200 TL Üzeri Kargo Bedava

Dinlenme Vakti

Yatak odanızı, lüks bir otel odasına dönüştürün!

Yatak odanızda uyuyup lüks bir otel odasında uyanmaya hazır mısınız? Doğru mobilya ve aksesuar seçimleriyle dinlenme alanınıza, bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dekorasyon önerilerimize göz atmanın tam zamanı!

Çift kişilik bej baza, rengi ve tasarımıyla, ayrıcalıklı konaklama mekanlarının tanıdık havasını yaratmaya hazır. Hem yalın ve şık hem de kullanışlı... Desensiz, sade çarşaf takımları ve örtülerle birlikte kullanabilirsiniz.

Devamını Gör

Setay Mobilya

Narva Çift Kişilik Baza Başlık Seti Bej 160x200 cm

13.054.80 TL

Beyaz mermerin hareket kattığı ceviz komodin, klasik stilin çizgilerini taşıyor. Çekmecesinde kişisel eşyalarınızı saklarken açık bölümlerini dekoratif kitap, yeşil bitki ve objelerle süsleyin.

Devamını Gör

Variant

Lizbon Komodin Ceviz Beyaz Mermer

2.182.31 TL

Komodinle aynı tasarım diline sahip makyaj masası, özel eşyalarınızı saklayabileceğiniz dört çekmeceye ve yumuşak bir pufa sahip. Aynanın karşısında geçirdiğiniz zamanı keyifli bir ritüele dönüştürmek elinizde!

Devamını Gör

Variant

Lizbon Makyaj Masası Aynalı Ceviz Beyaz Mermer

3.827.91 TL

Ceviz gardırop sürgülü tasarımıyla size yer kazandırırken aynası ile yatak odanıza ferahlık katacak. Giysilerinizi saklamak ve dinlenme alanızı daha düzenli tutmak için iyi bir seçenek.

Devamını Gör

GuneyStore

Guneystore 160 Cm Sürgülü Ceviz Komple Mdf Gardırop

16.107.50 TL

İster yoğun bir günün ardından üzerinde oturun, isterseniz hazırlanırken eşyalarınızı koyun. Bazanın hemen önünde konumlandırdığınız puf, size çok işlevsel bir alan kazandıracak.

Devamını Gör

Evdebiz

Alya Puf Vizon

3.402.00 TL

Siyah eskitme avize, dore detaylarıyla Avrupa otellerinin ruhunu yansıtıyor. Bazanızın üzerinde konumlandırarak yatak odanızda bir merkez oluşturabilir, alanın her köşesini verimli bir şekilde aydınlatabilirsiniz.

Devamını Gör

Apliqa

Akkor 5li Siyah Eskitme Avize Eskitme

3.909.61 TL

İlham Alabileceğiniz Diğer İçerikler