750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yapışkanlı Askılar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Yapışkanlı Askılar

Yapışkanlı askılar, evinizin dilediğiniz odasına yapıştırarak dilediğiniz amaçla kullanmanız için müsait, kıyafet, havlu veya benzeri farklı eşyaları asmaya yarayan, basit ve kullanışlı ev aksesuarlarıdır. Evin içinde nereye koyacağınızı bilmediğiniz yer kaplayan eşyalarınız için pratik bir çözüm olan bu ürünleri banyonuzda, mutfağınızda ya da yatak odanızda kullanabilirsiniz. Çeşitli renkte ve modelde olan yapışkanlı askılardan odanızın genel dekoruna uyum sağlayanını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Küçük, Güçlü ve Dekoratif Yapışkanlı Askılar

Evlerde genellikle askı kullanımları, duvara bir çivi ya da vida uygulanmasıyla gerçekleştirilir. Güvenilir olan yol bu gibi görünse de aslında yapışkanlı askı oldukça güçlü bir şekilde duvara sabitlenir ve ortalama ağırlıktaki çoğu eşyayı taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Basit, dekoratif ve güçlü yapışkanlı askılar, her evde bulunması gereken, oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünlerin odanızın genel rengine ve odada bulunan eşyalara uyumlu olanlarını seçebilirsiniz. 3M, Tesa ve Primanova markalarının vakumlu ve yapışkanlı modellerinin yanında banyo askısı olarak da kullanılabilen modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle banyonuz için midye deseni gibi ilgi çekici motiflere sahip olanlarını ya da temiz bir görünüm elde etmek istiyorsanız şeffaf olanlarını da tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda marka ve modeline göre değişkenlik gösteren yapışkanlı askı fiyatları ile bütçenize uygun bir tercih de yapabilirsiniz.

Yapışkanlı Askılar Uzun Ömürlü Bir Kullanıma Sahip

Yapışkanlı askıların bantları her ne kadar güçlü ve uzun ömürlü olsalar da her halükârda belirli bir kullanım süreleri bulunur. Bu durumda yeni bir yapışkanlı askılık almaktan ziyade yedek bant temin ederek askıları tekrar tekrar uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda bu bantlar ile tablo ve fotoğraflarınızı kolay bir şekilde duvara asabilirsiniz. Ahşap, fayans gibi yüzeylere de kolaylıkla güçlü bir şekilde yapıştırılabilen bantlar, çıkarıldığında ise hiçbir iz veya leke bırakmaz.

Yapışkanlı askılar, çeşitli boyut ve renkleri ile kişisel zevkinize uygun olarak boyasını ve düzenini gerçekleştirdiğiniz evinizin dekorasyonuna doğal bir şekilde uyum sağlar. Kaliteli, paslanmayan ve kolaylıkla eskimeyen malzemelerden üretilen yapışkanlı askılar, avantajlı ve uygun fiyat seçenekleriyle şimdi Koçtaş’ta! Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bu kategorideki ürünlerden dilediğinizi satın almak istiyorsanız ihtiyacınıza en uygun ürünü özellikleriyle birlikte görüntüleyebilir, seçtiğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster