150 TL Üzeri Kargo Bedava

 
 
 

Toptan Müşterilerimize özel Satış Temsilcilerimiz

Bu numaralardan sadece Toptan satışlar konusunda hizmet verilmektedir.
Diğer konular için lütfen 0 850 209 50 50 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.
Ürün Kataloglarımız
Tümünü Keşfet

Koçtaş Toptan Kart: Avantajın Diğer Adı

İşletmenizin giderlerini düşürerek tasarruf etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Koçtaş Toptan Müşteri uygulaması, yapı ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren profesyonellerin yüzünü güldürüyor. Toptan müşteri uygulamasıyla harcadıkça kazanacak, Koçtaş’ın uzman kadrosunun danışmanlık hizmetinden faydalanacak ve talebiniz doğrultusunda özel fiyat teklifleri alabileceksiniz! Toptan müşterilerine yüzlerce sayfalık kataloglardan oluşan devasa bir ürün yelpazesi sunan Koçtaş’tan; banyo dolabından klimaya, çelik kapıdan kombiye kadar ihtiyacınız olan tüm yapı ürünlerini size özel avantajlarla sipariş edebilirsiniz.  

Toptan Kart Harcadıkça Kazandırıyor

Toptan müşterilerin kullanımına sunulan Toptan Kart, son 12 aydaki (365 gün) toplam Toptan Kart alışverişlere bakılarak, 3 farklı baremde değerlendirilecektir. Bu harcama baremlerine göre; Toptan CLASSIC, Toptan BUSINESS ve Toptan VIP olarak seviyelendirilerek, Toptan CLASSIC seviyesinden Toptan VIP seviyesine doğru yükseldikçe kazandıkları puan oranları artacaktır. Toptan Kart ile kazanılan puanları harcayabilmek için herhangi bir limit ya da alışveriş kriteri bulunmamaktadır.

Toptan Kart alışverişlerinde baremler içerisinde kazanabileceği fayda oranları aşağıdaki gibidir:

  • Toptan BUSINESS 100.000 TL–200.000 TL arasında %4,5 puan
  • Toptan VIP 200.000 TL ve üzerinde %5,5 puan

Üstelik Toptan Kart’ın sunduğu avantajlar beyaz eşyadan mobilyaya, aydınlatmadan oto malzemelerine kadar binlerce üründe geçerli! Uğraşmanız gereken bir yığın iş varken masraflara odaklanıp strese girmeyin! Toptan Kart giderlerinizi düşürüp sizin için tasarruf ederken siz de tüm dikkatinizi diğer işlerinize verebilirsiniz.

*Toptan Kart puanlarınızı 31 Aralık tarihine kadar harcamayı unutmayın.

Nasıl Toptan Müşteri Olabilirim?

Toptan müşteri statüsüne sahip olarak aramıza katılmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok kolay! https://www.koctas.com.tr/toptan-kart adresinden kayıt yaparak en yakın Koçtaş Mağazası’na gidebilirsiniz. Dilerseniz Koçtaş Mağazalarından da toptan müşteri statüsüne sahip olmak için talepte bulunabilirsiniz. Toptan kartınız aktif edildikten sonra; dilediğiniz ürünleri internet, telefon veya e-posta aracılığıyla kolayca sipariş edebilirsiniz. Toptan Müşteri ve Toptan Kart uygulaması hakkında aklınıza takılan tüm soru ve sorunları 0850 209 50 50 numaralı hat üzerinden bize iletebilir; toptan müşterilerimizle özel olarak ilgilenen özel satış temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Hemen iletişime geçin Koçtaş’ın avantajlar dünyasında yerinizi alın.