200 TL Üzeri Kargo Bedava

Koctas B2B

Endirekt Sarf Malzeme Satışları

Kurumsal satış kanalımız, firmaların ve ilgili işletmelerinin endirekt malzeme taleplerini karşılayabilen bir organizasyon sunma konusunda değer yaratmıştır. Yapı, iş güvenliği, hırdavat, sarf ve yatırım malzemeleri gibi çeşitli kategorilerdeki ihtiyaçlara yönelik en uygun çözümleri sağlamaktayız.

Kamp Ürünleri

Uzman ve deneyimli personellerimizle hem mağaza hem de mağaza dışı ürünlerimizle kurumsal taleplerinizi karşılamaya hazırız!

Oyuncu Ürünleri

Kurumsal kimliğe uygun, franchise, zincir mağazacılık veya şubeleşme gibi standart tasarımlarda ihtiyacınız olan listeli yapı malzemelerini tecrübeli kadromuzla sizin adınıza yönetiyor ve satışa sunuyoruz.

Mangallar

Tüm Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarında geçerli olan hediye kartlarımız aracılığıyla çalışanlarınız ya da iş ortaklarınızı mağazalarımızdaki binlerce ürün ile tanıştırabilirsiniz.

Kamp Sandalyesi Satışları

Birçok farklı amaç için kullanılabilir, kolay taşınabilir, saklanabilir, konforlu tasarımı ve farklı renk seçenekleriyle “Kamp Sandalyeleri” toplu satışlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opet ile Yapılan Kurumsal Kimlik Ürün Satışı Projesinden Örnek Görseller


Marmaris Fix
Muğla Fethiye Fix
Harmandalı Fix
Harmandalı Fix

İşbirliği Yaptığımız Şirketler