200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kiler Dolabı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kiler Dolapları

Kiler dolapları mutfakların düzenli durmasındaki en önemli yardımcılarından biridir. Kuru gıda, meyve, sebze, mutfak araç ve gereçleri gibi tüm malzemelerin düzenli bir biçimde saklanmasını kolaylaştırır.  Sebzelik olarak da adlandırılan kiler dolapları sahip oldukları ölçü ve özelliklere göre sınıflandırılır. Kiler dolabı modelleri ölçülerine göre genişlik, yükseklik ve derinlik açısından ihtiyaç duyacağınız farklı boyutlara sahiptir. Aynı zamanda sahip olduğu bölme sayısına ve kullanılan malzemeye göre de çeşitlendirilir. Kiler dolaplarını evinizin yalnızca mutfağında değil hol, çalışma odaları ve eşyalarınızı depoladığınız mekanlarda düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz.  Öte yandan,  4 katlı sebzelik ihtiyacınızı da mutfak dolapları modelleri arasından kolayca temin edebilirsiniz.

En Çok Talep Gören Kiler Dolabı Modelleri Nelerdir?

Kiler dolapları kuru gıda, sebze ve meyveleriniz için ideal bir saklama çözümü sunacaktır. Ahşap ve plastik modelleri bulunan  kiler dolapları ihtiyaç duyacağınız bölme sayısına göre iki, dört, beş ve sekiz bölmeli farklı seçeneklere sahiptir. Kullanım alanınızın durumu ve ihtiyacınıza göre  köşe kiler sistemi amacıyla da kiler modelleri arasından dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.  Ekmek dolabı olarak kullanılabilecek ölçülerde küçük ya da kuru gıdalarınızın tamamını depolayabilecek kadar büyük ölçülerde kiler dolabı seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Genişlik olarak 39, 43, 46, 68, 81.5 cm, yükseklik olarak 60, 80, 87, 110 cm ve derinlik olarak ise 32, 35 cm gibi farklı seçenekler arasından ihtiyacınıza göre seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kiler Dolapları Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kiler dolapları arasında seçim yaparken kullanım amacınız birinci önceliğiniz olmalıdır. Hangi tür ürün ve malzemeyi saklamayı düşünüyorsanız, satın alacağınız kiler dolabınızın ölçüsünü ona göre belirlemelisiniz. Aynı zamanda satın alacağınız kiler dolabının, kullanacağınız mekanın ölçülerine de uymasına dikkat etmelisiniz.  Çekmeceli sebzelik olarak da adlandırılan kiler dolapları ahşap ya da plastik türleriyle ön plana çıkar. Ahşap ya da plastik tercihinizi sahip olduğunuz mekanın genel renk ve tasarım konseptine göre belirlemelisiniz.

Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun özeliklere sahip, farklı tasarım ve boyut seçenekleriyle hazırlanan  kiler dolapları için size  Koçtaş yeter! Şimdi Online alışveriş kolaylığından faydalanarak ziyaret edin ve dilediğiniz ürünü sepete atın. 

En Çok Satan Kiler Dolabı Hangileri?

Koçtaş Kiler Dolabı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Doly Dolap 100x33x70 cm
  2. Ae-3085 Selen Çok Amaçli Dolap 7 Raflı,2 Kapaklı Mutfak Dolabı Kiler Dolabı Banyo Dolabı Antrasit
  3. Ahşap Çekmeceli Mutfak Çok Amaçlı Kiler Dolabı
  4. Purse Mutfak Çok Amaçlı Dolap 3 Bölmeli
  5. Ahşap Çekmeceli Mutfak Çok Amaçlı Kiler Dolabı
Daha fazla göster
33 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: