200 TL Üzeri Kargo Bedava

Polisan

Filtreler
Fırsatlar
Fırsatlar

Türkiye’nin Önemli Boya Markalarından: Polisan

Polisan Türkiye’nin önemli markaları arasında yer alır. 1956 yılında kurulan şirket, uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ile ürünlerini başarılı bir şekilde üretir. Polisan Boya’nın hisselerinin yarısı 2016 yılında Japon bir şirket olan Kansai Paint tarafından satın alınsa da Polisan Türkiye’nin önemli isimleri arasında yer almayı sürdürür. Boya, liman ve kimya endüstrisinde bulunan Polisan, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle farklı alanlar için akıllı çözümler sunmayı başarır. 

Boya söz konusu olduğunda yıllardır sahip olduğu tecrübe sayesinde farklı yerlerde kullanılabilecek seçenekler sunan Polisan, geniş bir kitlenin beğenisini kazanır. Hobi, ev ya da endüstriyel kullanımlar için sunduğu geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri üzerinde toplayan Polisan, boya sektöründe sunduğu yenilikçi çözümler sayesinde isminden sıklıkla söz ettirir. Markanın ürünleri incelendiğinde iç cephe, dış cephe, yalıtım sistemleri, pratik ev çözümleri ve yardımcı ürünler olmak üzere genel anlamda beş farklı tipte malzemeye sahip olduğu görülebilir. Tasarladığı her malzemede yeni nesil teknolojileri yüksek tutuculuk ile bir araya getiren Polisan, istenilen sonuçların pratik bir şekilde elde edilmesini sağlar. 

Müşteri odaklı ve sürdürülebilir malzemeleriyle dikkatleri üzerinde toplayan Polisan, her geçen gün ürün gamına eklediği yeni seçenekleriyle herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Her segmentte kendi çözümlerini sunan Polisan, istenilen görünümü zorlanmadan elde etmenizi kolaylaştırır. Dış cephelerden iç cephelere kadar birçok farklı ürün seçeneğine sahip olduğu için herkes tarafından kullanılabilir. Bir projenin son dokunuşlarını yapmak istediğinizde markanın seçenekleri arasında aradığınız boyaya kolay bir şekilde ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Polisan boya fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, boyama işlemlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yenilikçi çözümleri, yüksek tutuculuğu ve rahat kullanımıyla öne çıkan boyalar sayesinde gereksinimlerinizi vakit kaybetmeden giderebilirsiniz.

Polisan Markasının Geniş Ürün Yelpazesi

Markanın ürünlerini incelediğinizde birçok farklı alan için yenilikçi çözümler sunduğunu görebilirsiniz. Markanın ürünleri ve genel kategorileri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Polisan iç cephe boyası çeşitleri hemen hemen her yerde kullanılabilen ürünler arasında bulunur. Elegans, Primera, Matplast, P1, Ambians, Perla, Cosmetika, Transfer ya da A - Star gibi seriler olduğunu görebilirsiniz. Her seri kendine has çözümler sunmasıyla dikkatleri üzerinde toplar.
 • Polisan dış cephe boyası çeşitleri de geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Exelans, A1, Perla, A - Star, Polizolan, A1 Silikonlu ve Perla Silikonlu gibi çeşitli serilere sahip olan dış cephe boyaları arasından gereksinimleriniz doğrultusunda tercih yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Yalıtım sistemleri de binalar için pek çok farklı çözüm sunmasıyla öne çıkar. Isı ve su yalıtımıyla beraber mantolama ürünleri ile de öne çıkan Polisan, her türlü ihtiyaca karşılık vermesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Kaydırmazlık solüsyonu, seramik boyası, fayans boyası, su yalıtımı, zemin boyası, taş vernik, yalıtım spreyi, rutubet boyası, tezgâh boyası ya da cam kaplama boyası ile farklı yüzeylerde başarılı çözümler sunar. Polisan sprey boya çeşitleri pratik kullanımı ve başarılı sonuçlarıyla birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Pratik ev çözümleri de sunan Polisan, seramik boyasından verniğe kadar pek çok farklı alternatif sunar. Polisan vernik çeşitleri dış cephelerde doğal bir görünüm elde edilmesini mümkün kılar. Bununla beraber parlak bir yüzey oluştururken yüzeyleri suya karşı korunaklı hâle getirir. Böylece hem şık hem de işlevsel bir görünüm elde edilmesini mümkün hâle getirir.
 • Polisan ahşap boyası ise markanın yardımcı ürünler kategorisi altında yer alır. Hızlı kuruma özelliğine sahip olduğu için mobilyaları, masaları, sandalyeleri, bankları, pencere kenarlarını ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir ahşap yüzeyi rahat bir şekilde boyamanızı mümkün hâle getirir. Ahşap boyama söz konusu olduğunda Polisan renk kartelası sunduğu geniş ürün yelpazesiyle de kullanıcılarını memnun eder. Böylece mobilyalarınızı geri dönüştürebilir, yenilenmiş bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Polisan panel kapı boyası çeşitleri de benzer şekilde evlerinizdeki kapıları yenilemenize imkân tanır. Zamanla sararmayacak şekilde özel olarak formüle edilen kapı boyası sayesinde yaşam alanlarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Silinebilir bir yapıya sahip olan kapı boyaları, kokmaz içeriği sayesinde iç mekânlarda güvenle kullanılabilir. Yüksek oranda örtücülüğe sahip olduğu için hasar görmüş kapılarınızda etkileyici sonuçlar elde etmenizi mümkün hâle getirir.
 • Polisan tavan boyası da kapı boyalarında olduğu gibi başarılı sonuçlar ortaya çıkaracak şekilde özel olarak formüle edilir. Polisan kapı boyası çeşitlerinde olduğu gibi yüksek oranda kapatıcılığa sahiptir. Bununla beraber fırça izi bırakmaması da tavan boyalarının öne çıkan detayları arasında bulunur. Pürüzsüz bir görünüm elde etmek istiyorsanız tavan boyaların sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kokusuz bir yapıya sahip olduğu için de iç mekânlarda rahat bir şekilde kullanılabilir.

İstediğiniz türü ve alanınızın boyutlarını belirledikten sonra Polisan 10 kg boya ya da 20 kg’lik seçenekler arasından seçim yapabilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi yenilemeye başlayabilirsiniz. Dış cephe ya da Polisan iç cephe boyası fiyatları arasından bütçenize uygun olan alternatiflere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kapılardan pencerelere, ahşap yüzeylerden seramik yüzeylere kadar geniş bir alanı markanın ürünleri sayesinde rahat bir şekilde boyayabilirsiniz. Polisan 20 kg boya gibi yüksek hacme sahip olan seçenekler arasından tercihte bulunarak geniş alanlarınız üzerinde kolay bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Polisan İç Cephe Boyaları

İç cephe söz konusu olduğunda Polisan boya çeşitleri sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri üzerinde toplar. Farklı içeriklere ve özelliklere sahip olan seriler arasından sizin için uygun olanı bulabilir, iç mekânlarınızı dilediğiniz gibi boyamaya başlayabilirsiniz. Markanın iç cephe boya serileri genel olarak şu şekildedir:

 • A - Star serisinde bulunan ürünler su bazlıdır. Akrilik reçine esaslı olması sayesinde iç ve dış cephelerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Alkali söz konusu olduğunda yüksek dayanım sunmasıyla öne çıkan A-Star serisi, özel formülü sayesinde çoğu yüzeye rahat bir şekilde tutunur. Doldurma malzemesi olarak da kullanılabilen ürünü ilk kat olarak değerlendirebilirsiniz. A-Star serisinde bulunan malzemelerin üstüne istediğiniz rengi kat olarak sürebilir, pratik bir şekilde zorlu yüzeylerde istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Son kattaki boya tüketimini önemli oranda azaltmasıyla öne çıkan A-Star serisi, bu yönüyle birçok kişinin beğenisini kazanır. Genellikle A-Star serisinde yer alan ürünlerin sıva, beton ya da alçı levha gibi yüzeylerde kullanılması tavsiye edilir.
 • Polisan Elegans serisi de iç cephe boyaları içinde önemli bir yere sahiptir. Infinity, Soft Mat, Yarı Mat, Extra Mat, Extra Soft Mat ya da Extra Yarı Mat gibi seçeneklere sahip olan seri, istediğiniz parlaklığı rahat bir şekilde elde etmenizi sağlar. Sadece mat ve yarı mat yerine farklı parlaklık seviyelerine sahip olacak şekilde çeşitlendirilen seri, iç cephelerde istenilen görünümün kolaylıkla yakalanmasını mümkün hâle getirir. Böylece duvarlarınızda istediğiniz yeniliği yapabilir, hayalinizdeki detayları pratik bir şekilde dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Polisan Elegans 15 lt ya da 20 lt gibi farklı boya seçenekleri arasından istediğiniz miktarı bulabilir, duvarlarınızda dilediğiniz değişikliği yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Primera serisinde bulunan ürünler ise su bazlı plastik iç cephe boyası arayışında olanlar için iyi bir seçenek hâline gelir. Polisan su bazlı boya çeşitleri arasında bulunan seri, sıva ya da beton gibi yüzeylere rahat bir şekilde uygulanabilir. Ayrıca istenilen sonuçların pratik bir şekilde elde edilmesini sağlar. Malzemenin içinde bulunan silikon su boyaya su itici bir özellikle kazandırır. Bununla beraber buhar geçirgenliği sunan Primera serisi, rutubet kaynaklı boya kalkma problemlerinin önüne geçer. Ayrıca rutubetten kaynaklanan boya kalkma sorunları olmadığı için de boyanın dökülmesinin önüne geçer.
 • İpek serisi ise isminden de anlaşılabileceği gibi duvarlarında ipeksi bir görünüm elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Silinebilir bir yapıya sahip olan seri, ofislerde de sıklıkla tercih edilir. Mutfak gibi duvarların sıklıkla kirlendiği yerlerde İpek serisinde olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Kokusuz bir yapıya sahip olması sayesinde de mutfaklar için ideal olan malzeme, fonksiyonelliğiyle öne çıkar. Formülünde bulunan silikon su itici özelliği sayesinde duvarlarda kabarma benzeri durumların yaşanmasının önüne geçer. Böylece banyolarda da rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıya sunar.
 • Ambians özel bir teknoloji ile üretilen bir seridir. Pre-kompozit polimer teknolojisi sayesinde verimli sonuçlar elde edilmesini mümkün hâle getiren Ambians serisi, leke tutmama teknolojisi sayesinde işlevsel hâle gelir. Özel teknolojisi sayesinde leke tutma direnci yüksek olan seri, uzun ömürlü yapısıyla etkileyici bir performans ortaya çıkarır. Kir tutmamasının yanı sıra kokusuz bir yapıya sahip olması da serinin öne çıkan tarafları arasında bulunur. Özel bir teknoloji sayesinde rahat bir şekilde silinebilen seri, iç mekânlarda istenilen performansın elde edilmesini kolaylaştırır.
 • P1 serisi de plastik iç cephe boyaları arasında bulunur. Kokusuz bir yapıya sahip olması sayesinde hemen hemen her yerde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Su bazlı yapısıyla öne çıkan P1 serisi, mat görünümden hoşlanan kişiler için de idealdir. Rahat bir şekilde sürülebilmesi ve istenilen havanın elde edilmesini sağlamasıyla öne çıkan seri ile istediğiniz görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Perla da silinebilir bir yapıya sahip olan seriler arasında bulunur. Perla serisi kendi içinde su bazlı ve silikon katkılı olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılır. Böylece istediğiniz içeriğe sahip olan malzemelere kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Primera serisi ise son kat olarak kullanılan malzemeler arasında bulunur. Su bazlı bir yapıya sahip olan Primera serisi, yüksek kapatıcılığa sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda kokusuz olması da serinin dikkat çeken tarafları arasında bulunur. Son katta mat bir doku elde etmek için kullanılan boya, istenilen görünümün elde edilmesini kolaylaştırır.

Polisan iç cephe boyası fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan boyalar arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanlara kısa süre içinde sahip olabilir, iç mekânlarınıza farklı bir doku katmaya başlayabilirsiniz.

Polisan Dış Cephe Boyası

Polisan duvar boyası dış cephe söz konusu olduğunda da geniş bir ürün yelpazesi sunmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Böylece seçenekler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihte bulunabilir, aradığınız dış cephe boyasına kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Dış cephe serileri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

 • Exelans serisi kendi içinde Defence, Resista, Turbo Flex C1, Turbo Yarı Mat ya da Macro gibi çeşitli kategorilere ayrılır. Farklı gereksinimleri karşılayacak şekilde özel olarak formüle edilen boyalar, her türlü ihtiyacı gidermeyi başarır. Exrlans Turbo Yarı Mat boyası, tamamen saf akrilik bağlayıcı esaslara sahip olması sayesinde dış duvarlarda etkileyici bir performans ortaya çıkarır. Su bazlı olan ve silikon içeriğiyle sağlam bir yapıya bürünen seri, istenilen ürünlerin elde edilmesini kolaylaştırır. Exelans serisinde bulunan Resista da benzer şekilde yarı mat bir bitiş sunar. Yüksek performansı sayesinde dış cephelerde istenilen dayanıklılığın elde edilmesini kolaylaştırır. Turbo Flex C1 ise nano silika ile zenginleştirilen özel bir yapıya sahiptir. Elastikiyeti güçlü olan ve mikro çatlakların oluşmasını engelleyen seri, bina ömrünü uzatacak şekilde özel olarak formüle edilir.
 • A1 Silikonlu boyalar ise yüksek su itme performansına sahip olmasıyla öne çıkar. Böylece çok fazla yağış olduğu alanlarda binaların yağmur ya da kar kaynaklı zarara uğramasının önüne geçer. Su itme özelliğinin yanı sıra rutubete karşı da dayanıklı bir yapıya sahip olan seri, nefes alabilen yapısı sayesinde bina içinin de daha konforlu hâle gelmesini sağlar. Ayrıca deniz kıyısındaki binaların da tuza karşı dayanıklı hâle gelmesini sağlayan seri, yazlık yerlerde de sıklıkla tercih edilir.
 • A1 Akrilik serisi de su bazlı bir yapıya sahiptir. Kolay bir şekilde uygulanabilmesiyle öne çıkan seri, kapatıcılık söz konusu olduğunda istenilen performansın elde edilmesini kolaylaştırır. Hemen hemen her yüzeye başarılı bir şekilde yapıştığı için her yerde kullanılabilir. Dökülme ya da çatlama benzeri durumların yaşanmasının önüne geçen seri, sürtünmeye karşı da oldukça sağlamdır. Böylece dış duvarın daha dayanıklı kalmasını mümkün hâle getirir. Teneffüs etme özelliğine sahip olan seri, duvarda oluşan rutubetin dışarı atılmasını kolaylaştırdığı için binaların daha iyi bir yaşam alanı hâline gelmesini mümkün kılar.
 • Perla serisi de dış cephe boyaları söz konusu olduğunda sunduğu başarılı sonuçlar ile dikkatleri üzerinde toplar. Güneş ışınlarına karşı yüksek seviyede dayanıklılık sunan seri, nem kaynaklı yaşanabilecek problemlerin de önüne geçmeyi başarır. Beton, sıva ya da tuğla benzeri malzemelerin üzerine rahat bir şekilde uygulanabilir. Geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için hemen hemen her yerde değerlendirilebilir.
 • Polizolan serisi ise şeffaf bir yapıya sahiptir. Hem iç hem de dış cephelerde kullanılabildiği için geniş bir kullanım alanına sahiptir. Genellikle boya tüketimini azaltır ve güçlü bir boya astarı olma özelliği gösterir. Duvarların rutubet geçirmez hâle gelmesini sağlayacak şekilde özel olarak formüle edilen seri, sıvaların da su emiciliğini azaltır. Böylece boyama işlemi için gereğinden fazla malzeme kullanılmasının önüne geçer.

Polisan boya renkleri ve seçeneklerini inceleyerek dış cepheler için aradığınız malzemelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dingin gri Polisan gibi farklı tonlar arasından binalarınızın görünümünü iyileştirecek ve daha dayanıklı hâle getirecek malzemelere kısa süre içinde erişebilirsiniz. Polisan boya fiyatları ve alternatifleri arasından gereksinimlerinizi vakit kaybetmeden gidermeye başlayabilirsiniz.

Polisan Renk Kataloğu

Polisan renk kataloğu incelendiğinde pek çok farklı alternatif olduğu görülebilir. Böylece iç cephelerden dış cephelere kadar istediğiniz alanı dilediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Polisan boya kataloğu genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Polisan gri tonları ya da kahverengi gibi klasik renkler söz konusu olduğunda pek çok farklı seçenek sunar. Ayrıca yeşil, pembe, mavi, gri, sarı, beyaz, krem, lacivert, lila, kırmızı, siyah ve turuncu gibi renk tonlarıyla da herkesin aradığını kolay bir şekilde bulmasına olanak tanır.
 • Polisan kumsal beji ya da krom sarı gibi farklı tonlarıyla birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarır. Renklerin tonlarını başarılı bir şekilde ortaya çıkaran Polisan, etkileyici renkler ortaya çıkarır.
 • Polisan marjinal gri rengi ise hem her yere rahat bir şekilde uyum sağlayabilmesi hem de yüksek oranda kapatıcılığa sahip olmasıyla öne çıkar. Marjinal gri Polisan kalitesiyle birçok alanda rahat bir şekilde kullanılabilir. Kolay kirlenmeyen soğuk tonlar arasında bulunan renk ile evlerden iş yerlerine kadar dilediğiniz alanı istediğiniz hâle getirebilirsiniz.
 • Polisan dingin gri ise biraz daha açık bir tona sahiptir. Kapatıcılık konusunda başarılı sonuçlar ortaya çıkaran ton, zarif görünümüyle birçok kişi tarafından tercih edilir.

Boncuk mavi, nefti yeşili, yosun yeşili ya da makine kırmızısı gibi farklı tonlara sahip olan ürünler arasından sizin için uygun olanı bulabilirsiniz. Polisan kartela ve seçenekleri sayesinde hayalinizdeki tonları evlerinize ya da eşyalarınıza taşıyabilirsiniz. Koçtaş’taki Polisan boya fiyatları ve renk çeşitliliğini inceleyerek istediğiniz görünüme kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Polisan Markasıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Polisan Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Polisan ürünlerini genel olarak iç cephe, dış cephe, yalıtım sistemleri, pratik ev çözümleri ve yardımcı ürünler olmak üzere beş farklı kategoriye ayırır. Yardımcı ürünlerde genellikle hobi işleriyle ilgilenen kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak malzemeler yer alır.

Polisan Boya Çeşitleri Nelerdir?

Markanın boya çeşitlerini incelediğinizde tamamen akrilik, tavan boyası, kapı boyası, duvar boyası, silikonlu, su bazlı, parlak, mat ya da yarı mat gibi pek çok seçenek olduğunu görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından kullanacağınız yere ve istediğiniz parlaklığa uygun olan boyayı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Polisan Boya Fiyatları Ne Kadar?

Polisan boya fiyatları satın alacağınız malzemenin türüne ve miktarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra alternatiflere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla göster
40 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: