150 TL Üzeri Kargo Bedava

Kömürlü Mangal

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Mangal

Mangal , üzerinde kırmızı et, beyaz et, sebze, mantar gibi çeşitli yiyecekleri kömür odunu yakılarak, ızgara üzerinde yağa ihtiyaç duyulmadan yapılan yemek pişirme aracıdır . Mangalın ateşini yakmak için çoğunlukla odun kömürü kullanılır. Genellikle dört ayağın üzerinde bakır veya sac malzeme kullanılarak dizayn edilir. Geniş seçenekleriyle, piknik alanlarına kolaylıkla taşıyabileceğiniz veya bahçe, balkon gibi yerlerde kullanabileceğiniz ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Fonksiyonel çeşitliliğe ve aksesuarlara sahip mangal modellerini, mangal ve barbeküler arasında bulabilirsiniz.

Yiyeceklerinizi Tatlandıran Mangal Çeşitleri Nelerdir?

Mangal çeşitleri arasında elektrikli, tüplü, lav taşlı, davlumbazlı, bacalı,  kömürlü mangallar yer almaktadır. 4 ayağın üzerinde, 2 ayağı tekerlekli kolay taşınabilen kapaklı modeller, 3 ayağı üzerinde balkon gibi alanlarda kullanılabilecek portatif modeller, gönül rahatlığıyla site, apartman gibi alanlarda kullanılabilecek dumansız modeller veya kapaklı ve ısı göstergeli, kolay taşımak için tekerlekli, asansörlü ayar mekanizmalı takım şeklinde satılan modeller tercih edebilirsiniz. Ayaklı portatif modeller, geniş alanlar için  mangal takımı, gazlı ızgaralar gibi bir çok mangal modelleri bulunmaktadır.

Mangal yakarken en önemli püf noktalardan biri odun kömürünün kor haline gelmiş, yani yeterince yanmış olmasıdır. Yeterince ısınmış mangalın üzerine etler en az 10 cm uzak tutularak pişirilmelidir, etin yavaş yavaş pişirilmesi hem içinin hem dışının pişmesini sağlar. Mangalın yanında yemek için patlıcan, domates gibi sebzeleri yine aynı ızgara üzerinde közleyerek pişirebilir mangalınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.  Mangal modellerinin fiyatları özelliklerine, büyüklüğüne ve işlevine göre değişmektedir. Detaylı inceleme yaparak, ihtiyaçlarınızı belirleyerek hem zevkinize hem bütçenize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Alacağınız mangalın aksesuarlarını da ihtiyacınıza uygun olarak dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Mangal temizleme fırçası, çöp şiş çubukları, çeşitli ızgaralar, spatulalar, kolay bir şekilde yakmak için mangal fanı, çıra, paslanmayan ızgara, mangal maşası gibi mangalın temel gereksinimlerini de  kolaylıkla inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. 
Kaliteli materyallere sahip, dayanıklı ve uzun ömürlü mangalları Koçtaş'ta bulabilirsiniz, kaliteyi uygun fiyata almak için online alışverişle hemen Koçtaş'ı ziyaret edin ve beğendiğiniz mangal modelini sepete ekleyin.

En Çok Satan Kömürlü Mangal Hangileri?

Koçtaş Kömürlü Mangal kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Kömürlü Mangal 44 cm
  2. Russell Mangal 56 cm
  3. Pratik Barbekü
  4. Guruss Mangal Takımı 50 cm
  5. Cg-075 Kömürlü Barbekü Mangal Tam Set Siyah
Daha fazla göster
86 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: