150 TL Üzeri Kargo Bedava

Yılbaşı Ürünleri

Ev Tekstili

Dekoratif Objeler

Duvar Dekorasyonu

Ev Düzenleme ve Saklama

Duvar Kağıtları

Duvar ve Masa Saatleri

Ütü Masası

Çöp Kovaları

Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Temizlik Gereçleri ve Ekipmanları

Ev Temizlik Malzemeleri

Dekorasyon ve Ev Gereçleri

İster klasik bir çizgiye sahip olun ister modern, dekorasyonunuzun şık bir görüntüye sahip olabilmesi için doğru dekorasyon ve ev gereçleri seçimi yapmanız, kendi tarzınızı en güzel şekilde yansıtabilmenin en pratik yoludur.

Ev Dekorasyonu ile Evinizin Havasını Yenileyin

Bir oturma odasına sadece koltuk takımı ve masa yerleştirmeniz o odayı kullanabilmeniz için yeterlidir belki. Ancak koltuk takımı için seçeceğiniz dekoratif yastıklar, aydınlatma için kullanılabilecek şık lambaderler ya da orijinal bir sarkıt, kısacası odanıza ayrı bir şıklık katacak ev dekorasyonu çeşitleri arasındadır. Bu aksesuarlar evinizi daha çok benimsemenize ve sevmenize yardımcı olacaktır. Ev dekorunuzu tamamlamak için alışverişinize başlamadan önce farklı  ev dekorasyonu fikirleri edinmeniz de, yüzlerce ürün arasında kararsız kalmadan, kolay ve doğru seçimler yapmanız konusunda faydalı olacaktır.

Ev Dekorasyonunuza Şıklık Katacak Püf Noktaları

Aslında hangi ebatta ve de ne türde aksesuarlar seçeceğinize karar vermek, tamamen sizin  hayal dünyanız ve kişisel zevklerinize alakalıdır. Siz sade  ve minimalist bir şıklıktan hoşlanıyorsanız, tek başına dekorasyonunu yapacağınız mekanın odak noktası olabilecek dekorasyon ve ev gereçleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Örneğin, büyük ve az renk kombinasyonu taşıyan dekoratif tablolar  ve içerisinde sadece  üçlü bir koltuk ve zigon sehpa olan bir odanın dekorasyonu için yeterli olabilir.

Ancak, siz salon dekorasyonu ile ilgileniyor ve sadelik yerine gösterişli ve zengin bir stili tercih ediyorsanız, Viktoryen tarzı daha göz doldurucu, antikalar, kristaller, el işçiliği ve sanat değeri daha fazla olan dekoratif ürünler  seçmek isteyebilirsiniz. Dahası, modern, renkli ve enerji veren bir mekan oluşturmayı hayal ediyorsanız gözünüzü yormayacak ve kalabalık görünmeyecek şekilde birden fazla dikkat çekici dokuyu, renk kombinasyonu ya da soyut tasarıma sahip  duvar dekorasyon ürünleri  seçmek konusunda daha cesur davranabilirsiniz.

Evin En Özel Alanı Salonlar İçin Özel Dekorasyon Fikirleri

Uykuda geçirdiğimiz süreyi  saymazsak, evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer genelde salonlardır. Banyo ve mutfak dekorasyonu için onların işlevselliğine de dikkat etmeniz gerekirken, salonlarda işlevsellik yerine konfor ve pratikliğe önem verebilir ve buna uygun dekorasyon ve ev gereçleri seçebilirsiniz. Duvarınızda nasıl bir duvar kağıdı kullanacağınıza, ya da perde, koltuk, halı ve duvar aksesuarlarınızın renk ve stili konusunda ne yapacağınıza karar verme aşamasında iseniz, ilk yapmanız gereken şey odanızda hangi obje ya da aksesuarın odak noktası olacağına karar vermenizdir. Çünkü küçük alana sahip bir odada, odak noktası olarak seçeceğiniz  büyük dekoratif ayna ya da şık bir sarkıt ya da lambader, orayı olduğundan daha geniş göstermenize yardımcı olacaktır. Geniş bir oturma alanı ve yüksek duvarları olan bir salon dekor etmek için ise, dekoratif duvar saatleri,  duvara monte edilebilen  raf ve kitaplıklar, büyük ve sizin seçtiğiniz stil ile uyumlu bir tablo, dekoratif yastıklar, kat kat fon ve tül perdeler ve de çeşitli bitkileri  kullanmanız bu alanı şık bir şekilde doldurmanız için faydalı olabilir.

Dekoratif Dokunuşlarla Mutfaklarınızı Baştan Yaratın

Evlerimizde en çok kullanılan alanların başında her zaman mutfak yer alır. Zaten evinizin en fazla  dekorasyon ve ev gereçleri barındıran alanı da mutfağınızdır. Yemek  yenilirken tüm aile bireylerinin bir araya geldiği ve de sadece yemek yemek değil aynı zamanda sosyalleşmek için de kullandığınız mutfağınızın işlevselliği de ayrı bir önem taşır.  Mutfağınızı dekore ederken renkli mobilyalar, renkli duvar kağıtları, eğlenceli duvar aksesuarları ve rafları seçmeniz, orada geçirilen zamanı da eğlenceli hale getirecektir.

Tüm Ev Dekorasyonu Fikirleriniz İçin Tek Adres

Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız evinizde  renklere, aydınlatmaya ve kullanılacak ev dekorasyonu malzemeleri konusuna önem vermeniz, hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirmenize katkı sağlayabileceği için önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz dekorasyon ve ev gereçleri fikirlerinizi uygulamaya geçmeden önce iyi bir fiyat-performans araştırması yapmanız sağlıklı olacaktır. Bu noktada yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, Online alışveriş konforuyla evinizi güzelleştirmenizde en büyük yardımcınız olacaktır. Size kalan tek şey sepetinizdeki ürünlerin yolunu gözlemek!

 

Daha fazla göster