65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  59   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Elbise ve Aksesuar Askıları

Giysilerinizi depolamak, çeşitli aksesuarlarınızı saklamak için kullandığınız gardıroplar, size yeterince alan sağlamadığında farklı arayışlar içerisine girebilirsiniz. Bu durumda elbise ve aksesuar askıları, ihtiyacınız olan alanı yaratabilmeniz için size esneklik sağlar ve eşyalarınızı saklamak için pratik bir çözüm yaratır. Özellikle elbise askısı modelleri, evlerde en çok kullanılan askı çeşitlerinden biridir. Elbiselerinizin kırışmasını önleyerek saklamanıza yardımcı olan elbise askısı, sadece bu özelliğiyle bile tercih edilebilir bir aparattır.

Dayanıklı ve Fonksiyonel Askı Modelleri Nasıl Seçilir?
Farklı marka ve modelde çeşitli amaçlar için üretilen elbise ve aksesuar askıları, evinizdeki en pratik düzenleyicilerden biridir. Bu kullanışlı ürünler, özellikle dolap içlerindeki karışıklığı önlemeye yardımcı olur. Düzensiz bir dolap içinde dakikalarca arayacağınız bir şeyi, elbise ve aksesuar askıları sayesinde kolaylıkla bulabilir, arama esnasında dolabın daha da karışmasına engel olabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, ihtiyacınıza uygun askı modelini seçmek olacaktır. Tivoli ve Kanca Ev gibi markaların ürettiği ahşap askı modelleri en kullanışlı ürünler arasındadır. Ahşap elbise askısı, dayanıklı ve uzun ömürlü yapısıyla üst üste birden fazla elbiseyi asmanıza olanak sağlar.
Elbise ve aksesuar askıları kategorisinde her ihtiyaca ve ayrıca her bütçeye uygun birçok ürün bulmanız mümkündür. Elbise, ceket, eşarp, fular, kemer, kravat ve pantolon askısı modelleri içinde birçok farklı renkte, ahşap, pvc, metal ve plastik gibi malzemelerden üretilen çeşitli ürünler arasından dilediğinizi tercih etmeniz mümkündür. Özellikle fiyat açısından tercih edilebilir olan plastik askı çeşitleri, hafif ve dayanıklı yapılarıyla kullanıcısını oldukça memnun eder. Plastik elbise askısı, elbise ve aksesuar askıları arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bir diğer askı çeşidi olan ve birden fazla amaca hizmet edebilen mandallı elbise askısı, yine kullanışlı modeller arasındadır.

En Uygun Askı Fiyatları Koçtaş'ta
Kaliteli malzemelerden üretilen kullanışlı elbise ve aksesuar askıları, en uygun fiyatlarla şimdi Koçtaş'ta. Düzenli bir hayat için en önemli yardımcılarınızdan olan bu ürünlere avantajlı fırsatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen dilediğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Hem daha çok elbisenizi kırışmadan düzenlemek hem de fiyattan da tasarruf etmek istiyorsanız 6'lı elbise askısı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Daha fazla göster