150 TL Üzeri Kargo Bedava

Mutfak Tartısı

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Mutfak Tartısı

Basküllerin, en hassas ve gramaj ölçümü yapabilen çeşidi mutfak tartısıdır. Baharatlar, bitkiler, un, tuz, şeker gibi hassas ölçüm gerektiren standart basküllerin ölçemeyeceği ağırlığa sahip gıdalarda tam ve doğru ölçümler yapan mutfak tartısı küçük ev aletleri arasında yer alıyor.
Çeşitli sağlık sebepleriyle beslenmesine dikkat edenler tarafından sıklıkla tercih edilmelerinin yanında profesyonel aşçıların ve yemek tariflerini titizlikle uygulamayı sevenlerin vazgeçilmezi olan mutfak tartıları ile tüm malzemeler tam kararında!

Tarifleri Kolaylaştıracak Mutfak Tartısı Modelleri

Standart basküller gibi yassı olup sadece gram ölçümü yapabilen, taban üzerine konan hacim ölçen kapla birlikte dizayn edilmiş tartılar ve genellikle sürahiye benzer biçimde hem hacim hem gram ölçümü yapabilen yassı tabana ihtiyaç duyulmayan özellikte üç farklı mutfak tartısı modeli vardır. Sinbo mutfak tartısı hem gram hem de hacim ölçümü yapabilen kabıyla ve kolay temizliğiyle hassas ölçüm yapmanızı sağlayan özelliklere sahiptir. Mutfak tartısı fiyatları özelliklerine, modeline ve markasına göre çeşitli fiyat aralıklarında bulunabilir. İnternetten seçim yapmak özellikleri ve modelleri kıyaslamak, popüler markaların çeşitlerini görmek için kullanışlı bir yöntemdir. Küçük mutfak aleti deyince ilk aklımıza gelen özellikler  garanti kapsamı süresi, kolay temizlenebilmesi ve ürünün kapasitesidir. Bir mutfak terazisinde olmazsa olmaz özellikler tartımın doğruluğunu sağlayabilmek için yüksek kabiliyetli işlemci, tartım sonucu için led ekranlı bir gösterge, gram, litre, ounce, pounce gibi farklı ölçü birimlerini  verebilecek kaptır. Ölçebildiği hassasiyet aralığı ve ölçüm kapasitesi, maksimum yük göstergesi, sıfırlama ve ekleme (dara) fonksiyonları, mutfak tartısı seçerken dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerdendir.  Az yer kaplayan, kolaylıkla temizlenebilen bir mutfak tartısı vaktinizin ve bütçenizin dostu olur. 
Kaliteli ve uygun fiyatlı, çok işlevli  ve bütçenizi yormayacak mutfak tartısı modelleri için Koçtaş’ı ziyaret ederek online alışverişin keyfini çıkarın.

En Çok Satan Mutfak Tartısı Hangileri?

Koçtaş Mutfak Tartısı kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. KKS-1125 Dijital Mutfak Terazisi
  2. Elektronik Hassas Kahve Terazisi Mutfak Tartısı 3kg / 0,1gr
  3. Elektronik Mutfak Tartısı Su Geçirmez Mutfak Terazisi 5kg/1g
  4. Akıllı Kalori Ölçebilen Dijital Hassas Terazı Mutfak Tartısı 5 Kg
Daha fazla göster
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: