150 TL Üzeri Kargo Bedava

Mini Mutfak Dolapları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Dar Alanları İşlevsel Hale Getiren Mini Mutfak Dolapları

Mini mutfak dolapları sayesinde dar alanlarınızı daha işlevsel hale getirebilir, mutfaklarınızda ihtiyaç duyduğunuz depolama yerlerini elde edebilirsiniz. Mutfak mini dolap çeşitleri, malzeme, renk, raf sayısı ve ölçü gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde kategorilere ayrılır. Böylece mini mutfak dolapları arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, gereksinimlerinizi karşılamaya başlayabilirsiniz. Farklı tasarıma sahip mutfaklar için özel olarak tasarlanan modeller, her tarzdan kullanıcıya hitap etmeyi başarır. Her stil ile eşsiz bir şekilde uyum sağlamayı başaran mini mutfak dolabı çeşitleri sayesinde evlerinizde istediğiniz görünümü elde edebilir, eşyalarınızı yerleştirmek için ek yerler elde edebilirsiniz. İşlevselliğinin yanı sıra mini mutfak dolapları tasarımlarıyla da kullanıcılarının ilgisini çeker. Hem klasik hem de modern tarzda dizayn edilen mini mutfak dolapları arasında hoşunuza gideni kolay bir şekilde bulabilir, istediğiniz dekorasyonu elde etmeye başlayabilirsiniz.

Çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılan mini mutfak dolapları sayesinde evlerinizde istediğiniz detayları kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Evlerin yanı sıra mini mutfak dolapları işyerlerinde de sıklıkla tercih edilir. Ofislerin mutfak alanlarında da sıklıkla tercih edilen mini mutfak dolapları, çay ya da kahve gibi malzemelerin depolanması için özel alanlar elde edilmesini mümkün hale getirir. Küçük yerleri daha iyi bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan mini mutfak dolapları sayesinde farklı yerlerde işlevsel bir kullanım elde edebilir, işyerlerinden evlere kadar ürünleri farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Mini mutfak dolapları fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Mini Mutfak Dolapları

Mini mutfak dolapları günlük hayatı daha fonksiyonel hale getirmeyi başaran eşyalar arasında yer alır. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürünlerin avantajları hakkında bilgi edinebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde gidermeye başlayabilirsiniz:

 • Mutfak dolabı modelleri sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığını bulmasını pratik hale getirir. Seçenekleri incelediğinizde tasarım, renk ve malzeme gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılan sayısız parça olduğunu görebilirsiniz. Böylece özel olarak aradığınız bir dizayn varsa alternatifler arasından pratik bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Hazır mutfak dolabı çeşitleri, pratik kurulumu ve şık detaylarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Alanınıza uygun ölçülerde olanı kolaylıkla mutfağınıza yerleştirebilir, ihtiyacınız olan depolama yerlerine kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Mini hazır mutfak çeşitleri ile istediğiniz görünümü zorlanmadan elde edebilirsiniz.
 • Mutfağınızda dar alanlar varsa küçük mutfak dolabı çeşitleri sayesinde ölü olarak nitelendirilen yerleri daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Evinizde bulunan dolaplarla uyumlu bir model tercih ederek küçük yerlerde de yeni depolama alanları elde edebilirsiniz.

Büyük mutfaklarda da küçük alanları değerlendirmek için kullanılabilen mini mutfak dolapları, geniş kullanım alanı sayesinde kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. Birçok farklı seçeneğe sahip olan mini mutfak dolapları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olana vakit kaybetmeden erişebilir, mutfaklarınızda hem şık hem de işlevsel alanlar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Mini Mutfak Dolapları Modelleri

Mini mutfak dolapları herkesin kişisel stiline uyum sağlayabilecek alternatifler içerir. Mini mutfak dolabı modelleri genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Mini mutfak dolapları, genel olarak kendi içinde camlı ve camsız olarak iki kategoriye ayrılır. Camlı olanlar ise buğulu ve şeffaf şeklinde iki farklı tipte üretilir. Camlı mini mutfak dolapları, yerleştirildiği ortama klasik bir görünüm kazandırmasıyla öne çıkar. Ayrıca mutfaklarınızda sergilemek istediğiniz eşyalarınız varsa camlı olan modeller arasından bir tercihte bulunabilirsiniz.
 • Camsız olanlar ise dolap kapaklarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Farklı renk ve desene sahip olan ürünler, her yere eşsiz bir şekilde uyum sağlayabilir. İçine yerleştirdiğiniz eşyaların dışarıdan bakıldığında görünmesini istemiyorsanız camsız modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Bununla beraber camsız mini mutfak dolapları, modern duruşuyla da dikkatleri üzerinde toplar. Trendlere uyum sağlayacak biçimde özel olarak dizayn edilen modeller, mutfaklarda daha çağdaş bir görünüm elde edilmesini kolaylaştırır. Seçenekleri inceleyerek kişisel zevklerinize uygun olanı kolaylıkla bulabilir, hayalinizdeki görünümü kısa süre içinde yakalayabilirsiniz.

Mini mutfak dolapları fiyatları ve modelleri sayesinde aradığınız ürüne pratik bir şekilde erişebilir, hem şık hem de kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Farklı kapak tasarımına sahip olan ürünler sayesinde tezgâhlarınızla uyum sağlayan modele zorlanmadan erişebilir, mutfaklarınıza estetik dokunuşlarda bulunabilirsiniz.

Kullanım Şekillerine Göre Mini Mutfak Dolabı Modelleri

Mini mutfak dolapları, kullanım şekillerine göre de kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılır. Böylece aradığınız özelliklere sahip olan modeli bulmanızı kolaylaştırır. Kullanım şekillerine göre birbirinden ayrılan mini mutfak dolapları şu şekilde özetlenebilir:

 • Mini evyeli mutfak dolabı çeşitleri, içerisinde dahili bir lavabo içerir. Böylece bulaşıklarınızı yıkamak için işlevsel bir alan elde etmenizi mümkün hale getirir. Bununla beraber evyeli mini mutfak tezgahı çeşitlerinin bazılarında eviyelerinizi yerleştirebileceğiniz alanlar yer alır. Böylece sahip olduğunuz eviyeye uygun olanı tercih ederek ek bir lavabo edinmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Mini fırın dolabı modelleri, mikrodalganızı ya da fırınlarınızı yerleştirebileceğiniz şekilde dizayn edilir. Mini fırın bölmeli dolap modelleri, her iki ürünü yerleştirebileceğiniz ek bir alana sahiptir. Böylece fırınınızla mikrodalganızı aynı yerde konumlandırabilir, yemek hazırlığı yaparken daha pratik bir alan elde edebilirsiniz. Isıtıcılarınızı aynı yere toplayarak yemek yaparken hem zamandan hem de emekten tasarruf sağlayabilirsiniz.
 • Seçenekleri incelediğinizde tezgahların üstüne de konumlandırılabilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Bu dolapların içine bardak ya da tabak gibi eşyalarınızı yerleştirebilir, mutfaklarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
 • Tezgahların altına yerleştirecek şekilde dizayn edilen modeller, mutfak robotu gibi eşyalarınız için özel alanlar elde etmenizi sağlar. Mutfak robotu gibi ağır eşyalarınıza pratik bir şekilde ulaşmanıza imkan tanır.

Mini mutfak dolapları fiyatları ve alternatiflerine göz atarak ihtiyacınız olana erişebilir, günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Mini Mutfak Dolapları

Ürünler, üretildiği malzemelere göre birbirinden ayrılır. Her malzeme, mini mutfak dolapları ayrı bir özellik kazandırmasıyla öne çıkar. Malzemeler ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

 • Seçenekleri incelediğinizde laminant, melamin kaplı yonga levha, ahşap, suntalam ya da MDF gibi çeşitli malzemelerden üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz.
 • Laminant, pürüzsüz ve canlı görünümüyle dikkatleri üzerinde toplar. Daha sade ve zarif bir mutfak elde etmek istiyorsanız laminanttan üretilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Melamin kaplı yonga levhalar sağlam yapılarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Birbirinden farklı renk seçeneğine sahip olması sayesinde her yere rahat bir şekilde uyum sağlayabilir.
 • Ahşap, mutfaklarda sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Doğal dokusu ve zarafeti sayesinde mutfaklarına natürel bir görünüm kazandırmak isteyenlere hitap eder. Ayrıca hem modern hem de klasik bir görünüme sahip olması, ahşap modellerin öne çıkan detayları arasında yer alır.
 • MDF de ahşapla benzer özelliklere sahiptir. Sağlamlığından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Suntalam, neme ve ısıya karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. MDF ile kıyaslandığında daha düşük bir dayanıklılığa sahip olsa da dirençli yapısıyla öne çıkar.

Mini mutfak dolapları fiyatları ve malzeme çeşitliliğini inceleyerek sizin için uygun olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Ek bir dolap olarak kullanacaksanız etraftaki diğer dolapların malzemelerini göz önünde bulundurarak seçim yapmaya başlayabilirsiniz.

Çekmece ve Raf Sayısına Göre Mini Mutfak Dolapları

Eşyalarınızın için ek depolama alanları sağlayan ürünler, içerdikleri çekmece ve raf sayısına göre de birbirinden ayrılır. Böylece eşyalarınız için yeterli depolama yerlerini elde edebilirsiniz. Çekmece ve raf sayıları genel olarak şu şekildedir:

 • Çekmece sayıları, herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak seçeneklere sahiptir. Mini mutfak dolapları incelediğinizde 1, 2 ve 3 gibi farklı çekmece sayılarına sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Bazı dolaplarda çekmece alanları daha yüksek iken bazılarında daha alçaktır. Örneğin, bazı dolapların çekmeceleri çatal bıçak gibi malzemeleri için tasarlanırken diğerlerine mutfak robotu benzeri büyük eşyalar yerleştirebilirsiniz.
 • Çekmecelere yerleştireceğiniz eşya miktarını göz önünde bulundurarak farklı seçenekler arasından sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz.
 • Tezgahın üzerine monte edilecek şekilde tasarlanan modellerde çekmecenin yerini raflar alır. Raf sayısı da çekmeceler gibi 1, 2 ve 3 arasında değişkenlik gösterir. Böylece ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, mutfaklarınızda eşyalarınız için ek alanlar yaratabilirsiniz.
 • Raf ölçüleri incelendiğinde 76,4 cm ya da 36,4 cm gibi farklı seçenekler olduğu görülebilir. Dolapları yerleştireceğiniz yerin ölçülerini belirledikten sonra sizin için uygun olana kolaylıkla erişebilirsiniz.

Mini mutfak tezgahı ve dolap çeşitlerini inceleyerek istediğiniz depolama alanlarını elde edebilir, farklı çekmece ve raf sayıları sayesinde eşyalarınız için ideal yerleri yaratabilirsiniz. Mini mutfak dolabı fiyatları ve alternatifleri sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere anında erişebilirsiniz.

Mini Mutfak Dolabı Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mini mutfak dolabı seçimi yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Nasıl seçim yapmanız gerektiği hakkında bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan maddeleri inceleyebilir, sizin için ideal olan modele kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz:

 • İlk olarak ürünleri yerleştireceğiniz alanın ölçülerini iyi bir şekilde almanız gerekir. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan modeller arasından sizin için uygun olanı böylece kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Malzeme de seçim yaparken dikkat etmeniz gereken kriterler arasında yer alır. Eğer mutfaklarınıza ek bir dolap satın almayı düşünüyorsanız mevcut eşyalarınızla uyumlu olan bir modeli tercih etmeniz önerilir.
 • Mini mutfak dolapları, farklı renk seçeneklerine sahip olmasıyla öne çıkar. Seçenekleri incelediğinizde antik beyaz, beyaz, antrasit, gri, kahverengi ya da siyah gibi farklı alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Böylece mutfaklarınız için ideal görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Yükseklik de ürün seçimini etkileyen kriterler arasında yer alır. Ürünler 60 cm, 72 cm, 90 cm ve 210 cm gibi farklı alternatiflere sahiptir. Böylece mutfaklarınızı iyi bir şekilde kaplayacak modele kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
 • Seçim yaparken nasıl bir dolaba ihtiyacınız olduğunu da belirlemeniz gerekir. Ürünler kendi içinde fırın dolabı ya da mini evyeli dolap gibi farklı kategorilere ayrılır. Dolapları ne amaçla kullanacağınızı belirledikten sonra pratik bir şekilde ihtiyacınıza uygun olanı bulabilirsiniz.

Koçtaş’taki mini mutfak dolap fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz niteliklere sahip olanı bulabilirsiniz. Koçtaş’ın ürün çeşitliliği sayesinde mutfaklarınıza istediğiniz görünümü kazandırabilirsiniz.

Mini Mutfak Dolapları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Mini mutfak dolabı kullanışlı mıdır?

Mini mutfak dolapları, küçük alanlarda oldukça kullanışlı hale gelir. Ayrıca mutfaklarınızda kullanamadığınız dar alanlar varsa ürünleri oraya yerleştirerek sundukları avantajlardan faydalanabilirsiniz. Mini mutfak dolapları, küçük yerlerde ek depolama alanları elde edilmesini sağlamasıyla öne çıkar. Ayrıca sahip olduğu renk, tasarım ve malzeme çeşitliliği sayesinde herkesin istediği özelliklere sahip olan modeli kolay bir şekilde bulmasını mümkün hale getirir.

Mini mutfak dolabı ölçüleri nelerdir?

Mini mutfak dolabı, sahip olduğu ölçü çeşitliliği sayesinde her yere rahat bir şekilde uyum sağlar. Derinlikleri incelediğinizde 32 cm, 35 cm ya da 60 cm gibi farklı seçeneklere sahip olan alternatifler olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm ya da 150 cm gibi farklı genişliklere sahip olan ürünler, istediğiniz yere kolaylıkla sığdırabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Mini mutfak dolabı alırken nelere dikkat edilmeli?

Satın alma işlemine geçmeden önce ürünleri yerleştireceğiniz yerin ölçülerini iyi bir şekilde almanız gerekir. Ardından dolapların içine yerleştireceğiniz eşyaları göz önünde bulundurarak seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz. Tezgahların üzerinde ya da altında kullanılacak biçimde çeşitli seçeneklere sahip olan ürünler arasından gereksinimlerinize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Malzeme, renk ve ölçü gibi kriterleri de dikkate alarak sizin için ideal olan modele anında erişebilirsiniz.

En Çok Satan Mini Mutfak Dolapları Hangileri?

Koçtaş Mini Mutfak Dolapları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Bdrm Membran Mini Mutfak Dolabı 120 cm
 2. Asos Mini Mutfak Dolabı 100 cm
 3. Bdrm Membran Mini Mutfak Dolabı 120 cm
 4. Sümela Beyaz Mini Mutfak Dolabı 120 cm
 5. Asos Mini Mutfak Dolabı 100 cm
Daha fazla göster
24 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: