150 TL Üzeri Kargo Bedava

Blender

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Blender ve Mutfak Robotları

Blender ve mutfak robotları mutfakta işinizi kolaylaştıran küçük ev aletleri arasında yer alır. Blender ve mutfak robotları yemek öncesi hazırlık aşamasında kullanılan ürünlerin başlıcalarıdır. Ürünün özelliğine bağlı olarak doğrama, çırpma - karıştırma ve yoğurma gibi farklı fonksiyonları yerine getirebilen bu ürünler fonksiyonelliğine göre birbirinden ayrılır.

Birbirinden Kullanışlı Blender ve Mutfak Robotları

Temel olarak aynı fonksiyonu gerçekleştirmeye yönelik olarak tasarlanan blender ve mutfak robotları sahip olduğu ekstra özellikler doğrultusunda farklı modellerden oluşur. Mutfak robotu modelleri genel olarak blender olarak isimlendirilen ürünlere nazaran daha çok fonksiyonu yerine getirebilen ürünlerdir. Farklı başlıklarla ve aparatlarla uyumlu olarak kullanılabilen mutfak robotları, çeşitli doğrama seçeneklerine sahiptir. Blender modelleri incelendiğinde ise kullanıcılar tarafından en sevilen ürünün el blenderları olduğu söylenebilir. Mutfakta az yer kaplaması sayesinde el blenderları, geniş hacimli robotlara göre daha pratik bir kullanıma sahiptir. Çorba, püre gibi pütürlü karışımları daha pürüzsüz ve homojen bir hale getirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mutfağın Olmazsa Olmazı: Mutfak Robotları Ve Blender Fiyatları

Blender ve mutfak robotları kategorisinde de hemen hemen her ürün grubunda olduğu gibi fiyatların fonksiyonellikle doğru orantılı olarak artış gösterdiğinden söz edilebilir. Mutfak robotu fiyatları bu açıdan geniş seçeneklere sahiptir. Standart özelliklere sahip bir veya iki başlıkla kullanılabilen pratik mutfak robotları her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla satışa sunulurken, farklı bir çok başlığı bulunan ve ekstra özelliklere sahip mutfak robotlarında fiyatların da yükseldiği görülür. Benzer şekilde el blenderları ve blender seti fiyatları da bu doğrultuda değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise ürünlerin markaları olarak karşımıza çıkar. Sektörde güvenilirliğini kanıtlamış belli başlı markalara ait bir mutfak robotu veya bir blender seti, az bilinen markaların ürünlerine nazaran biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Ancak alıcılar bu ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparken, artan kaliteyi de göz önünde bulundurmalıdır.
Beko, Sinbo, Arzum, Arnica, King, Fakir gibi küçük ev aleleri konusundaki uzman markaların blender ve mutfak robotları için Koçtaş'ı ziyaret edin. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize atın zahmetsizce kavuşun!

En Çok Satan Blender Hangileri?

Koçtaş Blender kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. 2167 Rendeli Hand Blender
  2. Arzum Ar1108-s Smarty Neo El Blender Seti - Siyah
  3. Goldmaster Handy 1500 Watt Paslanmaz Çelik Bıçaklı Hız Ayarlı El Blender
  4. Arzum Ar1139-s Chefy El Blender - Siyah
  5. Diva Blender Set
Daha fazla göster
76 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: