750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
9 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Elektrikli Çim Biçme Makinesi

Bahçelerinizin bakımlı çim alanlarına sahip olması için ihtiyaç duyacağınız aletlerin başında çim biçme makineleri gelir. Her biri farklı ihtiyaçlara cevap veren çim biçme makineleri modellerinden elektrikli çim biçme makinesi, elektrik şebekesinin bulunduğu maksimum 800 metrekare büyüklüğündeki alanlarda, daha hafif ve daha sessiz çalışma özellikleriyle tercih ediliyor. Çim biçme makineleri, genel olarak mekanik, benzinli ve elektrikli olarak üç kategoriye ayrılır. Eğer seçiminiz elektrikli çim biçme makinesinden yanaysa kullanacağınız alandaki elektrik şebekesinin durumu ve alan genişliğini iyi tahlil etmeniz yerinde olacaktır.

Hangi Elektrikli Çim Biçme Makinesini Tercih Etmelisiniz?

Elektrikli çim biçme makinesi temel olarak iki başlıkta incelenebilir. Misinalı makineler daha ziyada ağaç, duvar ve bitki dipleri gibi büyük makinelerin girmekte zorlanacağı alanlarda kullanılırken bıçaklı makineleri bahçenizin genelindeki çimlerin biçilmesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım alanınızı belirledikten sonra, elektrikli çim biçme makinesi modelleri arasında ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. 1000- 1700 watt arasındaki farklı güç seviyelerine sahip bu makinelerin, 32- 40 cm aralığında farklı kesme çapları bulunmaktadır. Alanınız büyüdükçe kesme çapı daha geniş bir makine işinizi kolaylaştırır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Alanınız genişse dikkat etmeniz gereken bir başka konu da  biçilen çimleri sakladığınız çim toplama haznesinin hacmi olacaktır. Sepet hacmi arttıkça elektrikli çim biçme makinenizi kullanırken vereceğiniz mecburi molalar da azalacaktır. Elektrikli çim biçme makinesi seçimini ilgilendiren diğer konu da kesme yükseklikleridir. Farklı kesme yüksekliği seviyelerine sahip makineler arasında ihtiyacınıza göre tercih yapabilirsiniz. Böylece çimleriniz hangi boyda isterseniz o boyda biçilir ve siz de bahçenin belli noktaları arasındaki seviye farklarını kolayca eşitleyebilirsiniz. Bosch, Mac Allastor ve Black& Decker gibi dünyaca ünlü çim biçme makineleri markalarını bulacağınız Koçtaş’ta, marka ve model özelliklerine göre farklılaşan elektrikli çim biçme makinesi fiyatları arasından bir tercih yaparak bütçenize uygun modeli satın alabilirsiniz.  
Bahçenizde ihtiyaç duyduğunuz elektrikli çim biçme makinesini satın almak için, Koçtaş’ı ziyaret edin. Kaliteli ürünler, uygun fiyat ve bol çeşit seçeneği ile şimdi online alışveriş ayrıcalığıyla tek tıkla sepetinizde!

Daha fazla göster