150 TL Üzeri Kargo Bedava

Mutfak Boy Dolabı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Mutfak Boy Dolapları

Elinizin altında olmasını istediğiniz çeşitli erzakları, elektronik mutfak aletlerini, tencere ve tavaları saklamak için kullanabileceğiniz bir tür mutfak mobilyası olan  mutfak boy dolapları, rahatlıkla mutfak dolaplarının yanı başına konulabilen ve hemen her büyüklükteki yaşam alanına uyum sağlayabilen kullanışlı ürünlerdir. Konumlandırıldığı alanda yer fazla yer işgal etmeyen ve faydalı bir kullanım sunan mutfak boy dolapları, mutfakların hayat kurtaran mobilyaları arasında kendine yer buluyor.

Mutfaklar Onlarla Daha Derli Toplu: Mutfak Boy Dolabı Modelleri Nelerdir?

Kolayca ulaşmak isteyebileceğiniz baharat, tuz, makarna, kuru bakliyat ve diğer kuru gıdalar gibi ürünlerinizi, mutfak robotu gibi cihazlarınızı saklayabileceğiniz, farklı renklere ve ebatlara sahip mutfak boy dolapları arasından mutfağınıza uyacağını düşündüğünüz bir modeli tercih edebilirsiniz. Geniş  mutfak boy dolabı, özellikle kalabalık ailelere hitap eden mutfak boy dolabı modelleri arasındadır.

Hem derin olduğu hem de diğer dolaplara nazaran daha çok erzak saklamaya olanak verdiğinden dolayı avantajlı bir üründür. Küçük boyutlara sahip bir mutfağınız varsa çok yer kaplamayacak, mutfak dolaplarınızın hemen yanına koyabileceğiniz dar mutfak boy dolap modeli de tercih edebilirsiniz. Çok işlevsel bir kullanım sunan  mutfak boy dolapları, değişik tonlarda doğal ahşap renginde olabildiği gibi, mutfağınıza neşe katacak canlı renklerde de olabilir. Mutfak boy dolapları arasında estetik görünümü ile dikkat çeken modeller de mevcuttur. Metal ile ahşabın bir arada kullanıldığı, çekmecelerinin üstünde çiçek ve meyve baskıları olan  mutfak boy dolapları ile mutfağınızı şık bir hale getirebilirsiniz. Ceviz, gül ve meşe gibi ahşap malzemelerden yapılan mutfak boy dolabı seçeneklerinin yanında suya karşı dayanıklı membran dolaplar da vardır. Cooke& Levis, Kurkuna, Fly gibi mutfak boy dolabı markalarının geniş ürün skalalaları, ahşap ve membran yapıda olan ürünlerle tüm zevklere yönelik farklı alternatifler barındırıyor.  Mutfak boy dolabı fiyatları, markalarına ve üretildikleri malzemeye göre farklılık gösterirken, ebatlarına göre de farklılık gösterebiliyor.

Geniş ürün skalasına sahip  mutfak boy dolapları Koçtaş'ta! Siz de Online alışveriş rahatlığıyla Koçtaş’ın zengin ürün alternatifleri arasında keşif yapabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

En Çok Satan Mutfak Boy Dolabı Hangileri?

Koçtaş Mutfak Boy Dolabı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Parlak Beyaz Mutfak Boy Dolabı 45 cm
  2. 60 Cm Beyaz Membran Boy Dolabı
  3. Aspiratör Modüllü 45cm Boy Dolabı
  4. 40 cm Lacivert Beyaz Mutfak Boy Dolabı
  5. Antrasit-Kahve Mutfak Boy Dolabı 45 cm
Daha fazla göster
23 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: