750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Lazer Hizalamalar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
17 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Lazer Hizalamalar

Lazer hizalamalar, şantiye gibi çalışma alanlarında makina ve motor gibi araçların mil hizalamasını en hızlı şekilde yapmaya yardımcı olur. Özel ve geometrik ölçümler yapabilen lazer hizalama aracı, ölçümleri doğru bir şekilde yaparak iş süresinin kısalmasını sağlar. Çizgi lazer kısa bir değer ölçümü sonrasında düzeltilmesi gereken ölçü ve açıları görüntülemek için kullanılır. Elde edilen doğru değerler iş kazalarının ve problemlerin önlenmesinde önemli bir rol oynar. Lazer distomat ölçüm sistemi, paralel hizalama, açısal hizalama, düzeltme değeri, sabit makine ve taşınabilir makine gibi işlevsel fonksiyonlar içerir. Rotasyon lazeri ölçüm verilerinin doğru olarak belirlenebilmesi için sabit bir pozisyonda tutulmalıdır. Özel hareket kontrol sistemi sayesinde bireysel olarak kullanıma uygun olan araç, rahat bir kullanım sağlar. 

Farklı Kullanım Alanlarında İşlevsellik Sağlayan Lazer Hizalamalar

Daha çok duvar ustaları, metal imalatçıları, peyzaj çalışması yapanlar, yeraltı boru hattı döşeyenler, çelik ve beton inşaatçıları tarafından tercih edilen ürünler, nokta fonksiyonu belirleme, sağ açı, çizgi fonksiyonları, rotasyon fonksiyonları, şakül ve eğim fonksiyonları gibi işlevlerin yerine getirilmesinde kullanılır. Elektrikli el aletleri arasında yer alan, inşaat sektörünün olmazsa olmazı olan lazer hizalamalar, uzun ve geniş mesafelerde de doğru ölçüm ve ayarlama yapmayı kolaylaştırır. Yatay ve dikey tesviyeler yapmaya uygundur aynı zamanda eğimler oluşturarak ölçüm sırasında oluşabilecek hataları da önlemeye yardımcı olur. İnşaat sektöründe ihtiyaç duyulan lazer hizalamalar bekleme süresini kısaltır, hızlı ve otomatik tesviyeler yapar. Elektrik tesisatı çalışmalarında, fayans ve pencere döşemelerinde, tavan asma işlemleri ve her türlü montaj işlemlerinde kullanılan lazer hizalamalar, darbe emici malzemelerden üretilir ve uzun süre dayanıklılık sağlar. Düz ve kıvrımlı duvarları oluşturmada kullanılan akıllı sensörler sayesinde inşaat sektörünün vazgeçilmez unsurlarından biri haline gelir. Lazer hizalama fiyatları yapımında kullanılan materyale, fonksiyonuna  ve markasına göre değişiklik gösterir. Koçtaş'ta Bosch, Dewalt, Kale Makine, Stanley, Leica, Prexiso, Mac Allister gibi uzman markaların ürünleri arasında bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda aradığınız ürünü bulabilirsiniz. 
İhtiyaç duyduğunuz, uzun ömürlü, hassas ve dayanıklı lazer hizalamalar, farklı marka ve ürün çeşidi seçenekleri ile pratik yaşamın vazgeçilmezi Koçtaş'ta sizi bekliyor. Lazer ölçüm cihazları arasında aradığınız hizalamayı kolayca bulabilir, hemen sepetinize atabilirsiniz.

Daha fazla göster