150 TL Üzeri Kargo Bedava

Asma Klozetler

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Kullanışlı Asma Klozet

Asma klozet modelleri ihtiyaçlarının karşılanması için yaşam alanlarında kullanılır. Kullananlar tarafından beğeni toplayan ürün geniş ve dar mekanlar için kullanışlılık sergiler. Çok sayıda ürün seçeneği sunan asma klozetler geniş kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarır. Farklı ebatlarda tasarlanan Vitra asma klozetler sahip olduğu malzemeleri ile banyo ve tuvalet alanında konfor sağlar. İşlevsel ürünlerin başında yer alan ürün modelleri az düzeyde yer kaplar. Farklı markaların üretiminde olan modeller sahip olduğu tasarımlarıyla yaşam alanlarına farklı hava katar. Modern çeşitleri arasında yenilikçi, işlevsel ve yaratıcı ürünler yer alır.

Yaşam alanlarında kullanım alanı bulan asma klozetler ticari alanlarda da kullanım alanı bulur. Kullanıldığı her yerde konfor ve dinamiklik kazandırır. Estetik özellikler göz önüne alınarak tasarlanan modeller işlevselliği ve şıklığı bir arada sunar. Asma klozet modellerini kullanarak banyonuzda farklı hava oluşturabilirsiniz. Kullanım alanının genişliğine göre farklı ürün seçenekleri sunan asma klozetler banyoda yer alan diğer eşyalarla kombinlenebilir. Çok sayıda ürün seçeneği sunan model minimal yaşam alanlarına kullanışlılık kazandırır. Hem konfor hem estetik özellikleriyle göz dolduran bu ürün banyolara dinamik hareket getirir. Yaratıcı koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken modeller seramiğin pek çok çeşidini kullanır. Modern ve klasik havayı asma klozet modellerini kullanarak alana yansıtabilir, banyo dolapları ile takım haline getirebilirsiniz.

Asma Klozet Özellikleri

Kanalsız asma klozetler, basit ve rahat kullanımı ile kullananlar tarafından sıkça tercih edilir. Zemin ile etkileşim halinde olmayan bu ürün portatif kullanım sunar. Kolay temizlenebilme imkanı sunan ürün modeli sıkça işletmeler tarafından da tercih edilir. Portatif ve şık görünümünden yararlanmak istiyorsanız banyo alanında kullanışlı Kale asma klozet modellerini tercih edebilirsiniz. Kalabalık görüntü vermeyen bu ürün doğal alanlarda kullanım alanı bulur. Asma klozet kullanımı okul, işyeri, ev ve farklı tüm alanlarda kullanım alanı bulur. Akma, kokma, sızdırma gibi olumsuz durumları ortaya çıkarmayan bu ürün yerden yüksek olarak dizayn edilir. Yüksekliği standartlara göre 40 ile 45 cm arasında bulunur. Boyunuza uygun yükseklik tercihi yapabilirsiniz.

Toplu kullanım gerektiren alanlarda hijyenik ve estetik görüntü sunan ürün sıkça tercih edilir. En büyük avantajlardan birisi kolay temizlenebilir olması olarak yer alır. Rezervuar gibi parçalar duvarın içine gömülür. Set şeklinde satıldığı gibi tek parça olarak da bu ürünü satın alabilirsiniz. Sahip olduğu model ve tasarım özellikleriyle birbirinden farklı çeşitlilik sunar. Geniş renk ve tasarım skalasından yararlanarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Asma klozet fiyatları her bütçeye ve her tasarım modeline uygun olarak yer alır. Her yaş grubu tarafından kullanıma uygun olarak tasarlanan model çocuk, yaşlı, engelli ve tüm bireylerin zorlanmadan kullanmasını sağlar. Sağlıklı, hijyenik banyo için asma klozet çeşitlerini kullanabilirsiniz.

Asma Klozet Modelleri

Farklı markalar tarafından üretilen asma klozetler her zevke uygun seçenekler sunar. Kullanılan banyolara konfor, şıklık ve zerafeti sunan ürünler farklı model seçenekleriyle satışa sunulur. Minimal olarak tasarlanan modeller 50 cm ölçüsünde üretilir. Küçük ve büyük metrekareye sahip olan tüm alanlarda kullanım alanı bulur. Geniş renk skalasında üretilen modeller her dekorasyon stiline uyum sağlar. Zarif tasarım çizgisinden yararlanarak estetik görünümü elde edebilirsiniz. Kullanım rahatlığı sunan modeller ara musluğu bulunmayan dizaynlar ve taharet borusu tasarım özellikleriyle kullananlar tarafından seçilebilir özellikler sergiler. Asma, klozetler su taşıması sistemine sahip olarak üretilir.

Duvara tam dayalı olarak satışa sunulan asma klozet modelleri delikli, deliksiz, tek armatür olarak 3 farklı şekilde satışa sunulur. Kısa olarak tasarlanan modeller küçük mekanlar için ideal olur. Minimal çizgileri ile satışa sunulan ve dekorasyona farklı hava katan asma klozet seti şeklinde yer alır. Renkli modellere sahip olmak istiyorsanız banyo düzeninize uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Son yıllarda siyah modelleri ve kapağı sıkça tercih edilir. Kullanan kişilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre modeller çocukların kullanımına uygun şekilde tasarlanır. Su tasarrufunu sağlamak istiyorsanız kanalsız asma klozet modellerini tercih edebilir, bütçe dostu olan bu modelleri yaşam alanınızda kullanabilirsiniz. Asma klozet rezervuar fiyatları her bütçeye hitap eden seçeneklerle yer alır.

Asma Klozet Avantajları

Asma klozet modelleri kullananlara sayısız avantaj sunar. Kullananlara sunulan avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanır:

  • Oval, kare, dikdörtgen tasarım özellikleriyle üretilen asma klozetler yerden yüksek olarak tasarlanır. Yerden yüksekliği ayarlanabilir.
  • Kırılma, düşme gibi tehlikelere karşı dayanıklı olarak tasarlanan asma klozetler 400 kiloya kadar kişileri taşır.
  • Bu ürünü uzun yıllar kullanabilir, verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Gerekli bakımını yaptığınızda uzun süre dayanıklılık sergiler.
  • Yer ile teması olmayan asma klozetler kirden dolayı sararma gibi durumların yaşanmasının önüne geçer. Duvara gömülerek monte edilen harici parçaları alandan tasarruf etmenizi sağlar. Estetik görünüm elde etmenizi destekler.
  • Farklı markalar tarafından üretilen asma klozet ölçüleri seçim şansı sunar. Her kullanıcının zevkine ve ihtiyacına yönelik olarak ebat seçenekleri yer alır.
  • Bu ürünün kullanımı konforlu ve basit olarak bulunur. Genç, yaşlı, çocuk fark etmeksizin her yaş grubu tarafından rahat şekilde kullanılır.
  • Üzerinde kirleri tutmayan seramik yapısı kolay şekilde silinmeye elverişli olarak yer alır. Antibakterial kaplamalara sahip olarak üretilen klozetler rezervuarlarıyla birlikte set şeklinde satışa sunulur.
  • Sifon kullanımı kolay olan ürün 2 şekilde rezervuar seçimi sunar. Klozette birleşik olan ve duvara monte edilen modelleri tercih ederek zevkinize yönelik olarak seçim yapabilirsiniz.
  • Banyo alanına estetik görünüm kazandırmak istiyorsanız duvara gömülen asma klozet takımı tercih edebilir hem alandan tasarruf sağlayabilir hem de banyoya farklı hava kazandırabilirsiniz.

Asma Klozet Seçimi

Gelişen ve yenilenen teknolojiyle birlikte asma klozet modelleri farklı tasarımlarla göz doldurur. Özel tasarımlı banyoya sahipseniz şık ve estetik dokunuşla hazırlanan asma klozetleri tercih edebilirsiniz. Yerden tasarruf yapmaya olanak sağlayan bu ürün kolay şekilde temizlenmesiyle zaman ve emekten tasarruf sağlamanıza olanak sağlar. Yaygın şekilde kullanım alanı bulan, banyoda tercih edilen ürünler farklı modellerle istenilen ölçüde üretilir. Renkli ve farklı tasarımlarla yer alan ürünler kullanıldıkları her ortama şıklık ve rahatlık kazandırır. Banyolar için vazgeçilmez ürünlerin başında yer alan ürün modelleri yüksek ağırlıkta insanları taşır. Çatlama, kırılma gibi olumsuz durumların yaşanmadığı dayanıklı yapısı uzun yıllar kullanıma elverişli olur.

Boy ölçünüze göre bu ürünün yerden yüksekliğini istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Eğilmekte zorlanıyorsanız yüksek seviyede ürün modelini tercih edebilirsiniz. Kullanışlılık sergileyen bu ürün içerisinde su bulunan sifonu duvara gömülü olarak sunar. Estetik görünümü gömme sifon ile elde edebilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan ürünün her kullanıcıya hitap eder. Farklı model ve büyüklükte tasarımlarıyla üretilen ürünler kullananlara sayısız avantaj sağlar. İşlevsel olan bu ürün her alanda kullanım alanı bulur. Sade ve şıklıktan hoşlanıyorsanız konfor ve rahatlığı bir arada sunan bu modeli tercih edebilirsiniz. Soft görünüm sağlamanıza imkan sağlayan ürün modelleri oval, yuvarlak, kare, dikdörtgen tasarımlarının yanında D biçiminde de tasarım özellikleri sergiler.

Asma Klozet Fiyatları

Asma klozetler, basit ve rahat kullanım imkanı sunar. Duvara asarak kullanılan klozetler zemin ile etkileşimi en az olan modeller olarak yer alır. Banyolarda şıklığı en üst düzeye çıkaran ürün modelleri kolay şekilde montajdır. Uygulama kolaylığı sunan bu ürün kullananlar tarafından beğeni toplar. Duvara monte edilebilen özellik sergileyen modelden yararlanarak dar alanda tasarruf sağlayabilir, işlevsel çözüm geliştirebilirsiniz. Yerden avantajlı kullanım sunmasının yanı sıra sahip olduğu görünümle modern havayı yansıtmanızı sağlar. Alanın