200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kale Kilit

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kale Kilit Markalı Ürünler

Kapı ve güvenlik sistemleri konusunda küresel bir marka olan Kale Kilit, geniş ürün seçeneği ile her ihtiyaca çözüm sunar. Güvenli bir yaşam alanı sağlamak için etkili sistemler üretir. Yaşadığınız ortamı ve özel eşyalarınızı güvenli hale getirmek için Kale Kilit ürünlerinden destek alabilirsiniz. Mekanik ve dijital sistemler yaşam alanlarınızı daha korunaklı hale getirir.

Çelik kapıdan kasaya, sistemlerden anahtara kadar geniş ürün seçeneği sunan marka uzun yıllar sektör tecrübesi ile kullanıcılarından tam not almayı başarır. Dayanıklı ürünleri ve fonksiyonel tasarımları ile pratik bir kullanım sağlar.

Kale Kilit Ürün Çeşitleri

Klasik mekanik modeller anahtarla çalışan, basit ve yaygın kullanılan türlerdir. Düz modeller, çift taraflı modeller ve dijital olmayan temel modeller bu kategoriye girer. 152R Kale Kilit modeli, yaşam alanlarında sık kullanılır. Çelik kapıya takılan Kale Kilit göbeği sayesinde pratik bir kullanım sağlar. 153U Kale Kilit modelleri çelik kapılara takılabilir. 151R Kale Kilit ve 157 EL Kale Kilit farklı kapı modellerinde kullanılır.

Elektronik modeller şifre, kart, parmak izi, yüz tanıma gibi elektronik erişim yöntemleriyle açılan modellerdir. Evlerde ve ofislerde kullanılan akıllı modeller, yüksek güvenlik sağladığı için tercih edilir. Gelişmiş sistemler sunan Kale Kilit, yaşadığınız ortamın güvenli olması için güncel teknolojileri kullanarak üretim yapar.

Güvenlik modelleri ekstra güvenlik sağlamak için tasarlanmış, dayanıklı ve manipülasyona karşı korumalı modellerdir. Çelikten yapılmış güvenlik kapı modelleri ve ek güvenlik mekanizmaları bu kategoriye girer.

Parmak izi modelleri, parmak izi tarama teknolojisini kullanarak kişilerin parmak izleriyle açılan modellerdir. Özellikle güvenlik ve kolaylık sağlamak amacıyla kullanılır. Kale Kilit markasının sunduğu akıllı modeller, internet bağlantısı sayesinde uzaktan erişim ve yönetim imkânı sunan modellerdir. Mobil uygulamalar ve diğer akıllı cihazlar üzerinden kontrol edilir.

Kale Kilit Çelik Kapı

Çelik kapı, çelik malzemeden üretilen dayanıklı ve güvenli kapılardır. Genellikle ev, apartman, iş yeri, depo gibi yerlerde kullanılan çelik kapılar, güvenlik sağlamak ve hırsızlık gibi tehlikelere karşı koruma amacıyla tercih edilir. Çelik kapılar, diğer kapı türlerine göre dayanıklı ve güçlüdür. Yüksek kaliteli çelik malzeme kullanılarak üretildiği için darbeye, çarpışmalara ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Güvenlik ihtiyacını karşılamak için tasarlanan Kale Kilit çelik kapı modelleri kuvvetli yapıları ve özel mekanizmaları sayesinde hırsızlık girişimlerine karşı yüksek seviyede koruma sağlar. Çelik kapılar, yangına karşı dayanıklılık özellikleriyle bilinir. Yangın sırasında sıcaklığa ve duman sızmasına karşı koruma sağladığı için insanların ve mülklerin güvenliğini artırır.

Doğru bakım yapıldığında ve uygun şekilde kullanıldığında çelik kapılar uzun ömürlü olur. Kaliteli malzemeden üretilen ve birinci sınıf işçilikle hazırlanan Kale Kilit çelik kapı tasarımları uzun süreli dayanıklılık gösterir.

Çelik Kapı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yaşam alanları için çelik kapı seçerken bazı detaylara ekstra özen göstermek gerekir. Doğru seçim yapıldığı takdirde uzun yıllar dayanan çelik kapılar işlevsel bir kullanım sağlar.

 • Çelik kapının güvenlik seviyesi çok önemlidir. Hırsızlık ve dış tehditlere karşı dayanıklı bir çelik kapı tercih etmelisiniz. Ürünün sertifikasyonlarını ve güvenlik testlerini inceleyebilirsiniz. Kale Kilit, hırsızlara karşı tuzaklı sistemler ile işlevsel bir ürün seçeneği sunar.
 • Çelik kapının kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Yüksek kaliteli çelik kapılar, uzun ömürlü olur. Dış etkenlere ve mevsim koşullarına karşı dirençli olan kapı tasarımları daha dayanıklıdır.
 • Güvenlik için etkili bir mekanizma çok önemlidir. Çelik kapının iyi bir sistemle donatılmış olmasını sağlamanız gerekir. Kale Kilit barel sistemlerinde özel tasarımlar sunarak güvenliği üst noktalara taşır.
 • İyi bir ses ve ısı yalıtımı, iç mekânlarda daha konforlu bir ortam yaratır. Yalıtım özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Kale Kilit kapıları yüksek yalıtım sağlayan malzemesi ile konforlu bir deneyim sunar.
 • Çelik kapının ölçüleri, mekânınıza uygun olmalıdır. Ayrıca, ev veya iş yerinizin dekorasyonuna uygun bir model seçmeye özen göstermelisiniz. Kapı ebatları yaşam alanlarındaki kirişlerle uyumlu olmak zorundadır.
 • Kapı menteşeleri ve ürün göbeği gibi detaylara da dikkat etmeniz gerekir. Kaliteli ve dayanıklı olmaları, kapının uzun süreli ve sağlam kullanımı için önemlidir. Erişilebilir Kale Kilit göbek fiyatı sayesinde bütçenizi zorlamadan güvenli bir sistem elde edebilirsiniz.
 • Çelik kapının doğru bir şekilde monte edilmesi ve düzenli bakımı önemlidir. Satın aldığınız çelik kapının montaj ve servis hizmetleri konusunda güvenilir bir firma seçmeniz gerekir. Erişilebilir Kale Kilit çelik kapı fiyatları ile yaşadığınız ortamı korunaklı hale getirebilirsiniz.
 • Kolay temizlenen ve leke tutmayan çelik kapı tasarımları yaşam alanları için daha uygun olur. Hijyenik bir kullanım için paslanmaz çelikten üretilen ve pürüzsüz yüzeye sahip olan çelik kapıları tercih edebilirsiniz.

Kale Kilit Alarm Modelleri

70 yıllık sektör tecrübesi ile kapı güvenlik sistemlerinde önde gelen Kale Kilit, alarm çeşitleri ile korunaklı bir yaşam alanı sunar. Ev ve ofis alanlarınızda içinizin rahat etmesi ve hırsızlık teşebbüslerinin önlenmesi için alarm modellerini kullanabilirsiniz. Alarm ve kamera sistemleri sayesinde yaşadığınız ortamı daha güvenli hale getiren marka, duman ve gaz dedektörleriyle sizi kazalara karşı uyarır.

Kale Asma Kilit Modelleri

Asma modeller, kapıları ve benzeri eşyalar için kullanılan portatif çeşitlerinden biridir. Asma modeller, uç kısmında bulunan bir veya daha fazla kancanın, bir kapı kolu, zincir, halka veya çubuğa takılması ile kullanılır. İsminden de anlaşılacağı gibi, bir şeyin üzerine asılarak ve bağlanarak kullanılır. İhtiyaçlara göre çeşitlendirilen farklı tasarımları bulunur. Kale şifreli asma kilit, belirlenen şifrenin girilmesi ile açılır. Anahtarla açılan seçeneklere göre daha komplike bir tasarıma sahiptir.

Asma Kilit Çeşitleri

Geleneksel Asma Modeller: Basit bir mekanizmaya sahiptir, çelik veya pirinçten yapılmıştır. Kancanın kapalı ucu, anahtarla açılan bir mekanizmaya yerleştirilir.

Kombinasyonlu Asma Modeller: Bu modellerde anahtar yerine, bir kombinasyon veya şifre ile açma mekanizması bulunur. Ürünün gövdesinde ayarlanabilir bir kombinasyon düğmesi veya tuş takımı yer alır.

Uçları Değiştirilebilir Asma Modeller: Bu tür asma modellerde, farklı uçlar takılarak farklı kullanım amaçlarına uygun hale getirilir. Kancalar ve çengeller, değiştirilebilir uçlara sahip olur.

Boru Asma Modeller: Boru şeklinde uzun kancalara sahip olan bu tür asma modeller, daha büyük nesneler için kullanılır. Bisikletler, motosikletler ve benzeri eşyaların güvenliğini sağlamak için sıklıkla tercih edilir.

U-Kilit Asma Modeller: U harfi şeklindeki kancaya sahip olan bu tür asma modeller, bisiklet ve motosiklet için kullanılır.

Zincirli Asma Modeller: Bu tür asma modeller, ürün gövdesine bağlı bir zincirle birlikte gelir. Zincir, daha geniş nesneler için kullanılabilir. Kale Kilit anahtar modelleri hem asma zincirleri hem çelik kapılar için iyi bir seçenek olur.

Asma Kilit Nasıl Seçilir?

Asma modeller arasından seçim yaparken bazı önemli noktaları göz önünde bulundurmak gerekir. Bu sayede elverişli bir kullanım sağlanır.

 • İlk olarak, asma kilidi kullanacağınız alanı ve amaçlarınızı belirlemelisiniz. Bisiklet, çanta, spor ekipmanları, depo kapısı gibi farklı kullanım alanları için farklı asma modeller mevcuttur.
 • Ürün alırken güvenlik seviyesi önemlidir. Daha yüksek güvenlik gerektiren alanlar için sağlam ve dayanıklı bir asma model seçmeniz gerekir. Ürün gövdesi ve kancanın malzemesi, güvenlik seviyesini belirleyen önemli faktörlerdir.
 • Asma modellerde kullanılan malzeme ve üretim kalitesi önemlidir. Çelik, pirinç veya alüminyum gibi dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir. Kaliteli bir Kale Kilit asma tasarımları, uzun süre dayanır ve daha güvenli olur.
 • Asma modellerde kancaların boyutları ve şekilleri farklı olabilir. Korumak istediğiniz eşyanın ve nesnenin boyutuna uygun bir kancayı tercih etmeniz gerekir. Gereğinden fazla dar ve geniş olan modeller işlevini yerine getiremeyebilir.
 • Asma modeller, kombinasyonlu şifre mekanizması veya anahtarlı mekanizma ile gelir. Hangi tür mekanizmanın sizin için daha uygun olduğuna karar vermeli ve öyle seçim yapmalısınız. Kullanım amacınıza ve eşyanızın yapısına göre asma kilidin güvenlik sistemini değerlendirebilirsiniz.
 • Eğer ürün dış mekânlarda kullanılacaksa, pas ve korozyon direnci önemlidir. Dayanıklı bir kaplama veya malzeme seçerek kilidin uzun süre kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Paslanan modeller dayanıklılığı kaybeder.

Kale Kilit Kapı Hidroliği

Kapı hidroliği, kapıların açılması ve kapanmasını kontrol etmek için kullanılan hidrolik bir mekanizmadır. Hidrolik sistem, kapının ağırlığına ve hareketine bağlı olarak kapının kontrollü bir şekilde açılmasını ve kapanmasını sağlar. Bu mekanizma, kapıların yumuşak ve sessiz bir şekilde hareket etmesini sağlayarak kullanıcıların daha konforlu bir deneyim yaşamasına yardımcı olur.

Kale Kilit kapı hidrolikleri, kapının üst kısmına ve menteşe bölgelerine monte edilir. Hidrolik kolu ve valf sistemi sayesinde kapının açılıp kapanma hızı ayarlanabilir. Bu sayede kapı, kapanırken ani bir çarpma veya gürültü yapmaz. Kapının kontrolsüz ve hızlı bir şekilde kapanması durumunda oluşabilecek yaralanma riskini de azaltır.

Kale Kilit Ürün Fiyatları

Kale Kilit satış noktaları arasında yer alan Koçtaş, erişilebilir fiyat seçeneği ile kullanıcılarını memnun eder. Koçtaş Kale Kilit ürünleri, yaşam alanlarınızın güvenliği için önemlidir. Modellerin malzemesine, sistemine, ebatlarına ve dayanıklılığına göre fiyatı değişebilir. Çelik kapıya takılan farklı modeller bulunur. Kapının yapısı ve montaj yöntemleri fiyatı etkileyen önemli unsurlar arasında yer alır.

Erişilebilir Kale asma kilit fiyatları değerli eşyalarınızı korumanız için size avantaj sağlar. Bütçenizi fazla zorlamadan hem yaşam alanlarınızı hem değerli eşyalarınızı daha korunaklı hale getirebilirsiniz.

Kale Kilit Markası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kale Kilit ürün çeşitleri nelerdir?

Kale Kilit, yaşam alanlarınızı ve değerli eşyalarınızı güvenli hale getirmek için farklı sistemler sunar. Asma kilitten çelik kasaya, kapıdan şifreli modellere kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kale Kilit kasa modelleri, üst düzey güvenlik sistemleri ile kıymetli eşyalarınızın hırsızlık girişimlerine karşı korunmasını sağlar.

Kale Kilit ürünleri nerelerde kullanılır?

Kale Kilit ürünleri; mekânın güvenliğini sağlamak ve yetkisiz erişimi önlemek için kullanılır. Anahtarlı veya elektronik modeller, ev sahiplerinin ve sakinlerin güvenliğini sağlar. Ofis binalarında ana girişler ve katlar için erişim kontrolü sağlamak amacıyla ürünler değerlendirilir. Otopark kapıları ve bariyerleri, araç güvenliği ve erişim kontrolü için bu tür sistemlerle donatılır.

Kale Kilit fiyatları ne kadar?

Kale Kilit fiyatları; malzemesine, güvenlik sistemine, kaplamasına, tasarımına ve ürünün yapısına göre çeşitlilik gösterir. Asma modeller şifreli sistemlere göre daha uygun fiyatlardan sunulur. Çelik kasa tasarımları diğer ürün modellerine göre yüksek fiyatlara sahiptir. Hırsızlar için özel tuzaklama sistemine sahip olan çelik kapı modelleri dayanıklı ve güvenli yapısı ile fiyatını hak eder.

Daha fazla göster
135 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: