150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kettle ve Su Isıtıcılar

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Pratik Kettle ve Su Isıtıcılar

Elektrikli mutfak aletleri içerisinde yer alan kettle modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Birbirinden lezzetli sıcak içecekler hazırlamanıza olanak sağlayan modeller aynı zamanda su ısıtıcı olarak da kullanım avantajı sergiler. Farklı tat ve aromada keyifli sıcak içecekler hazırlamanıza destek olan kettle çeşitleri hemen hemen her mutfakta kullanım avantajı sergiler. Amatör ve profesyonel anlamda bu ürün modellerini kullanabilirsiniz. Modeller küçük rezidans sistemiyle çalışma performansı sergiler. Sıcak içecek hazırlama ve farklı birçok işi kolay bir şekilde gerçekleştiren ürün modeli aynı zamanda sıcak su elde etmenize olanak sağlar. Dakikalar içerisinde litrelerce suyu kaynatabilirsiniz. Su ısıtan bu ürünler birkaç dakikada sıcak içecek hazırlamanıza olanak sağlar.

Kaynama derecesine getirdiği sıvı malzemeleri sesli uyarı sistemiyle size bildiren ürün modelleri konforlu kullanım imkanı yaratır. Suyun kaynadığını çelik kettle ısıtıcı modellerinin verdiği bildirimle anlayabilirsiniz. Farklı markalar tarafından geliştirilen modellerde kaynatma özelliğinin yanında sıcak tutma özelliği de yer alır. Modeller minimal tasarım özellikleriyle tezgah üzerinde kullanım olanağı yaratır. Çok fazla alan kaplamayan kettle ve ürün çeşitleri kullanışlı mutfak aletleri arasında bulunur. Bu ürünü prize bağlayarak çalışma performansından yararlanabilirsiniz. Hem zamandan hem enerjiden tasarruf elde etmenize olanak sağlayan model çeşitleri hem kaynatma hem de demlik olarak tercih edilebilir. Birçok işlemi pratik şekilde gerçekleştirmenize destek olan modeller estetik tasarım özellikleriyle mutfak dekorasyonuna eşlik eder. Canlı renk tonlarının yanında klasik renk tonlarını tercih edebilir, mutfakta hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kettle ve Su Isıtıcı Özellikleri

Kettle modelleri farklı özellikler taşır. Mutfakta gerçekleştirdiğiniz işleri kolaylaştırmak adına model tercihinde bulunabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda tamamlayıcı etki bırakan modeller her tarza her yaş grubuna hitap eder. Çalışma sergilerken sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz her alanda kettle çaydanlık modellerini kullanarak sıcak suya ulaşabilirsiniz. Geniş renk ve desen seçeneklerini değerlendirebilir, kişisel zevkinize uygun olarak ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Mutfak alanında zaman geçirmeyi çok seviyorsanız sizin tarzınızı yansıtan elektrikli modelleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Renk ve desen tercihinin yanı sıra boyut ve çalışma modelleri de geniş skalada yer alır. Minimal tasarım özellikleriyle ev kullanımına uygun olarak dizayn edilen modeller elektrikle birlikte çalışma performansı sergiler. 

Araç tipi ısıtıcı modelleri bulunur. Araç tipi modelleri çakmak alanına takılarak kolay bir şekilde çalıştırılabilir. Araç tipi ürün modelleri ortalama olarak 12 volt enerji miktarıyla çalışır. Sıcak içecekleri kolay bir şekilde her alanda hazırlamanıza olanak sağlayan bu ürün modelleri farklı hacim yapılarından oluşur. Ortalama olarak 1 lt hacmiyle yolculukta size eşlik eden araç tipi su ısıtıcı modelleri lezzetli ve sıcak içecek hazırlamanıza olanak sağlar. Çok fazla yer kaplamayan bu ürünü aracınızda kolay bir şekilde taşıyabilir, ortalama olarak 2 kişilik içecek hazırlayabilirsiniz. Ev kullanımına uygun olarak tasarlanan kettle çeşitleri yüksek hacimleri ile göz doldurur. 3 yada 4 porsiyon içecek hazırlamayı mümkün kılan ev tipi modeller geniş hacim yapısı sayesinde hem içecek hem yemek hazırlığında işlevsel özellik sergiler. Hacim yapılarını değerlendirerek beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılar nitelikte özellik taşıyan ürün modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kettle ve Su Isıtıcı Seçimi

Bu ürünler yaşam alanlarının tümünde ihtiyaç duyulan elektrikli ev aletlerinden biri olarak yer alır. Ürün modelleri arasında bulunan ürün modelleri mutfak işlerinde size kolaylık sağlar. Birbirinden farklı lezzetli ve pratik sıcak içecekler hazırlamanıza destek olan küçük kettle çeşitleri kullananların beğenisini toplar. Bu ürün modellerini amatör ve profesyonel anlamda kullanabilir, sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belli başlı noktalar yer alır. Elektrik sisteminin kalitesi, ürün tasarım özellikleri, materyal yapısı dikkat etmeniz gereken noktaların başında bulunur. Kettle ürün modellerini ev, araç, işyeri, dükkan ve farklı birçok alanda kullanabilir, güvenlik için elektrik sistemine dikkat edebilirsiniz. 

Hayatınıza kolaylık sunan ürün modelleri ısının sıcak alandan soğuk alana doğru akış içinde çalışmasıyla yüksek verim almanıza olanak sağlar.  Sürahi formunda yer alan ısıtıcı modelleri iç yapısında rezidans bulundurur. Elektrik akımı hızlı bir şekilde suyun ısınmasını sağlar. Kaynama noktasına ulaşan su mini kettle aracılığıyla kullananlara aktarılır. Elektrik akımı modelden modele değişim gösterir. Çalışma prensibi değişim gösteren model seçeneklerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Güvenilir elektrik sistemiyle üretilen modellerini tercih etmeniz güvenliğiniz açısından önem taşır. Plastik, çelik, cam gibi farklı materyal yapılarından üretilen modeller sağlık kurallarına uygun olarak üretilir. Çelik materyal paslanmayan yapısıyla kullananlar tarafından beğeni toplar. Uzun süreli kullanım imkanı sunar. Mutfağınızda estetik görünüm kazandırmak istiyorsanız sade ve modern çizgilerle dizayn edilen ürün modellerini tercih edebilir, cam materyalden elde edilen cam kettle seçimi yapabilirsiniz.

Kullanışlı Kettle ve Su Isıtıcılar

Genel olarak mutfak içerisinde kullanılan küçük ev kategorisinde yer alan modeller kettle olarak da bilinir. Günlük hayatta sıkça kullanılan ürün modelleri hayatı kolaylaştırır. Pratik kullanım avantajları sayesinde içecek ve yemek hazırlığında kullananlara destek olan Philips kettle çeşitleri mutfakta yardımcı ürünlerin başında yer alır. Farklı tasarım özellikleriyle üretilen çelik kettle fiyatları farklı model özelliklerine sahip olarak bulunur. Genel olarak mutfak alanında yiyecek ve içecek hazırlığında tercih edilen ürün modelleri suyu kaynama noktasına getirir. Su ısıtıcı modelleri sahip olduğu fonksiyonel özelliklerle ihtiyaç ve beklentileri karşılar. İhtiyaç ve beklentinize yönelik olarak üretilen ürün modelleri arasında seçim yapabilir, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. 

Hem bütçenize uygun hem ihtiyaçlarınıza cevap verir nitelikte tasarlanan modeller geniş ürün yelpazesine satışa sunulur. Mutfak alanında sıkça yararlanılan ve su ısıtmak amacıyla tercih edilen ürün çeşitleri diğer mutfak işlerinde de yardımcı olur. Az zamanda az miktarda enerji harcayarak yüksek performanslı sonuç elde edebilirsiniz. Çay ve kahve gibi sıcak içecekleri dakikalar içerisinde hazırlayan kettle çeşitleri işe giderken ve işten döndüğünüzde hızlı bir şekilde içecek hazırlamanıza destek olur. Termos gibi farklı araçlara hazırladığınız içecekleri aktarabilir, günün yorgunluğunu ve stresini azaltabilirsiniz. Kullanışlı kettlelar farklı markalar tarafından üretilir. Farklı markaların üretiminde yer alan ürün modelleri sahip olduğu fonksiyonel özelliklerle göz doldurur. Modelden modele ve ürünün taşıdığı özellikler değişim gösterir.

Kettle ve Su Isıtıcı Modelleri

Farklı kapasitelerde üretilen ürün modelleri farklı çalışma prensibi ve tasarım özellikleri ile birbirinden farklı özellikler taşır. Her marka kendi içerisinde farklı özellik ve tasarımlarla model üretimi yapar. Ürün modelleri genel olarak ev içerisinde yer alan mutfak alanında tercih edilir. Bu ürün modellerini aynı zamanda işyeri gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Araç içi kullanıma uygun olarak tasarlanan modeller seyahatlerinize eşlik eder. Mini olarak tasarlanan bu ürünler kullanım avantajlarıyla göz doldurur. Pratik bir şekilde sıcak içecek hazırlamanıza olanak sağlayan bir sıcak içecek keyfini her alanda yaşamanıza imkan sağlayan ürün modelleri sahip olduğu fonksiyonel özelliklerle kullananların dikkatini üzerine çeker. 

Seyahat için tercih edilen ürün modelleri çift voltaja sahip olarak üretilir. 120 ile 240 volt arasındaki değerlerde yer alan ürün modelleri sahip olduğu çalışma performansıyla kullanışlılık sergiler. Farklı boyut seçeneklerini değerlendirerek birden fazla kişinin sıcak içecek içmesine destek olabilirsiniz. Pratik kullanım avantajından yararlanarak mutfak, işyeri ve farklı tüm alanlarda bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 1,5 litre ile 2 lt arasında değişen kapasite miktarları 6 ile 7 kişilik içecek hazırlamanıza olanak sağlar. Genel olarak ürün modellerinin üzerinde minimum ve maksimum seviyeye çizgileri bulunur. Bu seviye çizgilerine dikkat ederek ürünü verimli şekilde kullanabilirsiniz. Enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlayan ürün modelleri aynı zamanda mutfak alanına estetik görünüm kazandırır. Siyah, gri, beyaz, kırmızı, turuncu gibi farklı renk seçeneklerini değerlendirerek modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Kettle ve Su Isıtıcı Çeşitleri

Su ısıtıcı çeşitleri farklı model seçenekleri ve tasarım özellikleriyle kullanıcıların dikkatini üzerine çeker. Cam, ışıklı, renkli ve desenli seçeneklerle yer alan ürün modelleri farklı tarzlara yönelik olarak ürün seçenekleri sunar. Retro tarzı seviyorsanız retro modelleri tercih edebilirsiniz. Ürün modellerinin özellikleri ve çalışma prensipleri değişim gösterebilir. V derecelerine göre kettle fiyatları ve çalışma prensipleri farklılık gösterir. Genel olarak 3000 v değerinde çalışma performansı sergileyen ürün modelleri 1800 v ile birlikte de çalışabilir. Yaklaşık olarak 3 ile 4 dakika içerisinde suyu ısıtabilen ürün modelleri v seviyesine bağlı olarak dakika ayarını değiştirebilir. Zamandan ve emekten tasarrufa destek olan ürün çeşitleri taban ve materyal özellikleriyle birbirinden ayrılır. 

Taban ve su haznesi birleşik modeller ve ayrı modeller satışa sunulur. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğine uygun olarak model tercihinde bulunabilirsiniz. Araç içerisinde kullanım sağlayacaksınız aracınıza uygun olarak dizayn edilen modelleri tercih edebilir, sistem özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Uzun bir seyahate çıkacaksınız uzun seyahatlere eşlik eden ürün modellerini değerlendirebilir, yolculuğunuzu eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Araç içerisinde yer alan çakmak girişinde kettle modelleri için giriş bulunur. Bu modelleri kullanarak sıcak su elde edebilirsiniz. Çakmaklık bölümüyle çalışma performansı sergileyen usb modeller araçlara uyumlu olarak üretilir. Kullanım kolaylığı ve pratikliği sunmasıyla kullanışlılık sergileyen araç içi modeller aynı zamanda sağlıklı içecek hazırlamanıza destek olur.

Kettle ve Su Isıtıcı Kullanımı

Küçük ev aletleri kategorisinde yer alan ürün modelleri arasında seçim yaparken ve kullanımını gerçekleştirirken özenli davranmanız önerilir. Elektrikli olarak tasarlanan ürün modelleri kullanımında dikkat etmeniz gereken noktalar geri alır. Pratik ve hızlı bir şekilde çözüm sunan kettle çeşitleri mutfak gibi alanlarda işlerinizi kolaylaştırır. Bu ürünü kullanmadan önce özelliklerini göz önünde bulundurmanız ve ürünün kapasitesine uygun olarak su kaynatmamanız tavsiye edilir. Su kaynatma süresi sahip olduğunuz modelin elektrik sistemine ve özelliklerine bağlı olarak değişim gösterebilir. Kettle modeli hafif tasarımı, ses seviyesi ve enerji tasarrufuyla kullananlara sayısız avantaj sağlar. Bu özelliklere kullanım sırasında dikkat etmeniz ve hacmine bağlı olarak sıcak içecek hazırlamanız önerilir. 

Ev alanında kullanım yapıyorsanız evin elektrik sistemine uyumlu model tercihinde bulunabilirsiniz. Araç içinde kullanım gerçekleştireceksiniz araç içi özelliklere uygun olarak size ayrılan model seçiminde bulunmanız önerilir. Şarjlı olarak üretilen ürün modellerini seyahatlerde kullanabilirsiniz. Farklı tasarım özellikleriyle üretilen ürün modelleri mutfak alanında yer alan diğer küçük ev aletleriyle bütünlük oluşturur. Kırmızı rengin hakim olduğu mutfak alanına sahipsiniz kırmızı renk tonunda üretilen çeşitleri tercih edebilirsiniz. Su kapasitesi modelden modele değişim gösterir. Ortalama olarak 1 litre su ısıtma kapasitesine sahip ürün modeline sahipseniz bu seviyeden daha yüksek miktarda su eklemesi yapmanız önerilmez.

Kettle ve Su Isıtıcı Temizliği

Belirli kullanım sonrası bu ürünler temizliğe ihtiyaç duyar. Kullandığınız su belirli bir süreden sonra ürün tabanında kireçlenme gösterebilir. Kireçlenmenin artması da cihazın performansını düşürür. Bu nedenle cihazınızı belirli aralıklarla temizlemeniz, kireç sorununu gidermeniz tavsiye edilir. Kirecin artması cihazın bozulmasına, ısı ve zaman kaybına neden olur. Yüzeyin uygun bir şekilde temizlenmesi ve kireçten arındırılması yüksek performanslı sonuç almamıza olanak sağlar. Belirli aralıklarla ürünü temizlemeniz kireç oluşumunun önüne geçer. Temizlik işlemini yaparken yüksek miktarda kimyasal içeren deterjan kullanmanız tavsiye edilmez. Deterjan taban bölümünde kalıntı bırakabilir. Yüksek kimyasallarla temizlik yapmak toksik maddelerin vücudunuza girmesine sebep olabilir. Bu nedenle temizlik işlemini yaparken kimyasal kullanmadan sirkeli su gibi içeriklerden yararlanabilirsiniz.

Sirke, limon suyu kireç oluşumunu kısa sürede temizlemede tercih edilebilir. Kaynatmış olduğunuz suya eklediğiniz sirke kireci çözmede yüksek verim almanıza olanak sağlar. Temizleme işlemi yaptıktan sonra sahip olduğunuz ürün modelini kullanmanız önerilir. Ürünün uzun süre ıslak bir şekilde bırakılması ve iç sistemine su kaçması ürünün bozulmasına neden olabilir. Sıcak içecek hazırlığı yaptıktan sonra her kullanım sonrası ürünü temizlemeniz tavsiye edilir. Düzenli bir şekilde temizlenen ısıtıcı modelleri olumsuz durumlar oluşmasının önüne geçer. İhtiyaç beklenti ve kişisel zevkinize yönelik olarak modeller arasında seçim yapabilir, kullanım avantajından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İşlevsel Kettle ve Su Isıtıcılar

Modeller geniş ürün yelpazesine satışa sunulur. Ürün modelleri farklı materyallerden elde edilir. Yüksek sıcaklığa karşı dayanıklılık gösteren ürün modelleri genel olarak plastik materyalden üretilir. Metal tasarımlara sahip olan modeller de yer alır. Metalik görünümlü ısıtıcıya sahip olmak istiyorsanız metal materyalden elde edilen ve bu renk tonuyla oluşturulan işlevsel su ısıtıcı modelini inceleyebilirsiniz. Modern ve minimal tarzda tasarlanan işlevsel modeller mutfak alanında hoş görünüm elde etmenize olanak sağlar. Su kaynamaya başladığında otomatik olarak sinyal veren modeller güvenli kullanımı eşlik eder. Ergonomik özelliklerinden yararlanarak bu ürün modellerini kolay bir şekilde tutabilir, sıcak suyu rahat bir şekilde bardaklara aktarabilirsiniz. 

Modelden modele değişen ikaz uyarıları ışıklı ve sesli şekilde uyarı verir. Kullanışlı ürünlerin başında gelen modeller sahip olduğu uyarı sistemleri sayesinde suyun kaynadığını size bildirir. Su kaynama noktasında içeceklerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Çıkarılabilir kapaklı olarak tasarlanan ürün modelleri kolay bir şekilde temizlenir. Kullananlara kolaylık ve pratiklik sunar. Kireç kalıntısı filtresi bulunan model tercihlerinde bulunabilir, suyu kireçten koruyabilirsiniz. Gizli rezidans sistemleri sayesinde güvenli ve sağlıklı kullanım olanağı sunan ürün modelleri kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Paslanmayan materyal yapıları sağlık için güvenli olur. Cam materyalden elde edilen ürün seçeneklerini değerlendirebilir, yüksek ısıya karşı dayanıklı olan bu ürünlerin hoş görünümünden yararlanabilirsiniz.

Ergonomik Kettle ve Su Isıtıcılar

Suyu uzun süre sıcak tutan ergonomik modeller kaliteli ve dayanıklı materyal yapıları sayesinde kullanışlılık sergiler. Hazırlamak istediğiniz sıcak içecekleri ve suyu uzun süre sıcak tutan ürün modelleri suyu sürekli ısıtmanıza ihtiyaç bırakmaz. Her zaman sıcak içecekler elde etmenize olanak sağlayan bu model etkili ve verimli kullanım avantajı sunar. İzolasyonlu şekilde tasarlanan ürün modelleri yalıtım özelliği kazandırır. Suyu uzun süre sıcak tutan yalıtım özelliği farklı markalar tarafından ürünlere aktarılır. Farklı markalar tarafından geliştirilen modeller suyu uzun süre sıcak tutar. Motor gücü ve ısı özelliklerine sahip bu ürün modellerine ulaşabilir, model seçenekleri arasında değerlendirme yapabilirsiniz. 

Portatif olarak tasarlanan ürün modelleri kolay bir şekilde tasarlanabilir. Kullanım kolaylığı ve avantajı sunar. Araç içerisinde de kullanabileceğiniz modeller bulunur. Seyahat sırasında bu ürünleri tercih ederek her an her yerde sıcak ve lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz. Geniş renk seçeneğinden yararlanarak farklı tasarımların mutfak dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde satışa sunulan modeller pembe, mavi, mor gibi canlı renkleri içerir. Modern bir mutfak dekorasyonuna sahipseniz minimal stilleri yansıtan beyaz, gri, siyah renk tonlarını kullanabilirsiniz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden markalar cam modellere yenilenen teknolojiyi aktarır. Bu özelliklerden yararlanarak mutfakta ihtiyacınıza cevap veren şık tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Zevkinize ve kullanım yapacağınız alan özelliklerine uygun olarak seçim yapabilir, satın alabilirsiniz.

Kettle ve Su Isıtıcılar Fiyatları

Suyu kaynatmak amacıyla tercih edilen kettle modeller sunduğu enerji ve zaman tasarrufu nedeniyle mutfak alanında sıkça tercih edilir. Farklı hacim yapısıyla ve tasarım özellikleriyle üretilen model çeşitleri sıcak içecekler hazırlamanıza olanak sağlar. Dakikalar içerisinde birbirinden farklı ve lezzetli sıcak içecek hazırlayabilirsiniz. Farklı elektrik sistemiyle çalışma performansı sergileyen modeller zaman kaybının önüne geçer. Farklı markalar tarafından üretilen modelleri inceleyerek ihtiyaç, beklenti ve kişisel zevkinize uygun model tercihinde bulunabilirsiniz. Su ısıtıcı fiyatları modelden modele değişim gösterir. Farklı markaların kendi aralarında belirlediği kettle fiyatlarını göz önünde bulundurarak su ısıtıcı fiyatlarını inceleyebilir, değerlendirebilirsiniz. 

Koçtaş mağazası üzerinde su ısıtıcı fiyatları yer alır. Koçtaş mağazası üzerinde yer alan uygun kettle fiyatları avantajlarını değerlendirebilir, her bütçeye uygun ürün modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası üzerinden satışa sunulan ürün modelleri uygun kettle fiyatları avantajlarıyla kullananların sunulur. Online Koçtaş mağazasını kullanarak filtreleme özelliğinden yararlanabilir, kettle fiyatlarını artan ve azalan şekilde listeleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı kettle fiyatına sahip olarak bu ürünü satın alabilir, avantajlarından her alanda yararlanmaya başlayabilirsiniz. Koçtaş mağazası ve online Koçtaş mağazası güvenli alışveriş deneyimi sunar. Bu ürün seçeneklerini sevdiğiniz dostlarınıza ve aile üyelerinize hediye etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz. Hoş bir hediye seçeneği olan modeller sevdiğiniz dostlarınızı mutlu edebilir.

Kettle ve Su Isıtıcılar Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kettle kireci nasıl temizlenir? 

Farklı markalar tarafından üretilen ısıtıcı modellerini kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Temizlik yaparken yüksek kimyasal materyallerden destek almamanız tavsiye edilir. Sirkeli su, limon gibi kimyasal oranı düşük maddeler kullanarak temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Kettle ne kadar elektrik harcar? 

Farklı markalar tarafından üretilen ürün modelleri farklı enerji sınıfında üretilir. Enerji sınıfına bağlı olarak enerji tüketimi modelden modele değişim gösterir. Seçim yaparken ürün modelinin sahip olduğu enerji sınıfına dikkat etmeniz, buna bağlı olarak ürün tercihinde bulunmanız tavsiye edilir. A sınıfı enerji sınıfında yer alan ürün modelleri düşük miktarda enerji harcaması gerçekleştirir. 

Kettle alırken nelere dikkat edilmeli?

Sıcak içecek hazırlamanıza olanak sağlayan ürün seçeneklerini seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar yer alır. Seçim yaparken ürün modelinin sahip olduğu enerji sınıfı, sunduğu avantajlar, teknik özellikleri seçimleri doğrudan etkiler.

En Çok Satan Kettle ve Su Isıtıcılar Hangileri?

Koçtaş Kettle ve Su Isıtıcılar kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Sunny Flora Çelik Kettle
  2. Dijitsu Sd30 1.2 Lt. Kettle
  3. Goldmaster Blue 2200 Watt 1.7 Litre Işıklı Cam Kettle Su Isıtıcı Beyaz
  4. Süsler Ss-4115 Kaynar Inox Kettle
  5. Daily Collection Çelik Kettle HD9350/90
Daha fazla göster
30 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: