs özelliği sayesinde birbirine tutturulan aksesuar modelleri duvara kolay bir şekilde yapıştırılır. Modelden modele değişim gösteren monteleme avantajlarını inceleyerek buna uygun olarak monte yapabilirsiniz. Monte edilen ürün uzun süre sağlam ve dayanıklı olur. Duvara monte edilen parçaları tercih ederek ahşap ve rustik tipleri çivi yardımıyla sabitleyebilir, uzun yıllar bu ürünün sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Farklı perde kumaşlarına bağlı olarak aksesuar seçimine yer verebilir, saten gibi kaygan ve parlak modeller için pratik ve cam aksesuarları tercih edebilirsiniz. Sadece kartonpiyerli evlerde değil tüm evlerde kullanım sergileyen aksesuar modelleri modern mimarisiyle ön plana çıkar. Naturel görünümü kazandırır. Kanatlı perdeye sahipseniz kanat  ürün modellerini tercih edebilir, çift halinde satışa sunulan bu ürünü satın alabilirsiniz. Evin her köşesinde eşsiz bir uyum sağlayan ürün modelleri alana eşsiz bir görünüm kazandırır.

Her Alana Uyumlu Perde Aksesuarları

Yaşam alanınızda yer alan her odada kullanım performansı sergileyen perde aksesuarları modern ve farklı tarz görünümlere sahip olarak üretilir. Salonda kullanım sergileyen ürünler gösterişli ve modern havalarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bu ürünü salon ve diğer odaların tümünde kullanabilir, ürünlerin sağladığı dekorasyon özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Yaşam alanınıza bu özellikleri yansıtabilmenize olanak sağlayan ürün modelleri modern, klasik olarak birbirinden farklı tasarım özelliğine sahip olarak yer alır. Yemek odasında da kullanım alanı sergileyen perde aksesuarları genel olarak modern, sade detaylarıyla göz doldurur.

Birbiriyle uyumlu aksesuar seçeneklerini değerlendirerek farklı alanlarda bu ürünleri kullanabilir, evinizde eşsiz uyum yakalayabilirsiniz. Yemek odasında kullanım alanı için yemek odası modellerini tercih edebilir, takım olarak satılan bu ürünleri alabilirsiniz. Evinizi kolay bir şekilde dekore etmenizi sağlayan, takım olarak satışa sunulan modeller sahip olduğu tasarım özellikleriyle göz doldurur. 4, 6, 12 kişilik olarak hazırlanan ürün aksesuarlarını tercih edebilir, alan özelliklerine bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Her alana uyum sağlayan perde aksesuarları birden fazla seçenekle kullananlara sunulur. Misafirlerinizi ağırladığınız odada ve yaşam alanlarınızın tümünde kullanabileceğiniz ürün modelleri sağlam yapısıyla hayatınıza kolaylık sunar. Kullanışlı bu ürünlerden yararlanabilir, ergonomik tasarım özelliklerini arada tercih edebilirsiniz.

Perde Aksesuarları Çeşitleri

Estetik olarak dizayn edilen, kıvrımlı şekilde üretilen işlevsel perde aksesuarları genel olarak ağır malzemeden üretilir. Tekstil ürünleri olarak yer alan perde modelleri, tasarım özellikleriyle satışa sunulur. Genel olarak kapalı alan tasarımında tercih edilen perde modelleri şık seçeneklerle yer alır. Kapı, pencere açıklıklarını kapatmak için perde modellerini kullanabilir, özenle tasarlanan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Odanın görsel olarak gösterişli hale getirilmesine olanak sağlayan modeller tarzınıza ve diğer eşyalarınıza bağlı olarak seçim şansı sunar. Birbirinden farklı model seçeneklerini inceleyerek alanın özellikleri ile uyum sağlayan perde aksesuarları tercih edebilirsiniz. Cam materyal kullanarak elde edilen perde aksesuar modelleri yıkanabilir özelliği sayesinde kullanışlılık sergiler. Bunun yanında polyester malzeme kullanarak elde edilen seçenekler de yer alır.

Mekanik sistemleri farklılık gösteren perde aksesuarları açma ve kapama sistemleri ile pratik kullanım imkanı yaratır. Pencere ve ev alanında tarzınızı yansıtan, evinizde rahat ve konforlu kullanım sunan perdeler farklı seçenekler ile beğeninize sunulur. Evinizi dekoratif olarak yenilemek istiyor ve farklı tarzda konsept oluşturmak istiyorsanız farklı dekorasyon ürünleri ile birlikte ürünü tercih edebilirsiniz. Dekoratif olarak yenilenmenize destek olan bu ürün estetik görünüm katmanızı ve modern hava elde etmenizi sağlar. Perdeleriniz ile uyumlu olarak tercih edilen modeller kullanım alanı ve amacına bağlı olarak seçenekler sunar. Ürün modelleri raylı ve raysız seçeneklerle üretilir .Plastik, metal ve ahşap malzemeden üretilen aksesuar seçenekleri arasından seçiminizi yapabilir, malzeme seçimini perde modeline bağlı olarak tercih edebilirsiniz.

Perde Aksesuarları Modelleri

Kapalı alanların tümünü dekore etmek amacıyla perde aksesuarları modellerinden yararlanabilirsiniz. Pencere için kullanılan perde modeli perde aksesuar seçimlerini etkiler. Kapalı alanların tümünü güzel göstermek estetik görünüm kazandırmak adına bu ürünü tercih edebilirsiniz. Stor ürüne sahipseniz stor perde aksesuar seçiminde hassas ve özenli davranmanız gerekir. Birbirinden farklı estetik tasarımlardan yararlanarak odalara her zamankinden farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Genel olarak evleri dekore ederken kullananların beğenisini kazanan ürün modelleri kullananların ihtiyaçlarını karşılar. Ev dekorasyonuna önemli anlamda farklılık kazandıran bu ürün modelleri perde tutucu olarak da işlev sunar.

Eşsiz görünüm kazandırmak istediğiniz tüm alanlarda perdenizle uyumlu olarak tasarlanan dekoratif perde topuzu modellerini tercih edebilirsiniz. Fon perde, tül perde ve stor perde kullanım alanı bulan aksesuarlar moda olan seçeneklerle yer alır. Farklı renk avantajlarından yararlanarak perdenin hareketliliğini artıran ürün modellerini kullanabilir, alana farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Perde tutacağı olarak rol üstlenen bu ürün modelleri gül, lavanta gibi farklı çiçek seçenekleriyle alana canlılık kazandırır. Rustik, stor, fon ve farklı aksesuar çeşitlerini inceleyerek renkli ve canlı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kullanışlı ve estetik görünüm sergilemesi ile kullananların dikkatini çeken ürün çeşitli seçenekleriyle satışa sunulur. Salon, yatak odası, çocuk odası ve farklı pek çok alanda atmosfer yaratmak istiyorsanız birbirinden farklı tarzda elde edilen perde aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Malzeme yapıları değişim gösteren aksesuarlar boru, halka tutma aparatı, çubuk, korniş gibi birçok seçenek sunar.

Perde Aksesuarları ile Şık Görünüm

Farklı ayrıntılarla elde edilen perdeler, sahip olduğu tasarım özellikleriyle farklılık gösterir. Tasarım özellik ve ayrıntılarına dikkat ederek uygun perde aksesuarı tercihiniz önem taşır. Kullanılan alanı bambaşka hale getiren ve beklentilerinizi karşılamak adına tasarlanan  ürün modelleri hem perdelerinizi hem de diğer parçaları estetik olarak kullanmanıza olanak sağlar. Perde çubuk işlevsel özelliği ile ürünler arasında sık tercih edilen parça olur. Çubuklardan tülü kolay bir şekilde çıkarabilir ve yeniden asabilirsiniz. işlevsel parçalar arasında yer alan ürün pencere tarzına ve ev dekoruna uyum sağlar. Farklı tasarım, renk ve kaplama alternatiflerini inceleyerek size uyumlu ve gözünüze hoş gelen modeli tercih edebilirsiniz. Alanla tamamlayıcı özellik sergileyen perde aksesuarları yaygın şekilde ahşap, metal, pirinç, nikel maddeden elde edilir. Nikel olarak elde edilen tüm parçalar yanında bronz işlemeli çelik çubuklar da bulunur.

Kullananlar tarafından ahşap ve bronz süslemeli çubuklar sıkça tercih edilir. Alan özelliklerine uygun renk ve kaplama türünü karar verebilir., gri renk çubuk modellerinden yararlanabilirsiniz. Her alana uyum sağlayan siyah ürün ideal uyumu sergiler. Modern dekorasyona uyum sağlayan modeller arasında yer alan cam perde aksesuarlarını kullanabilir, geleneksel ev dekorununuzu sürdürebilirsiniz. Farklı kombinasyonlarda üretilen  modelleri ürünlerin donanım ve aksesuar materyaline bağlı olarak değişim gösterir. Sizin zevkinize uyumlu olan çubuk ve perdeleri tercih ederek tasarım için verimli karar verebilirsiniz. Ferah ve düzgün görünüm elde etmek istiyorsanız perde mandalı modelleri arasında yer alan perde toplama aparatlarını tercih edebilirsiniz. Perdeyi duvara tutturmak adına pens tercihinde bulunabilir, bu aksesuarı verimli bir şekilde alanda tercih edebilirsiniz. Perde aksesuarlarında yer alan parçalar dekorasyonu eşsiz bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar. Ağırlıklı olarak metal ve kristal materyal kullanılarak elde edilen aksesuarlar perdelerin duvara sabitlenmesine olanak sağlar.

Perde Aksesuarları Seçimi

Yaşam alanlarında kullanılan fon, tül, stor perde farklı köşelere takılır. Dekor amaçlı bu perdeleri kullanabilir, alana farklı bir hava katabilirsiniz. Ev dekorasyonunu tamamlayıcı etki üstlenen perde modelleri otel gibi alanlarda da tercih edilir. Dekorasyon tasarımlarını yansıtırken cibinlik modellerini tercih edebilir, bu örtüleri gösterişli hale getirebilirsiniz. Fon perde seçiminde desen, kumaş, renk uyumu tercihlerinizi etkiler. Bu ürünlerle birlikte kullanılan aksesuar özellikleri de önemli yer tutar. Tülün sahip olduğu renk, fonun sahip olduğu tasarım özellikleri seçimlerinizi doğrudan etkiler. Bu parçalarla birlikte uyum sergileyen, ev dekorasyonunuza hava katan perde aksesuarlarının tercih edebilir, mobilya rengi ve desenleri ile bütünlük elde edebilirsiniz.

Mobilyalarınız pastel renginden oluşuyorsa farklı renk seçeneklerini değerlendirebilir, alana farklı bir dekoratif hava kazandırabilirsiniz. Son yıllarda tercih edilen krem, bej, beyaz tonları her mobilyaya uyum sağlar. Dekorasyon yaparken evinizle uyumluluk taşıyan materyal yapılarını tercih edebilir, mobilyanızı da aynı materyal yapısında tasarlanan ürünleri seçebilirsiniz. Desenli tüllere sahipsiniz desenlere uyumlu olarak tasarlanan aksesuar kullanımı hoş bir uyum elde etmenize olanak sağlar. Duvarların rengi seçimleri etkiler. Duvar renginize uyumlu perde seçimi ve perdeyle bütünlük oluşturan aksesuar seçimi alanda ahenk oluşturmanızı sağlar. Bu seçim perdelerin rengini ortaya çıkarabilir, evinizin havasını değiştirir. Açık renkli duvara sahipseniz farklı renklerden ve tonlardan oluşan modelleri tercih edebilir, odaya sıcak ve samimi hava kazandırabilirsiniz. Süet ve kadife materyal kullanarak tasarlanan   perde aksesuarları modelleri uzun ömürlü olmasıyla kullananlar tarafından tercih edilir. Şık, görünüş ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar dayanıklılık sergiler.

Perde Aksesuarları ile Dizayn

Yaşam alanınızın tasarım özellikleri ve dekorasyon tarzı seçimleri etkiler. Ortaya çıkan dekoratif özelliklere bağlı olarak koordineli ve uyumlu tül perde aksesuarlarını kullanabilir, alanı dizayn edebilirsiniz. Çıta ve aksesuarlar sahip olduğu mekanizma, saçak ve raylar gibi parçalarla çeşitlilik gösterir. Yaşam alanınızın detaylarını yaparken gösterişli ve dikkat çekici parçalara yer verebiliriz. Tül ve aksesuar ürünlerini tercih edebilirsiniz. Pencerelerin üst kısmına yerleştirerek kullanım sergileyen parçaları tercih ederek hareketli parçaların avantajlarından yararlanabilirsiniz. Perdelerinizi şık bir şekilde gösteren perde aksesuarlarının başında aplikler, yüzükler, klipsler, kancalar gelir.

Birbirinden farklı tekstil ürünlerini aksesuar parçalarından yararlanarak asabilirsiniz. Sade ve şık görünüm kazandıran perde aksesuarları sahip olduğu dizayn özellikleriyle dramatik dekoratif görünüm kazandırır. Sıkça yararlanılan tasarımlar arasında top, mızrak, topuz, ok, yaprak, yıldız çiçek ve farklı soyut tasarımlar yer alır. Farklı  perde aksesuarları modelleri arasında yer alan çubuğu tercih ederek donanım özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Apliklerin iç kısmından kumaş geçirilmiş şekilde tasarlanan dekoratif parçayı da tercih edebilir, bitki, hayvan, soyut tasarımları alana yansıtabilirsiniz. Aksesuarlar arasında yer alan  perde aksesuarları halkaları genel olarak görünür olarak kullanılır. Görünür olan bu kısmı alanın dekoratif özelliklerine uyumlu olarak tercih edebilirsiniz. Kordon ve püskül yapılarını alanı tamamlayıcı şekilde kullanabilir, aksesuarlardan yararlanarak estetik ve şık görünüm elde edebilirsiniz.

Perde Aksesuarları Fiyatları

Yaşam alanlarında sıkça tercih edilen tül tasarımları küçük ayrıntılarla gösterişli hale getirilebilir. Yüksek kaliteli ve eşsiz görünümlü perdelere sahip olmak istiyorsanız iç mekan stilinize uygun olarak tasarlanan perde aksesuarları modellerinden yararlanabilirsiniz. Genel olarak pencere önünde konumlandırılan ve bütünleyici etki gösteren  ürün modelleri sağlam olarak tasarlanır. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen bu parçaları kullanarak uzun ömürlü yapısından yararlanabilirsiniz. Perde aksesuarları fiyatları marka özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Fiyatlar belirlenirken perde aksesuarının sahip olduğu özellik, sunduğu avantaj, materyal yapısı, fonksiyonel özellikleri belirleyici olur.

Perde aksesuarları fiyatları kendi içerisinde modelden modele değişim gösterir. Farklı markaların üretiminde yer alan perde aksesuarlarını inceleyerek seçimlerinize yer verebilir, bu ürünlerin tümünü Koçtaş mağazası üzerinden inceleyebilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazasını kullanarak  perde aksesuarları modellerinin tümüne ulaşabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Online Koçtaş mağazasını kullanarak filtreleme özelliğinden yararlanabilir, fiyatı artan ve azalan şeklinde listeleyebilirsiniz. En ucuz fiyatlı perde aksesuarları fiyatlarına ulaşarak bütçenize uygun modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi sunan Koçtaş mağazası ürün modellerini uygun fiyat avantajlarıyla sunar. Ev dekorasyonunuza uyumlu, kişisel zevkinize hitap eden  perde aksesuarları modellerini inceleyerek seçiminizi yapabilir, bu ürünü satın alarak alana dekoratif ve estetik görünüm kazandırabilirsiniz.

Perde Aksesuarları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Perde aksesuarı seçerken nelere dikkat edilmeli?

Perde aksesuarları modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Seçim yaparken kullanılan alan özellikleri, boyut özellikleri, alanda yer alan tasarım yapısı, kişisel zevkiniz, ürünün sahip olduğu materyal yapısı ve kalitesi seçimleri etkiler. Perde aksesuarı seçimi yaparken kullanım alanı özelliklerini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Perde aksesuarları nelerdir?

Perde aksesuarları geniş çeşitlilik sunan parçalar olarak yer alır. Bu aksesuarlar içerisinde topuz, kulp, mıknatıslı parçalar, perde rayı olarak tasarlanan parçalar ve birçok diğer parça seçenekleri yer alır. Perde aksesuar malzemelerini inceleyerek kullanım avantajından yararlanabilirsiniz. Kişisel zevk ve ihtiyaçlarınızı karşılayan parçayı kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Perde aksesuarları nasıl takılır?

Perde aksesuarları takımı modelden modele değişim gösterir. Ek bir alete ihtiyaç duymadan bu ürünleri duvara takabilirsiniz. Sahip olduğunuz ürünün kullanım kılavuzundan yararlanarak takım aşamalarını inceleyebilirsiniz.

En Çok Satan Perde Aksesuarları Hangileri?

Koçtaş Perde Aksesuarları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Tekli Süper Korniş
  2. Tekli Süper Korniş
  3. Kilitli Perde Ruleti
  4. Korniş Stor Perde Montaj Aparatı
  5. Geçmeli Perde Ruleti 50 Adet
Daha fazla göster
133 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: