150 TL Üzeri Kargo Bedava

Tek Kişilik Baza

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

İşlevsel Tek Kişilik Bazalar

Yatak odası alanında tercih edilen tek kişilik baza modelleri evde az yer kaplamasıyla alandan tasarrufu destekler. Uykuya daha çok alan açan yatak modelleri fonksiyonel ve ergonomik tasarımlarıyla birçok çeşit satışa sunar. Tek kişilik baza başlık ve başlıksız modelleriyle yer alır. Kişilerin tercihlerine bağlı olarak başlıklı ve başlıksız olarak tercih edilebilir. Farklı ebatlarda ve yüksekliklerde tasarlanan modeller sandıklı ve sandıksız çeşitleriyle de satışa sunulur. Seçim yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Rahat ve dinlendirici uyku uyumanın yanı sıra odanın derlenip toplanmasına katkı sağlayan tek kişilik baza modelleri genel olarak 90 x 190 cm olarak üretilir. 90 x 190 cm baza özelliklerinden yararlanarak tek kişilik uyku keyfini çıkarabilirsiniz.

Yalnız yaşayan öğrenciler için kullanışlı olan modeller bir kişinin uyumasına olanak sağlar nitelikte tasarlanır. Bu modeller genç ve çocuk odalarında sıkça tercih edilir. Stresli ve yorgun bir günün ardından sabaha dinç ve enerjik uyanmak için tek kişilik baza kullanabilirsiniz. Rahat bir yatakta uyumak son derece önem taşır. Kaliteli, sağlam, kullanışlı bazanın katkısı konforlu uykuda oldukça etkili olur. Her yaş grubu ve zevke hitap eden konforlu ürün modelleri ekstra tek kişilik yatak ile imdadınıza yetişir. Dayanıklı yapısıyla uyku sırasında dengeli bir şekilde ağırlığınızı verebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayan tek kişilik bazanın konforundan yararlanabilirsiniz. Yataklı şekilde de satışa sunulan ürün modelleri kullananların seçimine sunulur.

Tek Kişilik Baza Çeşitleri

Baza çeşitleri kullananlara birçok açıdan konfor sağlar. Tercih yaparken beklenti, zevk ve tasarım özelliklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Kaliteli bir uyku deneyimi elde etmek istiyorsanız günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olan, güne enerjik bir şekilde uyanmanıza olanak sağlayan ürün modellerini tercih edebilirsiniz. Sağlık sorununun oluşmaması adına konforlu yatakları tercih ederek ortopedik yataklarla bu ürünü kullanabilirsiniz. Rahatlığı yakalayabilmek için dayanıklı materyalden elde edilen modelleri tercih edebilirsiniz. Sandıklı olarak tasarlanan ürün modelleri eşyaların düzenli bir şekilde organize etmeye yardımcı olur. Sandık kısmından yararlanarak eşyalarınızı kolay bir şekilde içerisinde depolayabilirsiniz. Yazlık, kışlık değişimi için değerlendirebileceğiniz bu alanda isterseniz yastık, yorgan gibi eşyalarınızı da muhafaza edebilirsiniz. Her zaman kullanılmayan diğer ev eşyaları da yine baza içerisine yerleştirilebilir.

Tek kişilik baza yataklı seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri modelin materyalidir. Sandıklı modele rahat bir şekilde eşyalarınızı yerleştirirken dayanıklı yapısından destek alabilirsiniz. Fonksiyonel özellik taşıyan büyük ve küçük çekmeceli olarak tasarlanan seçenekler tek kişiye uygun olarak tasarlanır. Sandıksız olarak yer alan modelleri de tercih edebilir, beklentinize yönelik olarak kullanışlı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz modellerin kolay açılıp kapanabilmesi, kullanım kolaylığı sunar. Tek kişilik baza yatak altına eşya yerleştirmek istiyorsanız eşyaları yerleştirirken temiz bir şekilde koymanız önem taşır. Küf, nem gibi durumların oluşmaması adına eşyaları ıslak ya da nemli koymamanız tavsiye edilir. Nem ve küf sağlığınızı etkileyebileceği gibi eşyalarınız ve bazanızın zarar görmesine neden olur. Temiz kullanım bazayı uzun yıllar kullanmanıza olanak sağlar.

Tek Kişilik Baza Özellikleri

Yatak alırken başlıklı olarak satışa sunulan tek kişilik baza modellerini tercih edebilirsiniz. Tek kişilik baza başlığı, şık ve görkemli görüntüye sahip olarak yer alır. 90 x 190 cm ölçülerinde tasarlanan sandıklı ve soft tasarıma sahip modeller sahip olduğu bölmeli ve geniş iç hacmi sayesinde eşyaların depolanmasına olanak sağlar. Bu ürünün içerisine eşyalarınızı kolay ve düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Sunta malzemeden elde edilen seçenekleri tercih edebilir, kolay bir şekilde bu ürünün temizliğini sağlayabilirsiniz. Tek kişilik baza ahşap materyal kullanarak da tasarlanır. Ahşap materyalden elde edilen ürünler uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Bu ürünün avantajlarından uzun ömürlü şekilde yararlanabilirsiniz. Dengeleyici parçasına sahip olarak tasarlanan tek kişilik baza ürünün sabit bir şekilde kalmasına olanak sağlar.

Metal malzeme içeriği sayesinde kaliteli ve sağlam ürün tercihinde bulunabilir, suni deriden yapılan baza modellerini de inceleyebilirsiniz. Farklı kumaş türlerini kullanan tek kişilik baza modelleri kolay temizlenebilir özelliği sayesinde pratik şekilde hijyen elde etmenize olanak sağlar. Sert keçe malzemeden üretilen modelleri tercih ederek uzun ömürlü kullanım da elde edebilirsiniz. Tek ölçü seçeneği bulunan ürün modelleri krem ve mor olarak 2 farklı ton seçenekleriyle de satışa sunulur. Tek kişilik baza başlık yatak set şeklinde satın alabilir. Çelik profil iskelet yapısından yararlanarak uzun yıllar bu ürünün konforundan yararlanabilirsiniz. Ortalama olarak 29 cm yüksekliğinde üretilen modeller konforlu uyku deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Ahşap ayaklarına ne kadar yük binerse binsin dayanıklılık gösterir. Silinebilen kumaş yapısına sahip modelleri tercih ederek antibakteriyel yapısından yararlanabilir, düzenli aralıklarla temizleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Tasarımları

Tek kişilik olarak tasarlanan baza modelleri farklı boyutlarda yer alabilir. Markalar tarafından üretilen tek kişilik baza tasarım yapılarıyla farklılık gösterir. Farklı ölçülerde üretilen seçenekleri inceleyerek ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Baza çeşitleri birbirinden ayrı sandıklı tasarımlara sahip olarak üretilir. Dilediğiniz zaman sandık kısmını açarak tüm eşyalarınızı kolay bir şekilde bu alana yerleştirebilirsiniz. Emniyet kilit yapısına sahip olarak üretilen sandıklı ürün modelleri baza kısmını kilitleyerek açılmalara engel olur. Metal malzeme kullanılarak tasarlanan modeller taşıma sırasında darbe, düşme gibi olumsuz durumlara karşı direnç gösterir. Gövde malzemesinde çelik kullanan ürün paslanmayan yapısı ile uzun yıllar dayanıklılık sergiler.

Kapitone detaylarıyla göz dolduran ve şıklığı sunan tek kişilik ürün tasarımları kolay bir şekilde silinerek temizlenebilir. Sabunlu ve nemli bir bezle bazayı silebilirsiniz. Dilerseniz kumaş ürünlerde kuru temizleme işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Her ürünün materyali farklı olduğundan temizleme işlemi öncesi kullanılacak temizlik malzemesine dikkat edilmelidir. Tek kişilik baza ölçüleri markalar tarafından farklı seçeneklerle satışa sunulur. 120 x 200 cm yatak ölçülerine sahip olarak geniş yatakta uyku deneyimi elde edebilirsiniz. Herkül yay sistemiyle oluşturulan seçenekler kolay bir şekilde açılıp kapanır. Sert keçe malzemesi ile zenginleştirilen tasarım özelliğinden yararlanabilir, yatağın iç pamuklu kısmını uzun yıllar koruyabilirsiniz. Tek kişilik baza full ortopedik yataklarla birlikte tercih edebilir. Vücudunuzun şeklini alan yatak ile keyifli bir uyku deneyimi elde edebilirsiniz.

Bedeni yormayan tek kişilik baza seti tasarımları farklı renk avantajları ile satışa sunulur. Sevdiğiniz ve ilginizi çeken renk tasarımlarını yatak odanızda sergileyebilirsiniz. Her dekorasyona uyumu için krem gibi soft renkleri tercih edebilirsiniz. Genç odalarında mor, mavi, pembe, lacivert gibi daha canlı renkler değerlendirilebilir. Ahşabın ağırlıkta olduğu bir yatak odası varsa sütlü kahve, krem, bej, açık kahverengi gibi ahşaba yakışacak renkler incelenebilir. Antrasit ve siyah tek kişilik baza modelleri ise son yıllarda sıklıkla tercih edilen renkler arasında yer alır. Bazayı koyacağınız odanın renklerine uyumu söz konusuysa gri, siyah tonlarını seçebilir, tasarımlarına göre ürün grupları arasından zevkinize ve stilinize en uygunu sepetinize ekleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Modelleri

Tek kişilik bazalar genel olarak 90 x 190, 100 x 200 cm yatak ölçülerine sahip olarak üretilir. 18 milimetre kalınlığında suni deri kumaş kaplama ve kapitone özellikleri ile şıklığını yansıtan ürün modelleri sahip olduğu renk çeşitliliği ile göz doldurur. Siyah rengi tercih ederek asil görünümü sayesinde etkileyici dekorasyon oluşturabilirsiniz. Sandıklı olarak tasarlanan ürün modellerini tercih ederek emniyet kilidinden yararlanabilir, kolay açılabilir yapısından yararlanarak bu ürünü işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Ürün modelleri her bütçeye uygun seçenekler sunar. Set olarak da satışa sunulan bu ürünün içerisinde yatak başlığı, yatak yer alır. Metal yapısı paslanmayan özelliği ile yatağın uzun yıllar kullanılmasına olanak sağlar. Profil, çelik gövde ve bonel yay sistemi kullanılarak tasarlanan tek kişilik baza takımı modelleri sahip olduğu dış yapısı ve kumaş özellikleri ile kullananlara seçim şansı sunar.

Sert keçe malzeme kullanarak tasarlanan ürün modelleri yumuşak gövdesi ile yatağın çevresini sarar. Sahip olduğunuz baza modeline uyumlu bir şekilde yatak seçimi yapabilir, vücudunuzun şeklini alan yatak tercihinde bulunabilirsiniz. Uyku sorununu ortadan kaldırmayı amaç edinen modeller kaliteli uyku ile uyumanızı destekler. Hava kapsüllerini içinde barındıran yatak tercihinde bulunarak nem ve küfü engelleyebilir bazanızı uzun yıllar koruyabilirsiniz. Tek kişilik baza seçenekleri farklı ölçülerde yer alır. Markaların yansıttığı ölçü özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik tercihlerde bulunabilirsiniz. Eğer yatağınız var ve sadece baza alacaksanız yatağınızın ölçüsünü baz olarak tercihte bulunmalısınız. Üçlü set şeklinde satışa sunulan baza, yatak, başlık takımından yararlanabilir, sandıklı ve sandıksız özelliklerini tercih edebilirsiniz. Sandıklı modeller tek bölme ve birden fazla bölme şeklinde tasarlanır. İhtiyacınıza uygun olarak bölme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. İçerisine koyacak eşyalarınız parça parçaysa birden fazla bölmeli modellerle düzen sağlayabilirsiniz. Yorgan gibi büyük parçaları eşyalarınız veya kutularınız için ise tek bölmeli seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Boyutları

Tek kişilik baza boyutları markadan markaya değişim gösterir. Kullanım alanının özelliklerine uygun olarak farklı seçenekleri değerlendirebilir ve uyumlu boyutu satın alabilirsiniz. Kapitoneli olarak tasarlanan modeller şık görünümleriyle alana farklı bir hava katar. 90 x 190 cm ölçüde yer alan boyut odanızı geniş gösterebilir. Sandıklı formunu tercih ederek tek bölmeli iç yapısına birden fazla eşya depolayabilirsiniz. Dar bir odanız varsa tek kişilik baza tercih edebilir, sandıklı özelliğinden yararlanabilirsiniz. Geniş iç hacmi sayesinde dilediğiniz her şeyi düzenli bir şekilde yerleştirmenize imkân verirken sandıklı iç yapısı bazanın içerisinde eşyaların korunmasına olanak sağlar.

Sunta malzemesi kullanan modeller ağır yükü bile kolay bir şekilde kaldırır. Metal dengeleyici sistemi sayesinde ve ayak tasarımları ile ağır yükleri uzun yıllar bu ürünün içerisinde depolayabilirsiniz. Tek kişilik bazalar işlevsel özelliklerinin yanı sıra şıklığıyla da göz doldurur. Kumaş yapısı farklılık gösteren modeller göstermek istediğiniz havayı alana yansıtmanıza olanak sağlar. Alana modern bir hava katmak istiyorsanız metal başlıktan destek alabilir, uzun ve orta boyda tasarlanan başlık modellerini tek kişilik baza ile tercih edebilirsiniz. Tek kişilik baza boyutları rahat uyku deneyimi elde etmek isteyen kişiler için 100 x 200 cm ölçüleriyle de yer alır. Seçim ve tercihlerinizi yaparken fiziksel özelliklerinizi ve odanın metrekare özelliklerini göz önünde bulundurmanız önerilir. Eğer geniş bir odanız varsa daha büyük olarak üretilen tek kişilik baza alternatiflerini alabilirsiniz.

Sandıklı Tek Kişilik Baza

Kaliteli uyku elde edebilmek ve günün yorgunluğunu üzerinizden atabilmek için sandıklı tek kişilik baza kullanabilirsiniz. Son yıllarda artan taleplere karşılık sandıklı olarak tasarlanan tek kişilik ürünler yer alır. Yatak üreticileri tarafından insanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak sandıklı tek kişilik baza modelleri tasarımlarına yer verilir. Tek kişilik olarak tasarlanan bu modeller günden güne değişir ve insanların işlevsel bir şekilde bu ürünü kullanmalarına olanak sağlar. Tek kişilik olarak tasarlanan sandıklı bazalar sunduğu ekstra avantajlarla kullananların taleplerini karşılar. Farklı ölçülerde tasarlanan bu ürün modelleri her türlü insanın vücut ölçülerine uygun olarak yer alır. Kaliteli uykunun tadına varmanıza olanak sağlayan ürün her yaş grubu tarafından tercih edilebilir.

Sandıklı olarak tasarlanan bu modeli uygun ölçülerde tercih edebilir, kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğrultuda seçim yapabilirsiniz. Alan konusunda sıkıntı yaşıyorsanız tek kişilik ürün modelini tercih ederek alandan yer kazanabilirsiniz. Eşyalarınızı bu ürünün içerisinde güvenli bir şekilde depolayabilir, uzun yıllar eşyalarınızı sandıklı yapıda saklayabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım sunan sandıklı tek kişilik bazalar her eve uyum sağlar. Farklı vücut tiplerine sahip kişilerin rahatlıkla kullanacağı sağlamlıkta üretilen ürün modelleri sahip olduğu iskele sistemleriyle uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Sandıklı tek kişilik bazayı çocuk, genç ve yetişkin odalarında tercih edebilirsiniz. Baza içerisinde nevresim, oyuncak, yorgan, yastık, battaniye ve buna benzer tüm ürünleri koyabilir, uzun yıllar saklayabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tek kişilik baza almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunur. Tek kişilik bazalar farklı boyutlarda üretilir. Kendi fiziksel özelliklerinizi dikkate alarak model seçimi yapabilir, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olan modeli satın alabilirsiniz. Ürünü konumlandıracağınız alan ve ölçüleri önem taşır. Evinizde kullanım alanı bulan tek kişilik baza seçimi yaparken konum ölçülerini belirlemek ve buna uygun boyutta baza seçimi yapmak gerekir. Uygun ölçülerde tercih edeceğiniz modelin yanında renk ve tasarımları da önem taşır. Odanın tasarım özelliklerine uygun olarak tek kişilik baza seçimi yapabilir, tarzınızı yansıtmaya devam edebilirsiniz. Odanın renk uyumunu göz önünde bulundururken diğer mobilyaların kumaş ve materyal özelliklerine göre de karar verebilirsiniz.

Mobilyalar, duvar rengi, ev tasarımı göz önünde bulundurarak tek kişilik baza çeşitleri arasından en uygun modeli satın alabilirsiniz. Vücut tipi kişiden kişiye değişim gösterir. Vücut ağırlığınıza ve özelliklerinize bağlı olarak seçim yapabilir, uzun yıllar bu ürünün dayanıklı yapısından yararlanabilirsiniz. Temizlik konusuna önem veren biriyseniz kolay bir şekilde temizlenen yapıya sahip, kir tutmayan kaplamalardan yararlanabilirsiniz. Bazalar farklı yüksekliklerde yer alır. Altını temizlemek istiyorsanız yüksek olarak tasarlanan tek kişilik baza seçimi yapabilir, yerle temas etmesini istiyorsanız yüksekliği buna uygun olarak tercih edebilirsiniz. Göz önünde bulundurmak istemediğiniz tüm eşyaları sandıklı yapısında güvenle saklayabilir, ihtiyaç duyduğunuz her an kolay bir şekilde eşyalara ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Avantajları

Günün yorgunluğunu atmak, stresi azaltmak, yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız fiziksel özelliklerinize uygun olarak tasarlanan tek kişilik baza modellerinden yararlanabilirsiniz. Gün içerisinde yaşadığınız hareketli anları üzerinizden atmanın en iyi yolu sağlıklı bir uykudan geçer. Uyku insanları dinlendirir. Enerjik olarak yeni bir güne başlamalarına olanak sağlar. İyi bir uykuyu uygun bir şekilde yatak ve baza seçerek elde edebilirsiniz. Gece boyunca uyku sırasında vücudunuzu tam olarak kavrayan, fiziksel özellikleriniz ile uyumlu yatak seçimiyle uyku kalitenizi arttırabilir, sahip olduğunuz ürünün sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bazalar farklı boyut özellikleriyle yer alır. Fiziksel özelliklerinize bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Alandan kazanmanıza olanak sağlayan tek kişilik bazalar işlevsel kullanımıyla eşyaları depolar. Eşyalara kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlayan ürün güvenle eşyaları saklar. Alandan tasarruf etmenize ve evinizin ferahlığını arttırmanıza olanak sağlayan tek kişilik baza boyutları ihtiyaçlara yönelik tercih edilebilir. Tek kişilik baza alan özelliklerine bağlı olarak tercih edebilir, tek kişinin uyumasına olanak sağlayabilirsiniz. Kullanım ömrü uzun olan tek kişilik baza set şeklinde de satışa sunulur. Set özelliklerinden yararlanarak yatak, baza, başlığı bir arada satın alabilirsiniz. Geniş model seçimi sunan markalar kullananların ilgi ve ihtiyaçlarına cevap verir nitelikte ürün tasarımlarına yer verir. Evinizin ve odanızın tasarımına uygun bir ürün seçimi yapabilirsiniz. Geniş renk seçeneklerinden yararlanarak seçim yapabilir, en sevdiğiniz rengi yatak odanıza yansıtabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Fiyatları

Kaliteli bir uyku elde etmenin sırrı kaliteli tek kişilik bazadan geçer. Herkes tarafından kabul edilen bir gerçek olarak yer alan tek kişilik bazalar uyurken sizi tamamen destekler. Uyku alışkanlıklarınıza iyi şekilde cevap veren, rahatlığı sunan markalar farklı tasarım özellikleri ile tek kişilik baza modellerini satışa sunar. Uyku kalitenizi arttırmak, yalnız uykuyu verimli şekilde geçirmek istiyorsanız tek kişilik baza tercih edebilirsiniz. Ergonomik yapıda tasarlanan bu ürün sağlam iskelet ve fonksiyonel kullanımlarıyla uyku kalitenizi en üst düzeye çıkarır. Sahip olacağınız tek kişilik baza modeline uygun olarak yatak ve başlık seçebilir, günün yorgunluğunu kaliteli uykuyla üzerinizden atabilirsiniz.

Tek kişilik baza fiyatları markadan markaya değişim gösterir. Tek kişilik baza fiyatları belirlenirken ürün özellikleri, kalitesi, materyal yapısı, boyut özellikleri belirleyici olur. Bütçenize uygun tek kişilik baza fiyatlarını inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Koçtaş mağazaları ve online Koçtaş mağazası üzerinden ürün modellerine ulaşabilir, güvenle satın alabilirsiniz. Online mağaza üzerinde yer alan filtreleme özelliğini kullanarak fiyatı artan ve azalan şeklinde sıralayabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Baza seçiminin yanında alacağınız ürün ile uyum sağlayan yatak seçimi de önem taşır. Uyumlu olarak tasarlanan yatakları inceleyerek uygun boyutlardan yararlanıp takım oluşturabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tek kişilik baza seçerken nelere dikkat edilmeli?

Baza seçimi yaparken fiziksel özelliklerinize ve odanın tasarım özelliklerine dikkat etmeniz önerilir. Uzun yıllar dayanıklılık sergileyen ürün modelleri seçimi yaparken alanın ölçülerini de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Odanızdaki diğer eşyaların yerleşimine göre bazanın konumunu belirlemelisiniz. Ayrıca muhafaza etmek istediğiniz eşya var ise sandıklı tek kişilik baza tercih etmelisiniz.

Tek kişilik baza fiyatları ne kadar?

Tek kişilik baza modelleri farklı markalar tarafından üretilir. Markalar içerisinde fiyat politikaları değişim gösterebilir. Baza ölçüleri arasında fiyat farkı varken bazanın yapıldığı malzeme de bu farkı değiştirir. Ayrıca baza başlığında kullanılan kumaş cinsi ve detayı, sandıklı olup olmaması fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. İlgi ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak model tercihinde bulunabilir, fiyatları inceleyebilirsiniz.

En uygun tek kişilik baza modelleri hangileridir?

Ölçüleri ortalama olarak 190 x 190 cm olarak üretilir. Fiziksel özellikleriniz ve alanın özelliklerini göz önünde bulundurarak sizin için en uygun tek kişilik baza çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Odanızın dekorasyonu ahşap ağırlıklı ise ahşaptan yapılmış başlıklı modelleri sizin için en uygun model olabilir. Ürün özelliklerine bağlı olarak değişen fiyatlar arasından da bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Tek kişilik baza montajı nasıl yapılır?

Başlıklı baza tercih edenler için başlık montajı oldukça kolaydır. Kısa sürede bazanızı kurarken başlığını da monte edebilirsiniz. Dilerseniz yatağın daha sağlam olması için bazayı duvara da monte edebilirsiniz. Ürün kullanım kılavuzuna göre bazanızı monte edebileceğiniz gibi dilerseniz montaj hizmeti de alabilirsiniz.

Tek kişilik baza temizliği nasıl yapılır?

Bazaların ve başlıkların üretildiği materyaller birbirinden farklıdır. Bu yüzden de her bazanın temizliği bir değildir. Eğer kumaş baza ve başlığı tercih ettiyseniz nemli bir bezle temizliğinizi yapabilirsiniz. Ahşap olan ürünler ise ahşap için özel üretilmiş temizlik malzemeleri ile temizlenmelidir. Aksi halde ahşabın dokusu bozulabilir ve bu da kullanım süresini kısaltır.

En Çok Satan Tek Kişilik Baza Hangileri?

Koçtaş Tek Kişilik Baza kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Defne Tek Kişilik Baza Başlık Comfort Yatak Seti Antrasit
  2. Kale Baza Başlık Seti - Beyaz
  3. Tek Kişilik Karyola
  4. Baza - 90x190 Cm Tek Kişilik Sandıklı Klasik Kumaş Baza
  5. Queen 90x190 Cm Tek Kişilik Pedli Yatak Seti - Sütlü Kahve Kumaş Baza, Başlık Ve Yatak Takımı
Daha fazla göster
453 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: