200 TL Üzeri Kargo Bedava

Viko

Filtreler
Fırsatlar
Fırsatlar

Priz Söz Konusu Olduğunda Öne Çıkan Marka Viko

Önemli bir elektronik şirketi olan Viko, sahip olduğu ürün yelpazesi ile hemen hemen her alanda müşterilerine pek çok fırsat sunar. Viko priz ve türevleri söz konusu olduğunda aradığınız performansa kısa süre içinde ulaşmanızı mümkün hâle getirir. 1966 yılında kurulan marka, priz ve aydınlatma sektöründe yer alan önemli isimler arasında yer alır. 1966 yılında Viktor Kohen isimli biri tarafında kurulan şirket, 1980 yılında Ali Dağbaşı ve Cahit Durmaz tarafından satın alındı. Ardından 2013 yılında Japon bir şirket olan Panasonic Corparation markanın hisselerinin %90’ını satın aldı. Sonrasında 2014 yılında ise markanın bütün hisselerini satın alarak markanın tamamına sahip oldu. 

Uzun yıllardır piyasada olması ve müşteri ihtiyaçlarını iyi bir şekilde takip etmesiyle öne çıkan marka, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile hemen hemen her evde kendine yer bulabilir. Dokunmatik anahtarlardan prizlere, kaçak akım rölesinden topraklı prizlere kadar birçok farklı ürün yelpazesine sahip olan marka, her türlü elektronik ihtiyacını pratik bir şekilde gidermesi ile de dikkatleri üzerinde toplar. Evinize ya da iş yerlerinize priz döşemek istediğinizde markanın sunduğu geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir, gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Marka, Japon satın alımının sonrasında insan odaklı çözümlere yönelerek iyi ve konforlu bir yaşam sunma vizyonuna geçti. İnsanların günlük hayatını kolaylaştırma amacına sahip olan marka, elektronik ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı ürün üretir. 

Akıllı ve güvenli bir yaşam vurgusuna sahip olan marka, kaynaklarını ve faaliyetlerini satın alım işleminden sonra da genişleterek farklı bir noktaya ulaşmayı amaçlar. Marka, kullanıcılarına daha iyi bir yaşam, konfor, güvenlik ve akıllı ev sistemleri sunmak için yeni ürünler ortaya çıkarır. Markanın modellerini incelediğinizde otomatik sayaç okuma sistemleri, elektrik sayaçlar, alçak gerilim ürünleri, sigorta kutuları, aksesuarlar, akıllı ev ve bina otomasyon sistemleri, LED aydınlatma ürünleri, güneş panelleri, yangın algılama sistemleri ya da profesyonel el aletleri gibi pek çok farklı ürün olduğunu görebilirsiniz. Viko priz söz konusu olduğunda ise kalite standartlarını ilerleterek geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Gelişen şirket misyonlarına bağlı olarak Viko priz üretimi söz konusu olduğunda kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıracak ve ihtiyaç duyacakları çözümleri sunacak bir ürün yelpazesi sunmayı amaçlar. Viko priz fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek markanın sunduğu geniş ürün yelpazesini inceleyebilir, aradığınız özellikleri sunan ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Topraklı, akım korumalı ya da ikili priz modelleri arasından istediğiniz nitelikleri sunan parçalara kısa süre içinde ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.

Viko Ürünleri

Markanın ürünlerini incelediğinizde birçok farklı seçenek olduğunu görebilirsiniz. Farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler arasından istediğiniz özellikleri sunanlara kolay bir şekilde ulaşabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Ürün çeşitleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

 • Viko priz çeşitleri ile birçok kişinin ihtiyaçlarına yanıt verir. Farklı adette prizlere ya da akım korumalı gibi ek özelliklere sahip olan ürünler, birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılamasına imkân tanır.
 • Viko anahtar çeşitleri de elektrik sistemlerinin sürdürülebilir hâle gelmesinde oldukça önemli bir rol oynar. Örneğin, dimmer çeşitleri ışık sistemlerinin istenilen aydınlıkta ya da loşlukta olmasını mümkün hâle getirir. Kullanılacak elektrik miktarının kontrol edilmesini mümkün hâle getiren ürünler, birçok kişinin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.
 • Data ve numeris prizleri de evlerde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alır. Genel olarak bilişim sistemlerinde kullanılan ürünler, telefon prizi olarak da bilinir.
 • Çerçeve çeşitleri de markanın sunduğu önemli ürünler arasında yer alır. Farklı renk ve malzeme seçeneklerine sahip olan ürünler, yaşam alanlarına zarif bir hava katmayı başarır. Örneğin, salonlarınızda priz kullanmak istiyorsanız ahşap detaylara sahip olan modeller arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Birçok farklı detaya sahip olan çerçeve çeşitleri, yaşam alanlarında istenilen dekoratif etkinin elde edilmesini kolaylaştırır. Tek renkli, çok renkli ve natürel detaylara sahip olan modeller arasından aradığınız özellikleri sunan parçalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Viko kaçak akım rölesi de markanın önemli ürünleri arasında yer alır. Elektrik kaçaklarının yaşanmasının önüne geçen akım rölesi, yaşanabilecek kazaların önüne geçmesi ile öne çıkar. Kaçak akım rölesi, genel olarak sistemde bir elektrik kaçağı olduğunu tespit ettiği durumda çalışmayı durdurarak yaşanabilecek kazaları engeller. Böylece daha güvenli bir ortam elde edilmesini mümkün hâle getirir.

Viko priz fiyatları ya da çerçeve seçenekleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere erişebilir, markanın geniş ürün yelpazesinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler arasından aradığınız özellikleri sunan parçalara anında erişebilir, iş yeri ya da ev fark etmeksizin yaşam alanlarının her yerinde ihtiyaç duyduğunuz elektriğe şık detaylar ile beraber ulaşabilirsiniz.

Kalitesiyle Öne Çıkan Viko Priz Çeşitleri

Viko priz çeşitleri incelendiğinde birçok farklı model olduğu görülebilir. Ürünlerin özellikleri ve sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, hangisinin sizin için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

 • Viko priz çeşitlerini incelediğinizde akım korumalı, topraklı, sıva üstü, sıva altı ya da kapaklı gibi pek çok alternatif olduğunu görebilirsiniz. Böylece Viko priz modelleri arasından istediğiniz özellikleri sunan ürünlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Viko anahtarlı priz çeşitleri, işlevselliği ile dikkatleri üzerinde toplar. Ürünleri incelediğinizde priz çeşitlerinin üzerinde elektriği açıp kapamanıza yardımcı olan bir tuş olduğunu görebilirsiniz. Hem tekli hem de çoklu priz çeşitlerinde bulunan anahtar sistemi, daha güvenli bir kullanım elde etmenizi mümkün hâle getirir. Örneğin, tatile giderken elektronik sistemlerinizi kapatmak istiyorsanız sadece bu tuşa dokunarak hepsini kapatabilirsiniz. Tuşa basılarak kapatıldığında cihazlarınızın prize bağlı olsa bile elektrik almaz. Böylece hepsini fişten çıkarmanıza gerek kalmadan pratik bir şekilde kapatabilirsiniz.
 • Anahtarlı modeller elektrik tüketiminizi dengelemenize de yardımcı olur. Her ne kadar televizyonlarınızı kapatsanız bile prize bağlı oldukları süre boyunca belirli bir miktarda elektrik tüketmeye devam eder. Bununla beraber anahtarlı priz çeşitleri üzerinde bulunan tuşlara dokunarak elektriği kesebilir ve televizyonlarınızın ya da başka elektronik aletlerinizin prize takılı olduğu için elektrik tüketmesinin önüne geçebilirsiniz. Viko Karre anahtar priz çeşitleri, minimal detaylarıyla bütün bu özellikleri yaşam alanlarınıza dekoratif bir şekilde dahil etmenize yardımcı olur. Zarafeti kendine has dokunuşlarla bir araya getiren marka, yaşam alanlarınızda hem enerji tasarrufu hem de şık detaylar yakalamanıza olanak tanır.
 • Viko topraklı priz çeşitleri de sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Ürünleri incelediğinizde modellerin priz girişlerinin üst taraflarında ve alt taraflarında parçalar olduğunu görebilirsiniz. Bu küçük parçalar, topraklama işleminin gerçekleştirilmesini mümkün hâle getirir. Topraklı Viko priz çeşitleri, bir elektrik kaçağı olması durumunda elektrik iletimini keserek yaşanabilecek problemlerin önüne geçer. Yaşadığınız bölgede çok fazla elektrik kaçağı problemi varsa topraklı Viko priz çeşitleri arasından seçim yapabilir, yaşanabilecek problemlere karşı kişisel önlemlerinizi alabilirsiniz.
 • Viko akım korumalı priz çeşitleri de yaşam alanlarının olmazsa olmaz parçaları arasında bulunur. Elektronik aletlerinizi koruma altına alan akım korumalı Viko priz çeşitleri, günlük hayatınıza fonksiyonellik katan parçalar arasında bulunur. Ürünler, genel olarak voltajdaki beklenmedik artışları hassas ekipmandan uzağa doğru yönlendirerek elektronik cihazlarda yaşanabilecek güç dalgalarının önüne geçer. Güç dalgaları, fişe takılı olan cihazlarda çeşitli problemler yaşanmasına neden olabilir. Akım korumalı olan modeller ise bu tip sorunları ortadan kaldırarak daha güvenli bir kullanım elde edilmesini mümkün hâle getirir.
 • Akım korumalı Viko priz çeşitlerinin içerisinde alternatif bir devre bulunur. Bu devre, akım dalgalarını algılayarak beklenmedik durumlar karşısında sistemin kapatılmasını sağlar. Evlerin yanı sıra büyük şirketlerde de elektronik aletlerinin bozulmasının önüne geçen ürünler, günlük hayatın önemli bir parçasını oluşturur. Elektronik aletlerin akım kaynaklı bozulmasının önüne geçmesi ile akım korumalı Viko priz çeşitleri birçok kişi ve işletme tarafından tercih edilir.
 • Fonksiyonlarının yanı sıra Viko priz modelleri tasarım detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Tasarım ve renk gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan ürünler arasından istediğiniz tasarımı sunan parçalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Viko antrasit priz çeşitleri, yaşam alanlarına farklı bir görünüm kazandırmak isteyen kişiler için idealdir. Prizler genellikle krem ya da beyaz renkli olduğu için duvarlarınızda daha belirgin ve dikkat çekici parçalar kullanmak istiyorsanız antrasit gibi koyu tonlardaki modeller sizin için uygun bir alternatif olabilir. Örneğin, Viko Novella antrasit modeli hem iş yerlerinde hem de evlerde farklı detaylar yakalamak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.
 • Viko siyah priz çeşitleri ise antrasitten daha koyu tonlar arayan kişiler için idealdir. Açık renkli duvarlarda farklı bir görünüm elde edilmesini sağlayan siyah rengi ile yaşam alanlarınıza mistik ve dikkat çekici bir görünüm kazandırabilirsiniz.
 • Renk detaylarının yanı sıra Viko priz çeşitleri sahip olduğu parça sayısıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Alternatifler arasında farklı kullanım amaçlarına uygun 2’li ya da Viko 3'lü priz çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, çalışma masanızda bilgisayar kullanıyorsanız Viko ikili priz çeşitleri ile hem bilgisayarınızın şarjı hem de ekstra elektronik aletleriniz için yer ayırabilirsiniz. Televizyon ünitelerinizin etrafında bir sistem kurmak istiyorsanız da Viko 2'li priz ya da 4’lü modelleri arasından seçim yaparak ihtiyaç duyduğunuz alanlara ulaşabilirsiniz.
 • Viko sıva üstü priz çeşitleri ise ürünlerin belirgin bir şekilde dışarıda olmasını isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Sıva altı Viko priz çeşitleri de duvarlarda çok fazla dikkat çekmeden zarif bir detay yakalamak isteyen kişilere hitap eder.
 • Viko kapaklı priz çeşitleri ise çocukları için ek koruma isteyen kişilere hitap eder. Ürünlerin her birinin üst bölümlerinde kapaklar yer alır. Böylece fiş takmak için kapakların ilk olarak açılması gerekir. Ayrıca mutfak gibi alanlarda su ile temas etme riskinin olduğu yerlerde daha güvenli bir kullanım elde etmek istiyorsanız da kapaklı modeller sizin için daha uygun olabilir.

Akım korumalı priz Viko ya da kapaklı modellere Koçtaş üzerinden ulaşabilir, markanın bütün ürün yelpazesine pratik bir şekilde erişebilirsiniz. Viko priz fiyatları ve seçenekleri sayesinde aradığınız ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Viko Anahtar Çeşitleri

Anahtarlar da evlerden iş yerlerine kadar birçok farklı alanda kullanılır. Markanın anahtar modelleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyerek ürün çeşitlerini öğrenebilirsiniz.

 • Viko dokunmatik anahtar modelleri de genel olarak priz şeklindedir. Bununla beraber ürünler genellikle ışığı açıp kapatmanıza yardımcı olan bir yapıya sahiptir. Dokunmatik bir yapıya sahip olan ürünler aracılığıyla odanızdaki lambaları açabilir, herhangi bir ses olmadan geceleri dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Kalabalık bir ailede yaşıyorsanız ve anahtarlardan çıkan seslerden rahatsız oluyorsanız ürünlerin sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Geceleri ışık açmak istediğinizde herhangi bir ses çıkarmadan istediğiniz işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Viko dimmer anahtar modelleri ışık kontrolü sağlamak istediğiniz alanlarda oldukça işlevsel hâle gelir. Genellikle yatak odalarında kullanılan ürünler, uyumadan önce loş bir ışığa ihtiyaç duyuyorsanız sizin için iyi bir seçenek olabilir. Dimmer genel olarak ışık miktarını pratik bir şekilde yönetmenize yardımcı olan ürünlerden oluşur. Böylece ışığın çok ya da az olmasını pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ayrıca dimmer sayesinde gereksiz yere enerji tüketmeden yaşam alanlarınızı daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • İki kutuplu anahtar çeşitleri ise günlük hayatta en çok kullanılan modeller arasında yer alır. Işığı açma ve kapatma fonksiyonlarının yer aldığı anahtarlar, iki kutbu tek bir hareket ile kontrol etmenizi mümkün hâle getirir.
 • Üçlü anahtar ise tek bir noktadan üç farklı ışığı kontrol etmek istediğinizde işlevsel hâle gelir. Örneğin, antrede kıyafet dolabı, giriş ve koridorun ışıklarını tek bir noktadan kontrol etmek istediğinizde ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Farklı seçenekleri inceleyerek aradığınız modellere kolay bir şekilde ulaşabilir, Viko kalitesini yaşam alanlarınızın her yerine taşımaya başlayabilirsiniz.

Viko Priz ve Anahtar Serileri

Viko priz çeşitlerini incelediğinizde birçok farklı seri olduğunu görebilirsiniz. Böylece modeller arasından aradığınız tasarım detaylarını sunan parçalara kolay bir şekilde ulaşabilir, hayalinizdeki görünümü kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

 • Viko Karre priz çeşitleri, minimal dokunuşlarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Minimal tasarımlardan hoşlanan ve duvarlarında çok fazla dikkat çekmeyecek prizleri tercih eden kişiler için özel olarak tasarlanan Karre Viko priz çeşitleri, yaşam alanlarınıza istediğiniz dokunuşları yapmanızı mümkün hâle getirir.
 • Rollina serisi ise hemen hemen her yere rahat bir şekilde uyum sağlayacak biçimde özel olarak tasarlanır. Beyaz ve krem olmak üzere genel olarak iki farklı renk seçeneğine sahip olan seri, evlerden işyerlerine kadar her yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. İkili ya da tekli seçeneklere sahip olan ürünler, yaşam alanlarında zarif detaylar yakalamak isteyenlere hitap eder.
 • Viko Novella serisi de tasarım parçalardan hoşlanan kişilere hitap eder. Seçenekleri incelediğinizde dikkat çekici parçalar olduğunu görebilirsiniz. Hem Viko priz hem de anahtar çeşitlerinde bulunan Novella serisi, yaşam alanlarına dikkat çekici detaylar kazandırmak isteyenlere hitap eder. Salon ya da iş yeri gibi dekorasyonun önemli olduğu alanlarda serinin modellerini kullanabilir, istediğiniz detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Vera serisi ise kullanım güvenliğinin artırıldığı, konfor ve tasarımın bir araya getirildiği bir seridir. Kapaklı bir yapıya sahip olan seri, özellikle çocukların olduğu yerlerde işlevsellik kazanır. Hem Viko priz hem de anahtar modellerinde yer alan ürünler, yaşam alanlarınızda pratik bir kullanım elde etmenizi sağlar. Kapaklı yapısı sayesinde yaşanabilecek kazalara karşı önleminizi önceden almanızı mümkün hâle getirir.
 • Linnera ise Viko priz ve anahtar serilerinde keskin kenarlara sahip olan modellerden oluşur. Ürünleri incelediğinizde modellerin etraflarının köşeli ve sert olduğunu görebilirsiniz. Priz ya da anahtarlarınızın köşe noktalarının keskin olmasını tercih ediyorsanız Linnera serisine göz atabilirsiniz.

Viko priz fiyatları ve anahtar serilerine göz atarak aradığınız tasarımı sunan ürünlere ulaşabilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore etmeye başlayabilirsiniz. Viko Karre serisi ya da diğer seçeneklere göz atarak kişisel zevkleriniz doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Renkli, beyaz ya da keskin kenarlara sahip olan ürünler arasından istediğiniz tasarımı sunan parçalara anında erişebilirsiniz. Koçtaş’ın avantajlı dünyasındaki Viko priz fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Uygun Viko priz fiyatları ya da anahtar seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Viko Markasıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Viko Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Viko priz çeşitlerinin yanı sıra ürünler arasında anahtar, dimmer ya da sigorta kutuları gibi pek çok seçenek olduğunu görebilirsiniz. Elektrik sistemleriniz güvenli hâle getirmek, güçlendirmek ve geliştirmek istiyorsanız markanın ürünleri arasından istediğiniz nitelikleri sunan ürünlere anında erişebilir, elektrik sistemlerinizin işlevselliğini artırabilirsiniz.

Viko Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Viko priz ya da anahtar çeşitleri elektriğe ihtiyaç duyulan hemen hemen her yerde kullanılır. Depo, fabrika, ev, ofis, restoran, okul, kafe ya da otel fark etmeksizin markanın ürünlerini hemen hemen her yerde kullanabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla öne çıkan marka, herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.

Viko Priz Fiyatları Ne Kadar?

Ürünlerin fiyatları satın almak istediğiniz modelin fonksiyonuna ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Koçtaş’taki uygun Viko priz fiyatları ya da anahtar seçeneklerini inceleyerek markanın modellerine uygun fiyatlarla erişebilir, gereksinimlerinizi bütçenizi zorlamadan gidermeye başlayabilirsiniz.

Daha fazla göster
275 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: