150 TL Üzeri Kargo Bedava

Lazer Metreler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Lazer Metre Modelleri

Metrik ölçülerin dijital olarak yapılmasına olanak sağlayan cihazlara lazer metre denir. Lazermetre kullanarak uzunluk, alan, hacim gibi farklı ölçü birimlerini pratik bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Elektronik aletler içerisinde yer alan ürün kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Nm cinsinden belli dalga boylarına sahip olan lazermetre lazer ışınlarını nesne üzerine yansıtır. Mesafe uzaklığını dijital ekran üzerinden kullananlara sunar. Lazermetreler dekorasyon, inşaat, çevre ve pek çok çalışmalar için kullanım kolaylığı sunar. Manuel ölçümlere göre daha yüksek doğruluk oranına sahip  ürün verimli sonuç elde etmenize destek olur. Pil ve şarj edilebilir yapıda olan ürün kolay taşınabilir boyutta üretilir.

Kullanım alanına ve kullanım amacına göre değişen birçok çeşidi bulunur. Lazermetre özelliklerini inceleyerek çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Ev ve diğer yaşam alanlarında mesafeyi ölçmenize olanak sağlayan  ürün sizin için kolaylık sunar. Yeni teknoloji aletleri içerisinde yer alan  ürün çeşitleri günlük kullanım için ideal olur. Ölçüm aletleri arasında yer alan  ürün birçok işinizi kolaylaştırır. Pratik bir şekilde mesafe ölçümü yapmanıza olanak sağlar. Mesafe ölçümünü sık bir şekilde yapıyorsanız, dekorasyon yenileme sırasında doğru ölçüm yapmak istiyorsanız Bosch lazer metre kullanımı yapabilirsiniz. Konfor ve kullanışlılık sunan bu ürün çeşitleri hem iç hem dış mekanlarda tercih edebilir, ihtiyaç ve gereksinimlerinize uygun olarak çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. 

Lazer Metre Özellikleri

Lazermetre çeşitlilik sunar. Farklı markalar tarafından üretilen bu ürün manuel ölçüm yöntemlerine göre kesin sonuçlar verir. Kesin sonuç vermesiyle pek çok sektörde işlevsel ve pratik araç haline gelir. Mühendislik, inşaat sektörü, mimari, dekorasyon alanları başta olmak üzere ürün modelleri kullanımı yaygınlık gösterir. Tesisat ve onarım gibi işlemler yapmak istiyorsanız bu ürünün konforundan ve sunduğu avantajlarından yararlanabilirsiniz. Değişik ebatlarda tasarlanan ürün seçeneklerini değerlendirebilir, ihtiyaç ve gereksinim doğrultusunda satın alabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen  ürün entegre diyot lazer sistemi ile ölçüm sağlar. Mesafeye göre ışık ışınları farklı bir şekilde gönderilir. Bu ışınlar uzunluk birimine dönüşür, sayısal veriler sunar. Yaygın olarak metre, santimetre, milimetre, inç cinsinden uzunluk birimleri verir.

Standart olarak tasarlanan Stanley lazer metre çeşitleri doğru uzunlukları hesaplar. Yenilenen modeller metre, eğim, hacim, alan, açı, pisagor uzunluğu gibi hassas ölçümleri yapar. Modellerin çoğunda 635 nm dalga boyu, kırmızı lazer ışığı bulunur. Bazı modellerde yeşil lazer ışığı yer alır. Dalga boyları modelden modele değişim gösterir. 50000 metre arasındaki mesafeleri ölçmek için kullanabileceğiniz modeller standart hesaplamaları kolay bir şekilde yapar. Kameralı, dürbünlü olarak tasarlanan modelleri tercih edebilir, uzak mesafeleri kolay bir şekilde ölçebilirsiniz. Dijital olarak tasarlanan modeller yüksek hassasiyete sahip olarak yer alır. Kısa sürede ölçüm yapar. 

Lazer Metre Kullanımı

5 saniye gibi kısa sürede ölçüm yapmaya olanak sağlayan modeller profesyonel olarak yer alır. Sapma oranını minimuma indirir. Su terazili olarak tasarlanan modeller 2 ışın göndererek hizalama yapar. Lazermetre çeşitlerinin birçok farklı fonksiyonu bulunur. Uzunluk, alan, hacim hesaplamasına olanak sağlayan fonksiyonları kullanım konforu yaratır. Ürün kullanımı kolay bir şekilde yapılabilirsiniz. Hizalama ayarlarını düzgün bir şekilde yaparak hesaplamanıza olanak sağlayan bu ürünün doğruluk oranı yüksek olur. Güç tuşuna basarak ekranın sol kenarında yer alan ölçüm referans noktasında ürün cihazın boyunun dahil edilip edilmeyeceğinin belirlenmesi gerekir. Uzunluk birimi ve fonksiyon bölümü hangi ölçümün yapılacağı hakkında seçim şansı sunar. Bu ürünü zemine paralel şekilde tutmanız gerekir. Ölçülmek istenen yere doğru hedef alınarak ölçüm düğmesine basabilir, ürünün kullanımını başlatabilirsiniz.

Ekranda gözüken veri kaydetme fonksiyonu ile kolay bir şekilde kaydedilir, ışıklı ekranları üzerinde yapılan hesaplamaları net bir şekilde görebilir, tuş panelinden yararlanarak fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Şarj durumu göstergesi, ölçümü, referans noktası, işlem sembolleri ve sayıların bulunduğu alan ekran üzerinde kullananlara sunulur. Pil ile çalışma performansı sergileyen  ürün modelleri ek olarak şarj edilebilir bataryaya sahip olarak satışa sunulur. Mini lazer metreyi güvenli bir şekilde saklayabilmek için dayanıklı kumaşlardan yapılan çantaları kullanabilir, bu çantaları elde rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Lazer metre çeşitlerini mobilya seçimi, boru elektrik kablosu döşeme gibi pek çok alanda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Lazer Metre Fiyatları

Pek çok alanda kullanım alanı bulan Klpro lazer metre ürünü uzunluk hesaplamalarını en doğru şekilde yapmanıza olanak sağlar. Kolay taşınabilir bir model olarak yer alan ürün çeşitleri pratik kullanım imkanı sunar. Birçok sektör tarafından kullanılır. Gündelik hayattaki ölçüm işlemlerinizi hızlandıran en iyi lazer metre markaları birçok çeşit ile seçim yapmanıza olanak sağlar. Lazermetre fiyatları uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulur. Online sipariş imkanı ve Koçtaş mağazaları aracılığıyla bu ürün çeşitlerini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Koçtaş üzerinden güvenli ödeme seçeneklerini tercih edebilir, kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Lazermetre fiyatları geniş fiyat aralıkları sunar.

Fiyat aralıkları belirlenirken ölçüm aralığı, hassasiyet değeri, kamera, dürbün, şarj edilebilir özelliği gibi pek çok özellik belirleyici olur. Gelişmiş ve hassas  ürün modelleri için Koçtaş mağazasını inceleyebilir, ürün karşılaştırması yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun lazermetre fiyatlarına ulaşarak kolay bir şekilde bu ürüne sahip olabilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz. Birçok özelliği bir arada sunan  ürün modelleri arasından seçim yaparken ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Küçük alanda hesaplama yapacaksanız sadece uzunluk ölçüleri için kullanılacak modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa ve hassasiyeti yüksek olmayan küçük modeller ihtiyacınızı karşılayabilir. Profesyonel çalışma yapıyorsanız profesyonel olarak üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. 

Lazer Metre Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Lazer metre nedir, ne işe yarar?

Kullanım alanında ihtiyaç duyduğunuz mesafeyi ölçmeye yarayan  ürün ışınlardan faydalanarak gerekli alanı ölçer. Doğru mesafeyi size söyler. Ölçüm cihazı olarak yer alan bu ürün doğru ölçüm değerleri sunar. Mesafe ölçer olarak geçen bu ürün kısa mesafeleri ve uzun mesafeleri kolay bir şekilde ölçer. Bu ürünü satın alarak tarla, bağ gibi alanları doğru bir şekilde ölçebilir, hesaplamalarınızı verimli bir şekilde yapabilirsiniz.

Lazer metre kaç metre ölçer?

Ürünler geniş çeşitlilikte satışa sunulur. Bu ürünün metre ölçme değeri modelden modele değişim gösterir. Mini  lazermetre modelleri ile profesyonel olarak üretilen modellerin metre ölçüm değeri farklılık gösterir. İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik olarak tasarlanan modelleri inceleyebilir, özelliklerine göz atarak bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Lazer metre nasıl kullanılır?

Ürün kullanımı kolay birkaç adımdan oluşur. Kullanımdan önce bu ürünü açmanız gerekir. Açma kapama düğmesinden yararlanarak modeli açabilirsiniz. Ölçme fonksiyonunu seçerek farklı ölçme fonksiyonları seçenekleri arasından size yönelik olan fonksiyonu tercih etmeniz işinizi hafifletir. Seçim sonrası lazer ışını açılır, ölçmek istediğiniz mesafedeki hedef yüzeye lazer ışınını doğrultmanız yeterli olur.

Lazer metre nerelerde kullanılır?

Bu ürün ölçüm yapacağınız tüm alanlarda kullanım alanı bulur. Bağ, bahçe, inşaat, mimari ve pek çok diğer alanda bu ürünün doğru ölçüm hesaplamalarından yararlanabilir, sayısal verilere ulaşabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden çeşitleri inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

En Çok Satan Lazer Metreler Hangileri?

Koçtaş Lazer Metreler kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Glm 40 Lazermetre
  2. Glm50-22 Lazermetre
  3. GCL 2-50 G Lazer + RM10 Tutucu
  4. Nem Ölçer 0-77-030
  5. Nokta Lazer GPL 3G
Daha fazla göster
33 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: