65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  58   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Çamaşır Sepetleri

Doğal malzemeler, esprili desenler, örgü ve hasır kullanılarak hazırlanmış renk renk çamaşır sepetleri, klasikten moderne, her tarz banyoda işlevselliği dekorasyonla buluşturuyor. Büyük banyolar için set halinde satın alabileceğiniz çamaşır sepetlerinin yanı sıra küçük banyolar için katlanabilir sepetleri tercih edebilirsiniz. Özel tasarım çamaşır sepeti modellerinde ise çocuklar da unutulmuyor. Çocukların temizlik ve düzen alışkanlıklarını destekleyen, sevimli desenlerdeki çamaşır sepetleri, eğlenceli banyolar için ideal.

Nefes Alan Çamaşır Sepetleri İle Sağlıklı Banyolar
Dekoratif özelliklerinin yanı sıra nefes alan malzemelerle üretilmiş hasır çamaşır sepeti modelleri banyonuzda doğal bir hava yaratırken, yıkanmayı bekleyen kirli çamaşırlar için sağlıklı bir bekleme süreci sağlıyor. Estetikle doğalı birleştirmekten yanaysanız hasır ve bambu çamaşır sepeti seçenekleri tam size göre. Deri saplı, hasır gövdeli çamaşır sepeti modelleri ile banyonuzda şık ve sıcak bir hava yaratabilir ya da metal ayaklı, kalın kumaştan üretilmiş spor bir model ile dinamik bir görüntü elde edebilirsiniz. Kirli çamaşırlarınızı türlerine göre ayırabileceğiniz çamaşır sepetleri büyük banyo ve çamaşır odaları için tercih edilebileceği gibi, dilediğinizde kaldırabileceğiniz katlanır çamaşır sepeti çeşitlerinden birini seçerek pratikliğin konforunu yaşayabilirsiniz. Katlanabilir çamaşır sepetlerindeki model ve çeşit zenginliği sayesinde küçük banyolarda da dekorasyondan ödün vermeden tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı iskeleti, nefes alan malzemesi ve şık tasarımı ile her banyoya uygun çamaşır sepetleri, çeşitli ebatlarda bulunabiliyor. Çamaşır sepeti seçiminizi yaparken, banyonuzun rengi, düzeni, büyüklüğü ve dekorasyonu gibi özelliklerin yanı sıra sağlıklı malzemeden üretilmiş, nefes alan bir sepet tercih edebilir, hijyenden ödün vermeden, banyonuza dekoratif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Çocuklu evlerde ise hayvan ve çizgi film karakterleri ile süslenmiş eğlenceli çamaşır sepetleri zaman zaman oyuncak sepetine dönüşebiliyor. Çocuğunuzun kullanabileceği çamaşır sepetini seçerken, bir tane de oyuncakları için satın almak iyi bir fikir olabilir. Hafif tasarımı ve pratik kullanımı ile dikkat çeken file çamaşır sepetleri aynı zamanda oyuncak sepeti olarak da kullanılabiliyor.

Banyonuz için en uygun çamaşır sepeti fiyatları ve modelleri arasından seçiminizi yapabilir, Koçtaş güvencesi ve online alışveriş ayrıcalıkları ile hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster