150 TL Üzeri Kargo Bedava

Yapışkanlı Askılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yapışkanlı Askılar ile Evde Pratik Çözümler

Yapışkanlı askılar hem alandan tasarruf etmek hem de düzenli bir görünüm elde etmek için pratik çözümler sunar. Yapışkanlı askılık veya kendinden yapışkanlı askı duvarı delmeye gerek kalmadan eşyalarınızı asabilmenize imkân verir. Yapışkanlı askı; şeffaf yapışkanlı askı, duvara yapışkanlı askı, yapışkanlı kapı askısı gibi farklı modellerde üretildiğinden evlerin farklı alanlarında kullanılmaya uygundur. Yapışkanlı askı aparatı yaşam alanlarını daha düzenli hale getirir. Güçlü yapışkanlı askı modelleri ile farklı ağırlıklara sahip eşyalar kolayca asılabilir. Yapışkanlı askı fiyatları marka, taşıma yükü, malzeme kalitesi gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir.

Bu ürünler farklı tasarımlarda ve renklerde üretilerek her ortama ve dekorasyona uyumlu olmaları sağlanmıştır. Kendinden yapışkanlı olmaları ekstra yapışkan maliyetinden kaçınılmasını sağlarken bu özelliği yüzeylere hasar vermeden istenilen eşyaların asılabilmesine imkân verir. Kullanılmak istenilen alana uygun farklı modeller tercih edilebilir. Sık kullanılan eşyalara kolayca ulaşılabilmesini sağlar. Ayaklı askı modellerini koyacak bir alana sahip olmadığınızda yerden tasarruf etmenize yardımcı olur. Sade ya da gösterişli tasarımlara sahip modeller büyük veya küçük olmalarına göre ve tekli, çoklu biçimlerde satın alınabilir. Duvara yapıştırılabileceği gibi dolap içlerine yapıştırılarak da kullanılabilir. Pratik kullanımının yanı sıra dekoratif bir görünüm elde etmeye de yardımcı olur.

Hayatı Kolaylaştıran İşlevsel Yapışkanlı Askı Modelleri

Vakumlu, paslanmaz, mini, şeffaf gibi özelliklerde ve farklı boyutlarda üretilen bu ürünler işlevsel ve pratik olmalarıyla oldukça fazla tercih edilir. Şeffaf askılar duvarın rengine bürünerek dekoratif bir görünüm elde edilmesini sağlar. Böylelikle istenilen ürün nasıl asıldığı gözükmeden alana yerleştirilebilir. Paslanmaz modeller uzun süreli kullanımın yanında metal görünümüyle de mekâna hava katar. Çerçeve asma bant modelleri ile ev dekorasyonu istenilen şekilde ayarlanabilir. Ayrıca asılan resimlerin yerleri değiştirilmek istendiğinde duvarda iz bırakmadan kolayca sökülebilir. Çeşitli modeller çeşitli yük taşıma kapasitesine ve farklı boyutlara sahiptir. Güçlü ve sağlam olmaları ile birlikte istenildiği zaman duvarda deformasyona yol açmadan çıkarılabilmeleri sebebiyle gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Özellikle mutfak ve banyolarda sıkça tercih edilen bu ürünler mutfakta; el havluları, kepçe, kevgir gibi mutfak gereçleri, temizlik bezleri gibi ürünler ile birlikte banyoda; havlular, fırça, temizlik bezi gibi ürünler, törpü, saç kurutma makinesi gibi bakım eşyalarını kolaylıkla asabilmenize yardımcı olur. Bu ürünlerin kullanım alanları kişisel ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. Banyo ve tuvaletlerde sıcak su kullanımı sebebiyle oluşan buharlaşma yapışkan özelliklerini etkilemediği için uzun süreler boyunca rahatça kullanılabilir. Ahşap, metal, plastik, silikon gibi çeşitli malzemelerden üretilen bu ürünler işlevselliği ve pratikliği sayesinde hayatınızı kolaylaştırır.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Yapışkanlı Askılar

Askılık kullanımı çoğu zaman duvara çivi uygulanmasıyla üzerine bir eşya asılması şeklinde gerçekleştirilir. Sağlamlık açısından doğru yol bu gibi görünse de geliştirilmiş yapışkanlı askıların güçlü bir şekilde duvara yapışması sayesinde duvara zarar vermeden çeşitli ağırlıklara sahip eşyalar kolaylıkla asılabilir. Kullanımı basit, dekoratif ve dayanıklı olan bu ürünler her evde bulunması gereken ve ihtiyaç duyulabilen gereçlerdendir. Marka ve taşıdığı yük açısından çeşitli fiyatları olan ürünler arasından kullanacağınız alana uyumlu ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Yapışkanlı askılar uzun ömürlü bir kullanım sunsa da belli bir süre sonra yapışkanlığını yitirebilir. Böyle bir durumda yeni bir ürün almak yerine yapışkan bant kısmının değiştirilmesi maliyet açısından avantajlı olacağı gibi ürünün kullanılmaya devam etmesini sağlar. Tablo veya fotoğrafların duvara asılabileceği çeşitleri mevcuttur. Böylelikle istenilen alanlar dekoratif olarak tasarlanabilir. Yapışkan bantlar duvarda herhangi bir deformasyona veya ize sebep olmadığı için bu dekorasyon ürünlerinin yerleri kolaylıkla değiştirilebilir. Yapışkan bantları duvarlar dışında ahşap veya fayans gibi yüzeylere de kolaylıkla ve güçlü bir şekilde yapışır. Farklı taşıma kapasiteleri bulunan modeller sayesinde asılacak ürüne uygun model tercih edilebilir. Çeşitli boyut ve renklere sahip olmaları evinizin dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlar.

En Çok Tercih Edilen Yapışkanlı Askı Modelleri

Evlerde, işyerlerinde, okullarda, ofislerde ve pek çok alanda askı kullanmaya ihtiyaç duyulur. Bu ürünlerin sağladığı en büyük avantaj istenilen yere yapıştırılarak kullanılabilmesidir. Yapışkanlı askılar kıyafet, dekor ürünleri, çeşitli aksesuarlar, banyo veya mutfak gereçleri gibi birçok eşyayı istenilen yere asabilmeyi kolaylaştırır. Elinizin altında olmasını istediğiniz eşyaları bu ürünler sayesinde duvar delme gibi işlemler gerçekleştirmeden kolayca yakınınızda bulundurabilirsiniz. Anahtar, çanta, şapka, gözlük gibi küçük eşyaları düzenli bir şekilde bir araya toplayabilir, kıyafetlerinizin üst üste asılarak kırışması yerine düzgün şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle dar alanda hayatı kolaylaştıran bu ürünler sayesinde istediğiniz eşyaları istediğiniz yerlere asarak mekanları verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Koçtaş, ihtiyaçlarınıza ve beğenilerinize göre tercih edebileceğiniz pek çok farklı tasarıma ve renge sahip oyuncu yapışkanlı askı modellerini satışa sunar. Taşıma kapasitesi ve tasarımı gibi konulara dikkat ederek bu modeller arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Koçtaş mağazalarında ve internet sitesinde avantajlı fiyatlarla sunulan modelleri hemen inceleyebilir ve en uygun yapışkanlı askı fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Yapışkanlı Askı Kategorisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yapışkanlı Askı Nerelerde Kullanılır?

Yapışkanlı askı banyodan mutfağa çocuk odasından balkona evlerin farklı odalarında kullanılmakla birlikte ofislerde, okullarda ve çeşitli işletmelerde kullanılabilir. Pratik ve basit kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilir. Bu ürünler sayesinde kolaylıkla ulaşılmak istenen eşyalar bir düzen halinde elinizin altında olur. Hemen her alanda kullanılabilen bu ürünlerin kullanım amacı kişisel ihtiyaçlara göre şekillenir.

Yapışkanlı Askı Nasıl Takılır?

Yapışkanlı askı modellerinin takılma prensibi genellikle aynıdır. Çivi veya matkap kullanmaya gerek kalmadan eşyalarınızı asmanıza izin veren bu ürünlerin yapıştırılacağı yüzey öncelikle temizlenmelidir. Yüzey ıslak bırakılmamalıdır. Ürün bantları ayrılarak ve astarı çıkarılmalı, duvar kısmı yazan taraf duvara yapıştırdıktan sonra 30 saniye üzerine bastırılarak beklenmelidir. Sert bir şekilde bastırmak güçlü bir şekilde yapışmasını sağlar. Üzerine bir şey asılmadan önce en az 1 saat kadar beklenmelidir.  

En Güçlü Yapışkanlı Askı Modelleri Hangileridir?

Farklı taşıma kapasiteleri ile birlikte çeşitli özelliklere ve tasarıma sahip yapışkanlı askılar ihtiyaç halinde istenilen her alanda kullanılabilir. Uzun ömürlü bir kullanım için kaliteli malzemelerden üretilmesi gerekir. 3M Command, Tesa, İnofix ve Primanova gibi markaların vakumlu, çerçeve asma bantları ve yapışkanlı çeşitleri en güçlü yapışkanlı askı modelleri arasında yer alır.

En Çok Satan Yapışkanlı Askılar Hangileri?

Koçtaş Yapışkanlı Askılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Command Yedek Bant Orta 17021P
  2. Command 17081 / 17082 Designers Askı
  3. Command Orta Boy Cırt Bant 17201
  4. Command Küçük Boy Cırt Bant 17202
  5. Command 17206 Büyük Boy Cırt Bant
Daha fazla göster
30 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: