150 TL Üzeri Kargo Bedava

Çocuk Odası Halıları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Çocuk Odası Halıları

Çocuğunuzun renkli dünyasına eşlik edecek çocuk odası halıları hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Çocuk odasında ilk adımda dikkat çeken halılar, pastel renklerde, lisanslı tasarımlarda, birbirinden farklı figürlerde üretiliyor. Sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilen çocuk odası halıları ebeveynlerin ve çocukların beğenisine sunuluyor. 

Oyunlarla Tasarlanan Çocuk Odası Halısı ile Çocuğunuza Sürpriz Yapın


Çocuk odası için halı aradığınızda artık çok eğlenceli ürünlerle karşılaşıyorsunuz. Oyunlara eşlik eden halılar da bu ürünler arasında dikkat çekiyor. Kız ve erkek çocuk odaları için ayrı ayrı tasarlanan bu oyun halıları, çocuğunuza keyifli bir ortam hazırlıyor. Bir masal prensesinin ülkesi, küçük bir kasabanın yolları gibi çocuğunuzun hayal dünyasına gerçeklik katan tasarımlarla çocuklar odalarından çıkmak istemiyor! Ayrıca en sevdiği çizgi film kahramanının figürüyle tasarlanan çocuk odası halısı modelleri de çocukların ilgisini çekiyor. Lisanslı olarak üretilen bu halılar ile çocuklar odalarında Batman’i, Superman’i, Minnie Mouse’u konuk ediyor.

Çocuk Odası Halıları Üretimi için Mutlaka Sağlıklı Malzemeler Tercih Edilmeli

En değerli varlığınız çocuğunuzun, güven içinde üzerinde oyun oynayabileceği, odasının dekorasyonunu tamamlayan çocuk odası halıları üretimi için sağlıklı malzemelerin kullanılmış olması önem taşıyor. Halı seçerken silinebilen, gerektiğinde yıkanabilen ürünler tercih ediliyor. Çocuk odası halı modelleri tasarımlarıyla olduğu kadar, üretimlerinde kullanılan malzemeler ve temizlik seçenekleriyle de aileler tarafından tercih nedeni olabiliyor. Çocuk odası halıları farklı fiyat kategorilerinde her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Çocuk odası halısı fiyatları için kısa bir araştırma yaparak bütçenize uygun bir halı seçebilir, onun odasına ve hayal dünyasına renk katabilirsiniz. Verteks, Dekoreko, Homart, Merinos, Payidar halı markaları zengin ürün çeşitleri ile farklı ebatlarda ve birbirinden çarpıcı modellerle, sağlıklı malzemelerden üretilmiş çocuk odası halıları tasarlıyor. Pastel renklerin sadeliğinden, çarpıcı renklerin eğlenceli tasarımlarına kadar yüzlerce farklı ürün sizi çocukların hayal dünyasına davet ediyor.

Masal kahramanlarından, çizgi film karakterlerine, öğretici rakamlar ve harflerden, oyun halılarına kadar birçok farklı ürün Koçtaş’ta beğeninize sunuluyor. Siz de hemen çocuğunuzla birlikte bu halı modelleri arasında bir gezintiye çıkabilir, onun en çok istediği halıyı sepetinize atarak uygun fiyata büyük mutluluklar alabilirsiniz!

En Çok Satan Çocuk Odası Halıları Hangileri?

Koçtaş Çocuk Odası Halıları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Trafik Oyun Halısı
  2. Çocuk Bebek Odası Oyun Halısı Seksek Ve Sevimli Hayvanlar Temalı Gri Tonlarda
  3. Çocuk Bebek Odası Oyun Halısı Şehir Ve Trafik Temalı Gri Tonlarda
  4. Çocuk Bebek Halısı Sevimli Aslan Desenli Gri Halı Yıkanabilir Kaymaz Taban
  5. Çocuk Bebek Oyun Halısı Seksek Yeşil Mavi Halı Yıkanabilir Kaymaz
Daha fazla göster
328 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: