65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  172   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Led Ampul

Led Ampul

İç mekân aydınlatmalarında enerji tasarrufu sağlamak için kullanılan tasarruflu ampuller, LED teknolojisinin gelişmesiyle yerini LED ampullere bırakıyor. Elektrik enerjisini diğer ampullerden daha yüksek verimle ışığa çeviren LED ürünler, kullanım ömrü ve elektrik sarfiyatı baz alındığında çok daha avantajlı bir seçim oluyor. Yaşam alanlarınızın büyüklüğüne bağlı olarak yapacağınız ampul seçimlerinde, ürünlerin lumen değeri ve gücü belirleyici rol oynuyor. Hemen her mekânda genel ya da lokal aydınlatma elemanı olarak kullanabileceğiniz farklı güç ve parlaklıktaki ampul modellerinden size ve bulunduğunuz mekâna uygun olan ürünleri kolayca seçebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Farklı LED Ampul Modelleri
LED ampul; avize, abajur, lambader gibi ana aydınlatma elemanlarının yanı sıra tezgah üstü aydınlatmasında, aspiratör lambasında ve buzdolabı içi ışıklandırılmasında da kullanılıyor. Farklı renk seçeneklerinin bulunduğu ampuller, spot veya dekoratif aydınlatma elemanlarında da en çok tercih edilen ampul çeşitlerinden biri oluyor. Kırmızı, yeşil, mavi renkteki ampuller, dekoratif bir etki yaratmak amacıyla kullanılırken; beyaz, gün ışığı ve sarı renkli ampuller iç mekân aydınlatmasında başrol oynuyor. Klasik, LEDbuld, core pro, warn grow, ecohalo, simit gibi farklı modellerin bulunduğu LED ampulleri ev ve iş yerlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Diall, Philips, Osram, Makel ve Vito gibi markalara ait ürünler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Bütçe Dostu Led Ampuller
Led ampul fiyatları uzun vadede önemli ölçüde tasarruf yapmanızı sağlıyor. Kullanım ömrü 25.000 saati bulan ürünler, daha az elektrik harcaması ve verimliliğiyle diğer ampul çeşitlerinin önüne geçmeyi başarıyor. Bir mekânda kullanılacak olan modeli belirlemek için metrekare başına 100 lümen ışık akısına ihtiyacınız olduğunu düşünmeniz gerekiyor. Bu hesaba göre seçeceğiniz ürünün harcadığı gücün, aynı ışık akısını elde etmenize yardımcı olan tasarruflu ampullerden daha az olduğunu görebilirsiniz. Böylece daha parlak ve canlı bir ışık elde etmenize olanak sağlayan LED ürünler, diğerlerinden az güç harcayarak daha çok tasarruf etmenize yardımcı oluyor.
Çoklu kullanım olanakları ile her bütçeye uygun olan LED ampul çeşitleri Koçtaş’ta sizi bekliyor. İhtiyacınız olan ürünü belirleyin ve hemen sepete atın!
 


Daha fazla göster